Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 03. 06. 18:51
Előzmény: #32259  Karvalytokes
#32260
Ez megint a sánta kutya esete....
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 06. 18:50
Előzmény: #32257  krida
#32258
Elismertem hogy gyűlölködő vagyok? Igazán érdekes gondolat ez is. Kicsit erőltetett de igazán érdekes.
krida
krida 2021. 03. 06. 18:43
Előzmény: #32256  PusztaPutyin
#32257
Lol, miután elismerted, hogy gyűlölködő vagy, rámkened... (újabb gyöngyszem)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 06. 18:33
Előzmény: #32251  krida
#32256
Hát ez nagyon izgalmas, olyan mintha magadról írtál volna.
krida
krida 2021. 03. 06. 18:31
#32255
na, ez a különbség - bár én magam is átestem ezen a betegségen még novemberben, de soha eszembe nem jutott volna a kormányt okolni emiatt bármiért is. Mintha ő tehetne a járványról! Néha idegesít, bevallom, a bezárás, nem értek vele egyet, de tudom hogy Orbánon is nagy nyomás van, és ilyen helyzetben nem egyszerű bölcs döntést hozni. Minden országot megvisel a járvány, de hogy ti ezt is Orbán ellen használjátok fel, az benneteket minősít, a gyűlölet és a liberális gondolkodás együtt teljesen elvakulttá tett benneteket (valószínűleg ezt sem értitek).
Placa
Placa 2021. 03. 06. 18:25
#32254
Ausztriában márciustól ingyen lehet kapni a gyógyszertárakban az otthon elvégezhető koronavírus-teszteket. Havonta mindenki ötöt kérhet a tesztből, ami önellenőrzésre jó, igazolásra nem használható.
Ugyanitt január végén napokon át ingyen osztották az FFP2-es maszkokat.
 
Kapják be a sógorok, nem tudom mire verik magukat, hol van nekik annyi lélegeztető gépük, mint nekünk?!
________
________ 2021. 03. 06. 18:10
Előzmény: #32250  longforewer
#32253
rockmaster 2021. 03. 06. 18:07
Előzmény: #32247  rockmaster
#32252
Magyarország ebben melyik oldalon áll? A kínai befolyás növekedése miatt az "inkább lapítunk" táborban? Európa erős embere lapít???
"Kína sötét titka: milliókat tartanak brutális elnyomásban, totális megfigyelésben, zárt táborokban"
  • 22 ország, köztük az Egyesült Királyság, Németország, Franciaország, Japán, Kanada és Ausztrália írta alá az ENSZ Emberi Jogi Tanácsának azon dokumentumát, amely felszólítja Kínát arra, hogy hagyjon fel az ujgurok és más kisebbségek tömeges fogva tartásával és engedjen nemzetközi megfigyelőket a táborokba.
  • Erre válaszlépésként 37 ország adott ki egy olyan nyilatkozatot, amelyben megvédték Kínát, mondván, hogy intézkedései csak a terrorizmus elleni küzdelmet szolgálják. Az aláírók között voltak olyan országok, mint Oroszország vagy Venezuela, akik általában véve is szembemennek a nyugati irányvonallal, illetve számos afrikai és ázsiai ország, amelyek az utóbbi években a hozzájuk beáramló kínai beruházások miatt lekötelezettjei Pekingnek.
krida
krida 2021. 03. 06. 18:06
Előzmény: #32244  PusztaPutyin
#32251
A gyűlöletnek csak egy szine van, ezért nem jó a gyűlölet által mutatott irány, a szeretet sokszínű. Ezért is van olyan elvakultság itt, amit úgy tűnik észre se vesztek. A gyűlölt személy ha ezt teszi az a rossz, ha azt teszi, az a rossz. Az egyedüli gond ezzel az, hogy az ember saját magát vezeti meg.
longforewer 2021. 03. 06. 18:01
#32250

Hétfő: 5500 egészségügyi dolgozó elhagyta a pályát (1-1,5  év alatt 10-15000), a kormányzat az egészségügyi szolgálatról szóló változtatásokat sikerként értékelte
Szombat: Bárkit behívhatnak, akinek egészségügyi végzettsége van
Tegnap reggel sms az oltásról, délután sms a lemondásról, ma telefonhívás az oltásról, de májusra 4,5 millióan lesznek beoltva! Idióták, hazudnak folyamatosan.
***
Ilyen hülye kormánya ennek a nemzetnek még nem volt! Kérdeztétek ki lenne jó Orbán helyett, a héten kiderült:BÁRKI, sajnos még Fletó is, de akár QPER is vagy Krida!
***
A héten minden nap kiderült, Orbán alkalmatlan egy nemzet vezetésére, megbukott. A vírus elleni védekezést sikerességét a halottak száma mutatja (OV), ma már a világ élvonalába tartozunk ezen adatokban és napok óta lépdelünk előre.
sanka 2021. 03. 06. 17:57
Előzmény: #32247  rockmaster
#32249
A kínai drágább jobban lehet lopni abból is, ennyi.
Törölt felhasználó 2021. 03. 06. 17:56
Előzmény: #32236  krida
#32248
"Azóta is nevetek ahogy a színtiszta tényeket is meghazudtolva igyekszik az itteni ellenzék liberálisan (Gyurcsány-módszerrel) bebizonyítani eszement állításaikat..."
Jó, hogy tudod,  - hiszen ismersz - ki vagyok - "li-be-rá-lis" és  "Gyurcsány-módszerrel bizonyítom az eszement állításaimat". Magyar sem vagyok, mint azt Seldon itt sokszor írogatja, hiszen nem kedvelem a FIDESZ-t aki "egyenlő a magyarsággal és a kereszténységgel". 
Ennyire egyszerű a világ számotokra.
rockmaster 2021. 03. 06. 17:54
#32247
"Máris lecsaptak a magyaroknak járó vakcinákra
A németek, dánok és franciák fogják megkapni azokat a Moderna-vakcinákat, amelyeket a magyar kormány nem igényelt – írja a Szabad Európa.
A portál szerint a magyar kormány másfél millióval kevesebb Moderna-oltást igényelt, mint amennyire az EU beszerzései révén jogot formálhattak volna.Orbán Viktor ezt először tagadta és „szamárságnak” nevezte, hogy ne rendelték volna meg az összes lehetséges vakcinát. EGY NAPPAL KÉSŐBB VISZONT AZ RTL HÍRADÓNAK A KORMÁNY ELISMERTE, HOGY TÚL DRÁGÁNAK TALÁLTÁK A MODERNA-VAKCINÁKAT.
Később ehhez képest Gulyás Gergely miniszter már egy harmadik magyarázattal is előállt, amely szerint „az említett másfél millió Moderna-vakcinát 2021 decemberében szállítaná Brüsszel.” Ez utóbbi magyarázatot az Európa Unió képviselete cáfolta a Szabad Európának nyilatkozva."
ilyen egy tesze-tosza, lári-fári, ide-oda hazudozó kormány!!!
Placa
Placa 2021. 03. 06. 17:51
Előzmény: #32245  Törölt felhasználó
#32246
ne légy már ilyen kemény, udvariasan az "asszonyság"-gal, hétfőn Nőnap!
 
ps: "lol"
Törölt felhasználó 2021. 03. 06. 17:44
Előzmény: #32243  krida
#32245
Nem, én Téged sem szeretlek... :)
Tudod ,sokszínű a világ.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 06. 17:38
Előzmény: #32243  krida
#32244
Az egy nagyon nagy és sokszínű halmaz.
krida
krida 2021. 03. 06. 17:15
Előzmény: #32240  PusztaPutyin
#32243
Miért, nem Orbánt-gyülölők vagytok mindannyian?
krida
krida 2021. 03. 06. 17:05
Előzmény: #32237  Törölt felhasználó
#32241
"Annyit hangoztatod, hogy csak 1 nicked van, hogy már te magad vagy az árulkodó a nickeidről"
....és újabb gyöngyszem a liberális logikáról! Mondják is, ha a valóságra vagy kiváncsi, ne a liberálisokkal beszélgess, mert őket teljesen elvakulttá teszi ideológiájuk, és hihetetlenül érzéketlenek a valóságra. 🙂

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek