Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gazmber 2021. 10. 14. 12:42
Előzmény: #49672  Peterbond
#49680
o1g módszere, egyrészt kinéz vkit akitől el lehet venni (tőzsdei cégek, bankok, mnyp), és még tapsolnak is neki ezért, a közfinanszírozott tételeket sunnyogva lecsípkedi (itt már ugyan nem sok lehetőség van) de jön most a segítség, az infláció és lehet nem kicsi..(?)szvsz
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 14. 12:35
Előzmény: #49677  Törölt felhasználó
#49679
Amennyiben a megnevezett DK-s Lusztig Péter (nagy nyilvánosság előtti rágalmazás és becsületsértés okán) feljelenti a hölgyet, a bíróság el fogja ítélni!
A macska, a szülők és a gyermekek kerítésre húzásával való életveszélyes fenyegetés miatt, a hatóságoknak már hivatalból is le kellene járniuk!!! (És akkor akár az igazság is kiderülhet.)
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 14. 12:21
Előzmény: #49677  Törölt felhasználó
#49678

A jelzett hölgy alátámasztotta tényekkel a zsarolást, vagy csak sértve érzi magát, mert az MSZP megvétózta az előválasztáson való indulását?!
A zsarolásról semmilyen bizonyítékot sem szolgáltatott.
Pártoktól függetlenül: ha egy polgármestertől az önkormányzati többség megvonja a bizalmat és ezáltal megbukik,  az nem zsarolás, hanem a politikai akarat érvényesítése, a vita lezárása.
Mindenki bukik, aki szembehelyezkedik azokkal, akik pozícióban tartják!
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 12:15
Előzmény: #49675  Zöldbéla
#49677
Itt van, akit megzsaroltak állítólag:
Jelentkezett a Márki-Zay Péter által megnevezett politikus, hogy megzsarolta a DK (msn.com)
Ez lehet bizonyíték, ha hiteles? Ha igaz, akkor nem bomlasztás, egyetértünk?:)
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 12:11
Előzmény: #49675  Zöldbéla
#49676
Megszólalt név szerint egy politikus, akit különféle módszerekkel (névszerint megemlítve) próbáltak lebeszélni, végül sikeresen is az indulásról.
Ha megtalálom, ide copyzom.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 14. 11:54
Előzmény: #49670  Törölt felhasználó
#49675

A bomlasztás és a leleplezés közötti különbséget nem hanyagolnám el!
Aki leleplez, az tényekkel (bizonyítékokkal) támasztja alá a vádjait, aki bomlaszt: az csak vagdalkozik és bizonyítékok nélkül vádaskodik a szövetségeseivel szemben!
MZP melyiket csinálja?! (Szerintem az utóbbit.)
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 11:54
Előzmény: #49672  Peterbond
#49674
Pedig előbb-utóbb muszáj lesz valamit tenni, mert olyan szép hosszú számok lesznek mindenhol kiírva, hogy nem győzik papírral...
Peterbond 2021. 10. 14. 11:54
Előzmény: #49672  Peterbond
#49673
Csak egy kis példa miért gondolom így. Monatórium. Mindenkinek kiosztották pedig látható volt hogy csak bizonyos köröknek kéne. 1 évvel tovább húzták mint kellett volna és most is csak azoktól vonják vissza akiknek eleve nem is volt szükségük rá az elmúlt 1,5 évben és választásokig meg is tartják nekik.
.
Az eleve irdatlan mértékű hiányunkon most hogy nincs egy külső ( EU ) kényszer még amikor volna lehetőség se normalizálnak hanem amint úgy látszik 1-ponttal több pénz folyik be csak 5% lenne a hiány 6 helyett inkább nekiálltak és kiosztottak még 2-t.
Peterbond 2021. 10. 14. 11:49
Előzmény: #49648  signal2
#49672
"Ha viszont a fidesz lesz kénytelen megszorítani, akkor a saját eddigi propagandája fogja megsemmisíteni."
.
Szerinted meg fogja tenni? Képes lenne arra amire monduk a Bajnai kormány? Hogy meghozná a szükséges népszerűtlen intézkedéseket az ország jobb helyzetének elérése véget?
.
Én szerintem nem. A Fidesz elmenne a falig amennyire csak lehet. Lásd a mostani év és a következő évre kiszórt pénzek igéretek. Ha kell szétoszt minden vagyon felvesz egy valag hitelt és csak akkor lép le ha már tényleg minden a nyakunkba dőlne. A lenti érveléseddel sokáig egyet is értettem de az elmúlt 1 év ámokfutása alapján kötve hiszem hogy 2022-ben ha nyernének megvilágosodnának hogy ácsi ez így nem mehet tovább. Gáz árat emelünk, rendbe rakjuk a költségvetést, visszavonunk rengeteg beigért felesleges beruházást ( főleg építőipar pl ) és visszavessük a felelőtlen igérgetésekkel kiosztott hitelből finanszírozott kedvezményeket juttatásokat.
gazmber 2021. 10. 14. 11:49
Előzmény: #49668  sanka
#49671
nem jött el az ideje, hogy felmentést adjon elqrónak, mert akkor, (de még így is) elkezdi a rogánművek nyomni, hogy Ő is a gyurcsány embere...szvsz
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 11:30
#49670
MZP szerintem nem bomlaszt. Nekem tetszik, ha leleplezi most éppen a DK galádságait. Az MSZP jét is le kellene. Pont ettől tisztulhat meg az ellenzék, de ettől még egyben maradhat. Nem a DK-t támadja, hanem a gyurcsányi módszert, és azt, aki csinálta, elrendelte. A DK gyurcsány nélkül is DK lehet. Legjobb lenne, ha minden párt magától vetné ki magából a tisztátalan, gátló elemeket.  Említette pl. valaki Mestert az MSZP ből. Hát nincs egyedül. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 11:30
Előzmény: #49664  Törölt felhasználó
#49669

MZP és KG is képes jó nagy hülyeségeket mondani, de azzal kell főzni, ami van...
DK tapasztalt, vén róka, kemény, mint a vídia, persze azt nem tudom, hogy belemélyíti-e a fogát a Fizessbe... mérget nem vennék rá.
sanka 2021. 10. 14. 11:25
Előzmény: #49666  gazmber
#49668
Nem tudom felmenteni MZ-t, faszság amit csinál(t).
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 11:17
Előzmény: #49666  gazmber
#49667
Én elhiszem hogy ez taktika, csak működik-e. Ha nem nyer nagyon akkor szerintem az van, hogy amennyit nyer a réven azt elveszti a vámon. Ezzel a mentalitással elvesztheti a helyzeti előnyét, mármint hogy ő bevonz a jobb oldalról
gazmber 2021. 10. 14. 11:10
Előzmény: #49664  Törölt felhasználó
#49666
MZP remélhetően, csak taktikusan(!) - próbál a (még talán éppen tolerálható?) 'gyurcsányozással' és az 'elmúltnyócévezéssel' minél több (csalódott?) fülkés szavazót is megnyerni magának, mivel ezt vszeg a dk-s mszp-s tábornál kisebb esélye van megtenni és nem is cél azt a tábort bomlasztani ... ezzel a 'taktikus' elhatárolódással, ha sikerül a fülkések közül is megnyerni párat , az csak jól jöhet az összefogásnak...(?) szvsz
wawa1 2021. 10. 14. 10:56
#49665
Putyin már döntött. Kell neki egy samesz az EU-ban.
Törölt felhasználó 2021. 10. 14. 10:55
Előzmény: #49661  Zöldbéla
#49664
Márki vagdalkozik, nem számol a következményekkel. Ha igazat is mond, nem állhat elő a bizonyítékokkal mert az bomlasztja az együttműködést.
Szerintem imádkozzunk hogy nagy fölénnyel nyerjen valamelyik, ami egyértelmű/vitathatatlan helyzetet teremt.
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 14. 10:54
Előzmény: #49662  gazmber
#49663

Egyetértünk!
Ha így van, akkor csak azt kellene tisztázni, hogy egy alkudozási folyamat miatt tisztességes ember nevezheti -e a másikat zsarolónak!
gazmber 2021. 10. 14. 10:48
Előzmény: #49661  Zöldbéla
#49662

ez túl van dimenzionálva ... vszeg csak egy alkudozási folyamatot neveznek - hibásan(?)- 'zsarolásnak'
ami a politikában vszeg mindennapos, (kivéve o1g.-vel itthon, de már Brüsszelben kénytelen ő is ezt tenni☺)
pl. KG előterjeszt vmit a közgyűlésben, ami abban formában nem tetszik elqrónak... erre dob egy sms-t, hogy Gergő ezt gondolt át, mert így nem fogjuk megszavazni... ez nem hinném, hogy bűnügyi kategória lenne (?) szvsz
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 14. 10:24
Előzmény: #49660  Zöldbéla
#49661
Helyesebben!
Szerintem a zsarolásokat csak akkor végzik a zsarolót bűnügyileg azonosító írásos dokumentumban, ha:
- a megzsaroltnak olyasmi van a rovásán, - amivel később garantáltan (ilyen pedig nincs) nem rukkol elő,
- vagy nagyon hülye a zsaroló.
Tehát vagy ez teljesül, vagy az, hogy nem volt zsarolás sms-ben.
---------------
Régi, igazi történet:
Ketten meggyilkoltak egy idős embert az otthonában, majd álarcban mentek haza a falun keresztül, hogy senki se ismerhesse fel őket.
XD

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek