Topiknyitó: marslako2 2010. 10. 15. 09:47

DELTA LUFI  

Kérem ebe a topicba csak azok írjanak akik vesznek eladnak kereskednek a humettal a károgók ne írjanak.

Mer én tudom hogy megy fel hajrá Magyarország hajrá humet.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Megtomve 2020. 09. 12. 22:05
Törölt hozzászólás
#3000
Megtomve 2020. 09. 12. 21:59
Törölt hozzászólás
#2999
Törölt felhasználó 2020. 09. 12. 21:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#2998
Mi a garancia, hogy vásárolnák? Semmi. Megvesz 1 millió papírt...és? Akkor mi van? 
Megtomve 2020. 09. 12. 21:53
Törölt hozzászólás
#2997
Törölt felhasználó 2020. 09. 12. 21:33
Előzmény: #2995  Sehmet
#2996
Nem értem miért lovagolsz ezen az indexkosáron. A Delta státusában nincs változás. 
Egyébként ennek mi a jelentősége azon kívül, hogy a bef alapok tartHATnak a kosárban lévőkből?   
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 21:01
Előzmény: #2989  Lastdeposit
#2995
Van, amikor a fagyi visszanyal. 🤣
Meg lehetett volna előzni a kifogásolt "bemutatkozásomat" azzal, hogy nem "nyuggeretek", nem kérdőjelezitek meg az egziszteciámat eléggé dehonesztáló mejegyzésekkel, vagyis nem provokáltok. Erre írtam - de ezek szerint nem értettétek -, hogy az akcióra jön a reakció. 😃 Pedig még nem is írtam le mindent magamról, mert nem szeretném, hogy még sárgábbak legyetek. 
De annak őszintén örülök, hogy ilyen válaszkényszert vált ki belőletek minden hozzaszólásom. Ez beszédesabb a reagálásotok tartalmánál is. 😀
Most azonba én is kiváncsi volnék a reagálásotokat arra, hogy mi van a Deltával? BUX-BUMIX? Delta? 
Törölt felhasználó 2020. 09. 12. 19:32
Előzmény: #2993  Lastdeposit
#2994
Bocsánat, ha félreérthető volt. Sehmet tudását vagy a társadalmi hierarchiában betöltött helyét nincs okom kétségbe vonni. Belerúgni pedig végképp távol álljon tőlem. Mindössze a felsőbbrendűség hirdetését és a kérkedést nem sorolom az erényei közé. Ettől még bizonyára számos erénnyel rendelkezik.
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 12. 19:05
Előzmény: #2992  Törölt felhasználó
#2993
Nagyon igaz. Viszont azt is hozzá kell tenni, hogy sajnos olyan értelmetlen dolgokba bonyolódunk vele, aminek nem sok haszna van. Ez sajnos ugyanúgy vonatkozik rám is. Mikor feltesszük a kérdést, hogy valóban ez a harc e az, amit feltétlenül meg kell vívni...hát egyáltalán nem. Eljön majd az idő remélem, hogy a nagyobb profit fog szórakoztatni minket, nem mi egymást. Ahol nem az a kérdés, hogy Sehmet milyen meg hogy én mekkora Nordtekekomos kutya vagyok meg a franc tudja mi. Belém is sokat rúgtak már, Sehmetbe is, én is rúgtam már bele sokat már másba. Ezen a fórumon mindenki felül erre a kényelmetlen körhintára, majd ha jönnek jobb idők, ezek száma szvsz. csökkenni fog.
Törölt felhasználó 2020. 09. 12. 18:38
Előzmény: #2989  Lastdeposit
#2992
Én egy egyszerű vidéki származású vagyok, aki a még egyszerűbb falusi származású nagymamájától azt tanulta, hogy üres kalász hordja magasan a fejét. Ez a tanítás nagyon mélyen vésődött belém és lehetőleg igyekszem szem előtt tartani.
Muszka1
Muszka1 2020. 09. 12. 18:38
Előzmény: #2988  Sehmet
#2991
Te tudod?
Pluto13
Pluto13 2020. 09. 12. 18:33
Előzmény: #2989  Lastdeposit
#2990
Lényegretörő írás+++
Lastdeposit
Lastdeposit 2020. 09. 12. 18:28
Előzmény: #2984  Sehmet
#2989
Azt gondolsz a cégről és azt írsz le, amit csak akarsz. Engem ez a része egyáltalán nem érdekel. Mindenki szidja, ahogyan akarja. Ha megfigyelted, az én írásomnak semmi köze nincsen a cégről alkotott véleményedhez.
Amit én szóvá tettem, az az elitista rongyrázás. Mindig olyan köntösbe ágyazod a mondandódat, hogy a lehető legerőteljesebben kihangsúlyozd a műveltségedet, az anyagi helyzetedet, a kulturális felsőbbrendűség tudatod. Szerinted ez egy arra alkalmas közeg, ahol Cicero idézetekkel, meg latin szövegekkel kábítasz? Mindig árad belőle az "én valaki vagyok" pökhendiség. Más is "valaki", mások is "valakik" itt. Az egyik kedvenc befektető társam pl. az egyik tudományterület elismert szaktekintélye, óriási koponya, a világ számos egyetemén tanul és oktat is...nem írom le, ki és milyen területen ...és nem hozok még vagy 6 példát, mert nem akarok egy szerény és korrekt embert felfedni itt, hogy magára ismerjen leírás alapján. Anyagilag is..ismerek majd 1 yard tőkéjű embert a fórumról személyesen, meg 500 milliósat is. Akár anyagilag, akár tudományos  pályafutásában gyakorlatilag lehet, fogalmad sincsen mekkora spílerek írkálnak ide nap mint nap. Egyik sem hasonlítható Hozzád, pedig nekik is volna mire. Őszintén, változatlanul mondom, hogy semmi bajom veled, csak nem szeretem az ilyen viselkedést, ez számomra nem elfogadott és ellenszenves. Ez túlmutat azon, ha esetleg valaki piszkál meg lenyuggerez, más érvrendszerrel is tudnál korrekt és intelligens választ adni a támadásokra, de Te mindig a már már nárciszmusba hajló, a magadat a "tömegből" kiemelő, attól elhatárolódó, elitista éllel teszed ezt. Nem támadok, csak nem értem. Ha Te "valaki Vagy", akkor az úgy is igaz, hogy nem hangsúlyozod minden adandó alkalommal egy névtelen, ráadásul klónokkal teletűzdelt fórumon, ahol az emberek kb. 90 %-a vadidegen egy átlagos szereplő számára.
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:53
#2988

Hol a Delta? Aki megtalálja, hangszórót nyer! :)
https://www.bet.hu/newkibdata/128461013/Kozlemeny_BUXBUMIX_200911.pdf
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:41
#2987
"Quo usque tandem abutere, Catilina, patientia nostra? quam diu etiam furor iste tuus nos eludet? quem ad finem sese effrenata iactabit audacia?" (Cicero: Catilina ellen beszédének I. része)
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:38
#2986
"Quo usque tandem abutere, Catilina, patientia nostra? quam diu etiam furor iste tuus nos eludet? quem ad finem sese effrenata iactabit audacia?" (Cicero? Catilina ellen beszédének I. része)
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:31
Előzmény: #2961  R00
#2985
Lesz - szerintem - ez még lejjebb is. :) Csak azt sajnálom, hogy 94-en nem szórtam ki az összeset, de majd 80 alatt hígítom a még meglévőt. :)
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:28
Előzmény: #2959  Lastdeposit
#2984

Nem igazán értem, ha vannak itt nálam sokkal "hitelesebb" és komolyabb kvalitású fórumozók, akkor miért kell engem olvasni, nyuggerezni, megpróbálni hitelteleníteni, hogy csak a másik Fórumban megjelenő vélemények tűnjenek hitelesnek. Erre természetesen reagálni kell a tényekkel és néhány sorban ecsetelni az életutamat. Soha nem írtam mást - mint már az előző hozzászólásomban leírtam -, hogy a céget üresnek tartom, ezért az ide történő befektetéseimet nem tekintem stratégiainak, de egy-egy spekakörre - amire bőven volt és van példa - beszállok. Plutó még azzal heccelt úgy egy hete, hogy 88-as átlaggal veszteségben vagyok, de bezzeg amikor .... Hát ez sem jött be neki, mert ahogyan írtam, nagy részével 94-körül kiszálltam. Mikor kezdtem el olyannal személyeskedni, aki nem tett rám derogáló és dehonesztáló megjegyzéseket? Miért olyan "fontos" az én személyem, hogy a Szektából átjőve engem kell piszkálni? Erre jó lenne valami racionális magyarázatot adni. Most nem lesz Hegel, Kirkegaard, Nietzsche és mások sem, csak racionális érvek, de azért Sartre-ra és Camus-re legszívesebben hivatkozhatnék, azonban nem teszem, mert - a sok helyesírási hibát - és nem elütést - látva nem gondolnám, hogy sok embernek mondana valamit az egzisztencializmus. :)
További kellemes hétvégét azzal, megtisztelőnek tartom, hogy a másik Fórum felbeszélői átjönnek ide, és egyéb, fontos dolgaikat félretéve velem foglalkoznak. :)
Sehmet
Sehmet 2020. 09. 12. 17:09
Előzmény: #2958  korrektluvi
#2983

Tisztelt "korrektluvi"!
Már a hozzászólásom értelmezése sem pontos. Ott is töltöttem, de "csak meghívott előadóként", nem főállásúként, de eddigi életem legnagyobb részét valóban tárgyalótermekben töltöttem.
Nem a jövő ifjúságát kívánok "oktatni", hanem a részvényről van véleményem, ami ugyan nem egyezik a szektások nagy részének véleményével, de arra jó, hogy a részvénnyel és a céggel kapcsolatos másfajta vélemény is megjelenjék, mert a Szektában aki ilyent leír azt törlik, felfüggesztik, kizárják. Most kén kérdezem, hogy miért probléma a más vélemény? A vélemény mindig szubjektív és relatív, ezért nem tekinthető autentikus forrásnak. Amit eddig írtam, az nem volt más, mint azt, hogy én nem stratégiai befektetésként tekintek a papírra, hanem spekakörös lehetőségre.
Én is kérdeznék! Miért kell lenyuggerezni és személyében sértegetni azt, akinek más véleménye van? Miért kell erre a Fórumra átjönni és az itt írók személyébe belegázolni? Miért nem lehet konkrét tényekkel cáfolni az itt leírtakat? Mikor kezdtem én például mások személyével foglalkozni anélkül, hogy az ne valamire történő válasz lett volna? Az akció után mindig reakció következik, ehhez még érettségi sem kell!
Mi a pedagógusi ars poeticám? Ezen még nem nem gondolkodtam. De, ha már így rákérdezett, talán az, hogy a szelektív és sokszor nem egészen valós tényeken alapuló információkat saját tapasztalatomon alapuló véleményekkel kiegészítsem, ami lehet, hogy mint induktív módszer, valaki számára hasznossá is válhat. Nem gondolnám, hogy egy "dilettáns nyugger" (ahogy a "nem személyeskedő", állítólag intelligens fórumtársai titulálnak) véleménye releváns lenne a mások által hivatkozott egyetemi tanárok és hasonló, komoly, kvalifikált személyek számára, de azt sem gondolom, hogy bárkit befolyásolnék, hisz távol áll tőlem még ennek a szándéka is.
Megtiszteltetésnek tartom, hogy "régóta" olvassa a hozzászólásaimat, amikre a jövőben is lesz lehetősége, és bízom abban, hogy a szólás és véleménynyilvánítás szabadsága által biztosított lehetőségemmel élve csak olyant írok - ezentúl is - amit egzakt tényekkel alá tudok támasztani, és azok természetesen csak véleményként, mint saját álláspontom jelennek meg.
További, kellemes hétvégét, eredményes kereskedést és fórumozást!
Tisztelettel:
Sehmet
dervis
dervis 2020. 09. 12. 11:11
Előzmény: #2958  korrektluvi
#2982
Korrekt, Luvi...!
Esztevez 2020. 09. 12. 09:26
Törölt hozzászólás
#2981

Topik gazda

marslako2
marslako2
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek