Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 11. 07. 07:05
Előzmény: #9399  Törölt felhasználó
#9400
Jó reggelt mindenkinek
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 23:14
Előzmény: #9397  Törölt felhasználó
#9399
Igaz, ők is besegíthetnek
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 22:38
Előzmény: #9396  Törölt felhasználó
#9398
nem feltétlen kell elfogynia a zsetonnak
húzhatják a shortosok is
óriási forgalommal zúzták le 400-ról
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 22:37
Előzmény: #9396  Törölt felhasználó
#9397
nem feltétlen kell elfogynia a zsetonnak
húzhatják a shortosok is
óriási forgalom volt mikor lezúzták 400-ról
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 22:22
Előzmény: #9395  Törölt felhasználó
#9396
Én is erre számítok, hogy a kitárazás előtti darabszámot próbálják visszaszerezni és közben ( igéretükhöz híven ) egy kicsit odafigyelnek a részvényesek érdekeire is.Azt biztosan érzik, hogy az állami 5 %-on kivűl nincs nagytulaj , de ha valaki elkezdené feszippantani a részvényeket, a szavazati jogokkal átveheti az irányítást. Az a kérdés mikor fogy el a zseton , amivel húzni tudják az árfolyamot.Nagyon örülnék a pénteki 514-nek, de ne igyunk előre a medve bőrére..Az biztos, hogy jövő hét utáni hétfő - kedden szabin leszek...
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 21:26
Előzmény: #9393  Törölt felhasználó
#9395
Jó lesz az biztos még egy pár napig min.Viszont ha milliós db számban gondolkodnak hogy most gyűjtenek.Akkor még attól is jobb lesz mint ahogy mi itt gondoljuk.
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:57
Előzmény: #9393  Törölt felhasználó
#9394
Forgalom szempontjából pontosan ez a lényeg. Nem mindegy hogy limit miatt vagy érdektelenség miatt alacsony a forgalom. 300 felett már emelkedni fog valamelyest, a pozizárások, realizálások miatt.

Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:51
Előzmény: #9392  Törölt felhasználó
#9393
ja és sokan fanyalogtak, hogy ilyen alacsony forgalom mellett húzták limitre
novemberben már pont a limit miatt nem tudott a forgalom nagyobb lenni
(októberben még az érdektelenség miatt volt alacsony)
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:40
Előzmény: #9390  Törölt felhasználó
#9392
kicsit számolgattam, a tf grafikonrajzolóját használtam

okt. 1 - okt 27 között a forgalom 354 k volt
legmagasbb napi forg. okt.4-én 46k, okt.6-án 40k
legalacsonyabb forg, okt.3-án 2k, okt18-án 4 k

okt. 28-tól nov.4-ig a forgalom 338k ez négy napig tartó limites volt
okt28. 135 k
nov.2. 121 k
nov.3. 39 k
nov.4. 43 k

nekem ebből az jön le, hogy még gyűjtögetik, mert időközben sokan realizálhattak is

de bármi lehet, a zabszem nagyonis ott van...............:))
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:31
Előzmény: #9390  Törölt felhasználó
#9391
Benne vagyok, whisky-cola jöhet:)

Ha limites napok jönnek, akkor forrni fog a topik, minden nap az utolsó lesz, és sokan meg akarnak majd menteni minket a haszontól:D

Én minden esetre megfogadtam hogy nem reagálok rájuk, mert a múlt héten tele lett a hócipőm a hazugságaikkal.

Szóval sok sikert mindenkinek a jövő héthez:)
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:23
Előzmény: #9389  Törölt felhasználó
#9390
Akárhogy is lesz nekünk jó lesz.És egy pár sört meg is ihatunk majd rá.Vagy inkább whyski-colat ha választani lehetne.
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:18
Előzmény: #9388  Törölt felhasználó
#9389
Szerintem hír nem lesz, legfeljebb megerősítik a tőkeemelés tényét, (bár már megtették). A következő Q jelentés várhatóan "jobb" lesz mint a többi, de nem hiszem hogy ez a mostani árfolyamot érdemben befolyásolná. Az biztos, hogy az árfolyamot most ők irányítják, addig húzzák amíg akarják, ebbe sok beleszólásunk nincs :) De nem is baj, viszont amikor elfogy a lendület akkor azért résen kell lenni, és nem szabad telhetetlennek lenni, mert általában abból szokott lenni a beragadás. Szóval okosan játszva ki lehet használni az emelkedést.

Nem merek abban bízni hogy a héten végig kitart a limites emelkedés, de ha mégis, azért haragudni nem fogok:))

Ha nem tart ki, akkor sincs semmi gond, szépen hozott eddig is a papír....
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:09
Előzmény: #9387  Törölt felhasználó
#9388
Mint irtam bizzunk és várjuk a legjobbakat.Addig jó amig a kicsik nem tudnak belevenni.Na nem azért mert sajnálom.Szó sincs róla.Senkitől sem várom.Csak amig a nagyok veszik addig sem várható nagyobb leöntés.Hirtelen para.Már csak valami bejelentés kellene valami nagy befektetőről.Aki szivesen venné a cég papirjait valamiért cserébe.Produkálniuk kellene valamit.Várjuk a hirt a héten.
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 20:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#9387
Ahogy érzed, én egyenes embernek tartom magam és nem szoktam hazudni, de ha te úgy gondolod, hogy nincs és ettől jobban érzed magad , akkor legyen úgy.
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:59
Előzmény: #9383  Törölt felhasználó
#9386
Szerintem holnap ugyan az történik, mint pénteken, amikor is 8:35 kor beálltak vételre 58000 db-al ( limitre )majd én is rááltam, ( 19 másodperc alatt ) Mert venni szerettem volna ebből a papírból , melyet a többiek bottal sem piszkálnának az 5000 db-om mellé, de nap végére sem kaptam , mert összesen 43 ezer db körül volt az eladott darabszám. Holnap valószínűleg kb 80 ezer darabbal ugyan így beállnak 8:35 kor vételre limire( 295 -re és ez szintén kizárja a külsős vételi lehetőséget . A darabszámok növekedése az egyre több már cérnával nem bíró kisbüfik realizálásának lesz köszönhető, de szrintem holnap sem lépjül át a 20millát. Ezt szerintem direkt csinálják, mert ugye minél magassabbra huzzák fel az árfolyamot a kapott 200 millából , annál több lesz a haszon az azodáig összegyűjtött darabszámok realizálása után. Teljesen saját véleményem az , hogy akkor érünk , majd a vége felé,amikor a nap folyamán kora délután lesznek eleinte több tízezres esetleg százezres realázálások, hogy legyen kp a számlájukon , hogy még nap végére limire tudják húzni. Ekkor még nem fog zuhanni, mert ekkorra a vételi oldal már többszázezres lesz és max 1-2 forintot fog esni napközben. ( ekkor lesz az amítől a lebeszélők óva intenek, mert ezekből lesznek a beragadók )Ezek tükrében szerintem ez a hét sma galopp lesz , azt meglátjuk. De hangsúlyozom ez a saját vélemeényem.( nem kell okítás!)
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:51
Törölt hozzászólás
#9385
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:42
Előzmény: #9382  Törölt felhasználó
#9384
Szerintem holnap ugyan úgy mint pénteken : 8:35-kor beállnak limittel 295-re vételi opcióval kb 80000 db-al , ami már kizárja a külsős vételt. Nekem van 5000 db-om melyhez akartam venni pénteken , de nem kaptam , pedig 19 másodperc alatt adtam be vételre megbízást , de csak akkor kaptam volna , ha az eladott részvények darabszáma átlépte volna a 60000 db-t ( nem ez történt ) Majd akkor közeledünk a rally vége felé , amikor ( saját vélemény)már délután kettő körül lesznek pár tízezres vagy százezres realizálások , de még limire vágják a nap végére. Szerintem ezt azért csinálják, mert a tőkéjük a végefelé tart és ahhoz , hogy még legalább egy napot húzzanak kell a kp. de bíznak a többi beállt vételi erőben , így valószínű nem fog zuhanni, max pár forintot.( így volt nyáron is)
Szerintem a héten sima galopp lesz az elmúlt napok elköltött tőkéjét tekintve, mert ugye az biztos , hogy szerintem csak ők vettek senki más ( szerda, csüt, péntek )még van bőven a 200 millából. Céláram nincs , de szerintem a héten simán veszi az akadályokat , hisz pénz kell nekik és így tudnak a legtöbbet csinálni, ( reggeli limit kiütéssel) Ezért nem kell még a 10 millás napi forgalmat lefikázni, mert nem véletlenül " csak " ennyi. Majd lesz több , csütörtök felé már több száz millás forgalom lesz. De azt hangsúlyozom ez a saját véleményem , melyre nem kérek sem pozitív se negatív jelzést.( legfőképpen kioktatást nem kérek a lebeszélőktől )
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:26
Előzmény: #9382  Törölt felhasználó
#9383
Én sem jósolni akarok csak jó lenne a lehető legjobbat kihozni belőle.Maximilista vagyok most.Hamarosan kiderül mi lesz.Már nagyon várom.Még jó hogy egész napot végig dolgoztam.Igy nem gondolkodtam a holnapon.Lehet hogy jobb volna nem is ránézni mert elég egy kis parás időszak és eladom.Amit nem akarok még.
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:17
Előzmény: #9381  Törölt felhasználó
#9382
Legyen igazad. Én ugyan nem szeretek jósolni célárat.
A múlt hét emelkedése csábíthat még vevőt, de tény, hogy 300 felett már indul a realizálás, persze ha marad az emelkedő trend akkor kevesebb. Ha megmarad a vételi kedv, és ehhez némi realizálás társul akkor legalább emelkedik a forgalom is, ami ugye az elmúlt napokban alacsony volt.

Meglátjuk, ne kiabáljuk el és ne szaladjunk annyira előre. Legyen meg stabilan a 300 feletti árfolyam....:)
Törölt felhasználó 2011. 11. 06. 19:11
Előzmény: #9380  Törölt felhasználó
#9381
Sziasztok!Szerintem Gem ha a héten kitart szerdáig a jókedv akkor nem hogy realizálnak majd hanem egyre több vevőt fogunk magunkhoz csalni.Remélem hogy felfaljuk a vevői oldalt.És sima lesz az út 500 fölé.Egyenlőre odáig.Majd pénteken meglátjuk merre tovább.

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek