Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
user01
user01 2021. 04. 11. 08:20
Előzmény: #37259  Deimos
#37260
Deimos
Deimos 2021. 04. 11. 08:18
Előzmény: #37255  signal2
#37259
A valóság ezzel a kommenttel szemben az, hogy a baloldali politikusok tartják patkányoknak azon magyarokat, akik nem rájuk merészeltek szavazni. http://mindenszo.hu/egy-patkany-megdobbento-levele-bangonenak/
signal2
signal2 2021. 04. 11. 08:17
Előzmény: #37244  fatihszultan
#37258
A SZÉP-kártya célja az volt, hogy a fizetésed egy részét étteremben, szállodában költsd el, és azom belül is hazaiban. 
Vitaminokat egeszségpénztári számlára sem lehet venni? Mert EÜ célra az a támogatási forma szolgál.
NYESZ-t én sem értem.
user01
user01 2021. 04. 11. 08:15
Előzmény: #37255  signal2
#37257

A fidesiszta maffia ide delegált propagandistáival mélységeiben ne nagyon foglalkozzatok....
Pszichológusok doktorálnak az ilyenek esettanulmányaiból....
Tekints rájuk úgy, mintha elmennél az állatkertbe.
Törölt felhasználó 2021. 04. 11. 08:13
Előzmény: #37249  Deimos
#37256

Itt megnézheted, hogy Európa, gazdádat már nyíltan egy diktátor tolvajnak tartja! Egész Magyarország szégyene lett ez az ember.
https://www.youtube.com/watch?v=0qmdfkGM88U&t=1961s
signal2
signal2 2021. 04. 11. 08:10
Előzmény: #37249  Deimos
#37255
Megint hazudsz, nem vagy semmi. Ha gyűlölnek a magyarokat, akkár sajat magukat is gyűlölnék.Észre sem veazed, hogy pl te vagy az, aki mélyről jövően utálsz más magyatokat, ami meg sem tudsz magyarázni. Ezt bizonyítod a legtöbb hozzászólásodban.
Félelmetes.
És sajnos ezrével látni ilyeneket ilyesmi helyeken, erdemes olvasni a kommenteket.
https://www.facebook.com/szamokadatok/
krida
krida 2021. 04. 11. 08:08
Előzmény: #37244  fatihszultan
#37254
Végre egy értékes hozzászólás... 🙂
user01
user01 2021. 04. 11. 08:05
Előzmény: #37249  Deimos
#37253

2022-ben a magyar jobb- és baloldali pártok összefogásával a magyar emberek elérhetik, hogy a fideszmaffia néven elhíresült bűnszervezet és vele kollaboráló egyéb bűnözői csoportok tagjai, tevékenységük haszonélvezői sittre kerüljenek.
 
Ez minden magyar ember érdeke.
Törölt felhasználó 2021. 04. 11. 08:05
Előzmény: #37249  Deimos
#37252

Megint összekeveredtél, ne keverd össze az ellenzéket a tolvajkoalícióval.
Jól írtad, koncért harcolnak, seggükben Brüsszellel, aki pénzeli őket és abban is igazad van, hogy utálják a magyar embereket. Ki gondolta volna 10 évvel ezelőtt, hogy a magyar adófizetők pénzét a tolvajkoalíció, saját családjuk vagyonosítására költi.
Törölt felhasználó 2021. 04. 11. 07:57
Előzmény: #37249  Deimos
#37251
Brüsszel tudod kit pénzel ? Az Orbán kormányt, de remélem jogállami feltételek nélkül már nem sokáig.
signal2
signal2 2021. 04. 11. 07:57
Előzmény: #37224  janosvitez
#37250
Ja valakit érdekel, EU-szinten itt lehet követni az árakat: 
https://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Natural_gas_price_statistics
Egy sor orszagban egyébként nem az a politika, hogy legyen olcsó, es kész, hanem inkabb az, hogy ne legyen túl olcsó, mert ugy lehet a legjobban energetikai beruházásokra, vagy akár teljes megújulóra való átállásra ösztönözni a lakosságot. 
Deimos
Deimos 2021. 04. 11. 07:54
#37249
Az a helyzet emberek, hogy bűzlik az egész moslékkoalíció. 
Ezek gyűlölik egymást is, nem csak a magyarokat és Orbánt. A koncért harcolnak, seggükben Brüsszellel, aki pénzeli őket. Ki gondolta volna 10 éve, hogy a jobbik összeáll azokkal, akik ellen létrejött ? :D Jó, igaz, aki normális volt, már lelépett a jobbikból, csak a hulladék, elvtelen, kutyaürüléket se érő karakterek maradtak. :)
HIM
HIM 2021. 04. 11. 07:48
Előzmény: #37203  betgyuri
#37248
Bétgyuri..
Szóval Hadházy kussol Kispesten..
Van ez a gugli dolog..írd már be légy oly drága..hogy..
Hadházy Kispest korrupció..
Aztán tátikázz..
Kb ennyire komoly a többi baromságot is..
Mellesleg..ha jól emlékszem te vagy az az opusidiót,aki a 3 éves opusvergődés után kinek a nevét dobta be,mint a csodamagyargigacég részvényeinek legyalázóját???
SOROS:))
signal2
signal2 2021. 04. 11. 07:47
Előzmény: #37199  betgyuri
#37247
"Aha.... értem . 
És a bal oldalon minden ok, vagy nem látod a facebookon? Nézd meg Kispestet! "
Hogy lenne minden OK? Ki írt ilyet? Neked sem tűnt fel, hogy akik itt a fideszt kritizáljak, azok jórészt ugyanolyan kritikusak más pártokkal és politikusokkal szemben is. Többszörbkifejtéste került, hogy azblenne a legjobb, ha azszp és a dk elhúzna a fidesszel együtt. De mivel valahogy mindhátom országrabló pártnak vannak szavazóik, ezzel kell főzni.
Ha Kispesten van bizonyíték a szocik ellen, akkor töertént-e már gyanusítás, kihallgatás, vádemelés, lecsukás? Ezt várom, hogy vegre megtörténjen.
Az ellenzéki pártokon belül egyébként jóval erősebb a belső es a szavazók felőli kritika is. Talán csak a dk-ban jincsbolyan, hogy párton belüli bitákról nrm hallani. A dk hasonlít legjobban a fideszre.
Deimos
Deimos 2021. 04. 11. 07:47
Előzmény: #37218  janosvitez
#37246
Pedig hadházy méltón reprezentálja a baloldal minőségét, romlottságát, azt a morális fertőt, ami ott van. Ő a nektek való. A fetrengő hülyegyerek.. na meg az ajtónak szaladó lepattanó, kilincset nem ismerő, kunhalmi. xDDD Ez a baloldal minősége, teljes valójában. A bukott, kurv@országost direkt nem említem.. elcsépelt. x-)))
signal2
signal2 2021. 04. 11. 07:41
Előzmény: #37183  Deimos
#37245
"Mindig örömteli hír, amikor egy balos politikus lebukik..."
Ezzel akkor csúnyán le is buktattad magad. Neked nem az aszámít, ki milyrn ember, mit tesz, hanem hogy névleg milyen pilitikai oldalhoz tartozik. 
Ha jobbolfali bűnöző, akkor minden rendben, ha balolfali, akkor minélbhamarabb hukjon le, mert örömteli.
Szerintes az nem örömteli, ha jobboldali bűnöző bukik le?
Mert szerintem az az örömteli, ha bűnöző bukik le, teljesen függetlenül attól, hogy mi a foglalkozása és világnézete.
fatihszultan 2021. 04. 11. 07:36
Előzmény: #37242  PusztaPutyin
#37244
Ja, a futás már nem olcsó sport (Terepcipő, betonos cipő, téli ruha, átmeneti hosszú futónadrág, nyári cuccok + apróságok - kulacs, kulacstartó, futóhátizsák, futókamásli, stb. Én voltam olyan elvetemült, hogy terepcibőből egyszerre kettőt vettem. Az Asics Fuji Trabuco jött be nekem. 1 normál, 1 gore texes. Szeretem a havas erdőben, vagy vizes füben. Ez kb. 1 óra száraz láb. Szóval minden együtt kb. 250 e HUF) De nem kell egyszerre megvenni mindent. Utána nem is egyszerre mennek tönkre. Napi 1 doboz cigi helyett, azért össze lehet hozni.
A konditermet is ki lehet iktatni. Nekem nincs rá időm, így vettem decathlonos, egykezes súlyzókészletet. Sok izmot lehet velük edzeni. Youtubról lehet gyakorlatokat leszedni
Profi kettlebell sem olcsó. De ezekkel már kardio gyakorlatokat is lehet végezni. Ráadásul, ha nem dobálod a betonhoz, még unokáid is használni fogják, így nézve már nem is olyan drága.
Amit nem értek, hogy ezeket miért nem lehet Szép Kártyára megvásárolni? A legtöbb ember mekiben költi a cégek által odatett pénzt.
Valamiért úgy kell vadászni a vitaminokat is, ami megy Szép kártyára? Mi a fene oka van?
Fogápolási termékeket nem kapni Szép kártyára. Miért, mikor katasztrófális a magyar lakosság száj-higiénéje? 
Mi célja volt ezekkel a jogalkotónak? Érti ezt valaki?
Ja és ha már tőzsde fórum, meg tudja nekem mondani valaki, azza mi célja volt a jogalkotónak, hogy a NYESZ számlán az osztalék adóköteles?
krida
krida 2021. 04. 11. 06:29
Előzmény: #37228  Törölt felhasználó
#37243
Mondom, megérdemled őket....
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 04. 11. 03:30
Előzmény: #37231  Törölt felhasználó
#37242
Az én futócipőm 1200 km-re van hitelesítve, de kb 40 Ft/km az ára. És a téli futófelszerelés is pénz. Úgyhogy a futás kb 100 Ft/km. Én most szombaton 11,5-öt futottam, havi átlagban 100-110 körül megyek. Úgyhogy nekem havi 10 k ez az olcsó sport. Mellette ugyanennyi a konditerem, plusz felszerelés. A szőnyegporoló parkok nagyon fosok, azokat nem ajánlom senkinek, hosszabb távon többe kerül azoknak a rossz eszközöknek a használata.
Törölt felhasználó 2021. 04. 11. 02:48
Előzmény: #37219  krida
#37241
"Képzavar"

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek