Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 14:21
Törölt hozzászólás
#4020
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 14:18
Törölt hozzászólás
#4019
Törölt felhasználó 2016. 06. 10. 11:59
Előzmény: #4015  Törölt felhasználó
#4018
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 10:55
Előzmény: #4015  Törölt felhasználó
#4017
Minden medve védi a bocsait még az emberekkel szemben is! Macika te az emberekkel szemben mindent megengedhetsz magadnak!

Vigyázz, ha találkozol két boccsal járó nagy barnival!
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 10:49
Előzmény: #3998  Törölt felhasználó
#4016
Mondtam neked nem tudom mikor járhatott az apám arrafeléd is!
Mit gondolsz az olyan gondolkodásról, amit még nyilvánosan is kimondasz, hogy felelet nélkül marad!
Az ilyen hozzád hasonlókat kellene a moderátoroknak levadászni!
Ha kapsz egy rossz szót se..berúgás helyett, attól még nem leszel kiválasztott!
"Szar lehet neked, de hidd el én (NEM) együtt érzek veled"!
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 10:38
Előzmény: #4014  _pampa
#4015
erőszakos emberekkel nem tárgyalok
_pampa 2016. 06. 09. 10:31
Előzmény: #4013  Törölt felhasználó
#4014
nem arra kértelek,hogy TÁRGYALJÁL!

arra próbáltam utalni, ne OFF-oljál szét topikokat.

látom ez sem ért célba.....ez van....
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 10:17
Előzmény: #4012  _pampa
#4013
erőszakos emberekkel nem tárgyalok
_pampa 2016. 06. 09. 10:11
Előzmény: #4011  Törölt felhasználó
#4012
maci

ennek a hosszú cikknek szerinted ebben a topikban a helye?

esetleg gondot okoz egy cikk megítélése,hogy melyik topikba illene?

kérjél segítséget vannak itt értelmes emberek szerintem megteszik ha úgy érzed szükséges.
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 10:05
Előzmény: #4010  Törölt felhasználó
#4011
Miközben a kormánypárti sajtó a Soros által pénzelt civilekről beszél, a kormánypárti civil szervezet a Civil Összefogás Fórum (CÖF) hátterében álló mecénásokról nem sokat lehet tudni, írja a mai Népszava. A lap emlékeztet, hogy a CÖF elnöke, Csizmadia László egyben a Nemzeti Együttműködési Alap elnöke, és ebben a pozíciójában ő is dönt arról, mely civil szervezetek kapnak állami támogatást. A CÖF a honlapja alapján három év alatt 620 millió forintot kapott, ennek kisebb hányadát a Fidesz pártalapítványa adta. Egyszázalékos felajánlásból összesen 1,3 milió forintos bevétele akadt a CÖF-nek.

A szervezet honlapján szereplő támogatók egy részéről korábban kiderült, hogy nem is tud arról, hogy támogatná a kormányzati civileket, mint a Magyar Református Egyház vagy a Magyar Pumi Klub. A honlap szerint egyébként egy, az ócsai birkózókat támogató egyesület, vagy egy másik, a magyar-tádzsik kulturális kapcsolatokat támogató szervezet is fontosnak tartja támogatni a CÖF-öt. A K-Monitor kiszámította, hogy a CÖF 600 millió forintot költött politikai kampányra 2014-ben.



© MTI / Soós Lajos
A CÖF reagált az OS-en keresztül a vádakra, íme, a teljes dokumentum: "A CÖF támogatásáról folyamatosan visszatérő mesékkel traktálja a Népszava az olvasóit, arról azonban nem szól, hogy az alapítvány kizárólag hazai támogatású, szemben a Soros- és norvég pénzek által megfizetett, 'Népszava-típusú' bértollnokokat alkalmazó médiumokkal. A civil törvényt pedig a szerkesztőknek csak egyszer kellene elolvasni, és rögtön megírhatnák olvasóiknak, hogy az kizárja Csizmadia Lászlót a NEÁ-ból pályázat alapján elnyerhető pénzek elbírálásából, s annak bármiféle osztásából. A NEA elnöke 50.000,-Ft költségtérítés mellett a szervezet működését koordinálja.

A több ezer civil szervezet partnerségét és együttműködését élvező alapítványunk folyamatosan növeli közösségét, példa erre a közel 15 ezer szellemi honvédőnk is. A CÖF-CÖKA minden évben, szabályosan, a törvényi előírásoknak megfelelően a honlapján közli pénzügyi elszámolását, amit bírósági letétbe helyezett. Felszólítjuk a 'Népszavát', nyilvánosan sorolja fel tulajdonosi hátterét, pénzügyi támogatói nevét és az onnan kapott összegeket, hogy olvasói lássák, miből finanszírozhatja álságos írásait. Addig is a szerkesztőség szíves figyelmébe ajánljuk azt a közmondást, miszerint 'a hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát'."
link

a béka menet, béjer és trsa )))))))))))))
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 08:02
Előzmény: #4009  _pampa
#4010
Nekem még pár percem van, aztán meló.
_pampa 2016. 06. 09. 08:00
Előzmény: #4008  Törölt felhasználó
#4009
mert ezek a kérdések ebben a formában "értelmetlenek"

ahogyan összemosni az illegális migrációt a letelepedési kötvénnyel....

miért nem vesz ilyen kötvényt az aki Röszkénél rázza a kerítést?

látod...ezért értelmetlen a gazdasági bűnözés és a migránsbűnözés összehasonlítása.

amennyiben olyan kérdést teszel fel amiről lehet beszélgetni nosza, én ráérek.
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 07:54
Előzmény: #4007  _pampa
#4008
Már megint nem válaszoltál egy kérdésre sem.
Máshol szárított teveszart esznek, akkor nálunk is be kell vezetni.
_pampa 2016. 06. 09. 07:52
Előzmény: #4006  Törölt felhasználó
#4007
szerintem te is tudod,hogy ki vesz letelepedési kötvényt....

ráadásul azzal is tisztában lehetsz,hogy más ország is alkalmazza ezt a módszert.

nálunk KÁROS...máshol ELŐNYÖS.

mint minden! :(

a mi FALUNK káros...az USA, Izrael FALA hasznos....

soroljam még?
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 07:47
Előzmény: #4005  _pampa
#4006
Köszi a válasz:((
Én viszont ezt találtam. Én ugye adjak róluk adatokat.

"Bánki Erik lapunknak azt válaszolta, hogy sem az Államadósság-kezelő Központtól, sem a kötvényeket értékesítő közvetítő vállalkozástól nem kértek és nem is kaptak kimutatást az elmúlt három évben. Jelenleg hat vállalkozás értékesíthet letelepedési állampapírt, ezeket egy kivétellel olyan offshore-helyszíneknek tartott országokban jegyezték be, mint a Kajmán-szigetek, Málta, Ciprus és Liechtenstein."

link
_pampa 2016. 06. 09. 07:42
Előzmény: #4004  Törölt felhasználó
#4005
keress rá. Szegeden napi szinten születnek az ítéletek.
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 07:41
Előzmény: #4003  _pampa
#4004
"mert az illegális migránsok által elkövetettekről tudunk."

Hol lehet megnézni?
_pampa 2016. 06. 09. 07:39
Előzmény: #4002  Törölt felhasználó
#4003
van arról statisztika,hogy akik letelepedési kötvény által kaptak állampolgárságot hány %-ban követtek el bűncselekményt?

mert az illegális migránsok által elkövetettekről tudunk.
Törölt felhasználó 2016. 06. 09. 07:32
Előzmény: #4001  _pampa
#4002
"Fellázadnak,hogy nem megfelelő az étel,szállás amit az ország biztosít? "

Te osztottad fel a bűnözést.
Csak egy részét veszed figyelembe. Ezért kérdeztem hogy szerinted a gazdasági bűnözés nem okoz-e nagyobb kárt?
Szerinted miért "veszik meg" az állampolgárságot, amikor ingyen is meg lehet szerezni?
Miben tér el a két lehetőség?

_pampa 2016. 06. 09. 07:26
Előzmény: #4000  Törölt felhasználó
#4001
szerinted az USA mindenkori vezetője vagy a Questor vezetője tett tönkre több emberi "életet"?

értelmetlen a kérdésed és az összehasonlítás is!

a társadalomban bűnözők voltak...vannak..és lesznek is!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek