Topiknyitó: Portfolio 2011. 04. 20. 08:53

Lázár János: segélyt csak annak, aki dolgozik  

Ugrás a cikkhez
A mindennapokra is számos hatása lesz az új alkotmánynak, mondta Lázár János, a Fidesz frakcióvezetője az InfoRádió Aréna című műsorában. Példaként említette, hogy szociális segélyt csak az kaphat, aki dolgozik. Lázár János az új alaptörvény...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=148309
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:24
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
Cigu ország lettünk és erre a sorsra is fogunk jutni!!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:24
Törölt hozzászólás
#39
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:22
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
Ez a híres demokrácia ebben az országban.Sajnos egy kalap alá kell mert egy kalap alá tartoznak!!!Nem nagyon találkoztam még tisztességessel,hisz már lassan magyarral is ritka!!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:17
Előzmény: törölt hozzászólás
#37
Egy kalap alá? Lehet, nem tudom.
Csak hányok attól, hogy egyesek leélnek egy életet gyerekgyártásból munka nélkül, és ezt én finanszírozzam. Ha meg elmegyek kamuminimálbéres feketézőnek, mert ezt nem akarom, akkor még én vagyok a köcsög.
Mert ő hátrányos helyzetű, meg 4 gyereke van. és? Én csináltam a gyerekeket???
Arról nem is beszélve, hogyha a tag bejön hozzám uborkát lopni és agyonvágatom a 220-szal még engem cibálnak a bíróság elé. Ahelyett, hogy őt akasztanák fel, ha esetleg túléli a villanypásztort…
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:16
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#36
csak azt számolja ki valaki hány nem fizető ember kapja ingyen az egészségügyi szolgáltatásokat!!!Ezeknek az embereknek a zöme a kisebbség!Egy életen át ingyen volt minden és mégse jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
akpo 2011. 04. 20. 11:14
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#35
Mert a magyar tipikusan az a nemzet, amelyik 2-3 idegen nyelven megerteti magat...
hehehe 2011. 04. 20. 11:14
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#34
kivlov11-gábor111, mi a tanult szakmád?

Mit dolgozol és hol?
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:13
Előzmény: #23  qpec
#33
A híres mezőgazdászok is többe kerülnek mint amennyit termelnek ,meg azt is eladják külföldre ha ott többet adnak a gabonáért !Akkor hol van ebben is az ország föllendülésének a lehetősége!!!közel 600 milliárd az éves termelés de 550 az uniós támogatással együtt kapott juttatás !!!Ennek mi értelme?Ez is kamu.De 10 -20 milliós terepjáró az van meg százmilliós vagyonok,sőt milliárdosok!!!Nem lesz ez így se sokáig jó!!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:11
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#32
A segélyesek száma pár 100ezer, egy mai cikkben olvastam.
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:10
Törölt hozzászólás
#31
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#30
egy szót sem szóltam indiáról...

De egy a lényeg: az állam nem szeretetszolgálat. Ezt kéne végre beleverni abba a sok kommer fejbe.
Vagy akár lehet az is. de akkor meg nem kell sírni, hogy 400 Ft a berzin, mert a 60%-a adó. Hogy a bérköltséged 50-60%-át viszi az állam. Hogy nincs pénz tisztességesen megfizetni egy orvost, egy tanárt.
Ja, és azon sem kell csodálkozni, hogy valaki megszerez kvázi ingyen valami piacképes diplomát, és elhúz innen, mert nem szeretné ezt a csődtömeget szponzorálni és éhbéren tengődni…

Az aktívak javára kell átcsoportosítani, ahogy orsósék el is kezdtek valamit végre. Az inaktívaknak minimális összegeket. Munkára kell fogni az embert. Aki akar, az dolgozik. Pl anyám is 55 évesen lett munkanélküli egy vidéki faluban, és nem sírt, meg a markát tartotta, hanem keresett és talált melót!!! Pedig nincs akadémikusi címe, csak egy szimpla érettségi…
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 11:03
Előzmény: #1  Portfolio
#29
Mert Lázár János szerint(ő okos biztos van 3-4 diplomája!!!),honnan lesz 500-600 ezer munkahely ami csak a romáknak kellene és akkor még nem beszéltem a lecsúszott 100-ezrekről akik elvesztették már mindenüket!!!!!!!!!!!!!!!!!Arról nem beszélve hogy 3-4 gyereket nem lehet egy két minimálbérből fölnevelni meg tv is legyen víz is stb!!!Ez az ország 8 millió (dolgózót és valaha dolgozót)embert bír eltartani nem 10 milliót abból 2 millió segélyest!!!Ezt el....-ák évtizedek alatt ezért még minimum évtizedekig ezt fogjuk szívni,akkor is ha a kisebbség észbe kapna hogy "Na kezdjünk már el változni!".De mivel ilyen még nem volt a nagyvilágban miért pont itt lenne !!!Nem ez az út!!!Arról nem is beszélve hogy becsapják az embereket mert azt mondják a kisebbségről hogy 800-ezren vannak .Csak persze azt nem említik hogy ezek a 18 év felettiek és még a zöme kiskorú akikkel minimum ugyanekkora probléma lesz a jövendő években!!!Szívás lesz itt nem is kicsi!!!Politikus szavát meg már tilos elhinni a dolgozó magyarnak, kamu úgyis!!!
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 10:58
Törölt hozzászólás
#28
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 10:47
Előzmény: #16  watson
#27
egyértelmű. szomszédom 60 körüli tag, nem dolgozott max egy 10 évet egész életében, most meg tartaná a markát nyugdíjért.
pedig senki nem tiltja az éhenhalást...
qpec 2011. 04. 20. 10:42
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
600Ft/óra,feketén.
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 10:35
Előzmény: #23  qpec
#25
#24
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 10:34
Előzmény: #19  qpec
#24
és mennyiért lehet napszámost találni? 50 kmről kell hordani az embert egy kis kétkezi munkára.

leszarom a siránkozást, valahol el kell kezdeni.
aki már beveti a kertjét és elmegy napszámosnak nem hal éhen. akinek meg igy sincs meló, elmehet nyugatra.
qpec 2011. 04. 20. 10:33
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#23
Kérdezd meg a nagybirtokost hány embert tart el 1 Ha területen.Nézz a BÉT GABONASZEKCIÓS oldalára szerezz információt atermelési kltségről és gondolkozz el a számokon.
Törölt felhasználó 2011. 04. 20. 10:33
Előzmény: #16  watson
#22
"A tűzoltó meg rendőr nyugdíjat fizesse akinek 6 anyja van!"

Mivel miénket és ismerősömnek a házát is mentették meg a tűzoltók így rájuk rosszat nem mondhatok! Nélkülük egy élet munkája lett volna oda! Szóval az ilyen szövegekkel csak óvatosan, nehogy mire hazaérj ne legyen fedél a fejed felett, akkor persze azt mondanád, hogy hol a picsában voltak!
opposition2002 2011. 04. 20. 10:31
Előzmény: #1  Portfolio
#21
Há mitsodá dolog má ez tésók!

Má mégin ézék a rásszisták űdőzik a segény cigánokát. Bezzeg a mocskos párásztók kápnák májd segílyt.

Hol ván ijenkór a zérópái únió? Hát ném vészik észre, hogy itt nácizmus ván? Gárditák gyilkolnak, rettegünk. Már kettőskersztett is égetek gyöngyöspatán!
Az kéne inkább, hogy töb segílyt kápjunk, me munka áz nincs, pedig mi dógóznánk, ha lene! A cigán egy munkászerető nép!

Békességet, igásságot, nácimentes magyarországot!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek