Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kukacponthu 2021. 07. 22. 16:59
Előzmény: #44739  WLM
#44740
Ez fikcio ergo nem tudhatjuk, hisz egy keztordeles nem olyan, mint 750 ezres megtakaritassal egy stadiont felhuzni a kerted vegebe…
Az a vagyonbevallas sokkal de sokkal arcpiritobb, mint ennek a momentumos kisfruskanak az esete.
WLM 2021. 07. 22. 16:51
Előzmény: #44738  kukacponthu
#44739
Nem ezt mondtam ,de nem is ez volt a mondandóm lényegi része ,ha arra is reagálnál ugyanúgy megköszönném,mint a jó tanácsodat.Szerinted hazudott Kata vagy nem ? 
kukacponthu 2021. 07. 22. 16:40
Előzmény: #44731  WLM
#44738
Akkor teged no meg nem vezetett meg?
Egy jo tanacs, tapasztalatbol, ha elfogadod…mindig a no valaszt;)
WLM 2021. 07. 22. 16:11
Előzmény: #44736  _Sigorszky
#44737
Majd azt én tudom,hogy mit ragozok szigorú uram, próbáld meg értelmezni a mondandót és csak utána kötekedj.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 07. 22. 16:05
Előzmény: #44735  WLM
#44736
pillanatokra sem sikerül neki, úgyhogy ne ragozd
WLM 2021. 07. 22. 16:00
Előzmény: #44734  _Sigorszky
#44735
Nem figyeltél eléggé Uram,azt írtam,hogy annak akarja beállítani magát.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 07. 22. 15:57
Előzmény: #44726  WLM
#44734
A fidesz mint becsületes.... ? Én kérek elnézést!
sztanil 2021. 07. 22. 15:47
#44733

Na már, a kormányzati propagandamédia szerint is latorállam vagyunk. Ráadásul már 2 éve előre megmondták :)
https://telex.hu/belfold/2021/07/22/kozmedia-2019-ben-a-pegasust-szamos-alkalommal-hasznaltak-latorallamok-ellenzekiek-megfigyelesere
rockmaster 2021. 07. 22. 15:38
#44732

Jakab Péter: "Orbán azt hazudta a parlamentben, hogy 6 millió a fizetésem"
A Jobbik elnöke és miniszterelnök-jelöltje sajtópert nyert.
„Orbán azt hazudta a parlamentben, hogy 6 millió a fizetésem” – írta Jakab, és hozzátette, hogy az információt átvette a Vas Népe, ő pedig perelt, és nyert is.
Mára csak egy KESMA bukás jutott :)
Majd ősszel felpörög ez is :)
WLM 2021. 07. 22. 15:29
#44731
Ami Cseh Katalint illeti, gyönyörű álomnő,de a szeme sem áll jól.Amikor a szórólapokat osztogatta és elcsípte a hínárhajú ,nem véletlen közelített rá a csábos ,de legalább annyira zsivány tekintetére a kormánymédia kamerája és arra ahogy a kecses kis kacsóit morzsolta.Én is láttam kísértetiesen hasonló arckifejezést hölgytől és azonnal éreztem, hogy hazudik.Nem kell hozzá túl nagy élettapasztalat,hogy levágjuk az ilyesmit mi férfiak,de annak is lehet egyértelmű a dolog aki csak egy részt látott a Hazudj ha tudsz című sorozatból.
WLM 2021. 07. 22. 15:16
#44730
A kémbotránnyal kapcsolatban nekem még az a gyanús ,hogy ezzel egy időben bukkant fel a kamukiberterrorista maszkos énekes, aki többé kevésbé ötletes módon lehetséges,hogy a Fidesz szócsöve és a Pegasus által feltárt információkat ossza meg a nagyérdeművel.Ez lehet,hogy már összeesküvéselméletesnek hangzik,de bennem ez is felmerült.Viszont az eddig makulátlan Momentumot sikeresen bemocskolta.
euler 2021. 07. 22. 14:10
Előzmény: #44723  bumm
#44729
Nekem tetszenek az ilyen "ennyire tellett" reakciók, mert sejthető belőlük, hogy érzékeny pontot ért amit írtam. :)
Azért remélem elolvastad az egész posztot, mert én csak egy kis kedvcsinálót másoltam be. Hidd el érdemes, még Bayert is jobban meg fogod érteni.
exley 2021. 07. 22. 14:08
Előzmény: #44727  ________
#44728
Romániában ez "csaba királyfi" szindróma:) Hozzá 5 kg pityóka:) Közben a román kormány 80 SZÁZALÉKKAL megemelte a nyugdijakat, ez sem hatotta meg az ott élőket: "köpcöst" akarják:) Bárcsak vinnék már el innen bús 3.14-csába:)
________
________ 2021. 07. 22. 14:04
Előzmény: #44723  bumm
#44727

klubba Szájer jár, miután megírta a pedofil/meleg törvényét
embereknek menthetetlen o1G mániájuk van
nem tudják ök se, hogy miért, de van
ha fejükre k.kil a vezér, annál nagyobb az imádat
WLM 2021. 07. 22. 13:52
#44726
Sziasztok skacok ! Szerintem a legnagyobb baj, hogy a kormány vérprofin  Cosa Nostra-ként működik, az ellenzék domináló balos része, pedig veszettpatkányok és roncsok zavaros felekezete .(tisztelet az elenyésző kivételnek pl.:Dobrev) Én tisztelem Fletó azon politikai teljesítményét,ahogy az őt eláruló Mszp-t dögkútba kényszerítette ,de mégiscsak egy alkoholista emberi és politikai roncs,már rég vissza kellett volna vonulnia,hogy ne rombolja az arája renoméját. Miért megint őt és a korcsadvány létrát látom mindíg a TV-ben.Hová tűntek megint az értékes ellenzéki politikusok ? Hol van Márki Zay ,hol van Jakab? A pedofiltörvény, még ellenzéki megmondóemberek szerint is a Fidesz egyik legnagyobb húzása volt amire egyenlőre nincs válasz. Pontosabban annyi ,hogy a törvényt támogató konzervatív jobboldali ellenzéki blokkot büntetik. Az ő eltünésükkel az ellenzéki előny is eltűnt. Meg kellene már érteni ,hogy a kormányt nem a balos korcsok fogják leváltani.Meg kellene érteni,hogy Magyarországon egy becsületes nemzeti konzervatív perspektívára lenne a legnagyobb igény, nem véletlen a Fidesz is ilyennek akarja beállítani magát.
rockmaster 2021. 07. 22. 13:34
#44725

"Pontonként válaszolt Kovács Zoltán államtitkár állításaira a Pegasus-ügyről a Guardian tudósítója"
https://hu.euronews.com/2021/07/21/tupontosan-kiigazitotta-kovacs-zoltan-allamtitkart-a-guardian-tudositoja?fbclid=IwAR3ujcKbT1KvGzgCcjM95BHmsIV7VjKfAMEpihjjc61kRJMXIsy2iloecxw
1. Nehéz belátni, hogy a nemzetközi Pegasus-ügy egy Orbán-ellenes támadás forgatókönyve, mikor oly sok más ország is érintett a sztoriban és egyre újabb adatok kerülnek nyilvánosságra.
2. A Guardian keményen dolgozott azon, hogy végigvigye ezt a tényfeltáró riportot, de ők nem szivárogtattak ki semmit, hiszen a közlés joga a Forbidden Stories-é volt3. Nem egy "csapatnyi baloldali újság" hanem egy széleskörű összefogás részeként írták meg az ügyet, melynek feltárásában Európa legjobb tényfeltáró újságírói vettek részt
3. Míg Kovács azt mondja, nincs bizonyítékuk a leírtakra, pedig a Guardian bűnügyi laborban készült vizsgálatokra hivatkozik, melyeket az Amnesty International végeztetett el és melyet a Citizen Lab felülvizsgált. "Az olvasók majd el tudják dönteni, minek hisznek jobban: ennek - vagy a a tonnányi hivatalos tagadónyilatkozatnak".
4. Azt, hogy a megfigyelés megtörtént, eddig senki sem tagadta az érintett államok közül (csak azt tagadják, hogy illegális lett volna). Ahogy azt cikkükben egyértelműen le is írták, a megfigyelést szabályozó magyar jogi környezet nagyon laza (melyet korábban több nemzetközi szervezet is kritizált).
5. Ha a célozgatással arra gondol, hogy a kémprogrammal megfigyelt Panyi Szabolcs és a többi újságíró valódi nemzetbiztonsági kockázatot jelentettek, akkor alapvető lenne, hogy ennek alátámasztására bizonyítékokkal is előálljanak - ha már ilyen egetverő állításokkal illetnek egy ismert és köztiszteletben álló újságírót.
6. Abban az esetben, ha a kérdéses bizonyíték túl szenzitív és a nyilvánosság előtt nem közölhető, akkor az illetékes parlamenti bizottságban kéne bemutatni. Ám ennek a bizottságnak az ülését épp a fideszes tagok blokkolják.
Ma már szinte naponta fülön csípik a Yacht pártot a hazudozásaikon, ez a hisztijük oka :)
exley 2021. 07. 22. 13:27
Előzmény: #44722  ________
#44724
Rossz után rosszabb jön:) Ne váltsátok le, olyan oligofrén jön baloldalról, hogy ihaj-csuhaj:) Az oroszok olyan tenyészetet hagytak itt, hogy ezek balosok még 1000 év múlva is a csasztuszkát járják a Karmelitában:) Ezeknél a maszpotatóknál a tatárok is különbek voltak: Most meg ezeket sírka vissza a szimentáli magyar "barom":)
bumm 2021. 07. 22. 12:50
Előzmény: #44720  euler
#44723
ennyi badarságot összehordani, írásban kapjátok meg az okosságot, vagy hetente jártok a klubba fejtágítóra
________
________ 2021. 07. 22. 12:42
Előzmény: #44720  euler
#44722

az amik legalább belátták, hogy egy ilyen kretén, mint a Trump nem való elnöknek
nálunk mindent ráhagynak, ö meg folyamatosan visszaél a bizalommal, és megenged magának bármit
sasa44 2021. 07. 22. 12:23
Előzmény: #44718  rockmaster
#44721
Néha nem tud ellenállni a pedofil hajlamainak....

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek