Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2012. 10. 20. 10:19
Előzmény: #139  Hegyesi2
#140
"A manyup pénzekről meg annyit,hogy már számtalan hiteles írást olvastam azzal kapcsolatban,hogyan károsították meg több pénztárnál is a tagokat./Lehet sosem kaptál volna onnan nyugdíjat/"

Ezt a problémát egyszerűen lehetett volna avval orvosolni, hogy megengedik a visszalépést az állami rendszerbe, aki akar az mehet. Mindjárt nem 93% lépett volna vissza az államiba, hanem még 50% sem. Az MNYP számlákon összegyűlt vagyon államosítása meg tisztán lopás volt, még az alkotmányt is módosították miatta, hogy az AB ne vizsgálhassa a tulajdonhoz való alapjogot.

Hegyesi2
Hegyesi2 2012. 10. 20. 09:54
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#139
"amikor akasztják a hóhért" Már megbocsáss de ilyen beszűkült gondolkodással ritkán találkozni!
/habár ezeken a fórumokon előfordul,szerencsére a környezetemben nem jellemző/
Kit is érintenek a kikényszerített megszorítások? Orbánt?? Na nem hinném!Inkább azt a kilenc mill.egynéhány magyart aki nem tartozik a felső elitbe.Erre szokták mondani,hogy az "okos ember" maga alatt vágja a fát!
A manyup pénzekről meg annyit,hogy már számtalan hiteles írást olvastam azzal kapcsolatban,hogyan károsították meg több pénztárnál is a tagokat./Lehet sosem kaptál volna onnan nyugdíjat/
szivacs
szivacs 2012. 10. 20. 00:58
Előzmény: #132  1valaki
#138
"Ameddig nem a saját vagyonával és életével felel a döntéseiért és ígéreteiért, addig senki sem fogja felvirágoztatni ezt az országot, mert egyszerűbben és gyorsabban tele lehet néhány zsebet tömni, mint 10 millió embernél ugyanezt megtenni."

Pontos és kifejező megfogalmazása a helyzetnek!

Tegyük hozzá, hogy ezen változtatni kizárólag a (10 millió - polelit)-nek érdeke, a jelenlegi haszonélvezők ennek a kontraproduktív rendszernek a fenntartásában érdekeltek.
A demokráciánk fejlődésének következő fokozata tehát az érdekviszonyok megváltoztatása: a hatalomnak a hatalomgyakorlókra feltételekkel és következményekkel történő időleges átruházása folyamatos ellenőrzéssel és bármikori felülbírálati lehetőséggel.
Törölt felhasználó 2012. 10. 19. 21:26
#137
Igen,és utána melyik pöcsfejre fogtok szavazni?
Ha a cél valóban az emberi populáció létszámának a felére csökkentése,akkor tökéletesen csinálják.Szétrombolják a gazdaságokat,ezzel szétzilálják a társadalmakat.Depressziós mindenki,nincs jólét,sokkal kevesebb a gyerek.
makasipasztor 2012. 10. 19. 20:40
Előzmény: #127  szarvasvadasz
#136
Szarvasvadász!
Hol lehet mostanában olvasni Téged?
A jósda kihalása óta alig találok Tőled valami írást. Az én kereskedésemhez nagyon hiányzik a véleményed, nélkülözöm a szerintem kiváló elemzéseidet.
üdv:makasipasztor
Törölt felhasználó 2012. 10. 19. 20:29
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#135
igazi hazafi :))
1valaki
1valaki 2012. 10. 19. 20:10
Előzmény: #133  ________
#134
Persze, ha veszi a fáradtságot, hogy beleolvas.
________
________ 2012. 10. 19. 20:07
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#133
véleménynyilvánítás a fórum célja
minden "szakmai topiktól" függetlenül

a nem ide illő hozzászólásokat a moderátor úgy is tisztítja
1valaki
1valaki 2012. 10. 19. 19:57
Előzmény: #6  omaha
#132
Végre valamely reális vagy logikus talajon működő gondolkodás: aki volt már és lopott az többé ne. Ameddig nem a saját vagyonával és életével felel a döntéseiért és ígéreteiért, addig senki sem fogja felvirágoztatni ezt az országot, mert egyszerűbben és gyorsabban telelehet néhány zsebet tömni, mint 10 millió embernél ugyanezt megtenni. Amit egyszer már el tudtál venni (pl. adó, áremelés stb.) azt nagyon nehéz visszaadni, vagyis soha nem lesz már 250 Ft a benzin ára még akkor sem a a világpiacon 5 dollár lenne az ára és 60 Ft lenne 1 EURÓ....
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 10. 19. 19:57
Előzmény: #126  Törölt felhasználó
#131
;-)

Csak beszélgetünk, nincs ezzel semmi baj.
1valaki
1valaki 2012. 10. 19. 19:51
Előzmény: #4  cscsb
#130
Igen, ő úgy fog végleg eltűnni, mint azok akik előtte végleg eltűntek és majd utána vissza jönnek, mert most azoknak hiszel...
1valaki
1valaki 2012. 10. 19. 19:49
Előzmény: #3  S52Raptor
#129
És te ott leszel, vagy csak a "bokor" mögül ordítozol, hogy más vigye a bőrét a vásárra.
Törölt felhasználó 2012. 10. 19. 19:17
Előzmény: #127  szarvasvadasz
#128
+
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 10. 19. 19:06
Előzmény: #121  ________
#127
Dehogy is, számomra nincs különbség, mert ez nem jobb vagy baloldali kérdés.

Egyébként volt idő, amikor tényleg azt hittem, hogy az állam - élén a politikusokkal - értünk vannak. Aztán rájöttem, hogy nem, meg hogy amíg félelemre és pénzre épül a világ, gyakorlatilag mindegy, melyik színtársulat tart előadást. Azóta jobban alszom.
Törölt felhasználó 2012. 10. 19. 18:56
Előzmény: #114  szarvasvadasz
#126
Meglepődtem hogy itt talállak, mert azon kevesek közé tartozol akiket tisztelek ezen a fórumnak már nem nevezhető helyen.
A topik pedig nem érdemel egy szót sem. Sem az üvöltözők.
ts3 2012. 10. 19. 18:56
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#125
A zsarolásról nekem is egyből az MNYP pénzek jutottak eszembe.
Törölt felhasználó 2012. 10. 19. 18:46
Előzmény: #118  Hegyesi2
#124
Zsrolás?? Hát... abban orbán profi. Ilyen az, amikor akasztják a hóhért. A manyup pénzeket zsarolással szedte el az emberektől. Megérdemli a sorsát.
watson
watson 2012. 10. 19. 18:29
Előzmény: #118  Hegyesi2
#123
Az miért zsarolás, hogy a kormány kontárságát szóvá teszik???

Matolcsy nem ismeri az intézkedései hatását, bevétel csökkenés, fogyasztás-, emberi-, vállalkozási elvándorlással nem tud számolni... stb stb, így értelmetlenek a számai amiket kimutat... ja tudom a kerály nem viseli el ha szóvá teszik a hiányoságait...

nyilván az a hülye aki szóváteszi nem az aki kontár...
szivacs
szivacs 2012. 10. 19. 18:10
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#122
restriktív gazdaságpolitika kikényszerítésével remekül alá lehet vágni a konkurenciának...
________
________ 2012. 10. 19. 18:06
Előzmény: #114  szarvasvadasz
#121
gondolom az egykori "Gyurcsány Takarodj" az emberibb volt

"2/3-ad" hangozta anno

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek