Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2012. 09. 11. 22:40
Előzmény: #10632  Törölt felhasználó
#10640
Szia Molnta, a korai fordulós jelzés szépen beérett közben, Rotschild úr bejelentése pedig időben meg is erősítette ;-)

Amíg nem zár 1.275x alá naposon, addig 1.314 körülig mehet tovább szerintem. Onnan jelenleg 1.256x - 1.258x környéke az ideális korrekciós szint számomra a további fel előtt.
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 22:25
Előzmény: #10638  Törölt felhasználó
#10639
Persze néha a NOD32 megszopat!
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 22:23
Előzmény: #10637  Törölt felhasználó
#10638
Egész halk asztali gépen dolgozok. Nagy 120-as ventik vannak benne. A táp alaplapról van vezérelve, és érdekes módon, ha az MT4 fut, és nagyobb mozgások vannak, a ventik jobban felpörögnek. Nekem ez szokott jelezni. ;)
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 22:18
Előzmény: #10636  Törölt felhasználó
#10637
Sziasztok! Valaki tudja-e esetleg, hogy létezik olyan script vagy robot mt4 -re, hogy pl jelezzen nekem, ha az usdhuf ár fél percen belül legalább 50 fillért mozog fel vagy le? Hogy ne kelljen egész nap a chartot néznem mikor lesz akció(hanem a robot/script hangüzenet küld), hogy na most beindult a volatilitás figyeld ezt a devizapárt, mert rövid időn belül nagy elmozdulás van/volt.
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 20:20
Előzmény: #10635  forest_30
#10636
ohhh, mi lesz így Új-Zélanddal? :))
Fáradt vagyok, pihennem kell.
Jó éjt!:)
forest_30 2012. 09. 11. 20:07
Előzmény: #10634  Törölt felhasználó
#10635
NZD USD mostanság nincs
1,28 környékről próbálok dolcsit isteníteni :)
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 19:54
Előzmény: #10633  forest_30
#10634
Szia forest! :)
A mi újság velem kérdéskört felejtsük, megkímélnék mindenkit a szívrohamtól. :))))
A longokon húzogatom egyelőre az sl jeimet. Bár eléggé ad hoc módon, mert alig vagyok gépnél. De így legalább nem remeg be a kezem. :)
Veled mi újság?
forest_30 2012. 09. 11. 19:37
Előzmény: #10632  Törölt felhasználó
#10633
Szia Molnta !
Jó látni újra :)
mi újság ?
Te is dolcsit nyomod ?
(mármint gondolom le :)
Törölt felhasználó 2012. 09. 11. 17:44
Előzmény: #10595  szarvasvadasz
#10632
Szép napot!

Vadász!
1,27 es fölé mentünk, akkor most egy kis korrekció, vagy...?
Mi van a varázsgömbödben? :))
Törölt felhasználó 2012. 09. 07. 17:35
Törölt hozzászólás
#10631
archenius
archenius 2012. 09. 07. 16:40
Előzmény: #10629  archenius
#10630
Akarom mondani, álláshirdetésnek álcázott tanfolyamnak. :)
archenius
archenius 2012. 09. 07. 16:32
Előzmény: #10628  Törölt felhasználó
#10629
Ha ugyanarra gondolunk, akkor nekem ez inkább tűnik tanfolyamnak álcázott álláshirdetésnek. Van 1 hét elméleti gyorstalpaló, ami valóban ingyenes. +1 hét gyakorlat, ami már fizetős.
A vizsga elég vicces:
10 munkanap. Virtuális tőke: 10000 USD.
A platform által felkínált bármilyen devizapárokon lehet kereskedni.
Minimum 20 kötés szükséges.
Nyitásnál kötelezően meg kell adni a fix 50 pip SL-t, TP-t. Lehet azonnali, vagy függőben lévő megbízást is alkalmazni. Pozíciót nyitás és limitek megadása után kezelni, módosítani nem lehet.
Egy devizapáron egy időben 1 db, 1 lot-os mennyiséget lehet nyitni és futtatni. Amíg nem zárul le a pozíció, azon a páron nem kereskedhetünk.
Egyszerre maximum 4 nyitott pozíciónk lehet.
Két ügylet között max. 24 óra lehet.
A maximális drawdown a reportban nem mehet 20% fölé.
Sikeres felvétel 70% és feletti nyertes pozícióval.

link
Törölt felhasználó 2012. 09. 06. 15:23
#10628
haj

Mi a tapasztalat v mi a buktató benne, h ez a teletrade cég forex brókereket keres? Nulla tapasztalat és képzettség nélkül.

Van egy rövid tanfolyam de se a vizsgáért se semmiért nem kell fizetni.
fix fizetés + jutalék

mire kell figyelni ha felvennének?
Törölt felhasználó 2012. 09. 01. 22:21
Előzmény: #10626  forest_30
#10627
Hát, olvastam két rövid külföldi elemzést, amiben leginkább sérülékenynek tartották az EUR-t, azt hiszem, túl sok elvárás, pletyka van ezzel kapcsolatban európai és FED-oldalról is. Most már látni kellene konkrét intézkedéseket is, mert egyébként irány dél. Nagyon dél. Én inkább lefelé várom, de most csak napiban játszom, semmi hosszútávú pozit nem merek felvenni. Bár amúgy sem nagyon stílusom...
forest_30 2012. 09. 01. 21:43
Előzmény: #10625  fxboy
#10626
Ne hanyagoljuk ezt a topikot :)
EUR-USD felfelé várás ? vagy lefe ?

fxboy
fxboy 2012. 08. 24. 10:14
Előzmény: #10624  Törölt felhasználó
#10625
Törölt felhasználó 2012. 08. 20. 11:35
Előzmény: #10623  Törölt felhasználó
#10624
forexet abbahagytam... az nem nekem való - egyelőre -, helytálló amit írtál, másba fektetett energiával többet kerestem volna, de... örülök, hogy rájöttél erre Te is... én sokat agyaltam ezen, és hasonló következtetésre jutottam... és ez igaz a válság természetével kapcsolatban is... usa, német, angol átlagember egy fikarcnyit sem érez belőle... kértyavár, amelyet a pénzemberek egymásra borítanak (konkurencia kinyírása).
Egyedül az usa inflálása okoz nekem gondot, de hogy valami jót is mondjak, "ráértem" szarvas kijelentéséhez, hogy min. D1-W1 időtávban kell gondolkozni, a többi volatilitás/zaj csak... a folyamatok mennek az útjkon, és az, hogy de. +100 pip, du. -40, az csak a nagyobb kép zaja.

aranyon gondolkozom, de várom a jó beszállót (fizikai aranyra gondoltam, nem tőkeáttételesre :)).

BÉT olyan, mint eddig... cumiztatás, de idestova 4 év alatt kiismertem, mint a rossz qrvát... erre a pénteki nap a legjobb példa... "csúnyán" ki is használtam a tapasztalatom... igaz 16:00-ig kellett várnom, hogy beérjen... 1-2 évvel ezelőtt már régen idegből lezártam volna az srv. shortot, de most már nem...

magánéletben sport a döntő most, jobban nézek ki, mint 10 évvel ezelőtt Ð (szerény...) ill. kíváncsi vagyok, hogy kedden továblépek-e egy szintet, vagy felbontott szerződéssel távozok... :(
Törölt felhasználó 2012. 08. 19. 22:07
Előzmény: #10622  Törölt felhasználó
#10623
ahh nemtom.. eltem mindenfele eletet ilyen olyan valtozasok is tortentek aztan meglatjuk hogy alakul tovabb tudod csak a szokasos :)

persze a forexet nem hagytam abba azota is csinalom csak ezzel kapcsolatos eszmecsereket inkabb mar kulfoldi forumon folytatok a forexfactoryn biztos ismered remek kis oldal foleg a gyors reagalasu hirek miatt szeretem
egyebkent a forex-szel kapcsoaltban rajottem hogy hosszu eveket kell raszanni, ugy ertem hogy penzt csinalj belole. most is eppen ugy ingadozok hogy kicsivel tobbem van mint amivel elkezdtem ami szerintem nagy szo mert az elso komoly lepes amikor az ember mar stabilan kepes azt elerni hogy nem vesziti el mindenet
kicsi pluszban vagyok de termeszetesen nem annyipluszban mintha ugyanezt az idot es energiat simamunkaba fektettem volna
azzal sokkal tobb penzt kerestem volna
de ez nem szamit
mar rajottem hogy ennek igy kell lennie
es lelkileg is meg kell erni egy jo forex tradernek
tudod ez nem is trade ez egy eletforma..
es vagy az ember idosebb korara erik meg hogy ezt tudja csinalni ugy ertem lesz eleg ideje es lelkiereje meg bolcsessege is hogy csinalja mondjuk nyugdijaskent
vagy pedig amugy is olyan eletformat el ami ezt lehetove teszi
valahogy kombinalom a kettot :)
persze nem otthoni nyugdijasokra gondoltam akinek sajnos a szamlak kifizetesere is alig futja... de nem politizaljunk

tudod itt is valsag van, legalabbis ezt mondjak, mondjuk.. itt nem nagyon latom, meg probaltam is keresni a valsag jeleit de meg nem talaltam sehol
tehat nyugodtan kijelenthetjuk hogy elso megerzesunk meg ugy 2008 tajarol a valsaggal kapcsoaltban helytalonak bizonyult
nagy budos kamu az egesz
a kamu az ami maga ala borit minket es amitol felunk az soha nem is volt
olyan hogy a penzugyi rendszer stabilitasa nem letezik
nem is kell
minden bizalomra epul
a bizalom ingott meg nem a penzugyi rendszer
es nem a penzugyi rendszer rant magaval minden mast is mint pl az ingatlanpiacot
hanem a bizalomvesztes
tul sokat hazudtunk onmagunknak ez okozza a bizalomvesztest
nem pedig barmifele grafikon vagy statisztikai adat
talan a majaknak igazuk volt szoval ne sporolj sokat 2012 decemberig igyekezz elvesziteni mindent a tozsden :)

na meselj te is..
Törölt felhasználó 2012. 08. 19. 11:34
Előzmény: #10621  Törölt felhasználó
#10622
bexarok! hol kujtorogtál eddig?
a blogod se megy...

szoda? nem tusom, biztos leamortizálta a csaja, vagy a velencein, vagy kilfüldön sütteti a hasát, ha van neki még a diéta után Ð
Törölt felhasználó 2012. 08. 18. 22:35
Előzmény: #10618  Törölt felhasználó
#10621
ocsisajt! szoda hun van?
:)

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek