Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Alilou3 2016. 06. 21. 15:23
Előzmény: #4039  dexter
#4040
Simicska olyan sajtóbombával készül, amivel megrengetheti az Orbán-rendszert

Tegnap, 07:40

Könnyen elképzelhető, hogy egy korábban megkötött opciós szerződésnek köszönhetően már csak a nagyvállalkozó döntésén múlik, mikor válik ő a tulajdonossá az Indexben - írta az Origo, a portál által megkérdezett jogász szerint ráadásul Simicska Lajos vásárlási opciója érvényesítése nélkül is befolyást gyakorolhat a tulajdonosa révén bajba került portálra. Az állítólagos opciós jog hivatalosan nem jelent meg a céginformációban - eddig.

link
dexter 2016. 06. 20. 21:13
Előzmény: #4038  dexter
#4039
ez is olyan gyáva, mint a gazdája:

Csak 3 mondat jelent meg a Bildben Rogántól, pedig erre hivatkozva nem ment el a szembesítésre Portikkal
link
dexter 2016. 06. 20. 14:39
Előzmény: #4036  dexter
#4038
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 13:45
Előzmény: #4035  Törölt felhasználó
#4037
"Mennyibe került amíg ezt kinyomoztátok?

Az is volt 12 millió! DE MIBŐL? Tuti, hogy közpénzből!"

Csak a gyengébbek kedvéért:

"Az oknyomozó portál nyolc hónap után kapott választ adatigénylésére a Készenléti Rendőrség Hivatalától."
dexter 2016. 06. 20. 13:11
Előzmény: #4033  Törölt felhasználó
#4036
nem találták, pedig csak családban kellett volna keresgélni a sok tolvaj között
vagy az is lehet, hogy megtalálták a tolvajt, csak ciki lett volna, ha nyilvánosságra kerül, hogy nem csak a közpénnzt lopják, hanem egymástól is lopnak...
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 10:53
Előzmény: #4033  Törölt felhasználó
#4035
sok az a 12 millió! Nem hiszem, hogy annyi volt!

Mennyibe került amíg ezt kinyomoztátok?

Az is volt 12 millió! DE MIBŐL? Tuti, hogy közpénzből!
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 10:48
Előzmény: #4031  Alilou3
#4034
láttad péntek este Pető Pétert, a Népszabadság főszerk helyettesét az Egyenes beszédben? a következőt mondta a Portik-Rogán üggyel kapcsolatban: "...érdekes persze ez a Portik-féle tanúvallomás, de én azért nem gondolnám hogy őneki akár csak eygetlen szavát is kellene hinnünk..." - most akkor mit fogsz tenni? indíttatsz itt a portfolio.hu-n egy olyan topikot is, hogy "Pető takarodj (a Népszabitól)!!" ;o)
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 10:43
Előzmény: #4029  Törölt felhasználó
#4033
link 12 millióért nyomoztak eredménytelenül az Orbán Ráhel esküvőjén eltűnt mobil után
Törölt felhasználó 2016. 06. 20. 10:15
Előzmény: #4031  Alilou3
#4032
Rohadjon meg minden portikimádó? Milesz veled Magyarország????
Alilou3 2016. 06. 20. 09:11
Előzmény: #4030  Alilou3
#4031
Alilou3 2016. 06. 20. 08:52
Előzmény: #4029  Törölt felhasználó
#4030
Törölt felhasználó 2016. 06. 18. 21:07
Előzmény: #4028  Törölt felhasználó
#4029
Ö Felcsúti törpe csillagának hátsóját laffantó , mit írhatnék én egy nagyon egyszerű rajongójának...?
Törölt felhasználó 2016. 06. 18. 12:16
Előzmény: #4027  Törölt felhasználó
#4028
Tiszta pa(davan)jtika lettél!
Ugyanazon a kurzuson végeztetek? Mondtam már másutt is, hogy a szalonna olyan mint a pálpusztai! Tartósan!
Kár bujkálnod, az internet megtalál!
Törölt felhasználó 2016. 06. 18. 11:09
#4027
Törölt felhasználó 2016. 06. 18. 10:35
Előzmény: #4025  Törölt felhasználó
#4026
link Bokros: a Fidesz neokommunista párt

A Fidesz gazdaságpolitikája alapján egy neokommunista párt, tehát akár baloldalinak is lehetne nevezni. Utálja a piacot, a kapitalizmust, a befektetőket, a külföldieket - mondta Bokros Lajos a nyugat.hu portálnak adott interjújában.

A Modern Magyarországért Mozgalom vezetője szerint "a kapitalizmus egy borzalmas rendszer, helyenként embertelen is; de van egy hatalmas előnye: van benne verseny, választási lehetőség. Tiszteli az egyént, a tulajdonát és annak a szabadságát. Márpedig politikai verseny az csakis gazdasági verseny talaján képzelhető el."

Ezzel szemben "az alternatíva a szegénység meg a szolgaság, lecsúszás. Az alternatíva Oroszország, Törökország, Venezuela és a hasonló országok." - állította az egykori pénzügyminiszter.

Bokros a diktatúráról is kifejtette véleményét a portálnak: "A diktatúra nem csak azt jeleni, hogy legyilkolják azt, akinek más véleménye van. Jellemezhető azzal is például, hogy nincs sajtószabadság. Amit én most önnek elmondok, azt nem tudom elmondani az állami televízióban, mert oda hat éve nem tudunk bekerülni. Marad nekünk az internet meg a személyes megkeresés. Az már igen is diktatúra, amikor azt mondja nekem az állami televízió szerkesztője, hogy magát nem hívhatjuk be, mert minket akkor kirúgnak."

Churchillt idézve úgy fogalmazott: a demokrácia nagyon csúnya rendszer, de nincs nála jobb.
Törölt felhasználó 2016. 06. 18. 08:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#4025
link Önök ma az egyik legfontosabb rendszerfenntartó pillér.
Törölt felhasználó 2016. 06. 15. 16:54
Előzmény: #4023  Törölt felhasználó
#4024
Minden megnyomorított csoport kövesse a tanárok példáját! És forró ősz jön Orbánékra
2016. június 12. 16:14 - Első Kézből

Rácáfolva a vészmadarakra, nagy és erős tüntetést tartottak a tanárok szombaton.

Több ezren vonultak át a városon, hogy megmutassák a kormánynak: nem fáradtak el, és fenntartják követeléseiket egy jobb oktatásért.

Senkit ne tévesszen meg, hogy a tanárok nem értek el konkrét eredményeket Orbánékkal szemben. Az eredményeket itt hosszú távon mérik.

link
Törölt felhasználó 2016. 06. 11. 08:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#4023
link KINCS, AMI NINCS - AVAGY ILYEN ORSZÁG TÉNYLEG NINCS

2016. JÚNIUS 10. PÉNTEK, 17:07
KORRUPCIÓ BUDA CASH QUAESTOR

A lassan két évtized munkájával összegyűjtött megtakarításom egy részét anno a Quaestornál helyeztem el. A következő megfontolások szóltak a döntés mellett: régi cég, országos hálózattal, tulajdonosa az ország egyik leggazdagabb embere, a Quaestor-kötvény likvid eszköz átlag feletti hozammal, de nem annyira, hogy ordítson róla egy laikus számára az, hogy gáz van vele. Szerencsére időben szólt egy barátom, hogy ez egy nem biztosított befektetés, ami csőd esetén elvész, és a csőd kockázata nagy, mert a kötvénykibocsátás piramisjátéknak tűnik. Így a bedőlés előtt két évvel kb. ki is vettem onnan a pénzem, és elvittem egy részét az ország legnagyobb brókercégéhez, a Buda Cashhez, ott legalább biztosított a befektetés, gondoltam.

Azt mondta tegnap Orbán Viktor, hogy a független ügyészség a jogállam záloga, és hogy az országban rendnek kell lennie. Nem vitatkozom ezzel az állítással. Azt meg mindenki döntse el, hogy az elmúlt hat év alapján hogy is áll ezzel a projekttel a miniszterelnök úr.
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 15:14
Törölt hozzászólás
#4022
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 14:32
Előzmény: törölt hozzászólás
#4021
Magyarország jelenlegi miniszterelnökét itt már többször "eltüntették"!
A sajtószabadság nevében persze!
Szerintem is a "moderátorok" nem tudnak mindenkire egyformán odafigyelni!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek