Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
badsector1
badsector1 2020. 06. 24. 19:40
#14420
27400
27400 2020. 06. 24. 18:14
Előzmény: #14418  zotlan
#14419
Bolond. 
zotlan 2020. 06. 24. 18:12
#14418

Néha nem tudom, mi van. Tegnap is, a déli verőn, ahogyan létmódomtól idegenként az utcán haladtam, jön haza a Józsi szomszéd, támaszkodik erősen a biciklire, amit nem közlekedni, hanem járókeretként használ.
Főleg, amikor tele van hűsivel, mint ezúttal is, a maszkot álla alá igazítva, véresen csillogó malacszemekkel szegezi nekem a kérdést, ami épp eszébe jut – vagy már órák óta foglalkoztatja, de, hogy épp mért pont ez, az föl nem fogható –, hogy aszondja: hogyan hívták a Don Quijote lovát. Jönnek elő belőle ilyen váratlanságok gyakorta, olyasmik motoznak benne, aminek értelme nincsen. Jelesül azt már legalább százszor nekem szegezte, hogy te tanultál latint, na akkor, mondd meg nekem, mi a csont. Felel is, rávágja, hogy os, erősen megnyomva az esset, amiből kitetszik, hogy ő viszont nem tanult latint, viszont mégis büszke a mérhetetlen tudására.
Néha eszébe jut valami, és vizsgáztat, az a legjobb, amikor tudom, hogy nem tudja, amit kérdez, választ kapva azonban vállon vereget. Kíváncsi voltam, tudod-e, örül annak, hogy tudom, amit ő nem, csak úgy tesz. Amióta bevallottam neki, mert kiverte belőlem, hogy latint is tanultam, másképpen, lexikonként néz rám, egyfolytában le akar buktatni, mit nem tudok, pedig soha nem dicsekedtem neki semmivel. Bizonyítani akarja, hogy ő, bár nem tanult latint – illetve mást sem – ér annyit, mint akárki más, tudja, mi az az os, s ha megsallerozza a kilukadt bicikligumit, akkor elégedetten közli, ez a gumiragasztás a huszadik szakmája.
Értékes organizmusnak akar látszani, illetve annak akarja tudni magát, amiből kitetszik, igazából teli van kisebbrendűségi komplexusokkal. Senki nem bántja, de támad, senki nem kérdezi, de felel, fölösleges, de kérdez, egyfolytában a létezése értelmét bizonygatja, amit másban talál meg, nem önmagában, és ez minden bajok eredője. Valami trauma érhette gyerekkorában, olyan, mint Orbán, tán ezért is rajong érte, és ezért fárasztó mindkettő: a Józsi is meg Orbán is. Egyformák, csak ennek a Józsinak kevesebb a hatalma. De, hogy ez a ló, illetve annak a neve hogyan fészkelte be magát a fejébe épp most, azt föl nem foghatom. Mondom neki, Rocinante, de mondhattam volna Caligulát, az is megfelelt volna, és elégedetten közölte volna, csak kíváncsi voltam, tudod-e.
De, hogy mért nem a Sancho Panza szamarának nevére volt kíváncsi az is töprengési feladat, de lehet, arra már nem emlékezett, hogy olyan is lett volna. Gomolygott a fejében valami a lovagról meg a lóról, és előbucskázott. Pedig nem jók az ilyen bizonytalan gomolygások. A távoli, nagy és ostoba Amerikában is ilyenek vannak, gőzös kaszálás, hogy hullik a férgese. Mert ugyanis másképp nem felfogható, hogy a rasszista hódítók elleni szobordöntési vagy rongálási buzgalmak a művelt San Franciscóban elérték a búsképű lovag szobrát is. Régi, spanyolos ruhában volt, secko jedno alapon nekimentek annak is, ami azt mutatja meg nekünk, bár eddig is tudtuk, hogy az ostobaság mindenre képes. Mindenre is.
Ennek ékes példája minálunk Gaudi-Nagy Tamás – mint az én malacszemű Józsim –, aki feljelentette a Pride-osokat, mert a koronát szivárvány alatt ábrázolták. Jóérzésű magyarok tömegeire hivatkozik Gaudi-Nagy Tamás Józsi, pedig csak magára gondol, illetve azokra a bávatagokra, akiket ezzel föl lehet cukkolni. Ő nem a korona nem létező szentségét védi, hanem uszít, ráadásul a lehető legocsmányabb módon, amikor szakralizálja a védendő tárgyat, mint annak idején a szánkókat a téren.



Ami ma Magyarországon folyik, azt bízvást nevezhetnénk keresztény dzsihádnak is. Hovatovább az volna az ideális állapot a hatalom őrültjei számára, ha valakire rámutatnának, istengyalázó-, tagadó, és a tömeg máris lincselné meg a hitetlent. Ilyen habitusból öntik le Don Quijote szobrát San Franciscóban, vagy verik meg a kendős nőt a pesti villamoson. Nincs különbség a tudatlan, gőzös gyűlöletben, az egész világ malacszemű Józsi, mi pedig magunk vagyunk a pokol bugyraiban. Tök egyedül.
27400
27400 2020. 06. 24. 18:04
Előzmény: #14416  SeldonKuper
#14417
Kígyók kígyóznak, ajtók csukodnak nyóckerben meg két pofára tömik a romlott húst. 
Nincs itt semmi látnivaló. 
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:59
Előzmény: #14413  zotlan
#14416
Politikai analfabéták rugalmatlan magyarázatait is érthetjük!
Csak el kell olvasni és tovább lépni!
Bár az ismétlés a tudást feltételezné!
27400
27400 2020. 06. 24. 17:39
Előzmény: #14413  zotlan
#14415
Bolond. 
27400
27400 2020. 06. 24. 17:39
Előzmény: #14407  badsector1
#14414
Aki sportol az nem púpos és jó a keringése valamint egészségesek a belső szervei.
Ha lesz tüntike szólj, viszek kannást és cigit. 
zotlan 2020. 06. 24. 17:38
#14413
A Lánchíd ma az ország, ahogy azzal bánik, abból magadra ismerhetsz, és megtudhatod mire számíthatsz.
Aki bajban van az ne számítson semmilyen együttérző cselekedetre ettől a szemét kormánytól, ha annak abból nincs azonnali politikai haszna, meg nem is tudja azt ellopni magának.
Aki bajba kerül azt ez a kormány olyan faszául bele tudja rúgni az árokba, hogy még a cipője sarka sem lesz tőle sáros, vagy a lelkiismerete egy kicsit is felébredne.
Mert olyan genetikailag nincs neki.
Emlékszel a kórházi ágyak kiürítésére?
Emlékszel a maszkokra, a lélegeztető gépekre?
Meg hogy azokból mennyi ment külföldre?
Emlékszel mennyire emelte a munkanélküliek támogatását? A nyugdíjat?
A családi pótlékot?
A képviselők fizetését?
A saját bútorbeszerzésére szánt összeget?
Mennyi lesz a Pénzügyminisztérium Várba költözése?
Emlékszel mikor civilek szervezték a maguk segítséget a járvány alatt, a kormány egy Operatív nyunyókát bírt ezalatt összehozni!
Tudod mennyiért lehet dudálni tiltakozásként?
Kilenc évig nem bírtak a Lánchíd állapotán változtatni, ahogy neked is csak adóemelés, rabszolga törvény, nagy kék szar plakát, és nemzeti konzultáció jutott.
Kilenc év alatt lerohadtak a kórházak, az oktatás nemzeti szar lett, de lett egy csomó stadion, meg egy analfabéta gázszerelő nevén lévő birodalom a miniszterelnök családi vállalkozásként!
Amikor a Lánchídra nézel, magadra ismersz.
Rajtad múlik mi lesz vele, és veled!
BANDITA
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:38
Előzmény: #14395  signal2
#14412
Koronázni kell a vírust is! 
Ez van ha 3 hónapig nem dolgozhatunk! Kell a segély? Kell bizony!
Fizessen az állam! Közpénzből a közösnek.
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:34
Előzmény: #14399  rockmaster
#14411
UNIOs diktatúra jöhet!
Honnan van az UNIOnak pénze a diktatúrára!?
Ja nem azonnal, majd az idővel elvégeztetik! 
Amíg idővel átalakítják az UNIO politikai berendezkedését, az Európai Egyesült Államok ajánlásaival.
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#14410
Beégett, ha lejáratásra akarod használni.
Én például nem keverem pitcairnt, pitörrel
 Vannak,  akik nem tudják értelmezni a leírt szöveget, találgatnak a nagy eszükkel! 
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:21
Előzmény: #14406  euler
#14409
Tanul a Főpolgármester! 
Lassan NER barátosan tud fejleszteni Budapesten.
SeldonKuper 2020. 06. 24. 17:19
Előzmény: #14407  badsector1
#14408
Az okoshülyék adnak tanácsot a hasznoshülyéknek?
Cseberből vederbe a tanácsokkal!
Bármi több lehet ami pénzbe kerül, mint a semmi pénz nélkül.
badsector1
badsector1 2020. 06. 24. 16:16
#14407
"Több mint 1,2 milliárdos kézilabda-munkacsarnok épül Lentiben"
"Az országban első ütemben összesen 16 kézilabdacsarnok fog épülni."
  
Fideszes hasznos hülyéknek nincs szükségük oktatásra, egészségügyre, kézilabdacsarnokra, de orbány közeli vállalkozóknak szüksége van kézilabdacsarnok építési megbízásokra.
euler 2020. 06. 24. 13:22
Előzmény: #14403  badsector1
#14406
Szellemes, de sajnos igaz.
A ner a minél nagyobb lenyúlásra van "optimalizálva".
Szokták mondani, hogy akkor lopnának költségvetési pénzeket. Nem valószínű, hogy ezt elbírná a rendszer. Csak emlékeztetőül: Mészáros bevétele/haszna 80 %-ban uniós pénzekből származik.
mezga_geza 2020. 06. 24. 13:07
Törölt hozzászólás
#14405
badsector1
badsector1 2020. 06. 24. 12:42
Előzmény: #14402  peter_s
#14404
Neked nincs olyan nicked, hogy pitcairn2?
Úgy böszélsz mint ő. :))
badsector1
badsector1 2020. 06. 24. 12:40
Előzmény: #14399  rockmaster
#14403
De a nagyobb támogatásból kevesebbet tudnak lopni ha belépnek az eu-s ügyészségbe, tehát jó lesz nekik a kevesebb eu-s pénz is.
peter_s 2020. 06. 24. 12:22
Előzmény: #14399  rockmaster
#14402
Hiszem ha látom. A központi támogatásosdit be teljesen kellene fejezni mert nem hatékony, káros, csak politikai célokat és a korrupció fenntartását szolgálja és nagyon sokba kerül. Az csak utópia, hogy segíti a felzárkózást. Ha így lenne, akkor a közép-kelet-európai régiónak már fel kellett volna zárkóznia a magországok szintjére, a szakadék alig csökkent, néhány esetben nőtt is a pénzosztogatás ellenére. Laissez faire kapitalizmusra van szükség és hatalmas vízfej kipukkasztására, ami hatalmasra nőtt az elmúlt időszakban. Az európai polgároktól kevesebb adót kell elvonni és csökkenteni kell a tagországok hozzájárulását, az elosztást pedig a piacra kellene bízni. A jelenlegi magyar politikai garnitúrát már rég elsöpörte volna a magyar társadalom ha nem lennének támogatások, mivel akkor csak a közterhek növelése révén tudnának lopni és felesleges, túlárazott beruházásokat végrehajtani és irreális kifizetéseket teljesíteni. Mivel most szinte korlátlanul lehet lopni, és kitömni annyi embert pénzzel, hogy a rendszer fenn tudjon maradni illetve a korrupció ne érje el az ingerküszöböt, ezért marad a status quo. Az a baj, hogy oda jutottunk, hogy már a laissez faire kapitalizmust is már a náci és kommunista ideológiák közé sorolják, holott ez a legliberálisabb gazdasági felfogás, de a politikának nem érdeke ennek megvalósítása mert kivenné a szavazatvásárlási, politikai cukorkaosztogatási lehetőségeket a politika kezéből és fegyelmezettebb költekezésre sarkallná a világ kormányait. Ehelyett van korlátlan jegybanki pénzpumpa, pénzszórás, osztogatás. Ennek is meglesz a böjte és már küszöbön áll a katasztrófa: negatív kamatok, szegények vs. gazdagok közötti gap folyamatos növekedése, fiat pénz game over, arany megy az egekbe, társadalmi elégedetlenségek, rendbontások, háborúk. Ezekre lehet számítani.
signal2
signal2 2020. 06. 24. 12:17
Előzmény: #14400  rockmaster
#14401
Tehát az autósokon belül 61,5% támogatja. Érdekes felvetés, hasonló Gyurcsány sávos rezsi ötletéhez. Alapvetően jó lehet A teljes ingyenességet egyik esetben sem támogatom, maradjon meg a fejekben, hogy ennek költsége van. Tehát bevezetnék egy minimális alapdíjat, ahogy egy relatív magas maximális napi díjat is.
Egyébként már nagyon közel vagyunk ahhoz, hogy egy kütyü teljesen automatizáltan intézze a parkolást. Nézi, hogy fizetős helyen álltunk-e meg, és pl. kiszálltunk-e a kocsiból, és a türelmi idő leteltével automatikusan indítja a parkolást. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek