Topiknyitó: Civinjanos 2012. 06. 28. 12:23

Nyomozás HUMET azaz NUTEX ügyben  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 03. 31. 14:21
Előzmény: #99  Civinjanos
#100
Kedves CJ,

Leírtam, amit gondolok az ön értékteremtő munkájáról (-99,692%): szándéknyilatkozatok, eltűnt cég(csoportok), többszöri MNB bírság stb.stb.

A részvény árfolyama tükrözi a mögöttes cég teljesítményét. Én ezért szoktam befektetni, vagy pedig - megmosolyogva a füstölő romhalmazt - görgetni.
Csak a befektetőit sajnálom és azt, hogy most sem ismeri el, hogy miket művelt velük, az ő kontójukra.
Tudja, írhat még sok bejegyzést, de a "lelkiismeretével" elszámolni nem fog tudni.

De írjon bátran, csak ne nekem.
A további írásaira nem reagálok.
Üdvözlettel,
Civinjanos 2015. 03. 30. 22:41
Előzmény: #97  Törölt felhasználó
#99
Kedves Tibicsaba,

10,5 év nem egy mondattal elintézhető, még akkor sem, ha egy olyan intellektus próbálkozik ezzel, mint Ön.

Az én ajánlatom Önnek: érdemes tanulnia és nem ostobaságokat összehordania. Az első elemi alkalmas az olvasás megtanulására. Kezdje el. Ha az értő módon való olvasás is menne (hajjaj!), akkor felhívom a figyelmét az alábbi bejegyzés XXIV. pontjára.

Ott a lényeg, mit eredményezett a munkám.

Többször leírtam, de majd elolvassa, ha túl van a fentieken, hogy egy cégvezetőnek nem árfolyamokat kell karbantartania (ez a market maker dolga), főleg nem akkor, ha már lemondott, hanem a cég fundamentális alapjainak lerakása, felépítése a feladata.

Szóval: tanulni, tanulni tanulni, kedves Tibicsaba.

Civinjanos 2015. 03. 30. 21:53
Törölt hozzászólás
#98
Törölt felhasználó 2015. 03. 30. 13:59
Előzmény: #95  Civinjanos
#97
10400 HUF >> 32 HUF
99,692%-os veszteség.
A minőség magáért beszél.
Törölt felhasználó 2015. 03. 30. 13:54
Előzmény: #95  Civinjanos
#96
Kedves Civin úr,

Képzelje, olvastam a híreket, rákerestem az Ön és cégei nevére. Mit gondol, miket találtam? Csőd, veszteség, nagy szétfoszlott tervek, majd kisbüfiket hátrahagyó exit. És persze a magyarázkodás. Ha annyira építeni akart volna, akkor épített volna, nem pedig egy molyszagú öregúr képét keltve hitegeti itt a már megfáradt fórumozókat a saját halovány hülyeségeivel.

Önnek ez a pereskedés valamifajta örömöt jelent? Ez okoz Önnek boldogságot? Ne haragudjon, de furcsának találom, hogy Ön a csőd után is megmagyarázza és szétkeni a felelősséget.

És a tények azok makacs dolgok.
Részemről a beszélgetést befejeztem, csak el kívántam mondani, hogy a csendes, higgadt olvasó is furcsán érzi magát, hogy Ön ennyire nyomul ezzel az önmosdatással. :)

Üdv,
Civinjanos 2015. 03. 27. 14:35
Előzmény: #94  Törölt felhasználó
#95
hogy például Ön is kedves Tibicsaba engem értékel. Teszi azt anélkül, hogy halvány fogalma sincs arról, hogy mi történt, ki mennyit keresett a HUMET-üzleten és miről szól a tőzsde.
Rövid hozzászólásából ezt lehet leszűrni.

Üzenem Önnek is, másnak is, nem árt, ha informálódnak, mielőtt kilépnek a nagybetűs életbe. Ennek alapvető módja a tanulás és ezen alapvető mód alkalmazásával alapvető ismereteket érdemes megszerezni, mielőtt atomfizikusnak képzeli magát.

Mindazonáltal őszinte híve

Törölt felhasználó 2015. 03. 27. 13:35
Előzmény: #93  Civinjanos
#94
Valaki komolyan veszi még a Civin féle szerecsenmosdatást? Több fórumot követve csak látom, hogy magyarázza és magyarázza...

János, megkárosítottál egy rakás kisbefektetőt, nem tudom mit kell rivaldafényben még meg is magyarázni, hogy te etikus vagy...

Ez megint olyan közép európai.
Nem, nem befogja és csöndben van, hanem megmagyarázza... Vicc.
Civinjanos 2015. 03. 27. 07:28
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
Tisztelt Gubán úr,

gratulálok új munkahelyedhez, és szeretettel köszöntelek a jereváni rádió bemondóját.

Tisztázzuk:
(1) az én kiforrott technikám egy részvénykibocsátás volt (ezért van a tőzsde kitalálva), amellyel a cég vagyona 4 milliárd forintra nőtt ezek meg szimplán kiloptak 2,5 milliárdot a vállalatcsoportból;
(2) nem feltétel nélkül kapituláltam, hanem jó előre bejelentett módon, egy előre meghatározott feladat elvégzését követően távoztam;
(3) ez a cég megért részvényenként 60 usque 120 forintot a távozásomkor, bár kétség kívül kis idő kellett (volna) a válság közepette, hogy az árfolyam (csakúgy, mint az OTP-é) elérje a fundamentális szintjének megfelelőt;
(4) egy teljesen normális készlet volt a Vancouver-i raktárban, az nem volt üres;
(5) és végül az egyetlen dolog, ami stimmel: A LÁDA, AMIN ÜLTEM AZ ÜRES VOLT.

Őszinte híved
Törölt felhasználó 2015. 03. 26. 16:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#92
ejnye, jános, ejnye!
nem azzal van bajom, amit leírsz, hanem azzal, amit elhallgatsz:
az igaz, hogy a tanítványaid durván lerabolták a befektetőket. loptak-csalnak-hazudni fognak,de
AHHOZ, HOGY EZT MEGTEHESSÉK
KELLETT A TE JÓL KIFORROTT TECHNIKÁD
KELLETT A TE FELTÉTEL NÉLKÜLI KAPITULÁCIÓD
ÉS
KELLETT AZ, HOGY A LEFALCOLÁSOD ELŐTTI UTOLSÓ PILLANATIG ELHITESD VELÜNK (néhányunkkal személyes találkozás során a szemünkbe nézve),
HOGY EZT A CÉGCSOPORTOT NEM ÁTVERÉSRE, LENYÚLÁSRA, HANEM IGAZI, KORREKT "MINIMULTINAK" SZÁNTAD, AMELYBŐL MAJD RAJTATOK KÍVÜL MÁS IS PROFITÁLHAT.
ja, persze, amikor a húsosfazék elpárolgott, már utolsó szélhámosok lettek a KEDVENC KREÁLMÁNYAID!
üdvözlettel az, akiből a veled folytatott személyes eszmecserét követően lett 1,1 millió db. humet-pbc tulajdonosa (akkor, amikor te már két kézzel szórtad ki részvényeidet (ültél az üres raktárban, az üres ládákon, hogy tőled idézzem a lírát)
Törölt felhasználó 2015. 03. 26. 15:53
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Létezik még ez a romhalmaz cég?
Olvasom a fórumot, de sehol nem látom ezen cégek gazdaság tevékenységének nyomát...
Törölt felhasználó 2015. 03. 26. 12:56
Előzmény: #89  Civinjanos
#90
nehéz szülés lesz :)
Civinjanos 2015. 03. 26. 12:29
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
Nem tudom, hogy szegfűs-e. A címe: 1141 Öv utca 80/A földszint 2.
Telefon: (1) 2522-532

Üdv
Törölt felhasználó 2015. 03. 26. 12:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#88
a szegfűs H.S.I. ?
Civinjanos 2015. 03. 26. 12:17
Törölt hozzászólás
#87
BudFox
BudFox 2014. 08. 15. 13:12
#86
Köszönöm a választ.
tehát még tart a nyomozás.

remélhetőleg lesz valami ebből már, és lesznek felelősségre vonások.

ha nem, akkor megint nagyot csalódtam a magyar tőzsdei szabályozásban, és jogrendszerben.
Civinjanos 2014. 07. 04. 12:41
Törölt hozzászólás
#85
Törölt felhasználó 2014. 05. 25. 01:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#84
Civin Úr, a még meg sem született gyermekeim már rég lediplomáztak, mire Ön választ fog kapni, de ne legyen igazam :D

A napokban állásinterjún vettem részt, ahol megkérdezték, mit nem tudok elviselni. Mondom: az igazságtalanságot. Erre összenézett a két nő. Mintha valami butaságot mondtam volna. Azonnal rájöttem, hogy ők soha az életben nem voltak Nutex-befektetők. Még várom a visszajelzést, de ha felvesznek, el fogom mesélni nekik a történetet, hogy megértsék az érzelmeimet.
Civinjanos 2014. 04. 22. 11:50
Törölt hozzászólás
#83
Civinjanos 2013. 12. 04. 07:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#82
Csak azért, hogy tudja kivel beszél, kedves Anti, én vagyok azon kevés magyarok egyike aki képes volt egy ötletből terméket csinálni. Konkrétan: egy büdös és keserű szirupból csináltam egy magyar-amerikai kanadai vállalatot, amely vállalat a mínuszból feljőve 4 milliárd forintot ért. A befektetőim bennem feltehetően nem csalódtak. Öntől viszont elnézést kérek, ugyanis nem tudta kivel és mit beszél ezért a szemrehányásom alaptalan és felesleges volt.

AntiOrganicMission 2013. 12. 03. 21:09
Törölt hozzászólás
#81

Topik gazda

Civinjanos
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek