Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 18. 08:40

Forex és sokminden más is  

na megszüntettem a kirekesztő topicot itt a másik ..



ez csak egy biztonsági topic , ami arra szolgál hogy ne érje szó a ház elejét ha a kerekedők a kereskedés közben mellet más is eszükbe jut - nyugodtan megírhatják.



mindent az éppen kialakultért a spontenaitásért , és nem a merev szabályok szerintiekért .. /abból úgy is van annyi de annyi az életünkben és a kereskedésben is



az ember nemcsak gyúr, hanem levegőt is vesz lazít is ..



"akkor jutsz el a csúcsra , ha azt könnyedén is teszed "



szóval senki ellen nem létesült ez a cucc .. ezt leszögezem, és elnézést kérek mike-tól az előbbi megszüntetett topicnak a címéért .



átjárható nyugodtan az egyikből a másikba


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 16:14
Előzmény: #10459  Törölt felhasználó
#10460
De most nem 29 van, azért ne extremizálunk.
amúgy meg ha az életemről, élelmemről lenne szó, úgyse adnám oda, akármit baxhatnak.
A börtönben legalább enni kapok, meg vigyáznak rám :)
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 15:30
Előzmény: #10457  Törölt felhasználó
#10459
Háááát azért 29 - ben Amerikában kötelezővé tették a lakosságnak az arany beszolgáltatást.
Amennyiben nem tetted meg börtönbüntetés járt érte.
Szóval, szerintem azt csavarnak ki a kezünkből amit éppen akarnak.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 13:34
Előzmény: #10457  Törölt felhasználó
#10458
Szerintem az elmúlt időszakban 2 lehetőség is volt rá, ha valaki tömbaranyat akart venni "biztosításnak". link
De a véleményem az, hogy nem érdemes 5-10%-nál többet benne tartani.

Akkor már érdemesebb eurót vásárolni. Azért nem dollárt írok, mert euróhoz kis ügyeskedéssel jó áron lehet hozzájutni. Most 290-en veszem, és folyamatos. Eddig általában eladtam 30-35Ft haszonnal, de most már én is fosok. Ezért elkezdtem spejzolni a cash-t. Érdemes külföldön számlát nyitni, mert a hazai devizaszámlákat egy csőd esetén valószínűleg zárolni fogják. Ha már megvan az euró, kis költségen át lehet konvertálni egy részét dollárba. Legyen ez is, az is. Egy kis segítség hozzá: link

Ha valaki nagyon fél, az meg vesz egy széfet, bebetonozza, és ott tárolja. Vagy pedig hasi-tasi, az még kódot sem kér. ;)

Ha a tőke fele deviza, 10% arany (tömb), talán még van egy ingatlan is mellé, akkor nem tud túl nagy kárt okozni egy államcsőd a tőkénkben.

De ennek szerintem kicsi a valószínűsége. Ez nem egy befektetési stratégia, hanem vészforgatókönyv.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 12:31
Előzmény: #10422  Törölt felhasználó
#10457
Ezen filózgatunk itt egy páran, de... én csak az aranyat látom "biztonságosan", de azt is csak fizikálisan.
Azt nem tudják "kicsavarni" a kezedből egy eséssel, mint a CFD-ket.
Meg az hosszútávon biztos tuti, úgyhogy nem kell azon filózni, hogy mikor váltsd vissza, ha esni kezd az árfolyam.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:45
Előzmény: #10454  Törölt felhasználó
#10456
Sziasztok,

Én is még shortban ülök, de lassan körvonalazódik egy long lehetősége is.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:37
Előzmény: #10452  Törölt felhasználó
#10455
Kész kiborít... nézem, hmmm ez a kék szép... aha kék, persze a gyártó szerint az nyár esti blues... anyukája jól van? Jesszus...

Nem volt kérdés a zsével kapcsolatban. És ha nincs kérdés választ sem várok :))
Mondjuk egyelőre azt sem tudom megtartom e ezt a lakást, vagy nem. Addig meg teljesen felesleges azon gondolkodnom, hogy miből újítsam fel. A festés nem egy nagy beruházás azt megcsinálom.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:31
Előzmény: #10448  Törölt felhasználó
#10454
Szia

Végre valaki aki dolgozik is!!

Akkor most ellenkező oldalon állunk, mert én longolok. Igaz az én stratégiám trenddel szembe megy
Majd meglátjuk, jó kereskedést!
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:26
Előzmény: #10451  Törölt felhasználó
#10453
az ajtó már nehezebb ügy és macerás is /hogy az megfelelően tükörpingált legyen
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:25
Előzmény: #10451  Törölt felhasználó
#10452
vannak vállalkozók akik az ilyen javításokra specializálták magukat ../nekem még nem volt ilyen dolgom , de tudok ilyenről

írd be a guglba oszt valszeg kijönnek ilyenek

a zsé kérdéshez ugye nem tőlem várod a választ ... :o))

Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:11
Előzmény: #10450  Törölt felhasználó
#10451
Azt néztem most, hogy nincs semmi hiba a falon, úgyhogy elvileg elég lehet csak újra átfesteni nem kell lekapargatni, meg ilyenek.
Milyen festék kell az ajtóra?

A tűzhelyről jött le a zománc. A sütő alatt van az a tepsi tartó rész onnan.
Gondolom ez a tűzhely is van vagy már 20 éves, fogalmam sincs. De ha most kicserélem akkor szét fogom szedni az egész konyhát. Ami rá férne, viszont a pénztárcám azt most nem szeretné.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 11:03
Előzmény: #10449  Törölt felhasználó
#10450
duluxot vegyél mert az szinte egyből takar és nem kell átfestened 5x mint a szar héra és fajtáinál ..

én is szeretek bütykölgetni otthon , magam azt , amit meg tudok csinálni

miről pattogzott le a zománc ? azt nem írtad te asszonyállat :o))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:46
Előzmény: #10447  Törölt felhasználó
#10449
De inkább dumálok.
Segíts, te alfahím :DDDD
Ha lepattogzott a zománc, akkor azzal mit tudok csinálni, hogy megint szép legyen?

Assszem kifestem a lakást. Szétbombáztam most a konyhát és minden szép fehér. (az más kérdés, hogy gyűlölöm ezt a csempét) Viszont a csövek meg a fal meg az ajtó sárga. (persze mert 3 éve festettem és itt dohányzom)
Van erre valami képlet, hogy hány nm re mennyi festék kell?
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:23
Előzmény: #10443  Törölt felhasználó
#10448
szép jó reggelt! EU shortban vagyok próbálok ráépíteni, nem tudom mi lesz belőle. link

szoda, végig olvastalak benneteket. volt egy kommented amiben kifejtetted, hogy minden nőt csak egy dolog érdekel, a pénz. Ezt jól ki is hangsúlyoztad.

Azóta próbálod mismásolni a helyzetet csokival, virággal, meg az univerzummal.

Engem pedig még nem bántottál meg soha, nem értem miért kellene kiengesztelni?
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:21
Előzmény: #10446  Törölt felhasználó
#10447
Mitől félnék, átnyúlsz a monitoromon?:))
Feladtam. Szerintem eldumálunk egymás mellett.
Egyébként meg nem dumálok, mert tele a szám bundás kiflivel meg forrócsokival. Meg közben keresem, hogy hova tettem le a kis csillagcsavarhúzót, mert kicsavaroztam az ajtók szellőztetőjét vagy mi a franc az. Kitakarítottam és most már vissza kellene tenni.
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 10:13
Előzmény: #10444  Törölt felhasználó
#10446
félsz mi ..?

nem mersz belepofázni

:o))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:58
Előzmény: #10443  Törölt felhasználó
#10445
"ellenben ha én megbántok valakit /főleg egy nőt - mert itt tadzso nem számit :o))/ akkor kiengesztelni próbálom azzal , amit a legjobban szeret .. "

Ez így helyes és itt jön a nő egyénisége/büszkesége/tartása vagy nevezd aminek akarod, hogy mit is szeretne...
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:52
Előzmény: #10443  Törölt felhasználó
#10444
:PPPPPPP
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:50
Előzmény: #10442  Törölt felhasználó
#10443
nincs megbánt és kiengesztelés meg ilyesmik sem mondandóimban ..

ellenben ha én megbántok valakit /főleg egy nőt - mert itt tadzso nem számit :o))/ akkor kiengesztelni próbálom azzal , amit a legjobban szeret ..

hogy mi az , az tőle a személyiségétől függ

pl.. mire "harapott" mnolta ?

a szupernovára :o))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:43
Előzmény: #10441  Törölt felhasználó
#10442
Én annak érezném azt, ha megbánt valaki majd kapok tőle egy drága ajándékot és ettől számomra minden szép és jó lesz...

Tudod látok magam körül ilyen csajokat és nem értem őket. Voltam én is nehéz helyzetben, de egy megbántást csak megbeszéléssel és kedvességgel tudott nálam felejthetővé tenni valaki és nem ajándékokkal. Erre írtam, hogy nem vagyunk egyformák, de hát így kerek a világ. :))
Törölt felhasználó 2012. 01. 05. 09:33
Előzmény: #10440  Törölt felhasználó
#10441
nati !

az isten áldjon meg ...

mikor ki kit vásárolt meg ?

olvassál végig engem még1x.. hol találsz ilyent ?

ez csak azért rögzült így benned , mert a sommásan adott mnolta válaszokat is elolvastad és legtöbbnyire az rögzült benned ..

csakhogy ez nem az én bajom , hanem a tieteké ..

/a leutsó hozzászólásom csak élc akart lenni, kikarikíroztam vele titeket egyfajtán és kiemelten -azaz, vicc volt többnyire, bár a lényegi mondanivalóján elgondolkozhat bárki

Topik gazda

szoda
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek