Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 13:54
Előzmény: #6765  magellan2214
#6820
Szia. Az hogy van, hogy neked egyszer van ékezet a billentyűdön, egyszer meg nincs? :o)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 13:48
Előzmény: #6818  Törölt felhasználó
#6819
+1
legalább egyszer, egy fele akkora átfogó elemzést, mint a János...
(nyelvtanilag helyesen írtam?)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 13:20
Előzmény: #6793  Törölt felhasználó
#6818
Kisvuk stilusa valoban az elviselhetetlenseg hataran van, de a sok BS kozul neha ki lehet szurni nehany jo otletet.

Az o es pomperj hozzaszolasaiban legalabb van segito szandek, te ellenben csak hisztizel allandoan.
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 12:29
Előzmény: #6816  Törölt felhasználó
#6817
azt soha nem irtam, hogyha te provokalsz nem valaszolok...
es en nem irtam egeszen addig amig ujra nem kezdted....

(#6812) Re: véletlenek márpedig vannak :)
Értékelés: 0
előzmény (#6800: Kisvuk) | válasz erre | Ma, 09:55
"nem hiszem hogy te vagy barki mas helyre tudna tenni engem vagy mast...."

de még mennyire,hogy igen! szépen,finoman,stílusosan és nem utolsó sorban kulturáltan,pont úgy,ahogy kell! lásd:(#6774),(#6769),(#6809)
hogy ezekből mi jut el a tudatodig,az már más kérdés..

ha lenne benne egy csöppnyi szégyenérzet,most szépen,csendben visszavonulnál,de nem csak 1 hónapra!

és akkor megfogadva emerald tanácsát;mosolyogjunk! (ki máson már megint,mint rajtad)
lulo

ja te szemelyeskedhetsz stb.stb.
en meg ne valaszoljak...

ez nem fair play...

;)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 12:06
Előzmény: #6815  Törölt felhasználó
#6816
de legalább következetes vagy,ez is valami..

(#6805) Re: ..........
Értékelés: 0
előzmény (#6803: emerald) | válasz erre | Ma, 07:34
en benne vagyok...

Legyen szep napod!

Kisvuk
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 11:38
Előzmény: #6812  Törölt felhasználó
#6815
nem lehet helyre tenni senkit (legalabbis nem embereket)....
fel lehet hivni a figyelmuket dolgokra, valaki megerti valaki nem...

"es a vilagossag a sotetsegben fenylik,de a sotetseg nem fogadta be azt"

nincs szegyen erzetem, nem mondom hogy soha nem tettem olyat amit kesobb ne bantam volna meg,de nincs mit szegyelnem.....

Lulo tudod az nem megy, hogy egyesek folyamatosan ....
persze ha en erre valaszolok akkor meg en vagyok a ....

ha te nem tudod befejezni en sem fogom.... mar csak azert a tobb szaz szemelyeskedo hsz-od miatt sem es azert sem mert rengeteg ember tunt el a forumrol miattad....
szoval maradok, talan kitartobb vagyok mint te, de majd meglatjuk....
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 11:28
Előzmény: #6809  Tazsomaru
#6814
"(te irtad korabban, hogy mar nem annyira kereskedsz meg hataridon se...EUR/USD is csak ritkan...) "

ezt hol is írtam? egy linket légyszi. :)
a hazug embert könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát.

aktívan trédelek, az igaz, hogy nem E/U-vel. "

igazad van S&P500 forum 243-as hsz, nem linkelem be inkabb....,de lehetne a 84-es is....nem problema a tokeattetel, de nem kereskedsz fx-en, nyomod inkabb az opciokat amig ki nem derul hogy ott se tudod kezelni a kockazatot....(sajnalom hidd el)

UGL alul teljesitette a fizikai aranyat,de ha azt nezed hogy 2szeres tokeattetel (2szeres long pozit probal lekepezni, akkor egeszen ott van, mert ugye nem fizetsz rollovert es kamatot sem..., konnyebb poziciot meretezni benne

egyebkent irtam YCS etf-et is es meg sok mast is:

link

YCS-t regebben kereskedem mint az altalad valasztott idopont,
fx-en pedig inkabb hagyjuk,de ha akarod atkuldom az emailt amiben azzal vitatkozok 1 masik traderrel, hogy 77-76 alatt nem szabad shortot nyitni USD/JPY-ben mert konyeden elmehet 80-85 korulig (2010-11 korul lehetet)

hova kuldjem n...vipmail-es email cimedre, vagy text messageben.....

sajnalom, hogy igy er veget 1 baratsag azt meg megjobban, hogy nagyon el fogsz uszni az opciokkal....
probaltalak figyelmeztetni,de eleg nagy kozottunk a tavolsag igy nehez lenne melleted kiallni.....

a kotveny hozamat meg ne keverjuk mar azzal a hozammal amit a kotvenyek kereskedesen elersz......az arfolyam valtozik, hozam valtozik, az inflacio valtozik es nem mindig fizetik vissza a tokedet vagy csak 1 reszet....ja mar fizethetsz is erte nehany eu-s allamban ha kolcsonadod a penzed.....
hozam/kockazat nagyon rossz benne....de majd rajossz erre is
a kotveny es reszveny portfoliodon keresztul....

Sok sikert, minden jot es jo egeszseget kivanok neked es az egesz csaladodnak!

Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 10:32
Előzmény: #6809  Tazsomaru
#6813
:o)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 09:55
Előzmény: #6800  Törölt felhasználó
#6812
"nem hiszem hogy te vagy barki mas helyre tudna tenni engem vagy mast...."

de még mennyire,hogy igen! szépen,finoman,stílusosan és nem utolsó sorban kulturáltan,pont úgy,ahogy kell! lásd:(#6774),(#6769),(#6809)
hogy ezekből mi jut el a tudatodig,az már más kérdés..

ha lenne benne egy csöppnyi szégyenérzet,most szépen,csendben visszavonulnál,de nem csak 1 hónapra!

és akkor megfogadva emerald tanácsát;mosolyogjunk! (ki máson már megint,mint rajtad)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 09:50
Előzmény: #6809  Tazsomaru
#6811
"ez a tavaly áprilisi bemutatkozásod..."

húvazz! kösz h. megkerested, magáért beszél. :ÐÐÐ
emerald 2015. 03. 12. 09:40
Előzmény: #6809  Tazsomaru
#6810
Igértem tegnap h talán én is tudok segíteni arany ügyben, de részben már leírtam a bányászokkal kapcsolatban.
Meg egyéb nagy tapasztalatú kollégák úgyis jobban látják hol van az ott....;)

Ám ha dobsz nekem egy mailt ide:
emerald07@freemail.hu
Amikor fizikait aranyat vennél, előtte kiokosítanálak....;)
Persze lehet Te is tudsz mindent.
Tazsomaru
Tazsomaru 2015. 03. 12. 09:10
Előzmény: #6795  Törölt felhasználó
#6809
"hogy kereskeded hataridon....(te irtad korabban, hogy mar nem annyira kereskedsz meg hataridon se...EUR/USD is csak ritkan...) "

ezt hol is írtam? egy linket légyszi. :)
a hazug embert könnyebb utolérni, mint a sánta kutyát.

aktívan trédelek, az igaz, hogy nem E/U-vel.

a tiszteletről...

ez a tavaly áprilisi bemutatkozásod: link
:DDD

nagyon ritkán olvasom végig a HSZeidet. számomra értéktelenek, de ettől függetlenül helye van itt, mert van akit ez érdekel.

néha mikor rosszul írsz le valamit, és megpróbál valaki kijavítani, úgy viselkedsz, mintha egy hadjárat indult volna ellened.

csak egy példa...

taxisgyuszi megpróbálta felhívni a figyelmedet, hogy kevered a kötvény hozamát az árfolyamával, azóta folyik a csata.

belinkeltem egy statisztikát az olaj szezonjáról, azóta összehordasz hetet-havat rólam, aminek semmi köze nincs az olaj szezonhoz. nekem nincs se időm se kedvem ehhez.

nem azzal fogod mások tiszteletét kiérdemelni, hogy minden poszt végére odaírod:

Legyen szép heted!
;)
emerald 2015. 03. 12. 07:50
Előzmény: #6804  Törölt felhasználó
#6808
Hát bűvölni kell azt az arany grafikont, ahogy Pozi Tolo is javasolta.

Én éppen két napja írtam valakinek h lesz még jobb beszálló is bányászokba, de talán mégis itt az idő figyelni.
Tegnap ahogy írtam is szinte mind pluszban volt, ez persze lehet az esés korrekciója, de AIG például több mint 7%-ot erősödött.
Persze kellene erre ma további megerősítés, de az a tapasztalatom h az elsők között fordul.

Tudod ha százalékosan emelkedik vagy csökken akkor ha jó irányban jó poziban vagyok akkor az én ft-alapú számlámon annyi %profit keletkezik. Ilyen módon nem érdekes h dollár v euróban vagy ezek kereszt árfolyama miatt hogyan változik az értéke.
Mivel nem a részvényt veszem meg és dugom egy széfbe.

Amire Te utalsz annak a fizikai fémek vásárlásánál van nagy jelentősége. Ami már lassan felér egy sakkjátszmával a kifundálása h mikor hogyan vegyek...:D
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 07:45
Előzmény: #6806  emerald
#6807
;-)
emerald 2015. 03. 12. 07:37
Előzmény: #6805  Törölt felhasználó
#6806
:-)
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 07:34
Előzmény: #6803  emerald
#6805
en benne vagyok...

Legyen szep napod!

Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 07:32
#6804
izzanak a procik es gyonyoruen dolgoznak az algok:

link

ez pedig az europai piacokrol, az eszkoz vasarlasi programnak is gyunyoru hatasa van, mindenki degeszre keresi magat....:

link

persze amig a forint erosodik az EUR-val szemben addig oke, ha esetleg viszont ez megvaltozik akkor.....
emerald 2015. 03. 12. 07:22
#6803
Kedves fórumtársak!
Van egy barátom akinek az a mondása:
"Egy mosoly az élet"

Volt egy jótanácsa is nekem:
Nem kell minden hsz-re válaszolni....;)
Lehet jó hosszan leírni aztán nem elküldeni....:D

No ennek szellemében, kezdjünk új napot...;)
link
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 07:15
Előzmény: #6801  Törölt felhasználó
#6802
ez nem kotozkodes hanem teny, demon nem szamit a DD....es azoknak sem akik nem kereskednek
taxisgyuszitol meg tudjuk, hogy kotvenyeknek nincs kockazata....
mert o belinkelt valamit az investopediarol....

na akkor linkelek en is....:
link

valoszinuleg o sem ert hozza, meg jo hogy taxisgyuszi igen....
gondolom az lehet Gary Cohn problemaja mint nekem hogy nem olvas eleget ill. nem kepzi magat, legalabbis nekem ezt szokta taxisgyuszi idezgetni....

szolj majd ha talaltal ezen a forumon olyan hsz-t amit te tettel es a temaval kapcsolatban volt 2-3db eleg lesz....
gondolom meg mindig keresed...
;)

en nem minositgetlek teged, te viszont folyamatosan azt teszed es nem csak velem....

Legyen szep napod Lulo!

u.i.: tudod ero es ellenallas....
Törölt felhasználó 2015. 03. 12. 06:03
Előzmény: #6793  Törölt felhasználó
#6801
tessék magellan/pantya,a felvetett kérdésedre,miszerint ki a normális és ki a másik kategória,ime a válasz;

"Persze 30 vagy 40%-os DD nem szamit legalabbis azoknak akik nem kereskednek, ja meg persze a demo bajnokoknak sem... "

nyílván az ilyen - kötözködéstől és provokáció szándékától mentes,komoly alapkezelőkre jellemző és "nagyfokú intelligenciát sugalló" mondatokban is megtalálod a számodra hasznos és értékes információkat...
a végkövetkeztetés levonásában pedig véletlenűl sem akarlak befolyásolni!

pisti,

ahogy látom,ismét tartalmasan indult a napod.
minden tekintetben méltatlan lenne reagálnom a hozzám intézett hsz-edre.
sajnos képtelen vagy felülemelkedni a kisstílű,szánalmas megnyílvánulásaidon.
miközben azt hiszed,hogy engem minősítgetsz,jó ha tudod,hogy leginkább önmagad!
te csak kűzdj tovább és bízva bízzál,majd vivd meg a magad kis csatáit mindenkivel,akivel csak lehet,ill. azokkal is akikkel nem!
tudod,kis hazánkban is van egy hasonló mentalitású emberke,sajnos még nem a megfelelő helyen és pozícióban,harcol ha kell,ha nem,megment és segít mindenkinek,mi meg egyre csak isszuk a levét..(link
persze,segítsd csak az elesetteket,én tisztelettel köszönöm,de inkább nem kérnék belőle,sőt nem is ígénylem!
harcolnod pedig nem velem,sokkal inkább önmagaddal kellene,bár ez a kűzdelem is valószínűleg már eldölt,mielőtt elkezdődött volna!(link

az,hogy tazsomaru kit tisztel és kit nem,bízd inkább Rá,bizonyára e telintetben is igazad lehet(re:szövegértelmezés)

bóhocokra pedig nem csak a cirkuszokban lehet igény

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek