Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Robben 2022. 10. 07. 17:57
Előzmény: #86918  Robben
#86920
pontosítás:
"a covid idején a kezelésükben álló idősotthonokban élt vírushalottak hegyeiről még nem is beszéltünk (ott is gondatlanul jártak el, nem biztosítottak orvosi ellátást, kiszáradásban haltak meg sorban ott az öregek még a covid előtt)
yvette1999
yvette1999 2022. 10. 07. 17:56
#86919
Hofi mondta. "Van gond, higgyék el van gond." De nem is kicsi. Aki szerette ezt a marhát az sem az eszéért szerette. Na de, hogy ennyire lent van a fickó! "Gáspár Győző: Meghalnék Orbán Viktorért" 
https://index.hu/fomo/2022/10/07/gaspar-gyozo-orban-viktor-fidesz-abraham-robert/
Robben 2022. 10. 07. 17:55
Előzmény: #86885  Dehogynincs
#86918
Lefordítom a lényeget: a fővárosi önkormányzatban garázdálkodó ellenzék (Karácsony és bandája) lopni akar csakúgy mint a régi keretrendszerben és hogy legyen is miből, ezért nem akart pl. fizetésemelést adni a kukásoknak (nem is adott, hanem kiszúrta a szemüket tűzoltásként fejenként 200 ezerrel..) olyan választási ígéretekkel nyert 2019-ben,  amiket esze ágában sincs betartani (csak a látványpékségre és FB posztokban való hazudozásra telik).  Mi az üzlet a kormányzásban, ha már lopni sem hagyják a Karácsonyt és bandáját? a Városházát el akarták adni mutyiban, csak a hangfelvételekkel lelepleződtek
a Lánchíd felújítása helyett 2 évig nem csináltak semmit, , így végül 4,5 milliárddal többért lesz felújítva
a 3. metróba légkondit ígértek (illetve hazudtak), nos, 3 éve abból se lett semmi, így telt ez az évszázad legmelegebb nyara
lopás, csalás, hazugságok tömkelege, és akkor a covid idején a kezelésükben álló vírushalottak hegyeiről még nem is beszéltünk (ott is gondatlanul jártak el, nem biztsítottak orvosi ellátást, kiszáradásban haltak meg sorban ott az öregek még a covid előtt)
eredmény: a Bp-ten megtartott időközi választásokon nagyjából 98%- ban mindenütt a fideszes jelöltek győztek.
magyarázd már meg kérlek, hogy MIÉRT?
segítek: azért,  mert a budapestiek már látják, hogy ez gazemberekből álló gyurcsány kézivezérelte bűnbanda nem ért semmihez a lopás-csalás-hazudozáson kívül
Colas 2022. 10. 07. 17:54
Előzmény: #86876  tanrek
#86917
Mivel később még taglaltad a témát, így látom komolyan írtad, amit írtál.Még nem tudom hogy okos vagy a témában csak hülyéskedsz vagy fordítva. Így komolyan is válaszolok. Tudod az ablak üvege ilyen huncut. Ezért nevezték el az üvegről az üvegházhatást és az üvegházhatású gázokat. Az üvegházhatású gázok szintén átengedik a napsugarakat, de a hőt sokkal kevésbé. Ilyen az üveg főleg, ha több rétegű üvegről van szó, mert a közötte levő levegőnek (vagy gáznak) nagyon rossz a hővezetése. Ezt használják ki üvegházaknál, télikertnél, amikor bár kint fagy van az üvegházban , mikor süt a nap akár 5-10 fokkal melegebb. De mit gondolsz miért van az , amikor nyáron 30 fok van, tűző napsütés és a gépjárművedben akár 50 fok is lehet, ha a szélvédőt nem takarod le? Nos ezért. Amikor csóró voltam, 25-30 éve  nyáron a trabantomban szaunáztam, hogy kiizadjam pl. a meghűléses betegségem. Most nem emlékszem melyik országra olvastam a 3 skandináv ország közül, ahol építettek olyan többemeletes házakat, aminek a fala csupa üvegből állt (gondolom több rétegű). Fűtés nincs benne, pedig ott egy kicsit hidegebb van, mint itt. Azt írták, hogy télen képes akár 13-14 fokra is felmelegedni a benti légkör. Ha valaki ennél melegebbet akar, akkor vendéget kell hívni, azok testhője tovább melegíti. Bár szerintem a vendég meg elfogyasztja az oxigént. Nem tudom azt hogyan pótolják. Na most próbáld meg elmagyarázni a feleségemnek amit nem értesz. Mivel festőművész, otthon van, állandóra be van állítva 21,5 fokra a hálóban a termosztát (nem véletlenül van ott, az előző házamnál a nappaliban volt, de ez jobb megoldás). Ha télen egész nap nem süt a nap és télen mondjuk -5 fok van kint, akkor a nappaliban 26 fok (ilyenkor gyakrabban bekapcsol a fűtés). Azonban ha jó napsütéses nap van , akkor a nejem este úgy fogad, hogy megsült a nappaliban , mert 29 fok volt az ablakon bejövő napsugárzás miatt( ha még főzött vagy sütött is, akkor szellőztetés nélkül simán 31 fok van szellőztetés nélkül). Az idén egyébként levettem 21 fokra a hálóban. Mivel most még alig kapcsolt be, így jelentős hőmérsékleti különbség van a nappaliban attól függően hogy süt a nap vagy sem. Ha további aggályaid vannak szívesen vendégül látlak egy napsütéses hideg téli hétvégi napon...
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:53
Előzmény: #86913  Peterbond
#86916
Az könnyen előfordulhat. De ezek szerint ennek eredményét még nem érzik a fővárosiak, mert Karácsony szerint még nem állt helyre a szemétszállítás rendje a fővárosban. Gondolom, a DK-sá lett volt szakszervezeti nagyfőnök, Kordás László is közreműködhetett, ha úgy van, ahogyan írod. A szakszervezetek mindenhol baloldaliak. Persze, Karácsony ígéreteit eddig is a kormány fizette, a mi adóinkból. De majd meglátjuk, meddig tart ez a helyzet. Mármint a "kukásokkal". Egyébként te alkalmas főpolgármesternek tartod Karácsonyt? Persze, ha szenzitív területet érintene a válasz, akkor maradjon költői kérdés.
Peterbond 2022. 10. 07. 17:46
#86915
A kumasok es fovaros esete amugy jol mutatja milyen az amikor a cel a jo mukodes nem pedig a politikai hecceles mint a vezetoseg reszerol.
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:45
Előzmény: #86911  Shortelek
#86914
Téged is "felbujtottalak"? Mivel és mire? Gondolod, hogy ahova írok ott mindenki fideszes lesz? Még a végén tényleg kellene valamit kérnem a Fidesztől, ha ilyen hatékony vagyok. :)
Peterbond 2022. 10. 07. 17:44
Előzmény: #86908  Sehmet
#86913
Latod latod errol beszeltem. Te is tudod hogy mar csutortok este megallapodtak es ma kimentek a szemetert.
.
"A Budapesti Közművek vezérigazgatója, valamint a munkavállalók képviseletében a HVDSZ 2000 Szakszervezet elnöke csütörtök este aláírták azt a megállapodást, amely rögzíti a munkáltató által vállalt juttatásokat, a munkavállalók képviselői pedig vállalták, hogy október 7-én péntek hajnalban kivonulnak hulladékbegyűjtésre. Karácsony Gergely Budapest főpolgármestere ezzel egyidőben Facebook-posztban számolt be arról, hogy hamarosan helyreállhat a szemétszállítás rendje Budapesten."


.


De azeet egy szerdai cikket linkeltel be hogy meg tart a sztrajk.
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:43
Előzmény: #86910  Peterbond
#86912
Nem a csehek, hanem a szociálliberális csehek odaküldött része. Ők is lehetnek manipuláltak.
Shortelek 2022. 10. 07. 17:35
Előzmény: #86907  Peterbond
#86911
Fizetett troll, felbujtó.
Peterbond 2022. 10. 07. 17:32
Előzmény: #86899  Sehmet
#86910
A szemetszallitas mar ma helyreallt. A fovaros megegyezesre torekedett es ert el a szemetesekkel. Ellenben pl a kormany es tanarok viszonylatban a kormany aki inkabb ellenseget csinal a tanarokbol es kirugsssal fenyegetessel valaszol nekik.
.
Csehorszagban volt 1 orosz szimpatizans tuntetes az is vagy egy honapja. Lengyelorszagban semmi. Azert nahyvonaluan az olyanokat kifelejted amikor ugyanugy csehekbel egyedul a magyar allamfot futyulik ki.
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:30
Előzmény: #86907  Peterbond
#86909
Hááát, nem is tudom, hogy erre válaszoljak-e. Inkább nem, legfeljebb annyit, hogy a vélemény saját álláspont a dolgokról, amit nemcsak az érdekek, hanem valamilyen szinten a tudat által képviselt értékek is befolyásolnak.
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:27
Előzmény: #86905  Peterbond
#86908
Ugye, a 86877-es hozzászólásomra válaszoltál, amelyre két, posztolt cikkel is reagáltam utána. Az egyik szerint még mindig nem rendezte a szemétszállítók fizetését a főpolgármester, a másik szerint pedig komoly kormányellenes, oroszpárti tüntetés volt Csehországban. Lehet, hogy valamit kihagytam?
Peterbond 2022. 10. 07. 17:26
Előzmény: #86904  Sehmet
#86907
En nem felek kulon velemenyen lenni masoktol. Ok egyszeruen aut hiszik teged agymostak es elhiszed amit mondasz. En latom hogy direkt megvalogatod mire valaszolsz es mikkel ferditesz. Ebbol vontam le azt a kovetkeztetest hogy tudod te a valosagot de manipulalni akarsz annak elferditesevel a sajat erdekeid szerint.
tanrek 2022. 10. 07. 17:24
Előzmény: #86900  Sehmet
#86906

"Nem foglalkozom a fizikával"
Ez mondjuk sokmindent megmagyaráz... (csak tudnám, hogy akkor miért dumálsz róla)
Azért ironikus, hogy mennyire tettenérhető a gondolkodásmódod még ilyen egzakt témákban is. Képes vagy a lakásod hőháztartása szempontjából pozitívumként említeni azt a heti pár órát, amikor télen besüt a nap az ablakodon. Az persze nem zavar, hogy a teljes mérleget tekintve télen több hőt veszítesz az ablakodon, mint amennyit nyersz. Szerencsére a mérnökök többnyire foglalkoznak a fizikával, és azon vannak, hogy az egyre több légkamrás ablakaid minél jobban szigeteljenek....
Peterbond 2022. 10. 07. 17:22
Előzmény: #86894  Sehmet
#86905
Imadom hogy mindig tenyekkel jossz, de szamokat mindig masok irnak nem te lehtobbszor hogy cafoljak a tenyeidet. Az adott mondandodban is sok minden volt csak tenyek nem.
.
Melyik allitasodat tudod egyaltan bizonyitani abbol a hszbol amire ezt irtam?
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:20
Előzmény: #86892  Peterbond
#86904
Azért csak gondold át, megfelel-e az azonos oldalon lévő fórumtársaidnak, ha egy, általuk "agymosottnak", tudatlannak, stb. titulált fórumozóra azt írod, hogy "intelligens", és esetleg még másokat is befolyásol!  :)
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:14
Előzmény: #86892  Peterbond
#86903
Azért ne értékeld túl a hozzászólásaim hatását! Különösen itt ne! Nem akarok senkit sem manipulálni, csak bemutatni az érem másik, vagy esetleg harmadik oldalát. Aztán mindenki döntse el, hogy mit fogad el!
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 07. 17:11
Előzmény: #86895  ngergo1985
#86902
Miért bántod Peterbondot? _)
wgl 2022. 10. 07. 17:10
#86901
Ciki! Videón, ahogy Orbánt durván kifütyülték
Propelleraccess_timeMa, 16:10
comment3 hozzászólás
..
Füttykoncert és pfujolás fogadta Orbán Viktort Prágában, ahol az uniós országok vezetői gyűltek össze megvitatni a kontinens legfontosabb kérdéseit – derül ki az Telex.hu cikkéből. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek