Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
yicak 2022. 10. 21. 07:25
Előzmény: #88115  Nedden
#88120
Ízy igaz, ez a rohadék, hazudik. Marad a ruszki függőség dupla áron, hùzni kell az országból.
badsector1
badsector1 2022. 10. 21. 07:25
Előzmény: #88116  Nedden
#88119
Viszont már vagy egy éve nem jön  eu- pénz
Nedden 2022. 10. 21. 06:31
Előzmény: #88105  badsector1
#88116
Dehogynem lehet az EU támogatásból lopni. Pl. egy “haver” átalakítja az egyik erdélyi újság szerkesztőségi épületét “ energiatakarékosra”. A stadionok energiatakarékossága sem tudom mennyire megoldott? Főleg a fedetlen pályáké… :). Szóval bőven van ok a pénzek haveri szétosztásának. Ja, hogy nem lehet egyindulós pályázat, ez sem gond, majd lesz 3-4 Mészáros féle “ vállalkozó”. 
Nedden 2022. 10. 21. 06:17
#88115
Idézem Orbánt: gázárplafon olyan, „mintha bemennél egy bárba, és azt mondanád a csaposnak, hogy féláron szeretnéd megvenni a sört”
No, az EU majd veszi féláron, mi meg külön úton járva teljes áron? Miért is nem jó nekünk a félár és az EU gáz?  Mi akár dupla áron is de ragaszkodunk az orosz gázhoz? Valaki magyarázza el, ez miért jó a Magyaroknak! 
Bandi_ujonc 2022. 10. 20. 23:13
Előzmény: #88113  euler
#88114
Ezt a rémhírterjesztést fejezd be kérlek. A futsalos külügy, tarajos Petike és a kevláros már csak vidékre megyek október 23-án kicsi remekül letárgyalta a hosszútávú gázszerződést. Ahogy mást is korábban, hosszú a lista.
euler 2022. 10. 20. 22:47
Előzmény: #88110  szupermokuss
#88113
Valamennyi pénzt mindenképpen kapunk, de az a gyanúm, hogy már nem segít rajtunk. Még az sem ha egyösszegben előre megkapnánk mindent, mint ahogy valamelyik eszement követelte pár napja.
Bele fogunk bukni a havi több mint 1 milliárd eurós energiahordozó importba (fizetésképtelenség devizában), plusz a belső gazdasági/szociális válságba. (A kettő együtt remélem Orbánékat is elsöpri.)
Bandi_ujonc 2022. 10. 20. 21:35
Előzmény: #88110  szupermokuss
#88111
Ez egy sokmilliós kérdés.
szupermokuss
szupermokuss 2022. 10. 20. 21:30
Előzmény: #88109  Bandi_ujonc
#88110
Szerintem nem kapunk EU-s pénzt amíg ők vannak hatalmon. 
Bandi_ujonc 2022. 10. 20. 21:16
Előzmény: #88106  szupermokuss
#88109

dől ez a tákolmány, pedig milyen jól összerakta a vajda és a sameszek.
Ha kap eu-s pénzt, megmenekül.
szupermokuss
szupermokuss 2022. 10. 20. 20:14
#88108
Nektek van olyan ismerősötök aki propagandamédiát néz és mégis ellenzéki gondolkodású? Csak azért kérdezem, mert én nem bírom nézni mert feldühít, de a szomszédom szintén ellenzékis mégis tv2 híradóját nézi. Nyilván máshol is informálódik, de mégis nézi az tényeket.
rockmaster 2022. 10. 20. 19:22
Előzmény: #88103  szupermokuss
#88107
Cselédsajtó ott is bukik.
szupermokuss
szupermokuss 2022. 10. 20. 19:05
Előzmény: #88105  badsector1
#88106
Szerintem szép lassan le fog épülni a rendszer. Túl költséges. Sorra veszik fel a hiteleket, csúsztatnak kifizetéseket, de rengeteg lesz a munkanélküli, és az elégedetlen. EU-tól pénz nem fog jönni. Ingatlan piac is bedől. Önkormányzatok nem tudják fizetni a plussz terheket. Annyi pénz kellene amennyit a piacról nem tudnak felvenni. Abban reménykedem, hogy rákényszerülnek az IMF hitelre.
badsector1
badsector1 2022. 10. 20. 18:32
Előzmény: #88103  szupermokuss
#88105
most, az eu-s pénzekből már nem lehet kilopni milliárdokat, az erdélyi média fenntartására
badsector1
badsector1 2022. 10. 20. 18:28
Előzmény: #88101  sztanil
#88104
gyurcsány a hibás, hogy a győri fideszes polgármesternek 5 milliót ad a jegyző. :))
hellforceone 2022. 10. 20. 18:11
Előzmény: #88052  szieszta
#88102

csak most tudok irni reggeli delelotti hozzaszolasodra, mert MUNKABAOL most ertem haza. Szoval, eloszor is, en nem vagyok pioca fajta - tudom, nem is irtad, de azert tisztazaskeppen. Masreszt, azt viszont biztos nem irtam, hogy en barmit irigyelnek toled. Az, hogy ki mennyi hitelt vesz fel mindenkinek a maga dontese, de mondjuk felvetnem a kurmany felelosseget is, amikor az ingatlanarakat szandekosan ugy az egekbe hajtottak, hogy azzal nem tud a kisember mit kezdeni, minthogy eladosodik nyakig vagy leél egy eletet alberletben, kiszogaltatva a sok berbeado piocanak (a magyar berlo/berbeado viszonyokat a nyugat-europaival ossze nem tudod hasonlitani). Na mar most, van egy kerdesem a szolidaritassal kapcsolatban. Vallalkozo vagy, szerencsere eleg jol is mennek a dolgaid (tenyleg öszinten örülök!), hany cigany foglalkoztatottad van? Mert gondolom, hogy piocakon, naplopokon leginkabb a magyar tarsadalom a ciganyokat erti. Persze nem mondom, hogy teljesen jogtalanul, de vajon elgondolkodik e a tobbseg, hogy van e abbol a miliöböl igazan kiut? Aki abba szuletik, annak az lesz sajnos a normalis. Raadasul az "illeszkedjenek be" szofordulat is nagyon sokat segit nekik. Hogy illeszkedjen be valaki egy tarsadalomba, ha meg abban az esetben is, ha esetleg akar, inkabb elutasitjak. Persze most nem akarom nagyon vedelmembe venni oket, ahogy irtam is, latom en is a problemakat, de a beilleszkedesnek - szerintem - komoly elofeltetle az el- es befogadas. Ha egy emberrel (vagy egy tarsadalmi csoporttal) mindig ugy bannak, mint a kutyaval, akkor nem is csoda, hogy csak "kutya" tud maradni. Ezzel a velemenyemmel bizonyara nem leszek nepszeru, de szerintem erdemes elgondolkodni rajta.
Erdekes azon is elgondolkodni, amikor azzal jonnek sokan, hogy de mar annyi penzt oltunk belejuk, a felzarkoztatasukba... Na ja, meg kell nezni, hogy vajon azok a penzek valoban jo helyre folytak e... Erre amugy egy jo parhuzam, az EU eddig mennyi penzt olt mar ebbe a kicsi orszagba es hova jutottunk belole??? Minden penzeszkozt fe lehet hasznalni jol es rosszul is.
Egyebkent azert, amit irtal, hogy kinek hogyan segitettel, nagyrabecsulesem. Azt a nezetet azonban nem vallom, hogy mindenki annyit er, amennyije van, mert sosem tudhatod, hogy kinek miert az a sors jutott, ami. Egyebkent ajanlom elolvasni a Törzs cimu konyvet, erdekes magyarazatok vannak benne a regi, indian felfogasrol, mi is a kulonbseg jobb es baloldali felfogas kozott, hogy az emberek hogyan valtoznak meg haboru vagy egyeb sorscsapas idejen. Egeszen mas felfogassal vannak hirtelen a szegenyekkel szemben, ha a gazdagok maguk is nyomorusagos helyzetbe kerulnek. Akkor erdekes modon sokkal emberibbeke es szolidarisabbakka tudnak valni. Sajnos megfigyelesek ugyanakkor arra mutatnak, hogy ez az allapot csak addig tart, amig ok maguk is szarul elnek, ahogy kikerulnek belole az "atszellemules" eltunik. Szep estet!
sztanil 2022. 10. 20. 17:03
#88101

Helyes, így kell beszélni a birkákkal, ha már voltak olyan hülyék hogy megválasztották:
"Győr polgármestere ötmilliós jutalmáról: Ha jár, akkor jár "
https://telex.hu/belfold/2022/10/20/gyor-polgarmester-jutalom-5-2-millio-energiavalsag-dezsi-csaba

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek