Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 06. 16. 09:20
Előzmény: #42578  krida
#42580
Újra le kel írni? Ha lenne barikádállítás, kirakatbetörés, autógyújtogatás, kockakővel rendőrre tamadás, jönne most a kőkemény botozas és a gumilővedék.
Másrészt olyanról írsz, amiegbsem történt. Már mindenkinek világos, hogy te egy teremtett álomvilágban élsz.
user01
user01 2021. 06. 16. 09:16
Előzmény: #42578  krida
#42579
És hol tüntettél a pedofilokért?
Mi ezzel volt a motivációd?
 
Voltál a Szájer József és a többi rejtőzködő Fideszes homoszexuális mellett kiálló tüntetésen?
krida
krida 2021. 06. 16. 09:11
#42578
Az lenne a tiszteletteljes kérdésem hogy a pedofil tüntetésen hogyhogy nem volt gumilövedék meg agyba-főbe verés, Gyurcsány alatt viszont volt? Gondolom ez se gondolkoztatja el a tisztelt társaságot, hogy ki is a diktátor....
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 09:08
Előzmény: #42575  Törölt felhasználó
#42577
Te mikor emigráltál?
Nekem is vannak osztálytársaim, évfolyamtársaim, munkatársaim, akik rendszertől függetlenül emigráltak. Sokan vannak, de nem mondanám reprezentatív mintának. Szinte mindegyik diplomás és a többségük jól beszélt angolul.
Nem tudom, hogy van-e különbség a különböző időszakokban kivándorolt fiatalok között.
Gyurcsány úgy került ide, hogy Orbánnak felrovod azt, amit Gyurcsánytól elfogadsz. Gyurcsány kivált az mszmp-ből, majd az mszp-ből is, most meg öszefogott az mszp-vel, bár inkább az mszp szavazóira fáj a foga.
Abba az állapotba kerültem, hogy én mindkét tábornak elhiszem szinte az összes  kígyót-békát, amit az ellenfélre (ellenségre) kiáltanak.
Vedd észre, hogy tőled eltérően nem tettem megjegyzést az állapotodra, bár biztosra veszem, hogy neked is van valamilyen állapotod.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 16. 08:37
Előzmény: #42575  Törölt felhasználó
#42576
A gyerekeimen keresztül a 17-21 éves korosztály továbbtanulós értelmesebb rétegére látok rá, őket a társadalom szellemi állapota taszítja és emiatt óriási arányban vannak közöttük akik külföldön képzelik el a jövőjüket. Persze ez még idealista kor, nem fog mind lelépni, de sokan lesznek közöttük akik igen.
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 08:27
Előzmény: #42574  Dehogynincs
#42575

A két elvándorlás között van egy lényeges különbség, hogy akkoriban valóban inkább a pénz miatt vándoroltak el és főként a szakmunkások, jelenleg meg a lerombolt jövő kép miatt és főként az értelmiségiek.
Példa: 53-éves orvos, egy nagy múltú magyar kórház szívcentrumának vezetője, gyermekei már kint élnek, ő a héten fog felmondani és külföldön folytatni az orvosi pályát.
A feleség szintén, aki magas beosztású tisztséget tölt be egy állami intézménynél nagyon magas fizetésért.
Náluk sem a pénz játszik fő szerepet, sokkal inkább az évtizedekre tönkretett lerombolt jövőkép és morális társadalmi környezet.
Megint nem értem, hogy került a mondandódba Gyurcsány, igaz ezt tőled mindig elfogadom mivel megértem azt az állapotot amibe kerültél..
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 08:06
Előzmény: #42569  Törölt felhasználó
#42574
"Az elvándorlási kedv nem újkeletű, hosszú évek óta jelen van hazánkban."
Gyurcsány és Orbán között az a hatalmas különbség, hogy a fiatal alattvalók ugyanúgy emigráltak a rezsimükből.
Mindkét brand hívei és elutasító bőven találnak rá nekik tetsző és az ő igazukat bizonyító példákat. A Kádár-rezsimben is kedvvel emigráltak a fiatalok, pedig akkor még a vasfüggöny is állt. Nem mellesleg Gyurcsány akkor a vasfüggönyt is elfogadta és képviselte ugyanúgy mint a buzik üldözését, a halálbüntetést vagy a kollaborálást az orosz megszállókkal.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 16. 07:46
#42573
Kíváncsi vagyok a törvény kapcsán Szájer véleményére. Nem tudom, hogy pedofil-e, de jogászként, egykori törvényalkotóként és buziként is érintett az ügyben.
rockmaster 2021. 06. 16. 07:44
Előzmény: #42567  Escorbia
#42572

Soros!
Boldog Karácsonyt!
rockmaster 2021. 06. 16. 07:38
Előzmény: #42567  Escorbia
#42571

Szurkolni a focipályán kell :)
Ma már mindenki tudja mekkora hazudozók a yachtosok !
Köszönjük, de nem kérünk a 99% Ocsmány V.-ből!
exley 2021. 06. 16. 07:12
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42570
Nem gondoltam, hogy "módszerváltás után 30 évvel ennyire dekadens legyen a magyar uralkodó elit.  Nyugati mércével egy magyar olichgarcha Amerikában utca seprő sem lehetne:) A Horthy korszak nagy magyar előkelőségeihez képest (a mai poszt kommunista revizionista, irredenta, szélső jobboldali-Clara Fletó ill. Jakab., k@vér egyenesen nevetséges..:)  még Mexikó nyomor telepein is nagyobb a jólét:)
Törölt felhasználó 2021. 06. 16. 06:20
Előzmény: #42567  Escorbia
#42569
Tehát a fiatalok nem kérnek a tolvajokból és inkább külföldre terveznek...
Ajánlom figyelmetekbe ezt a cikket: "Egész életemben egy nemzetközi környezetben éltem és emiatt már kis korom óta nagyon jól beszélek angolul. Úgy gondolom, hogy azt a tudást és nemzetközi látókört kár lett volna elpazarolni azzal, hogy otthon maradok. Másrészt pedig vágytam egy új légkörre és egy fajta függetlenségre, amit otthon nem tudtam volna elérni. Imádok nyelveket tanulni, ezért bennem volt a vágy, hogy külföldön éljek és egy újabb nyelvet megtanuljak - válaszolta Panna, és kérdésünkre, hogy tervez-e hazajönni, úgy felelt: A mesterképzést még nem tudja, hol fogja folytatni, de nem tervez hazajönni. Sem tanulni sem dolgozni."
https://www.penzcentrum.hu/oktatas/20210616/na-ezert-vandorolnak-el-fiatalok-tomegevel-az-orszagbol-ez-varja-oket-1115455
janosvitez 2021. 06. 16. 06:01
Előzmény: #42567  Escorbia
#42568
Mehetnek a lecsóba... -)))
Escorbia 2021. 06. 16. 05:33
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42567
Hajrá Fidesz!
sztanil 2021. 06. 15. 23:52
Előzmény: #42565  Törölt felhasználó
#42566
A Várban lévő lakások közül is sokba azért költözhettek be anno a bérlők, mert az eredeti tulajok "külföldre távoztak". Most meg még piacra is dobjuk ezeket a lakásokat.
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 23:44
Előzmény: #42549  krida
#42565
"Találtam egy vonzó bemutatkozást Dobrevről, aki egy zsidó családtól elszedett budai villában tengődik, és nyilatkozza itt, hogy a jogállamiságot semmibe véve zároltatja az oligarchák vagyonát (régen is ezt tették, még a kulákokkal is. Gondolom, ezúttal magukon kezdik 🙂):"
1990 környékén volt egy állítólagos rendszerváltás, amelynek részese volt az akkori MSZP és a mostani FIDESZ is. Miért nem akkor kérték számon az "elszedett budai villát" amikor a nevezett Dobrev Klárának a nagyapja még élt ? Tudod, hogy hány család élt egyébként olyan házakban vagy lakásokban amelyet zsidó családoktól vettek el régen ? Ha a nagyapa bűnös volt, miért nem akkor ott és rajta kérted, kérték számon az élettörténetét, vagyonát, múltját ? Miért éppen most teszed, teszitek az unokáján ? Persze, tudom, ti hetedíziglen levernétek az összes "ősbűnt" mindenkin - hiába beleszületett - ha a politikai játszmátok a "ma érdeke" ezt kívánja. Hiszen ebben vagytok a legjobbak. Előszedni valakiről, vagy ha más nincs, valakinek az apjáról, nagyapjáról, bárkiről valami kompromittálót, valamit ami "maga a bűn" és aztán ezt összemossátok a mával, utána ezen a nyomvonalon haladva nézd hova jutottál - egészen a pedofíliáig és a fajtalankodásig, erről ebben az esetben szó sem volt - pedig a kedves pártodon belül, saját portátokon nem kell az elődökig menni, hogy találkozzon az ember a "bűnnel", amelyről egyébként annyira kitartóan, képmutatóan írsz, ha mások őseit kell előszedni. 
euler 2021. 06. 15. 23:41
Előzmény: #42563  pitcairn2
#42564
Bevallom elakadtam ...
Esetleg beszéld meg Kridával, talán még itt van. Nekem úgyse akar érdemben válaszolni, csak a propagandát nyomja.
Majd reggel elolvasom.
pitcairn2 2021. 06. 15. 23:28
Előzmény: #42561  euler
#42563
a helyedben én sem akarnám érteni:)
krida
krida 2021. 06. 15. 23:27
#42562
Az lenne a furcsa, ha Biden pedofil-ellenes lenne:
https://m.youtube.com/watch?v=DAUOurZIVfI&t=82s
euler 2021. 06. 15. 23:26
Előzmény: #42560  pitcairn2
#42561
Nyilván, hiszen te mondod, bár gőzöm sincs mire érted.
"Ideje ágyba bújnunk. Igaz Mrs Lipton?"

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek