Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2020. 10. 12. 07:25
#20200

Vesztett az ellenzék Borsodban... ekkora ellenszélben csoda lett volna győzni!
Szinte csak hangosbemondóval nem kampányoltak a jachtosok!!!
Törölt felhasználó 2020. 10. 12. 00:33
Törölt hozzászólás
#20199
Törölt felhasználó 2020. 10. 11. 23:07
Előzmény: #20196  rockmaster
#20198
Ma láthattuk a fidesz 2/3-ot. A szavazók 40%-nak a fele szavaz rájuk. Az kérem 20%... el kell menni szavazni és nem a fudeszre...
Törölt felhasználó 2020. 10. 11. 21:20
Törölt hozzászólás
#20197
rockmaster 2020. 10. 11. 18:01
#20196
"Óriási FPÖ-bukás, szocdem siker a bécsi választáson"
A fasiszták ott is buktak, Ocsmánynak egyre kevesebb az elvtársa :)))
badsector1
badsector1 2020. 10. 11. 17:15
#20195
""A kormány már nagyon gyenge. Nincs szellemi bázisa, Orbán minden értelmiségit elűzött a köreiből, csak a vakon hívők maradtak" - magyarázta a magyarországi helyzetet a Sme szlovák napilap kultúrrovatának adott interjújában Hajdu Szabolcs filmrendező. Hajdút a Színház- és Filmművészeti Egyetemen (SZFE) kialakult helyzetről, az új kuratóriumról, a gépesítettlövész végzettségű új kancellárról és az egyetemfoglalásról kérdezték.
Hajdu szerint Orbán kormánya "semmi mást nem kínál, csak agresszivitást", vagyis a célja a szimpla rombolás. "[E]lsősorban a hozzáértés hiánya nyilvánul meg náluk minden fronton. Orbán nem veszi figyelembe a társadalom fejlődését és semmit nem kínál a számára. A szocializmus legalább valamilyen ideológiai alapra épült, de Orbánnak még ez sincs. Ez itt már nem baloldaliság vagy jobboldaliság kérdése, ez a kormányzó hatalom színtiszta maffia" - válaszolta arra a kérdésre, hogy ami most történik, az hasonló-e a kommunista diktatúrához.Hogy mégis miért szavaznak rá az emberek? Hajdu szerint azért, mert a rendszerváltás óta képes tematizálni a közbeszédet. "Ügyes megoldásokat dolgozott ki a hatalom megszerzéséhez és megtartásához. Sikerült a választási rendszert is úgy átalakítani, hogy az ellenfélnek csak akkor van esélye nyerni ellene, ha mindenki mindenkivel összefog" - mondta.Az SZFE-n kialakult helyzettel kapcsolatban viszont némi fásultság is érződött rajta. Fantasztikusnak tartja, hogy az SZFE diákjait világsztárok és a civil lakosság is támogatja, de szerinte "ez ma már kevés". "Most arra lenne szükség, ha más iskolákban is, más frontokon is történjenek az események" - mondta. De úgy gondolja, hogy "[m]ár ez a harminc napos ellenállás is hatalmas dolog. Ilyen szabadságért folytatott küzdelem 1989 óta nem volt nálunk, előtte pedig csak 1956-ban". És mert a hatalom "nem tud minket leverni", ezt olyan jelnek veszi, ami a rendszer szétesésére utal. "Lehetséges, hogy a kormány még valameddig eljátszadozik, de nem tudom elképzelni, hogyan. Mi is igyekszünk az ő fejükkel gondolkodni, és ahogy ők sem látnak megoldást, nem látunk mi sem" - mondta. (A Smeben megjelent interjút Bőtös Botond fordította magyarra az Átlátszón futó blogján, a Dotohón)"
euler 2020. 10. 11. 16:57
Előzmény: #20193  badsector1
#20194
A "néhány kisbusz" a videó szerint kettő darab volt.
Meg is kérdezte a sofőröket, hogy "Mi történik itt?". 
Ők azt mondták, hogy mennek majd szüretelni. 
"Én ezt már innentől kezdve nyomozni nem tudom, de ez mindenképp gyanús volt"
Bravó! :) De kb ennyit tud tenni egy szavazóköri delegált. A láncszavazás a szavazóhelyiségben gyanítható, de gyakorlatilag nem lehet bizonyítani. Ha csak valaki be nem ismeri.
badsector1
badsector1 2020. 10. 11. 16:37
#20193
"Fekete-Győr: Többször volt már itt láncszavazás vagy buszoztatás, de az én jelenlétem elrettentő hatású lehet"
"A Momentum elnöke szavazatszámláló a borsodi időközin, hajnalban már le is filmezett néhány kisbuszt."
Törölt felhasználó 2020. 10. 11. 13:12
Törölt hozzászólás
#20192
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 10. 11. 13:06
Előzmény: #20189  euler
#20191
Off a dolog, de elgondolkodtam ezen a saját magunk által főzött akárminek az adóztatásán. Én nem szoktam pálinkát főzni, de technikailag ez hasonló mint amikor spagettiszószt főzök, vagy mondjuk szoktam pesto-t eltenni (fagyasztóban kis üvegben évekig eláll, használathoz meg mindig át van egy rakva a sima hűtőbe). Hát nagyon frusztrálna, ha a pestóm után, ami eleve legalább hatszor annyiból jön ki mint a bolti barilla fos plusz a munkám még adóznom is kellene. Vagy anyámnak a baracklekvár után.
sanka 2020. 10. 11. 12:52
Előzmény: #20186  badsector1
#20190
Az is soros műve.
gazmber 2020. 10. 11. 11:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#20188
no felébredt ez a g@ci?
Törölt felhasználó 2020. 10. 11. 11:04
Törölt hozzászólás
#20187
Törölt felhasználó 2020. 10. 10. 23:22
Törölt hozzászólás
#20185
badsector1
badsector1 2020. 10. 10. 22:42
#20184
"Pintér Tibor ellen rongálás és testi sértés miatt nyomoz a rendőrség, mert állítólag megverte az egyik lovász alkalmazottját és a kocsijában is kárt tett, írja a Blikk.A Szigetszentmiklósi Sziget Színház és a Nemzeti Lovas Színház igazgatójának állítólag azért durrant el az agya, mert az egyik lovásza felmondott pár nappal ezelőtt. A színész erre neki esett a férfinek, megverte, elvette az iratait, aztán még a lovász kocsijában is komoly károkat okozott.A lap kereste Pintér Tibort, de nem akart nyilatkozni."
  
Szerintem ez a tibor már kiérdemelte, hogy a fidesz pár millió forint közpénzt hozzávágjon.
Törölt felhasználó 2020. 10. 10. 20:15
Törölt hozzászólás
#20183
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 10. 10. 13:53
Előzmény: #20178  badsector1
#20182
jé egy ingatlanos hír :)
________
________ 2020. 10. 10. 13:47
Előzmény: #20180  Törölt felhasználó
#20181
Mikor törődött O1G bármikor is a szavazókkal?
Arra van a propaganda, hogy mindent "Értünk" csinál.
A híveknek ennyi elég.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek