Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 07. 11. 11:31

ESTMÉDIA LUFI  

undorító, egy forintot sem ér a papír
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 07. 00:52
Előzmény: #6379  Törölt felhasználó
#6380
Ilyen nem írtam soha, ne hazudozz.
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:51
Előzmény: #6376  Metwolf
#6379
"Szorítkozzunk az ismert tényekre a papírról."
.
Ha a tényekre szorítkozzunk,miért szoktad te is azt írni: nem érted miért venné meg bárki is több mrd-ért ezt a céget? Képmutatást be lehet fejezned!
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:49
Előzmény: #6376  Metwolf
#6378
A cinikusságot,rosszindulatúságot amit te folytatsz itt ne keverd a véleménnyel! Véleményt normálisan is ki lehet fejezni akkor is ha éppen negatívan ítéled meg a céget.
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:47
Előzmény: #6375  Metwolf
#6377
"így meg el tudják adni a kisbüfiknek a papírokat jó pénzért."
.
Ebben mi a tény? Csupán rosszindulatú feltételezés.Ha a másik kettőben neked semmi bántó nincs,akkor nem tudod mi az,hogy valaki cinikus.Idézhetnék még bőven a korábbi napokról is tőled ezekhez hasonló megjegyzéseket,de nem ér annyit,majd ha megjön a tulaj elég büntetés lesz az nektek papír nélkül.Jó éjszakát!
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 07. 00:45
Előzmény: #6374  Törölt felhasználó
#6376
Mindenki azt lát és gondol amit akar, ezt értsd már meg nem bonyolult. Fogadd el, hogy vannak akik kétkednek és más a véleményük. Mint mondtam engem nem zavar, hogy te hiszel a storyban vagy bármit is gondolsz, ötletelsz. Ugyan ezt megtehetik azok is, akik kevésbé. Csődvárásról pedig nem írtam, ne kamuzz.
Szorítkozzunk az ismert tényekre a papírról.
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 07. 00:41
Előzmény: #6372  Törölt felhasználó
#6375
Van egy véleményem a papírról, pont mint mindenki másnak. Hiába várod, hogy megsértődjek semmi okom rá, ez itt nem az óvoda.
"A hitelezők kapták az új papírokat, máskülönben felszámolták volna a boltot és egy Ft-ot sem látnak a pénzükből, így meg el tudják adni a kisbüfiknek a papírokat jó pénzért.De mások szerint itt van a befektető, csak rejtőzködik és már nála van sok-sok papír. Igaz jelenteni nem jelent senki."---> ezek tények, kár vitatkoznod rajta, de ha esetleg a második felével lenne problémád, azt még csak nem is én költöttem, hanem ti írtátok, ami megint csak tény.
A másik kettőben pedig semmi bántó nincs. Nem ártott volna oda is betenni, igen, és a rá érkező reakciókat is előre lehetne borítékolni.
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:31
Előzmény: #6371  Metwolf
#6374
"Mennyivel különb ez mint a másik oldal vágyálmai?"
.
Milyen alapon hasonlítod össze a vágyálmokat,várakozásokat,pozitív ötleteléseket a rosszindulatú,cinikus megjegyzésekkel? Akinek papírja van nem láthatja pozitívnak a jövőképet? Ellenben akinek nincs papírja nem kell csődről vizionálni,csak azért mert nincs benne,neki úgy is mindegy.Nem ugyanaz a 2 dolog.
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:26
Előzmény: #6371  Metwolf
#6373
Azt gondolsz a papírról amit akarsz,csak nem kell cinikusnak,kárörvendőnek,rosszindulatúnak lenni.Évának bemásoltam párat mire gondolok amikor ilyen jelzőkkel illetlek.
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:24
Előzmény: #6370  evazeller
#6372
"Ezt a másikba tedd be! :-)))De félek itt sem fogadják szeretettel."
.
"A hitelezők kapták az új papírokat, máskülönben felszámolták volna a boltot és egy Ft-ot sem látnak a pénzükből, így meg el tudják adni a kisbüfiknek a papírokat jó pénzért.De mások szerint itt van a befektető, csak rejtőzködik és már nála van sok-sok papír. Igaz jelenteni nem jelent senki."
.
"Ne viccelj, egyből azt mondanák, hogy ezek hülyék vagy biztos kimaradtak és irigykednek csak. Várnák tovább a befektetőt."
.
Ez csak a ma esti hozzászólásaiból 3.Szerinted ezek mik,ha nem rosszindulatú,cinikus megjegyzések az EST-el kapcsolatban? És csak ilyeneket fogsz találni tőle! Majd sértődötten kijelenti,hogy ő nem is irigy,rosszindulatú a papír iránt,és kikéri magának.Tudom,hogy alapból nem ilyen,de az EST topikokban ezt műveli ha tetszik ha nem!
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 07. 00:09
Előzmény: #6367  Törölt felhasználó
#6371
Nagy tévedés, hogy minden nap ide irkálok. Ki vihog itt a veszteségen? Azok játsszák a játékot akik benne vannak.
Véleménnyel indítottam nem előítélettel és tudtommal véleménye bárkinek lehet. Mennyivel különb ez mint a másik oldal vágyálmai? Azt mi igazolta eddig?
Azt gondolok a papírról amit akarok, te is meg a többiek is. Köztünk az a különbség, hogy engem nem frusztrál mások véleménye.
evazeller
evazeller 2018. 09. 07. 00:08
Előzmény: #6367  Törölt felhasználó
#6370
nem akarom metwolfot védeni,  de muszáj
semmi ellenséges nem volt a beírásaiban, viszont azt már észrevettem, hogy általában "jó lóra tesz" ----konzumban nyomul, azt tudom és gondolom, belevesz néhány kispapír zuhanásába, de sosem ellenségesen ír, vagy ellendrukkerként  ---- ő szerintem nagyon körüljár egy papírt, amiben huzamosan hajlandó benne lenni
amit írt, lehet, sokaknak érdemes megfontolni
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:04
Előzmény: #6366  andaman
#6369
Tudom. 
Tapogatozunk,  mindenk maskepp. 
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:02
Előzmény: #6365  feel
#6368
Mas a szitu ez csodbol jott ki, a vege hasonlo lesz, meglatod. 
Törölt felhasználó 2018. 09. 07. 00:02
Előzmény: #6364  Metwolf
#6367
Mondod te "minek kell ennek ekkora feneket keríteni" amikor minden nap itt vihogtok,hátha mások veszteséggel jönnek ki a buliból.Nem vártad meg azt sem mi történik,előítélettel indítottál az elejétől fogva,csődös,lufi papírnak kikiáltva a céget.Képmutatás a mostani soraid,semmi más.
andaman 2018. 09. 07. 00:00
Előzmény: #6363  Törölt felhasználó
#6366
... ha nem is lámpának, de legalább egy pislákoló gyertyának szántam a cég árazásáról korábban általam leírtakat..
feel
feel 2018. 09. 06. 23:59
Előzmény: #6362  Metwolf
#6365
Altera-Wallis valtas szep csendben ment nem nyilt 20 topic ezert.
Tul van lihegve itt minden ez a gond valakiknek ez az erdeke.
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 06. 23:56
Előzmény: #6359  Törölt felhasználó
#6364
Feleslegesen hitegetni mennyivel kell jobban?
Mindkét oldalon érvek és ellenérvek vannak, de ez minden papírnál így van. Nem tudom minek kell ennek ekkora feneket keríteni. Várjuk meg mi történik, aztán lesz ami lesz, úgy sem rajtunk múlik.
Törölt felhasználó 2018. 09. 06. 23:55
Előzmény: #6358  andaman
#6363
Tetszik a hasonlatod, de egyet ne felejts: a lampa nem a Te kezedben van. 
Most viszont reszemrol lekapcsom. 
Almodjunk, ki igy, ki ugy. 
Meg egyszer:
Jo ejt mindenkinek
Metwolf
Metwolf 2018. 09. 06. 23:54
Előzmény: #6357  feel
#6362
Én csak egy dolgot nem értek, amíg nincs semmi konkrétum, hogy mi lesz a folytatás miért van úgy előadva, mint ha már tuti lenne és kész tényként lenne kezelve a jövő. Jó lenne a Bét-nek egy újabb prosperáló cég, ez akár történhetne úgy is mint az Alteránál amikor beszállt a Wallis. De a SET is elindult az úton ahhoz képest, hogy mi volt akkor amikor még Trinv volt. Ez simán lehet az Estmediánál is. Minden befektető ebben érdekelt, nem a buktában.
Törölt felhasználó 2018. 09. 06. 23:53
Előzmény: #6358  andaman
#6361
Persze,csak ne állíts olyat pl. "miért venné meg bárki is 5,5Mrd-ért az EST-et?" mert ez félrevezető,manipulatív kijelentés.Én pl.Vajnát,vagy ML-t várom ide,de nem merem biztosan kijelenteni,hogy így is lesz,csak a várakozásaimat írom le.

Topik gazda

Brumex
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek