Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
franc0 2021. 06. 23. 13:31
Előzmény: #43053  user01
#43060
Nekem a fasizmus az, amikor valaki kizárólag egyetlen politikai törésvonal mentén szervezi a társadalmat. 
Hitler és Mussolini fasiszták voltak, de nem volt más választásuk ott és akkor. A nyugat túltolta a biciklit. Nem mentem fel őket egy pillanatra sem, ne érts félre! 
Viszont brüsszel is fasiszta, mert kizárólag a tőke-munka törésvonalra épít. 
És amiért kifejezetten utálatosak az az, hogy mindent megtesznek, hogy ezt elrejtsék az átlagpolgár szeme elöl. 
________
________ 2021. 06. 23. 13:30
Előzmény: #43054  peter_s
#43059

nem teszi be, mert fél Münchenbe menni a gyávája :)
amúgy M.o. pont erröl szólt az elmúlt években, a vezér hóbortjáról fociról, a TAO-ról, a stadionokról stb.
ezek után azt mondani, hogy politika meg sport keverés???
az a baj, hogy Magyarországon egy valakinek (O1G) van egy véleménye, sok másnak meg van egy másik
a sok másé az semmi, mert O1G azt mondta
ilyen csak a diktatúrákban van, ahol a vezetö önkényesen azt csinál, amit akar
LMBTQ pont kapóra jött, aztán pont ráillik :)
franc0 2021. 06. 23. 13:26
Előzmény: #43051  user01
#43058
Nem beszélsz politikusul. 
Varga az orszàgok szintjén beszélgetett. 
Azaz Magyarország tolerálja Németországot, Szlovákiát stb. 
Ez egy nacionalista kiszólás volt. 
Teszi, amiért kapja a fizetését. 
euler 2021. 06. 23. 13:25
Előzmény: #43036  signal2
#43057
Nincs jelentősége. Ezt lényegében a következő hsz-edben te mutattad be nagyon jól azzal, hogy van olyan eset/szint amikor a toleráns ember sem hallgathat.
Látszólag távol álló dolgok futottak itt össze, ez lehet esetleg zavaró, de érdemes az alábbi szösszenetet elolvasni, hogy mégis miért van köztük kapcsolat. (Mellesleg aki írta ért a focihoz is, és nagyon sajnálja, hogy a feltámadás jeleit mutató magyar válogatott ilyen helyzetbe került.)
https://www.facebook.com/dmagyarmuzsa/posts/1149356382229749
myrath 2021. 06. 23. 13:25
Előzmény: #43049  peter_s
#43056
Ez alapvetően igaz, talán ezt hívják politikának. 
myrath 2021. 06. 23. 13:21
Előzmény: #43044  franc0
#43055
A tolerancia nem elfogadás, hanem elnézés, tűrés. Vagyis pl. én toleráns vagyok azzal, hogy szereted a focit, de alapvetően leszarom a focit. Nem mondom neked, hogy egy senki vagy mert szereted a focit, hanem hagyom, hogy szeresd a focit ha neked jó. Vagyis toleráns vagyok, de nem vesztes. 
Cserébe Te mondhatod, hogy nem vagyok igaz magyar, mert nem szeretem a focit, de mivel én toleráns vagyok, pont leszarom, hogy neked nem tetszik, hogy engem nem érdekel a foci, mert mivel én elfogadtam, hogy téged érdekel, ezért pont ezt várom el tőled...jujjujj. ;) 
Ez egy példa, ne vedd magadra...! 
peter_s 2021. 06. 23. 13:20
Előzmény: #43050  ________
#43054
Igen, és ettől mi fog változni? Az ég világon semmi. A problémám még mindig azzal van, hogy az LMBTQ közösségek ügyét használják fel propaganda célokra. Ennek a toleranciához és a véleménynyilvánítás szabadságához semmi köze, hiszen te magad írtad le: az a lényeg, hogy Orbán kapja meg a magáét. Ez remek, de ettől nem lesz jobb a világ. Itt most egy sporteseményt használnak fel politikai célokra, tehát oda teszi be a lábát megint a politika, ahová nem kellene.
user01
user01 2021. 06. 23. 13:16
Előzmény: #43050  ________
#43053

Hitlert is a 30-as évek elején kellett volna egy posványos zárkába lökni és a kulcsot örökre elrakni.
Nem akkor kell az ilyenekkel foglalkozni, amikor már az egész világ a fasiszta szólamaik miatt szólja meg őket.
user01
user01 2021. 06. 23. 13:14
Előzmény: #43046  signal2
#43052

A mókus nem követi a kiadott utászt :-)
Most épp azt kellene harsogja, hogy mennyire de mennyire toleráns ő meg a többi.
user01
user01 2021. 06. 23. 13:13
Előzmény: #43044  franc0
#43051

Tehát amikor Varga Judit pár órája azt nyilatkozta, hogy Magyarország egy toleráns ország, akkor rád gondolt?
 
Apropó, ez Varga véleménye, nem az enyém...
________
________ 2021. 06. 23. 13:12
Előzmény: #43049  peter_s
#43050

gyülölet gyülöletet szül
ezért legjobb el sem kezdeni
O1G-nek jó lecke lesz az egyszer biztos
abban a hitben ringatta eddig a hiveit, hogy ö a nagy vezér, aki mindent jól csinál, és mindenki szeret
de nem
M.o.n el tudta nyomni az ellenhangokat, rádiókat, médiákat, tüntetöket
most végre kap egy kis európai ellenállást
VÈGRE !!!
peter_s 2021. 06. 23. 13:05
Előzmény: #43044  franc0
#43049
Ja, nagyon tetszik nekem is, amikor a sok képmutató senkiházi oktat toleranciából, miközben vívja a hülye kis politikai törzsi háborúját az ellenoldallal és egyúttal más társadalmi csoportokat bélyegez meg. Veri a mellét, hogy ő mennyire toleráns, közben meg nácizik, fasisztázik, kurvaanyázik stb. és a másik pofájába tolják, hogy az meg nem toleráns, kierekesztő stb. közben pedig ugyanazt a viselkedési sémát követi, akit megbélyegzett. Ez történik itt is csak a sok idióta nem veszi észre magát.
kszsah1 2021. 06. 23. 12:58
Előzmény: #43041  pomperj
#43048
3-5000 egészségügyis ? Na ne, Ha 10 volt köztük azt is lehet felezni.
peter_s 2021. 06. 23. 12:57
Előzmény: #43029  badsector1
#43047
Vicc, hogy a politikai osztály söpredéke akar engem itt oktatni toleranciából meg a véleménynyilvánitás szabadságáról. A propaganda nem egyenlő a véleménynyilvánítás szabadságával és a toleranciával. Ti a tibetiekkel és az ujgorokkal megmutattátok, hogy nektek akkor fontos valami, ha a politikai érdekeiteket szolgálja. Eddig le voltak szarva részetekről, de a Fudan ügy kapcsán elő lehetett őket rántani a kalapból 1 napra, most az LMBTQ-val van ugyanez. Ez nem véleménynyilvánitás, hanem mások nyomorának a politikai érdekekből való fehasználása. És nem sül le a pofátokról a bőr. Olyanok vagytok, mint orbán, meg a fideszes söpredék, semmi nem drága nektek, más nyomorát használjátok a politikai céljaitokhoz a véleménynyilvánitás szabadsága és a tolerancia mögé bújva.
signal2
signal2 2021. 06. 23. 12:54
Előzmény: #43044  franc0
#43046
Tévedés. Tengernyi dologgal szemben lehet toleránsnak lenni. A legfontosabb azonban az ember vele született tulajdonságaival, valamint olyan véleményével szemben toleránsnak lenni, amely nem sért másokat. 
Ily módon a másokat sértő, bántalmazó, megalázó emberekkel szemben természetes módon nem elfogadó egy toleráns ember.
kszsah1 2021. 06. 23. 12:52
Előzmény: #43041  pomperj
#43045
"máris repül haza" nem repül , marad , nem akarják és nem is tudják öket kireptetni , arról gondoskodnak a szervezetek által jól megfizetett embervédök és ügyvédek .  Több millió nem akarni akaróból talán pár ezret reptettek akik notórius bünözök voltak , ezek is vissza szivárognak idövel , csak más névvel meg másik állampolgársággal.
franc0 2021. 06. 23. 12:51
Előzmény: #43043  peter_s
#43044
A tolerancia eleve a vesztesek sportja. 
Aki toleráns, annak tolerálnia kell azt, aki nem toleráns. 
Ennyi. 
peter_s 2021. 06. 23. 12:49
Előzmény: #43026  rockmaster
#43043
Nálad vannak bajok, meg azokkal, akik dislikeolták a hozzászólásomat. Tudod miért? Mert a tolerancia nem egyenlő a propagandával, legalábbis nálam nem. Nektek itt az a lényeg, hogy O1G pofájába nyomják a szivárványos zászlót 1 napra, meg 1 napig legyen free Tibet, meg free ujgorok, ezt jelenti nektek a tolerancia. Ti is olyanok vagytok, mint orbán meg a fideszesek, a politikai osztály gyártott le benneteket is. Miért írom ezt? Azért mert nektek ez a sztori meg az egész LMBTQ egy politikai termék, semmi több. Ami szar O1G-nek az nektek jó, ami jó O1G-nek az nektek szar. Az LMBTQ és az ujgurok, tibetiek ügye addig fontos nektek, amíg szolgálja a politikai érdekeiteket, utána eldobjátok, mint a mosogatórongyot. Engem a politikai osztály söpredéke ne oktasson toleranciából.
signal2
signal2 2021. 06. 23. 12:47
Előzmény: #43040  krida
#43042
"Aki hőzöng, rombol, kukákat gyújt fel," - lemaradtam 2006-ban a menekültáradatról?
Tudod, kik hőzöngenek? Akik hónapok vagy akár évek óta egy drótkerítéssel körbevett táborban várják, hogy történjék végre valami. 
pomperj
pomperj 2021. 06. 23. 12:39
Előzmény: #43040  krida
#43041
Egyet lehet erteni.
De eleg egyszeru szetvalogatni is a menekultet es a lumpent.
Aki 6 honapja segelybol el, nem tanult semmit, es nem dolgozik,  az lumpen es maris repul haza.
Aki elkezd beszelni tudni, szakmat tanul, vagy mar  dolgozik? 
Abbol lehet  rendes ember, kap ujabb 2 ev probaidot, es ujra megnezzuk. 
Pl. milyen jol jott volna a Covid idejen az a 3-5000 egeszsegugyis, aki atment es  nem tartottak itt.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek