Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 10. 15:58

Nutex topik.  

Ajánlások száma: 0

Ajánlom

A NUTEX Nyrt (korábbi nevén HUMET Nyrt) értesít mindenkit, akit illet, hogy a Társaság 2010. október 10-én megtartott rendkívüli közgyűlésén meghozott határozatoknak megfelelő változásokat a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróság bejegyezte a cégjegyzékbe.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 21:45
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#260
"Kicsit több emberiránti tiszteletet tanúsítsatok pénznyelővel egyetemben"

A tiszteletet én alapból MINDIG megadom, sőt nagyon türelmes ember lévén egy ideig még azt is jól tolerálom, ha ezt nem viszonozzák. Azt viszont már nem nyelem be, ha durván és folyamatosan sértegetnek, miközben ráadásul nagyon egyértelműen nekem volt/van igazam. És itt elsősorban nem a részvényárra gondolok, bár a tőzsdén mondhatnám azt is, hogy ez a döntő szempont, hanem arra, hogy én érveket írok, higgadtan, kultúráltan és szakmailag vitázom, az ideíró hülyítőkre ez nagyon nem igaz. Mi sem jellemzőbb jobban erre, minthogy folyamatosan kérdezek és pl. évek óta nem érkezett EGYETLEN normális, érvekkel alátámasztott válasz arra, hogy mi a fantázia ebben a papírban. Múlt héten ismét feltettem ezt a kérdést. Se te, se marslako, se yoda, se kifekteto, se rutyruty akárki nem tudott SENMILYEN érdemi választ adni. Tiszta ovi ez. És nem nekem ciki.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 21:40
Előzmény: #257  Törölt felhasználó
#259
És az eco szerinted hogy machinál? Az nem hasonlít az előző két módszerhez de a végeredmény ott is hasonló.
marslako2
marslako2 2011. 03. 16. 21:33
Előzmény: #256  Törölt felhasználó
#258
Pedig az írásaid az mutatják hogy nagy öröm ez neked.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 21:22
Előzmény: #253  Törölt felhasználó
#257
A KEG, a Phylaxia, mostanság a Genesis is, nem pont ezt az utat járja, de a módszer hasonló. Csakhogy ott apportos tőkeemelés zajlik. Egyszerűen azért, mert ott a piaci ár névérték alatt van, így ott nem éri meg a készpénzes tőkeemelés. Ott átláthatatlan és értékelhetetlen cégeket tolnak be alaposan feltunningolt értéken és az így szerzett papírokat szórhatják be a tőzsdén.

Itt a névérték mélyen a piaci ár alatt van, így ilyen cégmutyi nem kell, készpénzért emelnek tőkét zárt körben a piaci ár töredékéért. Itt a cégmutyi ahhoz kell, hogy utána valamit betoljanak a cégbe (ezzel indokolják a tőkeemeléseket), hogy értéknövekedés is látszódjon, különben gyorsan beomlana az árfolyam.

A kettő módszer a végeredmény tekintetében ugyanaz: a mutyista vezetők látszólag cégbirodalmat építenek, az árfolyam meg esik, mert folyamatosan kihigítanak a tőkeemelésekkel, aminek a papírjait időről időre be is szórják.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 21:05
Előzmény: #252  marslako2
#256
Én nem örülök annak, hogy a Nutex 473. De bevallom, téged nem is sajnállak. Mert másokat hülyítesz régóta. -75%.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 21:00
Előzmény: #203  molgab
#255
A minősítésed téged jellemez! A hülyeség lehet hogy rád jellemző??!!!!
Szellemi képességeidet én nem szoktam becsmérelni! Nem feszítem a mellem, de azért csak annyit, hogy országosan bejegyzett szakértői színtre jutottam valószínüleg nem véletlenül!!!!! Kicsit több emberiránti tiszteletet tanúsítsatok pénznyelővel egyetemben!!!!
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 20:56
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#254
Tehát, aki véletlenül pont az alján vett (összesen néhány ezer db), az sincsen masszív nyerőben, gyakorlatilag 0-án van.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 19:21
#253
allitolag tobb mint 100 beadvany van ezzel a ceggel szemben a felugyeleten, am igazabol torvenytelenseget nem kovettek el, igy sajnos nem lehet mit tenni a ceg ellen! ha ilyen tortent volna, akkor mar reges regen leallitottak volna az atalakitast.
de még igy is erthetetlen szamomra, hogy ezt hogyan is engedhetik meg?!? bar mondjuk az teny, hogy ez nem egy megszokott atverés mint amit tobb kisebb reszvenynel is lathatunk most, de azert ahogy janosunk is megirta mar ide, ez azert mindenkinek egyszeru! igaz, janosunknak is volt az a tuti alapitvanya, amibe tized aron jegyezte a reszvenyeket, mint amennyi a piacon volt!! :P
marslako2
marslako2 2011. 03. 16. 19:08
Előzmény: #251  Törölt felhasználó
#252
Minek örülsz ennyire?
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 18:06
Előzmény: #230  Törölt felhasználó
#251
"Aki olvasta a Világgazdaságot és vett NUTEX-et az masszív nyerőben van!"

473-on zárt. Azaz a múlt heti történelmi minimumától mindösszesen 2%-ra van.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 18:04
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#250
Kifekteto:

"Na de most akkor miért ne örülhetne valaki, ha a Hír2 beépülése UTÁN, MOST arról jönnek hírek, hogy a Hír1-ben foglaltak tényleg jók lesznek?"

4 éve ezt pofázom itt: hiába van jó hír, a cégérték növekedését a részvényszám folyamatos növelésével (zártkörű kibocsátások a piaci ár töredékén) MINDIG elviszik a többi részvényes elől (a dbszám nő, nem az árfolyam). Erre kiváló példa, hogy 2004 óta 12 alkalommal emeltek tőkét, a részvényszám 3.6 millióról 211 millióra nőtt, azaz meg 60-szorozódott (az árfolyam csak akkor nőhetne, ha a cégérték növekedése ezt felülmúlta - de hát persze, hogy nem így történt). 15 éve ez a trükkük.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 16:36
Előzmény: #246  Magicmaan
#249
Magic, te korrekt ember vagy. Nem csak azért, mert nem tűntél el. Amikor volt neked ebből a szutyokból, akkor se hülyítetted az embereket. Veled nem is voltam olyan vitában, mint most a hülyítőkkel.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 13:07
Előzmény: #247  Törölt felhasználó
#248
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 12:59
Előzmény: #246  Magicmaan
#247
lényegében aki most 500-on vesz, az a régi 5ft-on vesz
csak egy kis különbség van mégis: +70.000.000 db a régi részvényből... annyira imádom magam, hogy nem vettem korábban...
Magicmaan
Magicmaan 2011. 03. 16. 12:50
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#246
Én azért még visszajárok néha :D

(Orco-t figyeljétek majd jövő pénteken ;) )
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 12:25
Előzmény: #244  Törölt felhasználó
#245
Trist nem kell bemutatni. Tavaly itt én is vitába keveredtem vele (meg devizás topicban is). Meggyőzhetetlen és makacs volt, miközben szemmel láthatóan nem csak pénzügyi dolgokban volt hiányos az ismerete, hanem még a papírral kapcsolatban is tájékozatlan volt.

Akkor úgy 15-16 körül lehetett az árfolyam. Persze most, hogy -70%-on vagyunk ehhez képest, eltűnt...

De ezt már megszoktam az évek folyamán.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 11:50
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
A Phylaxia topikban a Tris nevű nick ugyanígy viselkedik.
Minél nagyobb bukóban van (állítása szerint) annál jobban meg van győződve arról,hogy jó döntést hozott,mikor a Phylbe fektette a tőkéjét.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 11:44
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
Pedig egy legalább 50%-os bukónál már a hülyének is tudnia kéne belátni, hogy szarba nyúlt...
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 11:41
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#242
Szerintem Ő is csak egy áldozat.Hozott egy rossz döntést amikor belenyúlt ebbe a szarkupacba,csak valami oknál fogva ezt még saját magának is képtelen beismerni.
Törölt felhasználó 2011. 03. 16. 11:25
Előzmény: #231  Törölt felhasználó
#241
Fci, kifektetonek nem pszichológus kellene, hanem börtön. Ő nem hülye, hanem Nutex dolgozó, aki azon igyekszik itt szánalmasan, hogy becsapjon embereket.

Topik gazda

yoda-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek