Topiknyitó: Portfolio 2011. 12. 23. 13:11

Őrült szabadságharc - Újra a hírekben Magyarország  

Ugrás a cikkhez
A Magyar Nemzeti Bankra (MNB) vonatkozó törvényjavaslattal foglalkozott pénteken a Financial Times Deutschland (FTD) című német üzleti lap és a Der Spiegel című hamburgi hírmagazin internetes kiadása, valamint a Standard & Poor's hitelminősítő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=160492
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exley 2011. 12. 26. 12:50
Előzmény: #59  exley
#60
Ami Magyarország gazdaságával történt az elmúlt hónapban, ijesztő.
exley 2011. 12. 26. 12:48
Előzmény: #58  exley
#59
..kérdezem? nem leheten a keerályt szépen csendesen kiemelni a Nádor teremből és levinni Nagykállóba? talán még nem késő?
exley 2011. 12. 26. 12:18
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#58
NY-Dunántúl Burgerlandhoz, É MO a Szlovákokhoz, Tiszántúl Románoké, délvidék a Szerbeké és a Horvátoké lesz. Közép-magyorosrszági régió lesz az Új Fidesz haza, akkor szabadságharcolhatnak az eszelős fidezsesek. Végre lemossák a térképről ezt a rongy fidesz bandát a környező országok polgárai, nagy szégyen hogy ide jutottunk, úgy süllyedünk el mint a tITANIC. 3 óraalatt nem lesz többetMagyarország..köszönjük FIDESZ!
Törölt felhasználó 2011. 12. 26. 12:12
Előzmény: #53  moko
#57
Lefogynál kb 15 kgot és lefagyna a lábad a fűtetlen lakásodban. Ez lenne a kezdet. Kis periférikus nemzzetek elvesztik az országuk terűletének kb a felét minimum.
B Gabor 2011. 12. 26. 11:13
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#56
"Mit lehetne tenni, hogy aktivizálni lehessen most a zembereket????????"

Nekem van egy ötletem, karácsony apropóján!
Lehetne szervezni egy nyilvános keresztre-feszítést, amin gyurcsány önként válna mártírrá!
Mostanában úgyis ezt próbálja játszani.
Ez biztosan aktivizálna pár millió embert!
exley 2011. 12. 26. 08:55
Előzmény: #54  exley
#55
..végül is megszavazták maguknak a mnb és a pszáf összevonáást innen egy lépés az mnb kifosztása, végül is a maszoptatók is ezt tették csak szerénybben, végül is nem vagyok biztos abban hogy ott a narancs ültetvényesek sok pénzt fognak találni, szetm, már ki van fosztva. megrohaják az mnb-t mint annak idején a téli palotát a bolsevikok..ott sem találtak semmit, aztán jött a 40 évig tartó felfordulás a vörösök és a fehérek között.. nálunk a narancsosok és a ...vagyis csak anarancsosok magukban teszik a kárt ellenfél hijján.
exley 2011. 12. 26. 08:49
Előzmény: #25  pampa
#54
"hozzányúl a segélyhez" már a közmunka programmal el is vette. Se közmunka, sem segély ennyire egyszerű. A segélyekre fordítotható millárdokat 2011-ben átcsoprtosította a milliomosok javára. 2011-ben 1280 millárdot hagyott a milliomosoknál ezt ő mega mondta, ebben benne van az egykulcsos adó a megvont segélyek bpj raokkantsági stb, most folyt köv.. öregségi elértéktelenítése, özvegyi rokkantsági eltörlése. családi pótlékok megszüntetése, végül is egy államcsőd esetén azonnal minden juttatás megszünik a narancsosok szeretnének lelépni, elötte az mnb tartalékkal.
moko 2011. 12. 26. 08:48
#53
osszefoglalna valaki hogy mit jelentene az allamcsod a lakossag es az orszag szamara? cimszavakban hogy mi is megertsuk.nem mindenki pezugyi zseni aki ide ir.
koszonom
exley 2011. 12. 26. 08:40
Előzmény: #50  sasa44
#52
kb olyan család védelem ez amikor szuronyokkal verték ki a császáriak a megszeppent pór népet házikból, aztán felgyujtották otthonaikat..államcsőd idelyén milyen család védelemről lehet szavazni. nem lesz pénz a márciusban lejáró hitelek törlesztésére.. Az ájemef, az ekb kína, valszeg oroszország elfordult a nagy kárpáti géniusztól.
exley 2011. 12. 26. 08:36
Előzmény: #49  exley
#51
Matolcskay ámokfutásának eredménye lesz a milló hajléktalan után kolduló barátok tízezrei lepik el a szépen kiglancolt főtereket..hi-hi..nem pénz a nagy egyházi karitatív szolgálatokra.. a dawn kórósokra Gyöngyösön.. a f&rcncesek ezután böjtölhetnek a Böjte Csabával, különben meg ez a nagy jólét mi az egyházaknál? A püspöki palotákban szerényen 20 milkás járgányok lapulnak..akárcsak a kórházi managmentek, pogi manók államtitkrok, frakció vezetők, vagy az iskola igazgatók dékánok sok milkás havi fizuja.. asszem vége az eszméletlen dőzsnek ami abból látszik, hogy tömegesen mentik a lét Ausztriába..sorban állanak a magyar lopók, hogy a hitelekből elsíbólt lét biztonságba helyezzék Bécsben. Államcsőd a 2012 év elejére, de menjen is csődbe az ilyen ország.
sasa44 2011. 12. 26. 08:34
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#50
"Mikozben bennt a csaladvedelemrol es mas torvenyekrol szavaztak - ok abbol bizonyitottak odakint hogy mennyire nem tisztelik sem a rendorseg munkajat sem a parlament munkajat."

Hogy nem ég le a bőr a képedről!
exley 2011. 12. 26. 08:27
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
"nem oda Buda", az egyházaknak sem tetszik a mat@lcskay báró szassézása, veszélyben az egyházak németországi hasonló szervezeteihez viszonyított rendkívül magas életszínvonala. A híveknek is el kellene valahogy magyarázni, mi ez a nayg összeomlás, unyó, aztán nyomor? ez a sok handabandázás az egyházak tekintélyét is csorbítja végül is a qh-urbanescu a szószékek hathatós segítségével söpörte be a 2/3-ot, a két harmadot. sztem az egyházak is belátják, hogy az ajemef az unió ekb barossó scauble végül is reálisan látnak, akkor is, ha az angolszászok szorakozása a qhuri et orbival Németországnak szól. Németország nélkül magyarország már régen még a '80-as évek végén állancsődöt kellet volna, hogy jelentsen. A karcsonyi üzenete Erdőnek és Bölcskeynek az volt, elég ne tovább.
Törölt felhasználó 2011. 12. 26. 07:30
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Nem kell csinálni semmit, hagyni kell a bóvli kormányt dolgozni. Kicsi lesz a belváros a revolucióhoz már jövőre...
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 21:38
#47
én a hírtv-t nézve 2006-ban sokszor nem értettem a rendőri brutalitást, ami válogatás nélkül ért sokakat. megértettem, hogy sokakban elszakadt a cérna, és barikádok is épültek...

Sosem voltam tüntetésen, de most terveztem, hogy kimegyek a "térre", mert úgy gondolom, hogy sokkal-sokkal durvább a helyzet, sokkal radikálisabb válasz kellene a kormánnyal szemben. Akkor könnyű volt Gyurcsány ellen aktivizálni a népet, egy kis koncsizás és tíz és százezrek mentek.

Sajnos most egy jelentős többség még mindig nem látja át, hogy mekkora a baj. szerintem csak ennek tudható be, hogy nem milliók voltak és vannak az utcékon tüntetve...

Mit lehetne tenni, hogy aktivizálni lehessen most a zembereket????????
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 20:51
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#46
Ahaha, te valami egészen elképesztően elfogult vagy:

"Mikozben bennt a csaladvedelemrol es mas torvenyekrol szavaztak - ok abbol bizonyitottak odakint hogy mennyire nem tisztelik sem a rendorseg munkajat sem a parlament munkajat."

Kérdés: 2006-ban a "tűntetők" tisztelték a parlament, a rendőrség munkáját? Sőt, tisztelték minden magyar nemzeti ünnepét? Sőt honfitársaik értékeit? A tévészékház szétverés az is a tiszteletről és jogszerűségről tanúskodott ugye?

Egy szimpla tűntetés az szerinted gáz, de a 2006-os garázdaság az biztos elfogadható. Te még pampánál is durvább kettős mércével mérsz. Ő szimplán buta, a te eseted sokkal súlyosabb. Vagy szándékos, vagy ön- és közveszélyes.
ts3 2011. 12. 25. 18:45
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#45
"de a tobbseg szerintem arrol szamol be hogy a volt miniszterelnok akadalyozta a rendorseg munkajat"

Melyik miniszterelnökre gondoltál, a kordonbontós Orbánra 2007-ben vagy a keményen néző és befeszítő Gyurcsányra 2011-ben?
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 18:29
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#44
Rossz hírem van a szektád számára, jövő karácsonyra... viktorostól, lázárostól, szijjátostúl mennek a levesbe.
datoja 2011. 12. 25. 18:26
Előzmény: #25  pampa
#43
Hát...

Ez a segélyesek áthelyezése az EU-ba,pláne ha irányítottan történne, pl.a
felét egy évig akkor is megkapnák,ha külföldön élnek /kettős állampolgárság :)))/
szenzációs ötlet!!!

Már az ötlet is kellemes karácsonyi ajándék.Reménykedjünk,hogy a 2/3-ad nem vár a törvénybe iktatásával a jövő karácsonyig!Minden magyar állampolgárnak jobb/ :))/ lenne.
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 17:58
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#42
Szerintem mellefogtak a 'tuntetok'. Mikozben bennt a csaladvedelemrol es mas torvenyekrol szavaztak - ok abbol bizonyitottak odakint hogy mennyire nem tisztelik sem a rendorseg munkajat sem a parlament munkajat.

Par elfogult szelsoseges lapnal hangzatos cikkek szuletnek majd, de a tobbseg szerintem arrol szamol be hogy a volt miniszterelnok akadalyozta a rendorseg munkajat ezert bekisertek a rendorsegre

A parlamenti tobbseg diktaturajarol beszelni nevetseges, a mediatorvenyes botrannyal pedig a sajto onmagat parodizalja.

A valodi veszely itt abban van szerintem, hogy teljesen hiteltelenne valik a jelenlegi baloldal es az emberek a hiteles kepet mutato jobboldalra fog szavazni : a jobbikra es a fideszre. Pedig a baloldalra szukseg van - de nem olyanra amelyik sajat orszagat feketiti be a kulfoldi es hazai sajtoban.
Törölt felhasználó 2011. 12. 25. 17:57
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#41
Szerintem mellefogtak a 'tuntetok'. Mikozben bennt a csaladvedelemrol es mas torvenyekrol szavaztak - ok abbol bizonyitottak odakint hogy mennyire nem tisztelik sem a rendorseg munkajat sem a parlament munkajat.

Par elfogult szelsoseges lapnal hangzatos cikkek szuletnek majd, de a tobbseg szerintem arrol szamol be hogy a volt miniszterelnok akadalyozta a rendorseg munkajat ezert bekisertek a rendorsegre

A parlamenti tobbseg diktaturajarol beszelni nevetseges, a mediatorvenyes botrannyal pedig a sajto onmagat parodizalja.

A valodi veszely itt abban van szerintem, hogy teljesen hiteltelenne valik a jelenlegi baloldal es az emberek a hiteles kepet mutato jobboldalra fog szavazni : a jobbikra es a fideszre. Pedig a baloldalra szukseg van - de nem olyanra amelyik sajat orszagat feketiti be a kulfoldi es hazai sajtoban.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek