Topiknyitó: Portfolio 2012. 03. 29. 19:00

Visszavonják Schmitt Pál doktoriját  

Ugrás a cikkhez
Visszavonja Schmitt Pál államfő 1992-ben megszerzett kisdoktori címét a Semmelweis Egyetem szenátusa - jelentette be a testület ülését követő sajtótájékoztatón Tulassay Tivadar, az egyetem rektora csütörtökön. A szenátus 33 igen és 4 nem...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=165033
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ujonc 2013. 05. 20. 17:13
Előzmény: #257  loliense
#260
Teljes őszinteséggel az első hozzászólásod alapján, (amire reagáltam) egy Hazaáruló szarnak, akit kipenderítenék az országból, állampolgárságod elvétele mellett. Ahogy írtad európainak vallod magad, így lenne elég élettered ahol boldogulhatnál. Jártadban keltedben meg lenne az esély, hogy találkozz olyan kvalitású emberekkel, mint Schmitt Pál, Orbán Viktor, Bajnai György,Gyurcsány Ferenc, hogy csak a jéghegy csúcsát említsem.
Így szerintem mindenki jobban járna.
ujonc 2013. 05. 20. 17:06
Előzmény: #254  loliense
#259
Honnan tudnád? De hiszen te jössz azzal egy normális országban hogyan működne. A normális országot el tudod képzelni a normális társadalmi véleményt nem?
A felmenőiddel semmi bajom, nem én gyáváztam, hazugoztam le a magyarságot.
Gondolom az általad felsorolt jelzők nem derítenék jókedvre őket, ha hallanák az utóduk véleményét a népcsoportjáról.
Sigorszky 2013. 05. 20. 17:06
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#258
Ismerősöm meséli, aki kint dolgozik.
"Ha valamilyen munkahelyre 2 magyar bekerül, nemhogy összefognának,legtöbb esetben az egyik máris elkezdi fűrészelni, áztatni a másikat. Fokozottan igaz ez akkor, ha már valahol hárman vannak."
Nagyon szépen megkérlek, hogy miattam ne szégyenkezzél! Ki-ki vigye csak a saját sarát...
A mindenkori magyar uralkodó elit (általában, persze egy-egy kivételes személyiség többnyire akadt azért) gátlástalanul rabolta az országot (és nyúlja le ma is), s a magyar történelem tele van ennek az önző marakodásnak a példáival, országunk és nemzetünk pedig az uralkodó eliteknek köszönhetően jutott ide ebbe a sanyarú helyzetbe, ahol most van. Nagyok voltunk valaha, és most is azt kell álmodnunk? Lásd Trianon és ami utána jött!
Talán egy Széchenyit vagy Adyt (Köszvény-ország márciusa , A magyar ugaron, A magyar messiás, stb.)nem pocskondiázol azért, mert ostorozta saját hazáját és az abban uralkodó mentalitást. Vagy igen?
Akkor felesleges írnom ide...
loliense 2013. 05. 20. 17:02
Előzmény: #253  ujonc
#257
Igen több "feltalálás" létezik

Megpróbálom a semmit elmagyarázni:
A görögök feltalálták a demokráciát
A rómaiak a jog bizonyos részét
Az amerikaiak az alkotmány szellemét stb.

Milyen pénzről beszélsz?

Na tehát,te mint a társadalom egyetlen hangjának nickje,hogy neveznél?
ujonc 2013. 05. 20. 16:58
Előzmény: #240  loliense
#256
"a linkedet,meg küld másnak,mert a kutyát nem érdekel"

A "linkemet" nem csak neked ajánlom, hanem minden érdeklődőnek.
Hogyan alakíthat ki az ember határozott véleményt, ha bezárta maga előtt a fejlődés útját? Ezt felül kéne vizsgálnod. A linkelt videóban mindenek eszenciája rejlik, nem mindenki éri fel ésszel az ott elhangzottakat.
Küldök egy egyszerűbbet, itt kézzelfoghatóbb az anyagi érték:
link

loliense 2013. 05. 20. 16:54
Előzmény: #251  Sigorszky
#255
Majd más eldönti,mihez van jogod ez így működik ebben az országban és hordjál egyen cipőt,ruhát,egyél menüt még ha más is az ízlésed

Lassan itt az ideje kedves kolléga,hogy végleg kitíltassam magam innen,már nagyon unom a semmit mondást,okoskodást,kioktatást
loliense 2013. 05. 20. 16:48
Előzmény: #252  ujonc
#254
Hoonan tudnám,hogy a társadalom miként nevezne,miért te vagy a társadalom egyetlen nickje?

Szerinted az,szerintem meg realista,és hagyd már te is ezt a "minősítős"tuksz dumát,ez valami pótszó?!
A felmenőimmel meg mi a bajod?-magyarnak születtem,itt élek,még ha német vér is van bennem

De ha arra vagy kíváncsi,hogy büszke magyar vagyok-e,akkor azt mondom nem,európai vagyok elsősorban
ujonc 2013. 05. 20. 16:46
Előzmény: #241  loliense
#253
Mi az hogy "ingyen, mindenkinek"?
Szerinted a feltalálók két tábora létezik?
Egy akik pénzért csinálják és egy aki úgy ül le agyalni, hogy na ezt mindenkinek találom ki?
A magyar feltalálók a pénzéhesek (kivéve Semmelweis Ignácot) a világ feltalálói ezzel szemben önzetlen tudósok?

ujonc 2013. 05. 20. 16:40
Előzmény: #240  loliense
#252
A kérdésem arra iráyult a társadalom hogyan nevezné, nem arra Te hogyan gondolod!
A Te "saját véleményed" egy lenéző, megalázó eszmefuttatás. Amivel nem csak magadat minősíted, hanem a felmenőidet is. Már ha magyarnak vallod magad.
Sigorszky 2013. 05. 20. 16:37
Előzmény: #244  loliense
#251
Nem okoztál gondot, én ezentúl is azt várom, hogy ha írsz, az őszinte legyen.
Az "aránytalanság" szó értelmezése így már egyértelmű, köszönöm.
A gondot én magam okoztam magamnak, amennyiben egyet mertem érteni veled. Persze annak jogát azért fenntartom, hogy valakivel egyet is érthessek ezen a fórumon, ha már olyan sokakkal ez nem lehetséges.
loliense 2013. 05. 20. 16:31
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#250
Milyen hasonló személyekről vakerálsz és pofátlannnak is nevezel?

Mi a fasz zavar téged,hogy van véleményem?

És milyen tuti akar megmondani?

Nincs neked saját pöcsöd,amivel társaloghatnál?
ts3 2013. 05. 20. 16:30
Előzmény: #247  ujonc
#249
"Miért van az MNYP lenyúlóknak, trafik mutyisoknak, baltást kiadóknak, forint bedöntőknek(Szijjártó Péter kormányfői szóvivő mondta azt, hogy nem túlzás államcsődről beszélni Magyarország esetében) még mindig ennyi támogatója?"

És erre is van válaszod?
ujonc 2013. 05. 20. 16:28
Előzmény: #231  Sigorszky
#248
Sigorszky!

Nem vagyok Fideszes.
Nem tudom miből gondoltad ezt, de ez a példa is jól mutatja, hogy az ember semmi információval nagyon félrevezető következtetéseket tud levonni.
ujonc 2013. 05. 20. 16:24
Előzmény: #230  ts3
#247
"Akkor miért választ a magyarság ilyen uralkodói réteget magának, ha nincs kapcsolat az uralkodó réteg tettei és a magyarság erkölcsisége között?"

Azért, mert a pártrendszerből kifolyólag nincs jobb választása. A hazai palettán már mindegyik párt "bizonyított". Nem azért választanak négy évente másik pártot, mert kíváncsiak a másik hogyan csinálná. Hanem azért,,mert nincsenek megelégedve a "teljesítményükkel".
Tehát a rendszer rossz, nem a választók ügyetlenek.
loliense 2013. 05. 20. 16:23
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#246
Most komolyan a saját dumádat,próbálod enyémként beadagolni?

És ki kíváncsi a gratulációdra és miért írsz minden mondat végére nagy D-t ez is része a népibölcsességnek?

Törölt felhasználó 2013. 05. 20. 16:17
Előzmény: #241  loliense
#245
Azon kívül, hogy te megmondhatod én meg nem, ajánlom a figyelmedet, hogy én csak téged (ill. max. hasonló személyeket bíráltam) te viszont pofátlanul egy konkrét nemzetet (időben visszafelé)...
Akkor ki akarja megmondani a tutit?

És itt egy népi bölcsesség, mert szereted őket: más szemében a szálkát, miközben sajátban a gerendát sem.
loliense 2013. 05. 20. 16:16
Előzmény: #239  Sigorszky
#244
Kolléga, péladáúl a sok aránytalanság közül megemlítem,hogy a hatalom szerint a polgároknak 47 ezer Ft-ból meg lehet élni stb.
Ugye mi polgárok nem gondoljuk ezt komolyan,hogy tényleg lehetséges?

Elnézést ha gondot okoztam a faszfejjel szemben,ezentúl majd általános semmit írok,mint ahogy az a jó magyaroknak szokása szokás a pf-n is
Törölt felhasználó 2013. 05. 20. 16:14
Előzmény: #239  Sigorszky
#243
Jó, akkor csak én szégyelem magam helyettetek, pl. azon magyarok miatt, akik az országért és a világért tettek és most forognak a sírjukban, meg azok miatt is, akik most tesznek... még akkor is, ha sem akkor, sem ma nem olyan mindenki.

És pont a szellemiségével van a baj, hogy minden sz@r/értéktelen, ami magyar... ráadásul önellentmondás is, mert vélhetőleg ő is az, azaz, ha minden és mindenki sz@r, akkor ő is... és ebben az esetben az esetben a megállapítása is sz@r/értéktelen. (Ez nem pusztán túlzás... nem azt mondta, hogy sz@r az ország, sz@rul működik, mint amit el is lehetne fogadni. Én elhiszem, hogy az "antinarancsosság" miatt divat a "merjünk kicsik lenni", csak én nem akarok ehhez sem tartozni, sőt küzdeni is fogok ellene is.)

És, ha erről a fórumon lévő "narancsos színű" felhasználók jutnak automatikusan eszedbe (bármennyire is igaza van részben), akkor bizony már megfertőzött némi elvakultság.

Ha nem érted meg mi az alapvető különbség a "merjünk nagyok/kicsi lenni", meg "minden magyar nagy/sz@rt ér" és a valóság között, akkoe pont olyan menthetetlen vagy, mint azok a "narancsosok", akiket kritizálsz.

Ettől többet nem mondok, mert, ha igazi "antinarancsos" vagy, akkor úgysem fogod (tudod/akarod) megérteni, pont úgy, mint a "narancsosok".
Ha meg megértetted, akkor óvakodj! ;)

Törölt felhasználó 2013. 05. 20. 16:11
Előzmény: #241  loliense
#242
Tehát te megmondhatod, hogy mi a káros (meg is mondtad "kegyetlenül"), más meg nem. :D
Ezzel minősíted magad, gratulálok, egyetlen és igaz Mindenható! :D
loliense 2013. 05. 20. 16:03
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#241
Agymosott a muterod,gyereked

A dumádat valami népibölcsesség gyűjteményből másolod?

Káros mentalitás,-és kinek káros,majd te megmondod,mi a káros?
És hogy jönnek ide a találmányok,talán azt olvastad tőlem,hogy semmit sem talált fel magyar?-azt írtam a köz érdekében (ingyen,mindenkinek)

És tényleg a fasz kivan az okoskodásoddal,-vettem a fáradságot és leírtam mit gondolok az általam tapasztalt magyar mentalitásról,és ha nics gond az agyaddal észrevehetted, hogy semmilyen pártot,oldalt nem említettem és Szigorszkynak olvasol be miattam?!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek