Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exley 2021. 10. 04. 07:19
Előzmény: törölt hozzászólás
#48380
Azért erre az ígéretre "befizetek". "Nyugtával dicsérd a napot":) Orange rettenetesen összef@sta magát:) Dé.v Ká.l minden bizonnyal betereli a narancsokat a BV kötelékeibe:) 10 éven át m@cskolták őt és családját ezért fizetni fognak, ezt nem lehet büntetlenül megúszni:) Valaki mocskolja a családom valamelyik tagját főleg ártatlanul azzal én leszámolok.) kegyetlenül:) Ez így van mindenhol Usától a Szovjetunióig:) A férje nem tett semmi rosszat, felemelte a pedagógusok orvosok ápolók bérét és nem béren kívül jutatott:) az hogy meghamisította a statisztikát az eu felé nem bűn, akkor a göörgökkel is végzni kell:) Mindenki elfelejtette:) Senki nem emelte fel a zsavát, hogy ne mocskolják a másik embert:) Büntessék meg ha rossza tett:) Nem büntették meg sőt futni hagyták... de rosszabbat tettek vle egy évtizeden át mocskolták aghogy acsövön kifér a mai napig. A Hívő keresztény kormány papjai a szószékről 1 0 éven át mélyen hallagattak:) Ferkót máglyán égette volna meg a narancs ahhoz is asszisztáltak volna:) Magyarország 1000 éves történelme során nem akott annyi ezer millár aranyat az egyház mint ettől a ateista félkegyelműtől:) Az egyház azért sem szólal fel, hogy hívei akik ott kuporognak a padsorokban elvett tőlük egyszer 3000 ,illiárdot majd a svájci indexálás (ami a keresztyének szerint ördögtöl való) elvett újjabbmillárdot vagy még annál is töbet valami írás tudó kiszámolhatná:) 36 000 . A nyugdíjasok továbbra is csirrke farháton fognak tengődni. Az orangeének már szemmel láthatóan sincsen rájuk szükség, mivel nem "rejett erőforrás". hajrá orange végveszélyben az ország "nyugdíjba"...
Bradanek 2021. 10. 04. 06:47
Törölt hozzászólás
#48379
sanka 2021. 10. 04. 06:34
Előzmény: #48376  Törölt felhasználó
#48378
"Akit dob a gép arra szavazok, vagyis avval főzünk ami van. "
Így kell ezt kezelni, ez a helyes magatartás, a többi csak hiábavaló nyávogás, fidesz maradás 
Törölt felhasználó 2021. 10. 04. 01:20
#48377
Törölt felhasználó 2021. 10. 04. 01:14
Előzmény: #48374  Shareholder
#48376
Én is MZP mellett állok, de nem kizárólagosan. Akit dob a gép arra szavazok, vagyis avval főzünk ami van. Egyenlőre az érdekeink megegyeznek az övékével, -tudom hogy sokuk csak harmadosztályú megélhetési politikus- toljuk magunk elött őket, leváltatjuk velük orbánt majd később ezeket is leváltjuk ha másra már alkalmatlanok. De  szabaduljunk meg orbántól amig lehet.
Azzal kapcsolatban hogy ki-ki aktivista v. passzivista, nem velem, hanem a saját lelkiismeretetekkel kell elszámolni. Annyit tudok segíteni hogy megsúgom, ez a szófosás ami itt zajlik nem visz előre.
Visszatérve MZP-re, a harmadik helyezett nem vádolhatja hiúsággal a másodikat.
MZP elővette a legprimitívebb játékelméleti stratégiát, most meg így száll le a bicikliről.:) Jakabbal elszámolta magát. Visszalépése borítékolható. Én is sajnálom, de ez van.
janosvitez 2021. 10. 04. 00:56
Előzmény: #48374  Shareholder
#48375
marad az Orbán...
Shareholder 2021. 10. 04. 00:26
Előzmény: #48365  Törölt felhasználó
#48374
Jómagam is ellátogattam Márki-Zay rendezvényére a Fővám térre, hallottam a beszédet. Amennyiben ő fog nyerni a 2. fordulóban, megy a pénz, legalábbis én fogok bele adni. Ha visszalépne vagy alulmarad, onnantól nem érdekel. Azt mondta, ha Karácsony hiúsági kérdést csinál a jelöltségből, ő az utolsó pillanatban félre fogja rántani a kormányt, és amennyiben ez történne, szépen megkér mindenkit, hogy szavazzon Karácsony Gergelyre. Na, ezt nem. A mellettem állók is csóválták a fejüket erre a kijelentésre. Megértem a döntését, de azt ne várja, hogy Karácsonyra leszavazzanak mindazok, akik cezrúrát akarnak húzni az elmúlt 30 évhez képest. Én biztosan nem fogom tolni sem Karácsony Gergely, sem Dobrev Klára szekerét. Annyi pénzt elégetnek a saját kampányukra, hogy utaljanak ők ha annyira nyerni akarnak. Hülyének azért ne nézzenek. MZP-nek hajlandó vagyok segíteni mert egyrészt ő még hiteles, másrészt a szervezetének nem jár állami támogatás, harmadrészt óriási ellenszélben kell neki dolgoznia még az összefogáson belül is. Ha ő nem megy tovább, Karácsonynak dobja össze a 99, Dobrevék meg úgyis kőgazdagok, nyomtassanak az ő pénzükből. Már eleve az is blöff, hogy egy milliárdos (Gyurcsány família) akarja képviselni a baloldali szavazók érdekeit. No MZP, no party.
euler 2021. 10. 03. 23:15
Előzmény: #48369  euler
#48373
Dömötör Csaba Rogán helyettese. Most akkor melyik mond le?
Babisról meg megint bebizonyosodott, hogy egy balfék Orbánhoz képest. (Nem tudom hogy van csehül a mészáros ...)
A cseh kormányfő francia kastélya is előkerül a Pandora-iratokban
https://telex.hu/rovat/direkt36
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 10. 03. 23:07
Előzmény: #48349  drukker
#48372

Ebben sajnos neked van igazad!
Nem az a baj, hogy neked, hanem az, hogy igazad van! :)
Shareholder 2021. 10. 03. 22:51
Előzmény: #48369  euler
#48371
A Kutyapárt a leghitelesebb mert ők legalább kimondják, hogy nem indítanak olyan jelölteket, akinek nincsenek offshore érdekeltségei, ezért nem is tudtak részt venni az előválasztáson. A többi párt meg mismásol.
https://www.youtube.com/watch?v=YDwe9eqfWPw
euler 2021. 10. 03. 22:22
Előzmény: #48369  euler
#48370
euler 2021. 10. 03. 22:21
#48369
"Az ellenzék mind a mai napig tele van offshore-ügyekkel” – (Dömötör Csaba)
És ők tiltakoznak a globális minimumadó ellen is? Ja, az az Orbán kormány.
Talán ezért: 
Rogán Antal és Mészáros Lőrinc bizalmasainak titkos külföldi üzleteire is fény derül a legújabb offshore-kiszivárgásban
signal2
signal2 2021. 10. 03. 21:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#48368
A nyilatkozatokból az látszik, hogy az origo hazudik. Gagyi es átlatszó módon. Megis vannak, akik beszopják...
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 10. 03. 21:04
Előzmény: #48362  badsector1
#48367
Aki ilyen adósság mellett még hisz neki és orkánra szavaz, hát az....sok jelzőt tudnék mondani, de inkább nem minősítem.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 10. 03. 21:00
Előzmény: #48363  Shareholder
#48366
Hányadszor bizonyosodik ez már be....!?
Törölt felhasználó 2021. 10. 03. 20:25
#48365
Tisztelt unatkozó fórumlakók! Ajánlom figyelmetekbe MZP szavait:
https://facebook.com/nyomtassteis/
"Mindenki fogadjon örökbe egy települést...."
Világbajnok tőzsdeguruk kényelmesebb megoldást is választhatnak, a számlaszám a site-on megtalálható... lesznek sokan akik szívesen terjesztenének de nyomtatásra nem tellik.
szieszta 2021. 10. 03. 19:59
Előzmény: #48360  janosvitez
#48364
Ráadásul, ha jól tudom, ez egy kamatozó kötvény, tehát egy idő után kamatostul fizetjük vissza.
Shareholder 2021. 10. 03. 19:54
Előzmény: #48348  badsector1
#48363
Név szerint ki az 1 millió ember? Szeretném látni az íveket, névvel, SZIG számmal, de természetesen ilyen nem lesz mert kamu. Mindannyian tudjuk, hogy bemondtak egy számot és kész. 12 év alatt 2/3-os többséggel nem számoltatták el Gyurcsányt, most ha 1 millió támogatóval sem tudják megállítani, akkor ismét bebizonyosodik, hogy Orbán mindenre is alkalmatlan.
badsector1
badsector1 2021. 10. 03. 19:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#48362
a legutóbb felvett 4,5 milliárd dollár hitelből nyugdíjat fizetni, csak azért, hogy o1g még 4 évig lophasson, ez már a görög út a csőd felé.
janosvitez 2021. 10. 03. 19:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#48361
ja és kb 9évnyi pénzt meg zsebre tett  kedves "jótékony " kormányunk...-((

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek