Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pitcairn2 2021. 06. 15. 23:23
Előzmény: #42559  euler
#42560
a mondókádnak köze nincsen a valódi jogvédelemhez...
és persze a "jogvédőidnek" se...
euler 2021. 06. 15. 23:21
Előzmény: #42558  pitcairn2
#42559
Pörgess mégegyszer, hátha valami érdekesebbet dob majd a gép!
pitcairn2 2021. 06. 15. 23:17
Előzmény: #42545  euler
#42558
2020 márciusa óta már végképp szánalmassá vált ez a műsor...
euler 2021. 06. 15. 23:10
Előzmény: #42556  Placa
#42557
Lehet, hogy most sikerült rávenni, hogy egy kicsit utánanézzen.
Üzenem neki, hogy addig ne hagyja abba, ameddig meg nem érti azt a táblafeliratot, ami a tüntetésen volt olvasható, persze a másságra vonatkoztatva: 
“Én is láttam gengszterfilmeket, mégsem lettem fideszes!”
(Nem is vagyok naív! :)
Placa
Placa 2021. 06. 15. 22:59
Előzmény: #42553  euler
#42556
"Látom azért izgat a dolog"
 
sőt, annyira rá van tapadva a témára, hogy az már gyanús
lehet hogy rövidesen egy LOLcsőd coming out szemtanúi leszünk? ... ;)
euler 2021. 06. 15. 22:54
Előzmény: #42554  krida
#42555
A ma elfogadott törvényről esetleg egy rövid értékelés tőled?
krida
krida 2021. 06. 15. 22:53
Előzmény: #42553  euler
#42554
Nem kell interpretálni, mindenki tudja mekkora förtelem... és még van, aki tüntet is ezért. Szerintem azt se tudják miről van szó, miért tüntetnek. 
euler 2021. 06. 15. 22:50
Előzmény: #42551  krida
#42553
Nincs szükségem a zorigó interpretálására Alföldi színházi tevékenységét illetően, más tevékenysége meg nem érdekel.
De ha neked ez kell a napi adrenalinadagodhoz, hát nem ítéllek el érte.
Látom azért izgat a dolog. Helyes! :)
krida
krida 2021. 06. 15. 22:45
#42552
Vagy itt van ez, szintén Alfölditől:
"Mielőtt a Nemzeti Színház igazgatója lett volna, Alföldi elkészítette első nagyjátékfilmét. Káromkodás, obszcén szavak, szex, perverzió. Így lehetne összefoglalni a Nyugalom című alkotást. A filmet senki nem hagyta szó nélkül. Hatalmas botrány lett belőle, ugyanis van benne egy jelenet amiben egy 12 éves kisfiú segít az anyjának maszturbálni. Ez a megrontás büntetőjogi kategóriájába tartozik"
Nincs összefüggés??!!
krida
krida 2021. 06. 15. 22:37
Előzmény: #42548  euler
#42551
Igen?! Nincs összefüggés?! Nézd meg Alföldi Róbert alkotásait:
"Az ember tragédiáját. Az előadáson többek között, orális- és gruppenszex jelenet látható. Alföldi ezt a 12 éves gyerekekkel is megnézetné…A tavalyi év különösen botrányosra sikerült Robertának. Először Horvátországban járatta le hazánkat, egy antik görög dráma rendezésévek, aminek a plakátján egy tortára helyezett marcipán fallosz látható. A reklám annyira provokatív volt, hogy az előadást szponzoráló horvát cég visszavonta a támogatást.Májusban a kereszténységet gyalázta meg Alföldi, amikor egy homoszexuális buzi hányattatásairól szóló színműhöz társított kiállítást a Nemzeti Színházban. A kiállításon tizenkét darab kép látható, – utalva az apostolokra – amire angolul az volt írva, hogy “Senki sem tudja, hogy buzi vagyok!” A kiállítás közepén egy feszület állt a kis Jézus képével, és Szent Péter jelképével.A 2010-es esztendő végét sem bírta ki botrány nélkül Alföldi.  Novemberben megrendezte Závada Pál – Magyar ünnep című művét, ami Erdély visszatérése idejében játszódik. Nem kell megijedni, Roberta nem növesztett gerincét, továbbra is gyalázta a magyarságot és kultúráját. A műben három család életét életét mutatja be. A közel-keleti ízlésrendszerhez igazodva, a zsidók továbbra is sajnáltatják magukat, van buzi szereplő, és a magyarokat és a kereszténységet ördögtől való rossznak állítja be a rendező. Az előadás egyik legundorítóbb jelenete az, mikor a magyar bakák bevonulnak Erdélybe és Nagy Magyarországra maszturbálnak."
Egészségetekre! Ezért tüntettek, ezt akarjátok! 
badsector1
badsector1 2021. 06. 15. 22:35
Előzmény: #42549  krida
#42550
a fidesz alatt volt ám pedofília, buzulás: kaleta, szájer
krida
krida 2021. 06. 15. 22:28
#42549
Találtam egy vonzó bemutatkozást Dobrevről, aki egy zsidó családtól elszedett budai villában tengődik, és nyilatkozza itt, hogy a jogállamiságot semmibe véve zároltatja az oligarchák vagyonát (régen is ezt tették, még a kulákokkal is. Gondolom, ezúttal magukon kezdik 🙂):
https://m.youtube.com/watch?v=B1WtcYsznmg&t=2s
Szerintem szavazzatok rá, legyen ő Magyarhon miniszterelnöke, s akkor lehet itt pedofília, meg fajtalankodás nyilvánosan...
euler 2021. 06. 15. 22:20
Előzmény: #42547  krida
#42548
“Én is láttam gengszterfilmeket, mégsem lettem fideszes!”
.
Nem követem a hozzászólásaidat, de ez utóbbiból mintha az derengene át, hogy látod a különbséget a pedofília és az LMBTQI+ között. Ezt a kettőt mosta össze a ma elfogadott világbotrány törvény. És mivel a fideszes jogalkotók tudják mi a különbség a kettő között, büntethetőségben is, annál aljasabb amit tettek. Marad oknak az uszítás és az ellenzék lejáratására felhasználható választási propaganda.
Én senkitől se várom el, hogy lelkesedjen az LMBTQ...  iránt, de elvárom, hogy meg tudja különböztetni a pedofíliától, és legalább el tudja viselni a másságot (milyen árulkodó, hogy "fajtalanságnak" nevezed). Ehhez persze felvilágosítás is kellene, és pont ezt tette lehetetlenné sőt büntethetővé a törvény.
(Már a tervezete is megdöbbenést okozva kerülte meg a földet, ez csak fokozódni fog az elfogadásával. Az US Nagykövetség közleménye a diplomácia nyelvén elég kemény, folytatás várható).
krida
krida 2021. 06. 15. 21:41
Előzmény: #42545  euler
#42547

igen, a szegény szenilis Bájdön  és libsi holdudvara valóban felettébb örvendezik amikor fajtalankodást lát, sőt azt látja erőltetik még az iskolákba is, s végtelenül szomorúak amikor valahol ezt elutasítják. E topik pedofil bandája is szépen diszlájkolta a pedofil-ellenes kirohanásaimat, nem csodálom...
Lesül a képem, hogy még vannak akik tüntetnek is emellett.
Még egyszer, mivel tudom az ismételt reakciótokat: Szájjerrrrr.... Nos, Szájerre - és senkire - semmit sem lehet kényszeríteni, az ő élete, az ő dolga hogyan él (mintahogy mindenkinek). Ettől függetlenül ő soha nem hőzöngött Prájdon, mutogatta ott magát, undort keltve ezzel az emberek többségében. Sőt, szavaival éppen a család mellett állt ki (ilyen az ember: gyakran a fejében tudja mi a helyénvaló, cselekedeteivel viszont megtagadja azt). VISZONT! az, hogy az lmbtq hőzöng, felvonul, mutogatja folyamatosan magát, erőszakkal nyomul az iskolákba, könyvekbe, ráerőltetve a fajtalanságot a többségre, az felháborító, és végre olyan országunk van, ahol tesznek is ezellen, és a pedofília undormánya ellen!
Az amcsik többsége sem így gondolkodik, rájuk van erőltetve, megérkeztek oda, hogy tehetetlenek, a libsik uralkodnak, lenyomják a torkukon azt is amit nem akarnak, Trump-ban bíznak egyedül, dehát még egyelőre csak reményeik vannak...
krida
krida 2021. 06. 15. 21:34
Előzmény: #42541  peter_s
#42546

Kedves Peter, ott tévedsz, hogy Gyurcsányt és Orbánt egy szintre hozod. A következő kérdéseket kellene feltenni, ha már nem világos a különbség: vajon a nép miért Gyurcsány alatt vonult ki az utcákra és miért nem Orbán alatt? Vajon a nép miért nincs felháborodva most? Ha már egyszerűek akarunk maradni, akkor Orbán neve kapcsán a stadionok mindenképpen eszünkbe jutnak, Gyurcsányról miért nem jut semmi ilyesmi eszünkbe (az IMF-hitelen kívül)? S vajon Orbán miért segíti a népet hitel-moratóriummal, vállalkozási kölcsönökkel, stb? Ha egy szinten látod őket, akkor nem lehet segíteni...
euler 2021. 06. 15. 21:09
#42545
Látunk titeket, támogatunk titeket ... 
.
Az Amerikai Nagykövetség közleménye
Az Amerikai Nagykövetség mély aggodalmát fejezi ki a parlament által ma elfogadott törvény LMBTQI+ ellenes részei miatt. Az Egyesült Államok szerint a kormányok kötelessége a szólásszabadság előmozdítása és az emberi jogok védelme, beleértve az LMBTQI+ közösség jogait is. 
Ahogy Biden elnök az LMBTQI+ jogvédők felé a Pride-hónap alkalmából június 1-én tett nyilatkozatában fogalmazott, "Látunk titeket, támogatunk titeket, és inspiráló a teljes egyenlőség elérése érdekében mutatott bátorságotok."
 https://www.facebook.com/hungary.usembassy
pitcairn2 2021. 06. 15. 20:35
Előzmény: #42541  peter_s
#42543
a demokratikus izébizét pontosan erre találták ki:)
badsector1
badsector1 2021. 06. 15. 20:26
Előzmény: #42541  peter_s
#42542
"Ha Orbán ellen mennének ki tüntetni úgy, "
  
a fidesz szervezése nélkül semmi balhé nem lett volna 2006-ban 
peter_s 2021. 06. 15. 20:19
#42541
Na, látom megint megy a törzsi háború 2006 miatt. Ellenzékiek: a tüntetők a hibásak. Kormánypártiak: a rendőrök brutálisan léptek fel, ők a hibásak. Ezerszer lerágott csont. Ha Orbán ellen mennének ki tüntetni úgy, mint 2006-ban és Orbán szétverné a tüntetést, akkor mindegyikőtök ellenkezőjét mondaná, mint most. Mindig ez van. Amikor egy DK-s irodát vernek be, akkor az ellenzéki csürhe fel van háborodva és a fideszesek örvendeznek, amikor pedig egy Fidesz irodát vernek be (mint pl. ma), akkor a fideszes csürhe van felháborodva, az ellenzékiek örvendeznek. Birka egy ország, olyan a kormánya és az ellenzéke is. Egy ilyen roncstársadalom csak ezt a politikai csürhét képes kitermelni magából, ezért is nincs esélye MZP-nek és a civileknek, az ő színvonalukhoz fel kellene nőni. Az ilyen társadalomnak olyanok valók, mint Orbán, Gyurcsány, Kósa, Németh Szilárd, Kunhalmi, Tóth Csaba, Karácsony Gergely, Kocsis máté, Bangóné meg az összes többi öltönyös moslék, aki ott mereszti a seggét a parlamentben de agya, gerince egyiknek sincs, munkát meg életükben nem láttak.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek