Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2022. 08. 09. 15:43
Előzmény: #79254  rockmaster
#79260
Ez mondjuk pont nem Orbán hibája. csak éppen minden szart megtettünk az oroszoknak egy kis jóhiszeműségért cserébe és az extra gáz szerződésen és ezen is látszik hogy pont leszarnak minket. Nem leszünk kivételezettek de cserébe jól összevsztünk minden Eu-s országgal. Most jöhetne olaj Lengyelországból és Németországból az ukrán tranzit helyett csak hát mi épp eddig a szolidáris megosztás ellen voltunk mert hogy a németek elveszik a gázunkat. Ezek után elmenni és kérni tőlük olajat nem kis égés lenne.
.
Miközben a hülye benzinárstoppos szórakozással elértük hogy már a stratégiai készleteket égetjük. És még tavasszal ők riogattak hogy nyugaton majd nem lesz benzin erre fel nálunk lett már hiány úgy hogy mi még csak része e vagyunk az olaj szankcióknak.
sztanil 2022. 08. 09. 15:06
#79259
Nagy a lapítás, szerintem maholnap bejelentenek valamit.
janosvitez 2022. 08. 09. 14:40
Előzmény: #79213  Sehmet
#79258
szégyeld magad..
Mátrai hőerőmű
Ganz gyár egyiptomi tehervagon pályázata
SZALAI MINISZTER cseh repülőgépgyár vásárlása,majd VIKTOR  a "közpénzőrrel" együtt saját maguktól megrendelt repcsik....
NA ilyen a kleptokrata,megalomán,hatalom mániás keresztapa birodalom...
Ez neked remek kormányzás.......
eredmeny 2022. 08. 09. 14:39
Előzmény: #79240  Törölt felhasználó
#79257
Egyre inkább látszik, hogy a kommunikációval csak egy egy apróbb hibát lehet korrigálni, de csak azt használni a kormányzásra stb. nem lehet.
Az világos hogy Orbán utolsó 12 évet nem egy demokratikus ország felépítésére használta, sokkal inkább az EU S pénzek " felzabálására", a törvénykezéstől az állaigazgatási rendszerig sok- sok kárvallottja marad itt az utókornak, és korántsem biztos hogy a legfontosabb gondokat említettem ....
Senki nem dicséri, hogy ilyenkor nem külföldön kell nyaralni, és " új vármegye- főispán " rendszert kialakítani, mert ez nem fontos ( és nem valószínű hogy segít...stb), hanem fenntartható és igazságos( abb) rendszereket kell kialakítani...!
Persze a gazdaság működtetésére nem elég ad- hoc módon új extraprofit adókat bevezetni, előkészületlenül, ostoba módon ...
Törölt felhasználó 2022. 08. 09. 14:21
Előzmény: #79239  Sehmet
#79256
Értjük ezt a velős élettörténetet! Csak azt nem. Mi köze ennek a mostani rendszerhez? Azon kívűl az ATV , egyre inkább jobbra tolódik. Az RTL lesz egyedül ami tartja magát, az elveihez. Hol van 30 újság az ellenzéknek? 
rockmaster 2022. 08. 09. 13:59
Előzmény: #79247  Sehmet
#79255

Nyugodj meg, már nem húzza sokáig Ocsmány és rezes bandája!
BóvliViktor:)
rockmaster 2022. 08. 09. 13:51
#79254

"Augusztus 4-én leállította az orosz Transznyeft a Barátság II. vezetéken a kőolaj-szállítást Magyarország, Csehország és Szlovákia felé"
Köszönjük a nagypofájú nácinak, aki ilyenkor is az Adrián yachtozik!
rockmaster 2022. 08. 09. 13:50
#79253
Yacht kormány:
„Őszintén reméljük, hogy a Tajvan körüli helyzet nem fog eszkalálódni és a világ meghatározó hatalmai minél előbb visszatérnek a kölcsönös tiszteleten és bizalmon alapuló együttműködéshez. A magyar külpolitika pedig továbbra is következetesen tartja magát az »egy Kína« elv alkalmazásához” – írta a politikus.
Tehát Erdély "egy Románia" része... üzeni a yachtos a nemzetvédő magyaroknak!
broccoli 2022. 08. 09. 13:23
Előzmény: #79239  Sehmet
#79252
Köszönöm a privát családtörténetedet, de engem csak az érdekelt volna, hogy racionális alapon miért nem utálhatom Orbánt és a Fideszt azok után, amit az országgal tett. Egyúttal jelezném, hogy teljesen hiteltelennek tartom azt az állításodat, amely szerint általános nézet nyugaton, hogy Magyarországon újságírókat börtönöznek be. Ott pontosan tudják, hogy milyen a hazai médiahelyzet. A megbukott osztrák alkancellárt, Heinz-Christian Strache sem arról beszélt a beépített ügynöknek, hogy Orbánt követve újságírókat akar bebörtönözni, hanem arról, hogy Orbánéhoz hasonló, kézivezérelt médiabirodalmat akar kiépíteni, és szívesen juttat állami útépítési megbízásokat azoknak az üzletembereknek, akik hajlandók lennének neki megvenni a Neue Kronen Zeitung-ot. Szóval Magyarországon szó sem volt bebörtönzésről, itt az a módszer, hogy egy stróman felvásárolja a független médiákat, majd a kormány szócsövévé teszi azokat (pl.: Origo), vagy egyszerűen csak megszünteti (Népszabadság).
Peterbond 2022. 08. 09. 13:20
Előzmény: #79249  Peterbond
#79251
De mint mondtam én azért nem venném teljesen készpénznek a hitelminősítőket akik olyan magasan tartották a Gyurcsány kormányt. TE jöttél vele ezért írtam le hogy akkor szerinted még mindig sérülékenyebbek vagyunk a hitelminősítők szerint mint voltunk 2006-ban.
Peterbond 2022. 08. 09. 13:18
Előzmény: #79248  geza77
#79250
Ez még 2011-es. A váltás 2014-ben volt. az origo nem volt rossz elötte.
Peterbond 2022. 08. 09. 13:18
Előzmény: #79247  Sehmet
#79249
Te folyamatosan úgy teszel mintha én a Gyurcsányt védeném és azt próbálod cáfolni de az igazi kijelentéseimet mind megkerülöd.
.
Igen a gYurcsény kormány alatt a hitelfelminősítés megállt. ( mondjuk hova nő volna nem voltunk mi Svájc  de mindegy ). A válság lerontotta a Bajnaiék intézkedései kb megfogták. A 2011-es és 2012-es Orbán kormány tovább lökte a mélybe és 12 év kemény munkájával elérték hogy a trend immár nem csökkenő és visszamásztunk 2010-es szintekre stabilan. tehát még mindig állam hogy 2006-os vagy 2008 év eleji szinteken legyünk akár 2-3-4 éven belül.
geza77
geza77 2022. 08. 09. 13:17
Előzmény: #79247  Sehmet
#79248
hát ez szép! egy ennyire tanult ember origot linkel, mint hiteles forrás :) :) :) :)
El_Kebir
El_Kebir 2022. 08. 09. 13:13
Előzmény: #79244  Sehmet
#79246
na végre... (még a "kiszálló" hozzászólásban is sikerült kamuzni...mintha a propagandázáson kívül bármit is írtál volna...)
geza77
geza77 2022. 08. 09. 13:12
Előzmény: #79242  Sehmet
#79245
annyira nem zárult be a kiskapu van katás aki mesélte, hogy még jobban is fog járni, mint eddig
ja mellesleg úgy indította a vállalkozását, hogy 9 hónapig fizették a katáját, mármint az állam fizette,azaz támogatta erőből a katássá válást, ezt az adócsaló kategóriát
biztos megérte akkor még, most meg már nagyon nem
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 09. 13:10
#79244

No, kénytelen vagyok kiszállni, bár élveztem, hogy a mindentől, még a tényektől is független véleményeket kellett egyedül cáfolnom tényekkel, de most megyek dolgozni, mert még a végén én is elkezdek sírni és írogatni frusztráltságomban.
Mindenkinek további szép, kellemes napot és ütős hozzászólásokat! :)
Bye, bye!
Peterbond 2022. 08. 09. 13:08
Előzmény: #79230  Sehmet
#79243
"A számok makacs dolgok, azokat nem lehet érzelmileg felülírni. És a hitelminősítőket sem. És a többi tényt sem. Azok nem vélemények, hanem valós tények."
.
Ez igaz. ezért is jövök egyfolytában számokkal a te érvelésedre
.
A hitelminősítős részt te mondod nem én. Szerintem nem teljesen igaz de legyen tegyük fel nekik van igazuk. Akkor lásuk:
Moody:
2006: A2 stabil ( év végén ) 
.
2022: Baa2 stabil ( 3 szinttel lejjebb, 2010-ben Baa3 voltunk alig egy szinttel lejjebb mint most amit 2021-ben kaptunk meg.  )
S&P: 
2006: BBB+ stabil
.
2022: BBB stabil ( 1 szinttel lejjebb )
.
Fitch: 
2006: BBB+ stabil ( ez már 2007 eleje )
.
2022: BBB stabil ( 1 szinttel lejjebb mint 2006-ban )
Sehmet
Sehmet 2022. 08. 09. 13:04
Előzmény: #79231  Csakegyolvaso
#79242

Azt, hogy ki mit mondott és mit lehetett tudni, irreleváns, és az nem kormánypárti "azt mondta" volt. Egyébként nincs gázáremelés, csak a rezsicsökkentés szűkítése. Én az elég nagy családi házamban ebből semmit nem érzek, mert megújuló energiát használok, és jól szigetelt a ház. De az alacsonyabb jövedelmű, kisebb lakásokat használókat sem érinti a szűkítés. Érdekes, hogy csak a hír hallatán, már több, mint 5 %-kal kevesebb az energiafogyasztás.
Nincs adóemelés sem, csak a kiskapukat kihasználó KATA-sok előtt a kiskapuk bezárása.
geza77
geza77 2022. 08. 09. 12:59
Előzmény: #79238  badsector1
#79241
ki? hát Mátyás álruhában:  https://imgur.com/a/Bp3uVRw
ki más lenne, vagy az egyik hű szolgája

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek