Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 12. 01. 18:55
Előzmény: #4639  upgrayeddAKS
#4640
Nem az orbant kell most nyaldosni, lassan elkopik.
A jövő már nem a viktor.
Olyen ez mintha 1963 banna Hruscsovra fogadott volna valaki, vagy 1945 ben a Szállasi Fricire.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2016. 12. 01. 18:33
Előzmény: #4633  Törölt felhasználó
#4639
Milyen ügyes üzletember ez a T.I.! Olyan szimata van, mint gnómtóninak, vagy annál is jobb talán :)
Törölt felhasználó 2016. 12. 01. 18:27
Törölt hozzászólás
#4638
Törölt felhasználó 2016. 12. 01. 18:25
Törölt hozzászólás
#4637
exmnbs1 2016. 12. 01. 16:34
Előzmény: #4635  Törölt felhasználó
#4636
)))))
Törölt felhasználó 2016. 12. 01. 16:11
Előzmény: #4634  Törölt felhasználó
#4635
Nem ksphatott Erzsébet utalványt a pasas, nagyon be van pöccenve. :)))
Törölt felhasználó 2016. 12. 01. 15:50
Előzmény: #4633  Törölt felhasználó
#4634
Kitálalt egy volt fideszes – “nem ezért szerveztük a polgári köröket, Viktor!”
december 1, 2016

Az olvasók megszokhatták, hogy az Ellenszél leginkább véleményjellegű cikkeket, publicisztikákat közöl. Nem próbál az objektív tájékoztatásra törekedni, hiszen ez egy blog, ami nyugodtan lehet “vállaltan elfogult,” hiszen egyszemélyben szerkesztem. Mindez azonban nem gátol meg abban, hogy az olvasóktól érkező írásoknak is publicitást adjak. Tegnap este kaptam egy levelet valakitől, aki 2002-ben részt vett a polgári körök szervezésében, de mostanra kiábrándult a Fideszből. Kérésére a nevét nem hozom nyilvánosságra, de az általa írt szöveget változtatás nélkül publikálom.

“Ott voltam a Dísz téren 2002. májusában, amikor meghirdetted a mozgalmat.

Az elsők között csatlakoztam, és elhittem, hogy »a haza sohasem lehet ellenzékben.« a Szövetség a Nemzetért Polgári Körben kezdtem a munkám, és egyike voltam a Demokrácia Központ kitalálóinak. Annak idején még nem szégyelltük azt a szót, mi fideszesek, hogy demokrácia. Szerveződtünk, találkoztunk, olyan volt az egész, mintha valami igazán nagy dologra készülnénk. Tudtuk, hogy eljön a mi időnk, de akkor még nem sejtettem, hogy mekkora gazember vagy! Voltak körülötted olyanok, akikből kinéztem, de te nekem olyan voltál, mint a legnagyobb példakép.

A mai napig megvan nekem, itt tartom a kezemben azt az “alaptörvényt”, amit akkor megfogalmaztunk. A polgári körök hitvallása. Ez volt a címe, emlékszel? Idézek most neked valamit abból, hogy milyen céljaink voltak. Egy mondat az egész, nem lesz hosszú, talán még te is emlékszel rá: “a nemzeti érdekek védelme a politikai intézményrendszerrel párhuzamos szerveződési formában.” Tudod, mit jelent ez? Annak ellenkezőjét, amit csinálsz!

Nem véded sem a nemzeti érdekeket, sem nem tiszteled a politikai intézményrendszert! Egy hazug disznó lettél, aki korcsabb az összes kommunistánál, akiket megvetettünk a körökben!

Nem ezért hoztuk létre a polgári köröket, Viktor! Nem az volt a célunk, hogy hatalomra jutásod után (vagy mondjam úgy, hogy a haza hatalomra jutása után?) úgy viselkedj, mint azok, akik sanyargatták az országot a rendszerváltás előtt! Azért írok most egy ilyen újságnak, (és meg fogom írni máshol is!) hogy tudd, nem mindenkinek fűlik a foga ahhoz a rendszerhez, amit kiépítettél, mert ez nem más, mint egy etatista diktatúra!

Nem akarom leírni a nevemet, kell a fenének a per, de már rájöhettél úgy is. Ha mégsem, még annyit írok, hogy a Visi utca 6-ban a második emeleten találkoztunk többször is. Akkor még nem bolondultál meg.

Őszinte szívből kívánom, és a Jóisten áldását kérem ahhoz, hogy észhez térj!”
Törölt felhasználó 2016. 11. 28. 08:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#4633
Egymilliárd forintos ingatlana van Tiborcz Istvánnak egy ipari parkban, ahova a kormány csábít befektetőket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiborcz István új cége pont azt az épületet vette meg a komáromi ipari parkban, amit korábban egy dél-koreai autóipari cég új gyárának néztek ki. Az új gyárról két miniszter is tárgyalt a koreai céggel.
link

Törölt felhasználó 2016. 11. 27. 14:45
Törölt hozzászólás
#4632
ts3 2016. 11. 27. 13:03
Előzmény: #4626  Törölt felhasználó
#4631
Orbán hívei, hozzá hasonló jelleműek lehetnek.
________
________ 2016. 11. 27. 12:57
Előzmény: #4629  Törölt felhasználó
#4630
megeszi ő magától is...
Törölt felhasználó 2016. 11. 27. 12:27
Előzmény: #4628  ________
#4629
Akkor már cask egy dolgunk van: meg kell vele etetni....
________
________ 2016. 11. 27. 12:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#4628
pontosabban: tányérba
Törölt felhasználó 2016. 11. 27. 11:29
Törölt hozzászólás
#4627
Törölt felhasználó 2016. 11. 27. 11:08
Előzmény: #4625  sanka
#4626
Ez az egy mondat mindent elmond az emberi hitványságról
2016. november 25. 18:19

"Én 1989-ben, 26 évesen, nevetséges ösztöndíjért egy gyerekkel a mózeskosárban vágtam bele az angliai tanulásba és munkába." - nyilatkozta Orbán Viktor a Fidesz által frissen zabrált Világgazdaság újságírójának.

Azt hiszem ez az egy mondat mindent elmond arról az emberi silányságról és hitványságról, amit a magyar miniszterelnök megtestesít.

1989-ben a Soros Alapítvány havi 1000 dolláros ösztöndíjával jutott ki egy egyéves posztgraduális képzésre Oxfordba. Abban az évben kilencen jutottak ilyen ösztöndíjhoz, ez egyedülálló lehetőség volt egy magyar fiatal számára.

Állami ösztöndíjat csak párttagok ill. a rendszerhez lojális értelmiségiek kaphattak , fiatalok pedig jószerivel egyáltalán nem. Orbán Viktor a privilegizáltak szűk köréhez tartozott. 1000 dollár nemhogy nem volt nevetséges összeg akkoriban, hanem abszolút civilizált megélhetésre és tanulási körülmények biztosítására teremtett lehetőséget.

Az azonban tény, hogy az Alapítvány nem családi nyaraláshoz, hanem tanuláshoz nyújtotta az ösztöndíjat. Hogy miért vitte magával a mózeskosarat és a családját, azt csak ő tudja. S hogy dolgozott volna az ösztöndíjas hónapok alatt? Nos, ha ez így volt, akkor durván megsértette az ösztöndíj szerződésben vállaltakat.

Ha tartja magát a szerződésben foglaltakhoz, akkor nem viszi a családját, nem kell dolgoznia és nem hagy ott az ösztöndíj lejárta előtt hónapokkal csapot-papot, hogy politikai karrierjét építgesse. Akárhogy is volt azonban ez a gusztustalan hazudozás és visszafelé köpködés a jellem nélküli ember jellemrajza. Hogy is mondják ezt népiesen: beleharapni a kézbe, amely enni adott...
Szerző: Vásárhelyi Mária
sanka 2016. 11. 27. 09:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#4625
Remélem nem sokáig fogja élvezni a m..,..!
R-- 2016. 11. 26. 18:57
Törölt hozzászólás
#4624
R-- 2016. 11. 24. 22:02
Törölt hozzászólás
#4623
Törölt felhasználó 2016. 11. 24. 10:07
Előzmény: #4620  Törölt felhasználó
#4622
De nem vagy tisztában vele! és egyre többen vagytok! A határ a csillagos ég!
Nyíljon csak ki a szeme annak aki nem tudja!

A hülyeségnek akkor sem lesz határa.
Törölt felhasználó 2016. 11. 24. 10:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#4621
Aha! Itt egy újabb konteos magyarázat! Csoda, hogy interjút is tudott adni.

Persze a fáraót is most találta meg a tarsoly, az intejú miatt! Valaki megkérte most már mondhatja.

Tényleg kezd összeállni a qvesztorosok mosdatása.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók