Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 19:46
Előzmény: #597  kfredd
#600
„Várjuk ki a végét,”
Sosem lesz vége. 1 ½ éve mikor a freki őrület lezajlott sokan mondták hogy 50 forintig fog csorogni, akkor 120-130 volt a részvény árfolyama . Nem hittünk nekik és a pokolba kívántuk némelyiket .Azokon a szinteken rohadt sokan ki lettek tömve . Nem beszélve a csorgás közbeni mini rallyk örvényébe beszippantott kicsikről akik várták a hátha ,- na majd most ,- még egy hetet várok ,- á még nem adom mert bármikor megindulhat,- láthatáron van egy nagybüfi és egy tender, és mi van ha akkor csodát Volt aki napjában ötször telesírta a topikot , de ő bizonyult a legokosabbak mert ,az nem mondanám hogy időben de legalább 8x -en eladta Mondandóm kezdtem az 50 forintos riogatókkal, hát nekik sem lett igazuk, nem mert azt az árszintet is lefelezte az árfolyam. Lehet hogy azok is tévednek akik most 60 forintot mondanak mert itt sajna nem lehet okosnak lenni .
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 18:55
#599
Érdekesen alakul a verseny: Ma a KEG, a Phyl, a Nutex és az ESTMedia is történelmi minimumon zárt. Vajon ki éri el hamarabb a nullát? (Esetleg még a Visonka is versenybe fog szállni?)
kfredd 2011. 07. 05. 18:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#598
És add már meg még a holnap utánit is, ha már ilyen jól informált vagy. Köszi.
kfredd 2011. 07. 05. 18:23
Előzmény: #576  Törölt felhasználó
#597
Ne haragudj, de hogy jött ki a 60 ft, indokold már meg... Miért nem 20ft vagy 100. Annyira unalmas már ez az össze-vissza irkálás.Én elhiszem, hogy mindenki szenved ettől a helyzettől, de ha nem tudunk fix dolgokat, akkor legalább ne hergeljük már egymást ezekkel az alaptalan baromságokkal.Várjuk ki a végét, aki meg nem meri, az dobja el tetemes bukóval és ha még ki tudott menteni valamicskét a betett pénzéből, azt fektesse be jobb részvénybe.Kb. ennyi lenne a korrekt megoldás.
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:48
Előzmény: #595  Törölt felhasználó
#596
én a shortban sem hiszek, van itt a fórumon aki a randomnál shortolta ma???
a honlapon oda van írva hogy a forgalmi adatok alapján határozzák meg mindennap a shortolható részvényeket... Kétlem, hogy az est médiát nagy forgalmú, likvid papírnak tartanák... mindenhol védik magukat ezzel a szolgáltatók, nehogy kölcsön pénzzel beleragadjon valaki, aztán mikor limiten áll bent rengeteg, ne tudjon zárni.... az nekik is gáz lenne...
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:40
Előzmény: #591  lew82
#595
hihetetlenek vagytok!
egymást nyugtatgatjátok, úgy hogy semmit nem tudtok róla, úgy, mint:
- mióta tözsdézik?
- mennyi estmediája van, milyen bekkerrel?

így hát könnyen lehet, hogy a mari néni a mini pakkjával, nyugtatgat egy olyat akinek sok van.... Na, ja hát ő könnyen beszél....
Gyerekek, ez itt a tözsde!!! Kegyetlen formája az életnek, itt egyedül kell dönteni, és az érzelmeket nem ildomos idekeverni, főleg nem név és arc nélkül...
Nézitek, hogy ég a pénzetek, és azt hiszitek ha nem adjátok el, akkor az nem veszteség.... pedig, dehogynem!!!
Féltek, hogy mi van ha fordul, és ti kimaradtok... hát én nem sok esélyt látok itt a fordulatra... biztos, hogy lesz speki rally, de az nem fogja felvinni annyira, hogy a beragadtak jól járjanak... az alját viszont nem lehet látni, tudjátok, új papír, rossz fundával, levágott, beragadt befektetőkkel...
simán benne van a pakliba, hogy leszállítják a saját tőkét, tizedelik a névértéket, hogy legyen ember aki pénzt rak bele... és, hát ugye ez kerek szám szokott lenni, és hát a 100 sincs már messze, úgyhogy mindenkinek csak annyit tanácsolok: ÓVATOSAN!!!
és sajnálom, azokat akik döntés képtelenek, és beragadtak.... én is buktam vele, de hiszem hogy a részvényeim a piac részét képezik, így hát léptem, és ma ha akarnám 3X annyi részvényt vehetnék vissza, mint amennyit birtokoltam.... de, nem akarom, mert szarul néz ki a cég, és csak azért mert sokat esett még nem veszek...

PEACE!
lew82
lew82 2011. 07. 05. 17:31
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#594
ezek a zárás előtti piaci vételek / short zárások mindíg gyanúsak, ő már szvsz tudhatott vmit, mi lesz ha zárják az összes shortot...
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:27
Előzmény: #592  lew82
#593
150-ről talán
lew82
lew82 2011. 07. 05. 17:24
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#592
szvsz holnap fordul
lew82
lew82 2011. 07. 05. 17:14
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#591
szerintem ugyanaz a banda dobál be néhány pakkot, hogy paráztasson, erre van aki be is dobja, azt megveszik, és ez megy már egy jó ideje.

kiszámolták, és biztos megéri bedobni a pakkokat, és szvsz ugyanezt eljátszák fordítva felfelé is...jó játék, ezzel embereket tesznek tönkre...
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:10
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#590
A cég fundásan is eléggé problémás. Ezt a nagy esést azonban szerintem semmi nem indokolja. Én még mindig azt mondom a sok bepánikoltatott kisbüfi dobja...
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:05
Előzmény: #588  Törölt felhasználó
#589
Hát a folyamatos esést azt azért nagyon sokan megmondták. Záró: 163
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 17:02
Előzmény: #586  leindlar
#588
egy biztos: nagyon érdekes ami az ecoval történt. szerintem azt sem mondta volna meg senki sem, hogy a felszorzás után folyamatos esés következik...Mert ahogy már korábban írtam, semmi sem indokolja az esést, de az emelkedést sem!
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:58
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#587
Nem, az 1 darab 10000-es ajánlat volt, biztos hogy 1 emberé.
leindlar 2011. 07. 05. 16:56
Előzmény: #577  Törölt felhasználó
#586
Ugyan én marhára nem értem mi folyik erre, de:
1. ugyan a forgalom kicsi - de mivel a rv tizedáron forog ezért kissebb forgalom mellett a vállalat akkora része cserél gazdát minden nap mint amikor anno 100 millió volt a forgalom - naponta (pl. 120-on), azaz akár simán már vissza is vehette a részesedését a BCS amit nemrég "likvidált" harmadannyiért. De vajon mi ennek a végső célja? mindent kiszórnak utána csőd, vagy valaki épp most veszi be magát a szigetbe 1/7-ed áron?
2. amikor sziget 51%-ot vettek 2+ milliárdért akkor azt 200/120-as névértéken történt tőkeemeléssel tették azaz az akkori szigetrészesedést, most kb. 1/7-ad áron lehet megkapni - azaz aki occsón akar szigetet az most vehet - igazából lassan az is megéri gondolom, hogy megvenni ezt, kifizetni a tartozásait és kidobni minden más szemetet és hajrá - még akkor is így van ha csak 46% fog maradni - még így is gondolom fél(harmad? negyed?) áron van ahhoz képest mint amennyiért ezek a vették...
3. az is érdekes szerintem, hogy amikor volt a legutóbbi szigetes tőkeemelés, akkor 120-ért szálltak be tőkeemelésbe "üzletemberek", utána meg elment a rádió, ami érdekes módon hirtelen kiderült, hogy masszívan veszteséges volt, ami veszteség persze ittmaradt, míg a másik hasonló rádió nyereséges... Addig eco csinálta reklámokat utána kirúgták azonnal.
4. egy normális vállalatnál/országban maga a vállalat indítana valami vizsgálatot, hogy ez akkor hogyan is történhetett meg, hogy a részvényesek felé minden szépet kommunikáltak, utána meg bedöntik a vállalatot és hopp hirtelen csődveszély van ... mondjuk ezt a részvényesek is indítványozhatják gondolom, hogy egyrészt a vállalatnál keressék meg a felelősöket, ill. a vállalat maga kérje a PSZÁF-tól, hogy alaposan vizsgálják meg, hogy vajon minden rendben volt-e és nem tájékoztatták e félre szándékosan a részvényeseket? ha igen van e felelős? és ha van felelős, nem trükközött-e véletlen, hogy ő még kimentette a vagyonát mielőtt beütött volna a baj? meg nem játszottak-e át tulajdonrészeket bagóért máshova és nem azért van-e a mostani veszteség?
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:56
Előzmény: #583  Törölt felhasználó
#585
Lehet, hogy csak a TDT zárás volt.(mindenki shortban volt)
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:53
Törölt hozzászólás
#584
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:47
Előzmény: #582  Törölt felhasználó
#583
Marslakó belevett, az vitte fel 173-ig
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:46
Előzmény: #581  Törölt felhasználó
#582
már csak 167
Törölt felhasználó 2011. 07. 05. 16:46
Előzmény: #580  Törölt felhasználó
#581
173

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek