Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pitcairn2 2020. 12. 02. 22:55
Előzmény: #22978  badsector1
#22980
ez az aktuális etatista klub:)
afféle újracsomagolt elitista "népboldogítás":)
________
________ 2020. 12. 02. 22:43
Előzmény: #22976  badsector1
#22979
O1G szerint nem elfogadható az, amit tett Szájer.
Vagyis az, hogy lebukott.
Ugyanis mint kiderült, az köztudott volt, hogy Jóskánk b.zipartykra jár, és, hogy drogozik, az még belefér, de csak addig, amíg le nem bukik.
Csendes cinkostárs az jóbarát, bukott cinkostárs az már nem.
badsector1
badsector1 2020. 12. 02. 22:37
Előzmény: #22977  pitcairn2
#22978
Ha ez neked szovjet tevékenység, akkor te félre értelmezted pl az 56-os szovjet tevékenységet.
Ilyen agyzsibbasztó, a valóságtól elszakadt dumákkal ne itt menőzz, hanem egy nyugdíjas klubban.
pitcairn2 2020. 12. 02. 22:21
Előzmény: #22976  badsector1
#22977
honnan tudod, hogy nincsenek a múzsád mögött sokkal nagyobb erők?:)
miből veszed azt, hogy az összes nemzetközi nagykutyának tetszik a brüsszeli szovjet tevékenysége?:)
badsector1
badsector1 2020. 12. 02. 22:16
Előzmény: #22974  Törölt felhasználó
#22976
Az eu már nem hagyhatja, hogy a g.ci ország világ előtt sikeresen megzsarolja őket.
A g.cire leszek kíváncsi, hogy a teljes hátraarcot, hogy fogja előadni itthon.
________
________ 2020. 12. 02. 22:15
Előzmény: #22973  badsector1
#22975
Azt hiszik ezek, hogy nagypofával mindenkit magukra haragítva majd sikeresek lesznek.
Megsúgom: NEM
De jól is van ez így....
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 22:11
Előzmény: #22973  badsector1
#22974
badsector1
badsector1 2020. 12. 02. 22:08
#22973
"Harmincan követelik Deutsch Tamás kizárását"
"Nagyon gyorsan dűlőre vinnék a dolgot."
  
Deutsch Für Tompika is kezd előkészíteni egy öntökönszúrást.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 02. 22:03
Előzmény: #22961  Idea
#22972
elszabadultál, ehhez már daedalon kell
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 21:59
Előzmény: #22961  Idea
#22971
Bocs, mégsem szimplán a múltban, hanem a régmúltban élsz :)
"Ehhez képest még problémásabb migránsokat importálni csak az eltűnésünket gyorsítja fel. "  Ja, ahogy NYC is eltűnt... :) A nagy "migráncs" olvasztótégely, New York is hogy eltűnt a térképről, ma már senki sem emlékszik rá... én is csak azért, mert régész vagyok, és megtaláltuk a romokat... vagy az egy soros/párhuzamos Univerzumban volt? Hmmm... :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 21:54
Előzmény: #22967  Törölt felhasználó
#22970
OK, de ha az összekovácsolt emberek véletlenül a maffiózók ellen összefognak, az úgy már nem buli nekik! Ezért is van árokásás, megosztás, stb. Pénzt dobnak a lakájmédiának, ami uszít, aztán ők már csak egy kávét kérnek. (Amíg bele nem köpnek a feketelevesükbe, hehe... azaz kávéjukba, mert az a feketeleves... ami még hátra van...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 21:50
Előzmény: #22961  Idea
#22969
Szerintem e tekintetben is a múltban élsz. A romákról írtakkal szőr mentén egyet tudok érteni, végső soron a többség tényleg utál tanulni, de ne feledjük: a magyar iskolarendszerből kikerülők 75%-a funkcionális analfabéta. Nem emlékszem a felmérésre pontosan, csak erre az adatra, de sajnos egybecseng a személyes tapasztalataimmal. (2015-ös adat ill. akörüli.) Szóval a JÖVŐ (és némiképp a jelen) az lehetne Mo.-on kilábalás címszó alatt, hogy ideköltözne néhány tízezer fő / család Tajvanról ill. Hongkongból, akik "menekülnek" a párt elől, ami nyilván sokat rontana a kínai-magyar kapcsolatokon, de oda se neki, mert lennének bőven köztük jól képzettek. (Más kérdés, hogy erőteljes marketing és/vagy honeypotting, stb. kell ahhoz, hogy ne normális országokba menjenek, pl. az arabok (meg a túristák) egy része is csak a k...k miatt jön ide.) Ez egy időre a demográfiai problémákat meg is oldaná, s hozzák az üzleti, stb. kapcsolataikat is, az lenne a hab a tortán. Persze még mindig kellene egy vállalkozásbarát környezet, és itt nem a gázszerelő vagyongyarapodására céloztam. De azért mégiscsak sz..r ügy, hogy sem a Leonar3Do, sem a LogMeIn, sem a Prezi nem marad Mo.-on még csak nyomokban sem. A kínaiak már nem csak másolnak, de mi még igen... Pontosabban: ha van magyar találmány, az általában megy is ki innen, és meg is értem... amit írtam 1500 milliárdot*, ami elment stadionokra, falábú focistákra, stb., meg csapjunk még hozzá ezt-azt...  abból nem csak normális oktatási rendszert lehetett volna alkotni, de még némi modernizációra is tellett volna  (*sztem az szállt el...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 21:30
Előzmény: #22949  Idea
#22968
" (Pl lehetne kezdeni az életünk jobbá tételét a sok hülye szabály lebontásával, " Az ugye megvan, hogy még az Ügyfélkaput is EU-s pénzből revideálták? Persze sokkal jobb nem lett, de nem az EU-n múlt. Amúgy van pár ország, amitől tudnánk mit tanulni hatékony bürokrácia terén, kezdve azzal, hogy a vogon se..fejek a bürokráciában nem az állampolgár ELLEN dolgoznak arra hivatkozva, hogy sok a munkájuk, hanem ÉRTE. ha már az ő adóikból kapják a "munkájuk" után a bért, stb. (Akinek nem inge ugyebár...) Az nem úgy volt, hogy volt a laissez-faire csimborasszója, Magyarország, erre jött az EU, és a nyakunkba dobott egy csomó felesleges szabályt. Az EU-tagállamokban, mondjuk itt nem pont a mediterrán térségre, pl. PIGS gondolok, hanem DE, NL, stb. sokkal jobb és hatékonyabb a bürokrácia, mint nálunk. Idehaza egyelőre csak a NAV használja erőteljesen az Ügyfélkapu (most a perkapu, cégkapu stb. különbségeket nem hoznám ide) előnyeit, mert még anno APEH korában elkezdte. 10 év alatt csak annyi fejlődés van, hogy kicsit többet használják, meg pár kisebb-nagyobb hivatal hébe-hóba használgatja, leszámítva persze a kormányablakokat, azok állítólag ezerrel. Mondjuk azt megjegyezném, hogy a NAV egy szja-formanyomtatványt sem tud év végéig kihozni, ált. január közepe/vége a megjelenés időpontja, holott nem változik minden évben az szja tv., sőt. De a trend nagyon biztató, csak lassú :) Kb. amire megjelenik a technológiai szingularitás, addigra leszünk ott e-ügyintézésben, mint az észtek MOST :) Majd az A.I. ír nekünk is egy jó szoftvert hozzá :)
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 21:28
Előzmény: #22961  Idea
#22967
Neked se a cigányokkal van bajod, hanem viselkedési formákkal. Ezeket akkor lehet megoldani, ha a problémát ismerjük. Akkor miért nem látok ilyen plakátokat:
Állítsuk meg a lopásokat! Le a gyujtogatókkal! Ne hagyjuk terrorizálni a tanárokat!
Hidd el, simán össze lehetne kovácsolni az embereket valós problémákkal, lásd a tavaszi covidot.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 21:25
Előzmény: #22963  Idea
#22966

"Nézzetek magatokba: gúny és lenézés nélkül nem vagytok képesek eszmecserét folytatni nemzeti érzelmű emberrel. Mindennapos a magyar kultúra, a kereszténység gyalázása, a vidéki ember kifigurázása részetekről. (Nyilván én meg harag nélkül nem tudok veletek beszélgetni.)"
Ezt Te írtad, majd folyamatosan becsmérlően írsz a zsidókról és a cigányokról. hm....
badsector1
badsector1 2020. 12. 02. 21:23
Előzmény: #22952  Idea
#22965
"ha többségbe kerülnek, akkor itt game over."
  
A születési rátájuk nagyobb tehát csak idő kérdése, hogy többen legyenek, de nem kell tőlük félned.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 21:22
Előzmény: #22961  Idea
#22964
Fura amiket írsz, ilyen problémákról nem hallok, sem gazdasági, sem egyéb statisztikában, akkor valaki már megint hazudik. Brüsszel, Soros mellett már erre nem marad figyelmem.
Idea 2020. 12. 02. 21:19
Előzmény: #22958  Törölt felhasználó
#22963
Én nem voltam sohasem döntési pozícióban. Mindig mások mondták meg milyen irányban haladjon az ország. Sosem volt egy pici beleszólásom sem, mindig mindennek csak a hátrányait tapasztaltam. Becsületes munkával szerzett jövedelem az mindig elvonásra került.
.
Mit tegyek akkor, ha most a zsidók által hozott törvények alapján akarnak elvonni tőlem mindent? Ha ugyanők jogi csapdák ezreit, tízezreit dolgozták ki az elmúlt cca 25-30 évben? Ha felemelem a szavam az engem folyamatosan érő igazságtalanságok ellen és megnevezem a tolvajt, rablót - mert sokszor meg tudom nevezni - akkor le vagyok ugatva, hogy ez a dolgok természetes rendje, tűrjek, szenvedjek. Na ez nem cikk - 2010 óta ebben a témában egy egész kicsi előrelépés van, azaz kimondható, ha a sérelem okozója zsidó vagy cigány. Korábban erre nem volt lehetőség. De kb ennyi.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2020. 12. 02. 21:13
Előzmény: #22940  Idea
#22962
francba, ez a válaszom elszállt... rohadt hotkey-ek, behozták nekem az idióta forráskódot... na mindegy, mára ennyit erről...
Idea 2020. 12. 02. 21:08
Előzmény: #22953  Törölt felhasználó
#22961
Gondolj bele, itt van kb 1.2M cigány. Állandó konfliktusok, lopás, rablás, gyújtogatás, iskolai terror sok helyen a magyar gyerekekkel szemben. Többszáz éve megy ez. Tanulni általában nem szeretnek, dolgozni dettó, általában nincs sok köszönet benne. "Cigánymunka" szavunk is van rá. Vannak területek ahová nappal sem tanácsos fehér emberként bemenni, százával az országban. Ha rajtam múlna, arra ösztönözném őket, hogy lehetőleg ne csináljanak újabb gyerekeket. 20-30-50 év alatt egy elfogadható szintre csökkenhetne az arányuk. Most tőlem vonná el az állam amit a cigányokra fordít. Nekem ehhez semmi érdekem nem fűződik. Ez egy újabb rovás: az szdsz erőltette ezt a vonalat, az szdsz-s zsidók. Ez a politika az én érdekeimet sértette, ellenem irányult.
.
Ehhez képest még problémásabb migránsokat importálni csak az eltűnésünket gyorsítja fel. A 30.000 akikről beszélsz az a módosabb, képzettebb réteg. Belőlük később lesz probléma, zsidó gazdasági túlsúly mellett lesz kínai erőfölény. Az érdekes lesz majd, ha egymás érdekeibe ütköznek és erő lesz a kínaiak mögött is.
.
Ennél sokkal többet ér a Fidesz demográfiai fordulatra tett kísérlete.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek