Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2021. 06. 15. 13:36
Előzmény: #42499  krida
#42500

Valaki parancsot adott szemkilövetésre? Ki volt az? Belinkelnéd?
2006-ban miért nem tudták megállítani az MTV székház elleni terrorcselekményt?
krida
krida 2021. 06. 15. 13:31
Előzmény: #42496  signal2
#42499
És hol van a szemkilövő a felsorolásból??? És ki áll mellé?!
euler 2021. 06. 15. 13:24
Előzmény: #42484  peter_s
#42498
"És még euler hazudja itt rólam, hogy én támogatom a pusztítást és a rombolást, amikor az a söpredék tombol és támogatja a rombolást, amelynek ő is része."
.
Azt hiszem részemről itt fejezem be veled a diskurzust.
Kezeltesd magad!
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 13:12
Előzmény: #42495  Törölt felhasználó
#42497
Ez választ is ad arra, hogy a magyar értelmiség miért választja a külföldet.
signal2
signal2 2021. 06. 15. 13:10
Előzmény: #42469  krida
#42496
Orbán folyton folyvást a mocsok mellé áll nyilvánosan: őcsényi lincselőkellé, masokat lifütyülők mrllé, újságírókat letartóztató Erdogan mellé, népirtó línai lormány mellé, embereket vízbe fullasztó Salvini mellé, stb.
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 13:10
#42495
Nem tudom ezt ki látta, de ez hatalmas videó, ami jól bemutatja Magyarországot és azt, hogy mi okozta a magyar lemaradást.
https://www.youtube.com/watch?v=AUqceQlr-vY
Peterbond 2021. 06. 15. 13:09
Előzmény: #42485  krida
#42494
"Szájer nem pride-on hőzöngött magát mutogatva, hanem felismerte és elismerte a család fontosságát."
.
nem tudom kit akarsz meggyőzni nekem semmi bajom Száyer nemi identitásával. A Fidesznek se volt vele semmi baja 30 évig.
.
Azzal hogy KIDERÜLT. Na azzal mindkettőnek nagy baja volt. A többit már költheted úgy utána ahogy akarod. Megmagyarázva hogy az eddig szóban nagy melegellenes ( és te is aki itt "mocsokságról" írsz egyfolytában ) hogy lett hirtelen áldozat aki "felismerte a család fontosságát". Száyer meleg volt 30 éve is és meleg most is. Nem "megtért" mint pl a lenti példádban a lány.
Peterbond 2021. 06. 15. 13:05
Előzmény: #42484  peter_s
#42493
"Akkor szégyellném magam ha nem így lenne mert ez a gyűlölködő, fanatizált, agyhalott söpredék mindenkit gyűlöl, aki nem tartozik közéjük. És még euler hazudja itt rólam, hogy én támogatom a pusztítást és a rombolást, amikor az a söpredék tombol és támogatja a rombolást, amelynek ő is része."
.
ezt a mondatodat így olvasva te sem érzed hogy mennyire is inkább te vagy olyan amilyennek mindenki mást akarsz beállítani? Pl rólad ki beszélt így valaha is a fórumon? De pl itt is ki írta le hogy jó hogy bedobták a fidesz irodát kővel? Baranyi pl egyből nyilatkozta hogy minden ilyen erőszakosságot elítél. És szerintem a fórum többsége pont ugyanígy van ezzel.
.
Amúgy mennyire érdekes az ember reakciója is. Szépen leült és bevárta a rendőröket. 
rockmaster 2021. 06. 15. 13:01
Előzmény: #42485  krida
#42492

Itt kényszeríteni a Yacht párt kényszeríti az embereket a lopás, csalás, sikkasztás, hazudozás művelésére.
A képmutató min. elnökre már a Pápa se kíváncsi... mit beszélgessen egy antikereszténnyel, aki a tízparancsolat minden elemét minden nap megszegi???
signal2
signal2 2021. 06. 15. 13:01
Előzmény: #42455  SirDMR
#42491
A momentum szerintem kimondta, hogy az 1 millió feletti jövedelmekre jönne a magasabb kulcs, de én ott meg visszavezetném a járulékplafont, szóval madhatna a linearitás, csak később spórolnánk a nyugdíjakon.
user01
user01 2021. 06. 15. 13:00
Előzmény: #42488  Törölt felhasználó
#42490
Mert a Bibó koleszbulikon azért vonultak félre a fiúk, hogy a pártalapításról dumcsizzanak? :)
user01
user01 2021. 06. 15. 12:59
Előzmény: #42485  krida
#42489

Tele van Szájerekkel a fidesz.
Ők jobban érzik úgy magukat egy kiadós foci után a többi fideszessel a zuhanyzóban, hogy van egy kis titkuk.
Neked ez jön be.
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 12:59
Előzmény: #42485  krida
#42488
"Szájer nem pride-on hőzöngött magát mutogatva, hanem felismerte és elismerte a család fontosságát."
A meleg bulikban erről beszélgetett, mint "misszionárius a hitetlenek" között.
rockmaster 2021. 06. 15. 12:58
#42487

"Ne pánikoljon, ha szembe jön néhány tank az úton"
"A Honvédelmi Minisztérium közleményben tudatta, hogy szombattól jövő keddig amerikai, lengyel és magyar harcjárművekkel lehet találkozni  az ország több útvonalán. Hangsúlyozzák, hogy nem katonai manőverekről vagy hadgyakorlatról van szó, csupán a harceszközök átcsoportosításáról."
Hirtelen azt hittem újra kezdődik a 2006-os Yacht pártos terrorcselekmény!
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 12:50
Előzmény: #42469  krida
#42486
30 év sem volt elég, hogy elhatárolódjatok tőle, amitől nem is kellene elhatárolódni, már ha valaki a nemi identátitásától függetlenül mormálisan viselkedik, ennél az esetnél ez sem sikerült. https://kepek.444.hu/2020/12/05/emlektablat-kapott-szajer-jozsef-ereszcsatornaja
Így aztán ne papolj nekem és ne "komcsi-libsizzél" Deákné vászna.
krida
krida 2021. 06. 15. 12:47
Előzmény: #42478  Peterbond
#42485
Szájer nem pride-on hőzöngött magát mutogatva, hanem felismerte és elismerte a család fontosságát. Az, hogy valaki aki magas pozicióban van, vannak anyagiai és ez oda vezeti hogy bármit megtehet, más kérdés. De óriási a különbség: amit a libsi oldal  képvisel, az az hogy rá kell kényszeríteni a többségre, hogy úton-útfélen fajtalankodásba ütközzön. Tönkre kell tenni a családokat/nemzeteket/erkölcsöt, stb.
Egy volt prájdos csaj írja:
I lived a homosexual lifestyle for several years. I attended pride parades. I said things like; “I was born this way”, “God is love”, “He knows my heart” and “Who are you to judge?” I wore men’s clothing. I smoked pot daily. I drank without a care of getting drunk. I lusted. I stole. I lied. Etc, etc, etc…All while believing there was a God, though, acted as if I were my own God.
I was prideful. I was angry. I was selfish. I was greedy. I was deceived. I was lost. I was without hope. I was in need of a savior…
Over 5 years ago, God broke me, for my good and for His glory. The Holy Spirit poked and prodded my conscience and used 1 Corinthians 6:9-11 to finally convict me of my sins. He would then grab ahold of me and there was no running from Him anymore. I loved my sins and would’ve never chosen Him…but He chose me (John 15:16).
He brought me to my knees, a night that I will never forget. He opened my eyes to my sinfulness, revealed Jesus to me, the meaning of the cross…as if I were looking at myself through Him. That should’ve been my blood shed. I deserved the wrath He took on my behalf. THAT IS what LOVE is (Romans 5:8). He gifted me true repentance and faith that night. It still amazes me that He could look upon this wicked person, love me so much to change my heart so drastically, as to desire His will over my own. (Galatians 2:20) To freely give a gift of grace and a newness of life is truly humbling and it is all to His glory!! Though I still sin and fall short daily, His grace abounds and He is continually doing a work in me.I can now go boldly to the throne of grace for all of life’s daily needs, problems, trials and struggles. I have hope, peace, joy, and true identity in Christ. Thanks be to God! I desire to glorify Him in all things and He is molding me more like His Son everyday. I pray He does the same for those not only in the LGBTQ+ community, but all those whom have never tasted of His grace. Do NOT be deceived!Turn from false idols, fleeting pleasures and worship the crucified Christ who is deserving of all praise and glory!We have ALL sinned and fall short of His glory (Romans 3:23).
peter_s 2021. 06. 15. 12:44
#42484
A ferencvárosi Fidesz-iroda ablakát bedobták kővel ma reggel. A politikai osztály ellenzéki fanatikusai, akik annyira fel voltak háborodva - jogosan - a DK-s aktivisták inzultálása miatt, a kommentfalakon röhögnek és szeretnék, hogy ez több Fidesz-irodával is megtörténjen, mert a fideszesek megérdemlik. A Fidesz fanatikusoknak meg az tetszik, hogy az ellenzéki aktivistákat és politikusokat inzultálják és szeretnék ha ez folytatódna, mert szerintük az ellenzékiek megérdemlik. Na, ez a politikai osztály söpredéke és nagyon-nagyon büszke vagyok arra, hogy ez a söpredék utál, gyűlöl engem és összevissza hazudik rólam mindent, besorolgat mindenféle ideológiákba, szekértáborokba itt és máshol is. Akkor szégyellném magam ha nem így lenne mert ez a gyűlölködő, fanatizált, agyhalott söpredék mindenkit gyűlöl, aki nem tartozik közéjük. És még euler hazudja itt rólam, hogy én támogatom a pusztítást és a rombolást, amikor az a söpredék tombol és támogatja a rombolást, amelynek ő is része.
https://444.hu/2021/06/15/egy-ferfi-kovel-dobta-be-a-ferencvarosi-fidesz-iroda-ablakat?fbclid=IwAR3pchNRzZLdgdhOSiAi0KT22AAZH7PY4GaPh-JiRMRe3CBrYeBYBN5U7YE
Orban_kotta 2021. 06. 15. 12:36
Előzmény: #42482  Orban_kotta
#42483
Könnyen lehet, hogy ő is része volt a kémek/fürkészek team-nek :)))
Orban_kotta 2021. 06. 15. 12:34
Előzmény: #42480  ________
#42482
Komoly tapasztalata lehet a helyzet megnyugtató rendezésében... mégis csak diplomata (volt) :))))
Törölt felhasználó 2021. 06. 15. 12:31
Előzmény: #42469  krida
#42481
"Lol. Na ez a különbség: a komcsi-libsik odaállnak a mocsok mellé, mi meg elhatárolódunk tőle."
.
.
"Nem kockáztathatjuk, hogy egyes hibás szerkezetű személyek, akik persze lehetnek nagyon értékesek, hasznosak, de valamilyen hibás szerkezet van bennük, amelyik törékennyé és kiszolgáltatottá teszi őket (…). A Borkai-ügy után is azt mondtuk, hogy nagyon alaposan meg fogjuk vizsgálni ezt a kérdést. Ami most történt az azt jelzi, hogy lehet, hogy alaposan megvizsgáltuk, csak lépések nemigen történtek. Ennek a kockázat, Zsoca, ennek a kockázatát 30 éve tudja mindenki a Jósával kapcsolatban."

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek