Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2020. 04. 27. 08:24
Előzmény: #10113  cree1
#10120
"Kedves Géza,Teljesen igazad van, nem lehet összehasonlítani a két fél lehetőségeit. Például Orbán 2010-ben ey 7% feletti hiánnyal a csődbe rohanó orzágot vett át"
Egyelőre sajnos csak eddig a hazugságig tudtam olvasni:
https://tradingeconomics.com/hungary/government-budget
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 08:22
Előzmény: #10118  Törölt felhasználó
#10119
Bocs, otp-be akartam.
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 08:22
Előzmény: #10117  Törölt felhasználó
#10118
Viszont mi kimaradtunk abból az emelkedésből, amit az amcsik a zárásunk után csináltak.
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 08:21
#10117
Ha jól látom akkor a dax óráson most van 1,61-nél, elvileg lehet hogy hullám vége (aztán persze lehet még felfele).
bigyula 2020. 04. 27. 07:58
Előzmény: #10113  cree1
#10116

"Például Orbán 2010-ben ey 7% feletti hiánnyal a csődbe rohanó országot vett át..."
.
fidesz legend... Ennek azért nézzél utána! :)
sanka 2020. 04. 27. 07:46
Előzmény: #10113  cree1
#10115
Tagore
Tagore 2020. 04. 27. 07:30
#10114
Hír volt a múlt héten, hogy Ausztria leállította az utolsó szénerômûvét.... Mai frissítés: 100 millió eurót fektet szélerômûvekbe.... Majd egyszer a Mátrai panama is kiderül, de egyelôre a banánköztársaság mûködik.......
cree1 2020. 04. 27. 07:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#10113
Kedves Géza,Teljesen igazad van, nem lehet összehasonlítani a két fél lehetőségeit. Például Orbán 2010-ben ey 7% feletti hiánnyal a csődbe rohanó orzágot vett át, amit szerintem is túlzott centralizációval mára egy gazdaságilag stabil országgá formált. A Karácsony által átvett Budapest adóssága a Demszky utáni álapothoz képest álomszerű, és ha megnézed, hogy Budapest mennyit fejlődött az elmúlt 8 évben, mi minden épült hazai központi forrásból, akkor nagyon meglepődsz. Ahhoz, hogy a csőbdől kimásszon az ország, ahhoz kellett a hadi üzemmód. Teljesen nyilvánvaló, hogy a szocik/szdsz azt kapták vissza egy kicsit felerősítve, amit 2002 és 2010 között megcsináltak, csak a fidesz nem lövetetta tömegbe. A saját csókosaira lecserélték az szdsz/szoci haverokat, a multikat hazai cégekre, és nem nokia dobozokkal fölözték le a rendszert, hanem megrendelésekkel. Hogy a NER önálló hatalommá vált? Igen, és utálom is, mert nem elég hatékony. És rosszab, mint amikor a multikon keresztül mostak pénzeket? Semmivel sem, csak legfeljebb az idegesítőbb, hogy most látod, hogy ki gazdagszik...És túl sok pénz ment a stadionokba? Igen, de negyven év alatt szinte semmi, és egy völgyhíd, vagy egy a déli dombokba fúrt alagút még sokkal feleslegesebb. És a sport TAO nagy része lopás? Igen, mert egy kivéreztetett sportvezetői garnitúra kontroll nélkül tölti a zsebét, és mindig van egy NER-es kapcsolat...Médiatúlsúly? Ez???? Mi ez a 90-es évekhez képest, amíg meg nem jelent a HÍR TV???  Kinek kellene saját tulajdonú média, ha a közpénzen fenntartott fórumokat, a kiszervezett megyei lapokat, az ingyenes lapokat a régi haverok, törzsi jóbarátok tarják a kezükben?Most a TV-ket sajnálod, vagy a megyei lapokat? Ki néz ma TV-t? 
És a "nyugati" barátok is bármikor kritika nélkül lehoznak ténykényt bármit?  És ez utóbbiban semmi sem változott, nézd meg a CNN interjút, vagy a nemváltással kapcsolatos fakenews hullámait...
Az Index ugyanolyan lakájmédia, mint az origó, úgyanúgy ferdítatt, vagy fake news-zal uszítja a saját hívőit, mint a túloldal. Az ellenzék képtelen konstruktív lenni. A Momentum is azért szerzett híveket az első időben, mert nem karrierrista, a saját hatalmi érdekeit képviselő politikusként léptek fel. Aztán amikor megnyerték Budapestet, sorra jöttek vissza a levitézlett arcok Draskoviccsal az élen, és Donáth Anna is visszatért a gyökerekhez... 
HA jön valami új, üdvözlöm, és várom, hogy Karácsony, és a többi új polgármester a maga dolgával foglalkozzon. Sok munkával, kevesebb hisztivel, és kevesebb korrupcióval. Mutassa meg, hogy más mint az Orbán rendszer. Hogy jobb, emberibb, nemcsak a "baloldali" haverok bulija kicsiben. Konstruktív, pragmatikus, és nem ragad meg a budapesti plázs, a biciklizés, meg a fesztiválok szintjén.
Budapesti vagyok, ennek drukkolok, és szerintem is kb. 2 év kell, hogy ebben valós képet lehessen látni. 
mezga_geza 2020. 04. 27. 02:01
Törölt hozzászólás
#10112
mezga_geza 2020. 04. 27. 02:01
Törölt hozzászólás
#10111
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 01:37
Előzmény: #10109  algore
#10110
Hogy mit olvastál és mit nem, a te problémád. 
Ezt a Karácsonyozást nem értem, egyszer nyilvánítottam véleményt maszk ügyben, amit fenntartok. Akkor sem agresszíven és elfogultan. 
Személyes ellenszenved irányomba máshonnan ered, szíved joga. De ne állíts valótlanságokat, mivel láthatóan nem tudsz tárgyilagos maradni.
algore 2020. 04. 27. 01:26
Előzmény: #10108  Törölt felhasználó
#10109
Semmi személyes nincs ebben, objektív tény hogy egy orbán kritikát sem olvastunk töled, ellenzékit meg mindennap. Az is tény, hogy ez nem csak az én érzékelésem. A téma szempontjából pedig ebben a topikban ma is leginkább hisztis hsz-eket olvastunk töled, ki hogy provokál téged, höbörög, érdemben gyakorlatilag semmi. Nyilván elöfordulhat hogy akinek 80%-ban nem tetszik a kormányzás, a véletlen úgy hozza hogy erröl egy árva szót nem kummant, de karácsonyba aggresszíven és elfogultan veri a csúfot, egyidejüleg a kormány lépéseit pont megvédve. Napokon keresztül. Nyilván van ilyen véletlen.  Csak nem hiszem hogy pont most láttunk ilyen véletlent. Az egész személyeskedés töled indult, ahelyett hogy tárgyilagosan vitáztál volna, felhagytál az érveléssel, és kifogásoltad az orbánozást. Egy orbán takarodj topikban. Miközben állításod szerint 80%-ban elítéled orbánt. Onnantól, hogy temagad felhoztad az orbánozást, ez nem irreleváns. Maradtál volna az értelmes eszmecserénél, és irreleváns maradt volna. No meg nem tünnél teljesen szavahihetetlennek és hiteltelennek. 
Adieu.
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 01:06
Előzmény: #10107  algore
#10108
Nekem is van véleményem rólad, de irreleváns a téma szempontjából, illetve minden szempontból. Így veled ellentétben nem is érzek semmi késztetést, hogy nyilvánosan megosszam. Aligha olvasod minden bejegyzésem (nem is kell, Isten ments), így felületes szemlélődőként alkotsz sommás véleményt. A személyes vonalat ezzel le is zárhatjuk. 
algore 2020. 04. 27. 00:37
Előzmény: #10105  Törölt felhasználó
#10107
Esetleg mutass példát néha, szépen tárgyilagosan elfogulatlanul nyugodtan kritizáld Orbánt. Mutasd meg hogy kell szerinted. Sajnos mivel egyetlenegyszer sem tetted, az ellenkezöjét rendszeresen, hiteltelennek tünsz. De ez csak az én véleményem. Nem alpári stílusban. 
algore 2020. 04. 27. 00:31
Előzmény: #10105  Törölt felhasználó
#10106
Senki nem használt veled szemben alpári stílust, felesleges ez a hangulatkeltés. A fórumozókra te tettél megjegyzéseket hol höbörögjenek stb. 
Ha a fórum általános stílusa nem tetszik, messziröl kerülj az interneten minden kommentszekciót. Durvul a közbeszéd, folyamatosan. Ahogy a társadalomban is gyülik a feszültség és a gyülölet. Ha bántsa a lelked, csak elkerülni fogod tudni, vagy elviselni, megváltoztatni nem. 
Törölt felhasználó 2020. 04. 27. 00:00
Előzmény: #10104  euler
#10105
Jól gondolod. A kritikával nincs bajom, a stílussal igen. Alpári jelzők nélkül is lehet kritizálni, ahogy van is erre jó példa itt, pl signal2. 
Nem mindegy, hogy azt mondom-e egy kollégának, hogy 
a) rosszul végezted a munkádat, mert elmulasztottad a határidőt és pontatlan, hibás, összecsapott anyag került ki a kezed alól
b) te zsíroshajú, elhízott, lusta csajágaröcsögei paraszt, annyira hülye vagy, hogy még egy ilyen egyszerű dolgot sem lehet rád bízni, hogy normálisan és időben megcsináld
Első esetben kizárólag a munkáját minősítem, a másodikban pedig mi történik? A jogos kritikát elnyomja az ocsmány, személyeskedő stílus, a többire már nem is fog odafigyelni senki. 
euler 2020. 04. 26. 23:25
Előzmény: #10103  Törölt felhasználó
#10104
Értem. A meglepetésemet az okozta, hogy úgy láttam mindig kész vagy megvédeni Orbánt, jobban mint a ner-t. (Persze lehet, hogy tévedek és igazából a stílus nem tetszik ahogy támadják, támadjuk. :)  Ez viszont belefér szerintem, még ha személyes jellemzőit, kapacitását támadjuk is, mert azok is hatással vannak az ország sorsára (túl egyszemélyes a vezetés), másrészt pedig amiatt, hogy nem vállal spontán vitákat senkivel, hát így kapja meg a véleményeket.
Törölt felhasználó 2020. 04. 26. 23:14
Előzmény: #10102  euler
#10103
Én sosem gondoltam, hogy az egyéni felelősséget át kéne tolni másra. A saját életemben sem. Nála pedig fokozottabban áll fenn, mint egy átlagembernél, aki "csak" magáért és a családjáért felel. 
 
euler 2020. 04. 26. 23:06
Előzmény: #10100  Törölt felhasználó
#10102

Megleptél.:)
Azt tapasztalom (itt a fórumon is), hogy a Vezér iránti bizalom tovább kitart mint a rendszer  iránti. Sokan eljutnak addig, hogy látják a rendszer hibáit, de az első számú vezetőét nem. Leggyakoribb mentegetés, hogy ő jót akar, de... (körülmények, tanácsadók stb).
Törölt felhasználó 2020. 04. 26. 22:59
Előzmény: #10098  sanka
#10101
Szerinted. Én meg másképp gondolom.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek