Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 12:20

NEM SEMMI! Már az USA is diktátorként kezdi kezelni orbánt....  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 14:18
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
akár igazat is adhatok neked, de akkor is bagoly mondja verébnek...mert mi magyarok aztán a demokráciánkkal meg a jólétünkkel ugye, meg a történelmünkkel....hajjaj...itt max a nobel díjasainkra meg tudósainkra lehetnénk büszkék senki és semmi másra, de azok is elmenekültek innen....1-2 kivétellel....

ez meg aztán...
link
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 14:15
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#19
USA nagy nulla.
Van pár tucat ország, akik állandóan a feneküket nyalják a kegyeikért
ők beszélnek demokráciáról, amikor az olaj miatt lerohannak országokat kamu indokokkal és civilek tízezreit/százezreit mészárolják le???
ők beszélnek demokráciáról, akik nem merték megmondani az izraelieknek a segélyhajón történt mészárlás után, hogy ez túlzás volt
egy rohadt képmutató banda egész USA
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 14:10
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#18
sokszor mondtam már de higyjétek el nekem hogy 2012 lesz a vízválasztó...ott indul egy csomó olyan dolog ami már az átlagembert is durván érinti, legyen az dolgozó, munkanélküli, rokkant, segélyes..stb...na akkor mehetnek tömegek az utcára és akkor kell lereagálnia pintérnek....kíváncsi vagyok hogyan csinálta volna 2006-ban ha ő lett volna görényi helyett...szerintem nemcsak a gumilövedék de az éles is előkerül...
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 14:09
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#17
de ki a jó büdös francot érdekel egy olyan állam, mint az usa, ahol ha úgy gondolják lerohannak és leigáznak egy egész országot csak a pénz és az olaj miatt?!... és bármilyen hazugságot képesek legyártani ennek legalizálására... ahol simán ráfogják bármelyik polgárra, hogy terrorista, mert csak csúnyán néz ki az igazolványképén, miközben fröcsögnek orrba szájba a világnak a békéről, meg az antifasizmusról, meg a demokráciáról... ugyan már?!... pfej..
csendben 2011. 10. 14. 14:06
Előzmény: #15  Törölt felhasználó
#16
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 14:02
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
végülis orbánc már az Eu parlamentben is megmondta hogy neki (ill a magyaroknak????) az EU sem dumálhat...akkor meg ki az az usa? majd mindjárt jól hadatüzenünk nekik oszt moshatják az alsógatyájukat!!!!
azannyát! nehommá viktornak valami jöttment jenkik dumáljanak!!!! ő amúgy is a déli rabszolgatartó életformát részesíti előnyben...
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 13:59
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#14
ki nem szarja le usat..
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 13:56
Előzmény: #7  mondoka
#13
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 13:56
Előzmény: #11  mondoka
#12
en mostmar csak azert szurkolok nekik, hogy meg egy - ket intezkedes es mehetunk politikai menekultnek vmi jobb, szabad es demokratikus orszagba. (pl kanada ausztalia)
mondoka 2011. 10. 14. 13:45
Előzmény: #9  watson
#11
Ahogy írod úgyvan.

Lassan félelmetes hová süllyed már csak 98-02-es ciklusbéli színvonalhoz képest.
Mégegy ciklus és bevezeti a "szent inkvizíciót" ....
csendben 2011. 10. 14. 13:42
Előzmény: #9  watson
#10
"Szükségtelenül is hazudik"...
8 évig gyakorolta,most pedig nem tud kilépni a szerepből!

watson
watson 2011. 10. 14. 13:38
Előzmény: #8  mondoka
#9
vannak jó királyok akik élnek a hatalommal és vannak akik rosszak, azaz visszaélnek vele. Orbán egyértelműen visszaél a hatalmával, törvényt törvény hátán csesz meg szükségtelenül.
Minden jogszabály összedől a kontárságuk miatt.

Szükségtelenül is hazudik. Adót csökkent, egyszerűsít (chips adó, lekvár adó, kávé adó, baleseti adó, áfa csúcsdöntés, félig félszuperbruttó... ;)), megment mindenkit önmagától, kutyát, borzot...

Felelősséget sem vállal a szarságaiért. Mindent az utolsó csicskásaival jelent be, terjeszt a parlament elé, és kommentál.
mondoka 2011. 10. 14. 13:27
Előzmény: #7  mondoka
#8
Már megbocsásson aki felhorkan azon amit írtam!
-De miért? Nem diktátor a világon mindenki aki megendedheti magának? Dehogynem!
mondoka 2011. 10. 14. 13:24
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Kinek a pap kinek a paplan....

Nekem az nem egyértelműen baj hogy Orbánnak diktátori hajlamai vannak, de az már igen hogy egy tökfilkó.
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 13:04
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
szerintem egész európa utálja orbánt....persze a diplomáciában nem szokták ezt így kimondani, hiszen pl. észak koreába is lemnet mosolyogni Hillary Clinton, na és? most már az usa is kezd rájönni hogy egy alattomos kis diktátor..
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 13:01
Előzmény: #4  szivacs
#5
igen gyengeelméjőnek kell lenni ahhoz, hogy azt gondold, az emerikai diplomáciát itthonról vezénylik. orbán csak a hazai posvány médiában jópofa és karizmatikus és tökös gyerek. külföldről inkább szánalmas kis pöcsnek látszik. külföld alatt nemcsak a nyugati, hanem a közel és távolkeleti világot is értem. l

lukasenko light
szivacs
szivacs 2011. 10. 14. 12:52
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#4
Nekünk nem jó. Azoknak jó, hogy nekünk nem jó, akik íratják.
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 12:50
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
már megbocsáss de az USA nagykövete az nem csak egy diplomata hanem az usa kormányát képviseli....és az usa kormányának véleményét adja át...
Törölt felhasználó 2011. 10. 14. 12:48
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Azért az USA több, mint néhány újságíró meg diplomata, bár ettől még lehetne egy ország véleménye.
Arra azért kíváncsi lennék, hogy ott hányan olvassák ezt a cikket, hogy megint elő vagyunk véve. Jó az nekünk, hogy állandóan negatív cikkekben jelenünk meg külföldön?

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek