Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 19:29
Előzmény: #51857  sztanil
#51860
Na most látom, hogy benne van a cikkben, rádióban hallottam róla. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 11. 19:27
Előzmény: #51858  WLM
#51859
Én pedig azon döbbentem meg, hogy egy 30 éves lengyel nő azért halt meg, mert nem végezték el rajta az abortuszt (lengyel orvosok a lengyel abortusz törvény miatt), mert a kicsinek még volt szívhangja. Szerinted ez csak a "felelőtlen balfaszokról" szól és a "sima védekezésről" ?
WLM 2021. 11. 11. 19:14
Előzmény: #51857  sztanil
#51858
Ez elég morbidra sikeredett Sztaniol uram.  Amúgy nem értem azt a sok ipari hulladékot, hogy miért tüntetgetnek pont egy ilyen furcsa és morbid témában, lenne sok más opció. Előre tudják, hogy egyszer akkora felelőtlen balfaszok lesznek, hogy igénybe kell vegyék a magzatgyilkolós szolgáltatást ? Miért nem védekeznek csak simán, vagy annyira alantas ösztönlények, hogy az kizárt ? Nekem ez nem tiszta. Nem egyértelmű számomra, hogy mi lenne a jobb választás a kormányok részéről, na de ezért nagy számban tüntetni, hát ezen ledöbbentem. 
sztanil 2021. 11. 11. 17:26
#51857

Remélem, a fidesz ezek után nálunk is betiltja az abortuszt még a választások előtt. Vállalják fel itthon is az álláspontjukat. Hamar kikaparnák őket a parlamentből.
https://telex.hu/kulfold/2021/11/11/europai-parlament-lengyelorszag-abortusz-szabalyozas-fidesz
geza77
geza77 2021. 11. 11. 15:09
#51856

"Néhány adalék a videóhoz, amelyik egy végtelenül szomorú Korrupcióinfónak is tekinthető. Egy mélyszegénységben élő roma családnak megígérték, hogy EU-s pénzből felújítják a házukat, ha az önkormányzatnak adják ingyen az ingatlant és a felújítás után bérleti díjat fizetnek. Ki is csavarozták az EU-s táblát a falukra, át is került az önkormányzathoz a lakás, aztán szólt a polgármester, hogy elfogyott a pénz a „Veletek-Értetek, Szegregált élethelyzetek felszámolása” cinikus fantázianevű projektben. Így kaptak 3 nyílászárót, egy mosógépet, egy bojlert, fatüzelésű kazánt és pár vödör festéket.Mert valaki ellopta a pénzt.Kovács Mónika kisvaszari polgármestertől közérdekű adatként kértem a projekt részleteit, de ami tényt eddig tudunk az alapján elmondható:
- 200 millió forintból két épület részleges felújítása és 7 db, egyenként 40 négyzetméteres egyszerű, fatüzelésű kályhával ellátott kisház építését végezték el.- Az egyszerű házikók Kisvaszar roma telepének végén négyzetméterenként minimum 550-600 ezer forintért épültek. Szekszárd belvárosában kb 350 ezer forintért lehet új lakást venni.- A „szegregátum felszámolása” egy rossz vicc, a 7 házikóból 6 az eddigi utca végén, a falutól a lehető legmesszebb, egymás mellett épült fel.
- Újabb 240 millióból pedig néhány pár hetes tanfolyamot (virágkötő, festőinas, gyógynövény gyűjtő, konyhai segéd)tartottak elvileg 70 embernek – ezek szerint egy emberre kb. 4 milliót számoltak el.- Ez az összeg akkor is arcpirító, ha jön majd a szöveg, hogy „félezer közösségfejlesztő rendezvényt” szerveztek és „jogi tanácsadás, adósságkezelési és munkaerőpiaci tanácsadás” lehetősége is adott volt.
- A polgármester még nem küldte el a szerződések adatait, így egyelőre csak annyit mondhatunk, hogy máshol hogy szoktak ezek menni: 20-40 ezres ÓRAdíjak az „oktatóknak” és „tanácsadóknak”, szép fizetések a polgármesterek ismerőseinek, mint „mentoroknak” és néhány hónapig HAVI 30 ezer forint tanulási támogatás a romáknak. Elmondásuk szerint sok órát meg sem tartottak, csak alá kellett írni a jelenléti ívet.Az ügyről már megosztottam egy felháborító részletet: miután az egyik család meg mert szólalni, a polgármester gusztustalan nyomás alá helyezte őket, ennek egy példájáról beszámoltam" H.Á.
euler 2021. 11. 11. 14:42
#51855
Szánthó Miklós az Alapjogokért Központ igazgatója, a nonprofit kft. tulajdonosa, továbbá a kormánybarát Kesma médiaholding kuratóriumi elnöke úgy értelmezte, hogy az ismeretlen levélíró konkrétan őt fenyegeti kiheréléssel, és feljelentést tett.
 .
Egy 49 éves férfi zalaegerszegi otthonában október végén tartottak házkutatást az ügyben eljáró Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozótisztjei — két rendőr őrnagy, egy százados és egy főhadnagy. 
A házkutatás során lefoglalták az informatikusként dolgozó gyanúsított több laptopját és a mobiltelefonját, aki tagadja a terhére rótt cselekmény elkövetését.
Kiheréléssel fenyegette a jogvégzett kormánypropagandistát, házkutatást tartottak nála
euler 2021. 11. 11. 14:09
#51853
AZ OLIGARCHA, AKI RÁCSODÁLKOZOTT A NER MŰKÖDÉSÉRE - avagy belülről is rohad a rendszer és már egymást zabálják a ner-lovagok?
Vitézy Tamás: 
"Az igazságszolgáltatással is szövetkező bűnözői maffiák miatt az Ön vagyona sincs biztonságban! 
... bevett bűnözői gyakorlat, hogy ha bármilyen sikeres vállalkozást, vagyont irigykedve megkívánnak egyes „befektetők”, azt banki, felszámolói, bírói, végrehajtói segédlettel erre szakosodott ügyvédek hadával, nyomozók, ügyészek bűnözői részvételével el is veszik!
Jogorvoslatnak majd, mint látszik, sok helye nincs!
Ez az együttműködő kör egy jól bejáratott, minden részvevőt busásan megfizető maffia!"
https://www.facebook.com/hadhazyakos/posts/447755470046086
geza77
geza77 2021. 11. 11. 12:46
#51852

"Itt vagyok Brüsszelben Kész Zoltán barátommal egy ikonikus helyen. Én még nem jártam itt, szemben azzal a nyolc fideszes országgyűlési képviselővel, akik a tulajdonos bevallása szerint Szájer Józsefen kívül még gyakorta látogattak el azokra az orgiákra, ahol akkor éppen 25 meztelen férfinak volt a maszk és gumi nélküli partija. Az ereszen meggyőződésem szerint nemcsak Szájer József, az homofób alaptörvény szerzője ereszkedett le olyan erkölcsi mélységekbe, ahonnan nincs visszaút, hanem a Fidesz is"
                         https://hvg.hu/itthon/20211111_MarkiZay_PeterSzajer_Jozsef_eresz
signal2
signal2 2021. 11. 11. 12:29
#51851
Kedves elvtársak. Megérkeztünk a vérkommunizmusba. FIDESZ - Magyar Neokommunista Párt.
WLM 2021. 11. 11. 12:25
Előzmény: #51845  bigyula
#51850
Szia Gyula! Nehogy félreérts, én sem az atomfizikára gondoltam. Ettől függetlenül, uralta a topikot, ragadtak rá a skacok, mint légy a papírra, csak ennyit észrevételeztünk Bélosszal. 
rockmaster 2021. 11. 11. 08:16
#51849

MTVA, Kossuth rádió:
„2021. október 26. napján a Kossuth Rádió műsorában valótlanul állítottuk, hogy dr. Dobrev Klára 2006-ban az utcán lévő ártatlan emberek szemkilövéséről és megveréséről döntött volna. Ezzel szemben a valóság az, hogy dr. Dobrev Klára semmilyen döntést nem hozott az úgynevezett 2006 őszi zavargások vonatkozásában.”
A párt rádióban a fantazy-t tényként kezelik :)))
Félnótásak gyülekezete :)
Hutyutyu 2021. 11. 11. 08:01
#51848
Nálunk kicsi , de erős a bors . Nekem inkább  a borsó  , a cseheknek jó volt a babis .
Hajrá Csehország , hajrá csehek !
________
________ 2021. 11. 11. 07:47
Előzmény: #51846  geza77
#51847
geza77
geza77 2021. 11. 11. 07:25
#51846
azt mondja bürokrácia csökkentés mert az +2 % os növekedést jelent
korrupció 50-60 milliárd a közbeszerzéseknél és 100 milliárd ami az önkormányzatoknál található (na ezt sikerült jó pár száz százalékosan emelni azóta)
NEM ANNYIRA SIKERÜLT AZ ARANY REFORMOKAT VÉGREHAJTANI !!
https://www.youtube.com/watch?v=7pb4D6bBtdc
bigyula 2021. 11. 11. 07:11
Előzmény: #51836  WLM
#51845
"... kissé rácuppantak a srácok a csalira, a fétisükké, a rögeszméjükké vált szegénykéknek. Hiába So tud valamit. "
.
Igen, tud. Terelni, és provokálni.
geza77
geza77 2021. 11. 11. 07:03
#51844

"A Fidesz 31 milliót költött az idei frakcióülésére, azaz a 133 gyáva fideszes 2 napig fejenként 233 ezer forintért hotelezett.
Ma egy kezdő pedagógus havi nettó bére 150 ezer forint. Nem lenne jobb helye annak a közpénznek?"
sztanil 2021. 11. 10. 23:44
Előzmény: #51839  ________
#51843

Holnap Gulyás bejelenti, hogy Viktor pénteken bejelent valamit.
Aztán Viktor pénteken bejelenti, hogy mindenhol kötelező lesz a maszk viselése és meg vagyunk mentve.
WLM 2021. 11. 10. 23:11
Előzmény: #51841  euler
#51842
Látod, megy ez, nincs itt semmiféle bajság. Amúgy persze, hogy vissza kell vegyen a herélt EU a kamuszankcióiból, hiszen jön a hosszú hideg tél. Csak a legszerényebb képességüeknek kell a saját bőrén megtapasztalni, hogy hány kilós is valójában. 
euler 2021. 11. 10. 22:49
Előzmény: #51838  geza77
#51841
A lengyelek nem kérnek segítséget sem az Uniótól sem Amerikától. Úgy néz ki szándékosan csinálják az állóháborút, pedig az akármikor eldurvulhat. (Ez nem a török helyzet, ennyi embert simán és humánusan tudnának kezelni.)
Az uniós szankciókat erősen behatárolja az, hogy Európa az orosz gáztól függ és jön a tél, a tárolók pedig szellősek. (Putyint ne feledjük Lukasenka mögött). 
Az Usa tudna érdemben szankcionálni, és a kieső gázt esetleg pótolni, de a lengyelek kivárnak.
A szerencsétlen megtévesztett menekültek pedig mindkét oldal politikájának a játékszerévé váltak.
https://www.klubradio.hu/adasok/politikai-fegyverkent-hasznaljak-a-menekulteket-a-lengyelek-es-a-feheroroszok-is-122123

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek