Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2011. 09. 02. 11:50
Előzmény: #7058  Törölt felhasználó
#7060
semmi különösebb nemzetközi hangulat nincs egyébként
exmnbs1 2011. 09. 02. 11:49
Előzmény: #7058  Törölt felhasználó
#7059
broker, mi az hogy meg kell játszani? mióta dirigálsz te másoknak?
miből gondolod hogy nem lesz új alj?

nem csípem a tolvajrv-eket és ez is az

Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 11:43
Előzmény: #7053  exmnbs1
#7058
Én most vásárolnék.160-nál ajánlottam,vettem is,most újra megpróbálom.Egyébként hangvételed alapján úgy tűnik,komoly veszteségen vagy túl,de ne legyen igazam.Különben könnyű szapulni ilyen nemzetközi hangulatban az optimista szemléletűeket.Közel a rés-217-mint támasz,meg kell játszani biz.stoppal.
oldrider 2011. 09. 02. 11:39
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7057
Én nem jóságos szamaritánust játszottam, hanem leírtam azt, hogy már jó ideje - a tények alapján - azt Est árfolyama lefelé várható. Annál intőbb jel, mint a kiszervezett, fillérekért eladott üzletágak, rengeteg felhalmozódott, halasztgatott adósság, jóval értéke felett megvásárolt, de csak további veszteséget produkáló Sziget, majd a mostani névérték csökkentés és a várhatóan apportálással történő hígítás voltak azok a jelek, ami alapján a véleményemet leírtam.
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 11:32
Előzmény: #7055  Törölt felhasználó
#7056
220-nál talán lesz egy kis iszapbírkózás.
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 11:31
#7055
Érdekes.
A grafikon szerint most újra délnek indult.
Pedig egy eladót vettek ki a könyvből.
sly36
sly36 2011. 09. 02. 10:45
Előzmény: #7043  Törölt felhasználó
#7054
A legnagyobb spekulánsok Ők maguk voltak a sok határidős pozícióval.
Megy a résre minimum, nem kérdés. Csak aztán nehogy meglátogassa az előző aljat is...
exmnbs1 2011. 09. 02. 10:40
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7053
link

-80%

legyél büszke magadra, benne van a munkád
érdemes volt tologatnod a szekerüket
exmnbs1 2011. 09. 02. 10:37
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7052
és ne reménykedj
a higító kiszórásában véletlenül sem fogunk segédkezni ami a felértékelt apportért lesz jegyezve
exmnbs1 2011. 09. 02. 10:31
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7051
pont az ún ralli nevű csalásokban szívatják be a legtöbb hiszékenyt, akinek fogalma sincs micsoda egy wc-papír ez a rv

ahol a névcserén kívül semmi sem jött be mostanában
exmnbs1 2011. 09. 02. 10:27
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7050
egyszerűen nem kell belevenni a tolvajpapírokba, akármilyen pufferrel manipulálgatják
exmnbs1 2011. 09. 02. 10:25
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7049
nagyon unalmas vagy ám ahogy a nagy 0-t ragozod

jól megszívta a többség, aki belevett a rallikba
hol van a 4-500 huf? álmaidban max

és ott ragadtak be
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 10:12
Előzmény: #7047  Törölt felhasználó
#7048
Mint egyszer írtam már régebben az egyik kedvenc papírom volt. Ma viszont ezzel kereskedni sem lehet!Felülsz a hajóra de gőzöd sincs róla melyik irányba tart,persze ha szerencséd van eltalálhatod.Ennek pontosan 50% esélye van.Szerencsejáték a javából piros vagy fekete.:-)
A céget teljesen leamortizálták,szétlopták phyl, genesis keg kategóriát csináltak belőle,a bizonyíték a részvény higítás.
Kispapír kategóriában is van pár részvény amivel még lehet "tőzsdézni",nem csak rulettezni!
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 09:55
Előzmény: #7046  oldrider
#7047
Amit írtál azzal itt a totyikon a többség egyetért, és ismeri a cég ilyentén hátterét.

Mikor írtam pl én vagy Kata azt hogy a cég átlátható és fundásan jó? Megsúgom soha.

Azt viszont igen, hogy lehet vele keresni amikor elindul. Mindenki kockáztasson vagy ne vegyen bele.

De az kiveri nálam a biztosítékot, hogy ha meghúzzák akkor elindul a le kampány. Miért? Mi okból?

Persze, védjük a kisbüfit hogy ne tegye kockára a pénzét oké! De kérdem én neked vagy nekem ehhez mi közünk? Az ő pénze, kit érdekel?

Ha meg a totyik beírásai alapján akar kereskedni, akkor inkább pókerezzen, rulettezzen.

Szóval ne játszunk már jóságos szamaritánust, ne válik be hidd el.
oldrider 2011. 09. 02. 09:50
Előzmény: #7043  Törölt felhasználó
#7046
Balázs Csaba nyilatkozata szerint az Est Media részvény jelenleg a spekulánsok játékszere. Ebben kivételesen igazat mondott és abban is, hogy a cégnek értékelhető fundamentumai nincsenek. Azt el kell fogadnunk, hogy ő ismeri mindannyiunk közül legjobban a céget. Ezek után ki-ki eldöntheti, hogy vesz vagy elad, illetve milyen mennyiségű pénzt kockáztat.
oldrider 2011. 09. 02. 09:33
Előzmény: #7042  bronz
#7045
Persze, igazad van. Nem most jöttünk a hathuszassal, de aki most jött, az is - amennyiben végez egy kis áttekintést - látja mi történt és mi történik az Eco, illetve az Est háza táján. Én nem örülök annak, hogy sokan beragadtak és sok embert átvertek, de a tények magukért beszélnek. Akik itt meghúzásról meg emelkedésről írogattak, most azokat hibáztatják, akik próbálnak és brőbáltak a tények alapján elfogulatlanul véleményt nyilvánítani. Őket valóban lehetetlen meggyőzni arról, hogy rosszul döntöttek, amikor a pénzüket ebbe a részvénybe fektették.
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 09:30
Előzmény: #7043  Törölt felhasználó
#7044
Annyit még a fene nagy szólásszabadsághoz:

Az igaz hogy mindenki azt és oda ír le amit akar(elvileg), de szorúlhatna némi nemű empátia is egyesekbe a többiek felé.

Magyarán, nekiállhatnék a Nők Lapja topikba is írni pénzügyi hsz-eket, jogom van hozzá, de empatikus-e a többi olvasóval szemben? Nem.

Pl én spec nem vagyok kíváncsi marsi és nagy barna maci szóváltására oldalakon keresztül, de igaz hogy szívük joga mindezzel teleszemetelni a totyikot. És ez csak egy példa a totyiklakók empátiájára.....
Törölt felhasználó 2011. 09. 02. 09:23
Előzmény: #7041  oldrider
#7043
Ezzel semmi gond nincs, mindenki írja le a véleményét, tényeket stb. DE! Amikor a papír elindúlt (speka, rally tök mindegy) akkor aztán fokozottan beindul a lebeszélés, szinte tervszerűen.

Akik 150-nél hallgattak volna a lebeszélőkre azok nem 3x-ozták volna meg a pénzüket. Ezzel is sokaknak okoztak kárt, szóval egyik kutya másik eb. Kár újjal mutogatni a másik "táborra" (és ez konkrétan nem neked szól)

A fentiek szintén tények, kényelmesen, kis időráfordítással visszakereshetők az emelkedések és a negatív hozzászólások közötti időbeni összefüggése.

Ezzel nem azt akarom sugallni hogy máskor nincs negatív hsz, de emelkedéskor szinte mindíg beindul a "kampány".

Persze akinek nem inge ne vegye magára, ez is tény.
bronz 2011. 09. 02. 09:18
Előzmény: #7041  oldrider
#7042
Vannak, akiknek írhatnál akár 0-24 óráig is, akkor is azt mondanák, hogy fúj, lebeszélő vagy és biztos azért írod, mert olcsón akarsz venni. Ha nem veszik észre, hogy mi zajlik a szemük láttára, majd megfizetik a tanulópénzt. Ki előbb, ki később, de előbb-utóbb...
oldrider 2011. 09. 02. 09:11
Előzmény: #7031  lew82
#7041
Szerintem én azzal segítek, hogy emlékeztetek a be nem tartott ígéretekre és a tényeket írom le. Azok ártottak, akik még néhány hete (a Balaton és a Sziget idején) azt taglalták és bizonygatták itt a topikban, hogy még az akkori napokban 400 fölé megy az ár. Azok is ártottak akik olyan hülyeségeket írogattak, hogy E. Vajna, Kósa, magyar állam stb. megveszik ezt a fost. A kisbefektetők már régen megadták az esélyt ennek a tolvaj bandának, akik mindig átverték őket és hazudtak. A rádió megvételekor is a várható nyereségről hazudoztak, aztán lásd mi lett belőle. A Sziget dettó ugyan az! Milyen esélyt látsz még, talán a névérték ötödölését?

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek