Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kimpaa
kimpaa 2018. 05. 09. 12:46
Előzmény: #5615  Törölt felhasználó
#5620
ez bejött, de fura volt
bluefrog
bluefrog 2018. 05. 09. 12:31
Előzmény: #5618  -bubu-
#5619
lehet :) azért ne adj nekik ötletet. mondjuk nem tudom van-e annak hátránya, h néhány napos késleltetéssel olvasom  a viccet a hírlevélben :)
ui.: ha egy üzlet beindul. közben megjött a hétfői is. ha így megy tovább viccben gazdag napom lesz.
-bubu-
-bubu- 2018. 05. 09. 11:59
Előzmény: #5617  bluefrog
#5618
késleltetett hírlevél? :o) 
lehet így jelzik hogy a real levélért lassan fizetni kell :o))
bluefrog
bluefrog 2018. 05. 09. 11:34
Előzmény: #5616  -bubu-
#5617
hosszú idő után ma ismét kaptam hírlevelet. ++
sajnos a hírlevél a múlt pénteki. --
így kezdődik: "Jó reggelt, ma péntek van, holnap jön a nyárias hétvégi két pihenőnap. Hurrá!"
Hurrá! :)
-bubu-
-bubu- 2018. 05. 09. 09:43
Előzmény: #5614  kimpaa
#5616
nálam nincs ilyen gond , egyszer kértem és kaptam 
reggeltem gmailos címre azóta arra a hírlevél is jön igaz mindig 9 után 
az eredeti t-emailosra nem jön a mai napig sem de ma nem akarom ezzel zavarni Virág urat nehogy a vérnyomását befolyásolja a vizsgálatok előtt :o))
Törölt felhasználó 2018. 05. 09. 09:43
Előzmény: #5614  kimpaa
#5615
indítsd újra a telefonod. a szolgáltatód küldi ki újra. 
kimpaa
kimpaa 2018. 05. 09. 09:41
Előzmény: #5613  -bubu-
#5614
ma folyamatosan jönnek a belépő sms-k a telefonomra, gyanakodjak valamire vagy másnak is? Már rég beléptem, de kapom őket.
-bubu-
-bubu- 2018. 05. 09. 09:21
Előzmény: #5612  Törölt felhasználó
#5613
nem akartam nevén nevezni nehogy bunkóság legyen :o))
gondolom a holnapi hírlevélben azért megemlékezik erről :o)))
addig is itt a mai: 
Jó reggelt! Nem megyek sehova! Illetve ma megyek orvoshoz, de ezúton tájékoztatok mindenkit, hogy tulajdonomat a Randomban 19,3%-ra emeltem (az elmúlt hónapban), amit az MNB jóvá is hagyott. Nos, orvos, orvoslás, orvosság. Ma lesz a nagy napja, hogy én és Drága Feleségem elmegyünk egy teljes kivizsgálásra, mert nagyon régen nem voltunk és ennyi gyerekkel már el kell tudnia hinni az embernek, hogy megéli a holnapot. Mert a tegnapot megéltük az biztos, de a nagy tudomány azt állítja, hogy manapság a legfontosabb a megelőzés és az időben felismert kórságok gyógyíthatósága. Nem ettem, nem ittam ma még semmit, ezért az energia-dús reggeli helyett (legalább két cukros kávé) marad az energia-szegény csapvíz, mert még szénsavas vizet sem ihatok. Mindenkinek javaslom, hogy foglalkozzon az egészségével! Elcsépelt szózat, de valóság, hogy "mindennél fontosabb az egészség" és persze "mindenhol jó, de a legjobb nyáron" és "az addig jár a korsó a kútra, ameddig nem lesz köcsög". Szóval vagyok és leszek (remélem). Mellesleg azért annyit elárulok, hogy a cél az alakulás-átalakulás. Egy csak online BÉT szolgáltatást nyújtó, lakossági brókercégből 2019-től a cél, hogy minden lényeges területet képviselő befektetési vállalkozás alakuljon, természetesen a legfontosabb fókusz az online lakossági szolgáltatáson marad. Ennek fényében örömmel értesítek mindenkit erről a tényről: https://bet.hu/site/newkib/hu/2018.05./Kijelolt_Tanacsado_felvetele_az_Xtend_piacra_125504537 . A vicc se maradjon el. "- Mondj egy olyan szót, amiben benne van a Titanic! - ??? - Óceán." 
Törölt felhasználó 2018. 05. 09. 09:08
Előzmény: #5611  -bubu-
#5612
a ferinek ez kecsegtető )))
-bubu-
-bubu- 2018. 05. 09. 08:53
Előzmény: #5608  kexelo
#5611
copa 2018. 05. 08. 11:57
Előzmény: #5609  Törölt felhasználó
#5610
Engem annak idején eladtak a KBC-nek. Azóta se mertem visszajönni, nehogy megint eladjanak. :)
Törölt felhasználó 2018. 05. 08. 09:54
Előzmény: #5608  kexelo
#5609
vezénylésről mint szóról, nekem az irányítás jut eszembe. ezért gondoltam arra, hogy a más utak, más irányítás azt jelentheti, új irányok, új vezetés, mint láttuk azt a tőzsdén is pár cégnél. 
de ha rosszul értelmeztem, biztos lesz rá válasz 1-2 hírlevél múlva :)
én örülnék, ha minden maradna vezetésileg, tulajdonosilag, a fejlődésnek meg amúgy is mindenki örül. Csak a korábbi céggel is gondolom hasonló volt a terv, aztán látjuk mi lett belőle (kbc)
kexelo
kexelo 2018. 05. 08. 09:50
Előzmény: #5607  Hathor
#5608
hát pedig az "iparági" pletyka is ez...
(én éppen ezért kérdeztem ezt itt már, h mi lesz az RC-vel 2019-ben...)
Hathor
Hathor 2018. 05. 08. 09:47
Előzmény: #5606  Törölt felhasználó
#5607
Egyáltalán nincs szó új vezetésről. Vezénylés, megújulás, fejlődés, tenni akarás van írva
Törölt felhasználó 2018. 05. 08. 09:40
Előzmény: #5605  Törölt felhasználó
#5606
ezt is eladják egy nagyobb társaságnak? Virág úr lelép? vagy mit akar ez jelenteni, hogy más utak, más vezénylés? 
Törölt felhasználó 2018. 05. 08. 09:39
Előzmény: #5604  kexelo
#5605
Szép, jó reggelt Mindenkinek! - Jó reggelt, jó reggelt... Minden reggel ezzel kezded, már dög unalom - érkezik a hátam mögé a Rettenetes Torzonborz. - Úgy jó, ahogy írja! Köszönteni kell az embereket, úgy illik - fogad a védelmébe Pom-Pom. - Lehet, hogy így illik, na de lehetne valami kis változatosság - okoskodik Kaszaboló barátom. Bezzeg Csuka koma, ő nincs a közelben, más "vizeit" szeli. Itt a közelemben, ebben a néhány szobában, az asztalok mögött, a székeken ülve, dolgozunk mi a Randomosok. Talán a Rettenetes, a Pom-pom, a Kaszaboló nem is közülük való, de része e kis közösségnek, amit mi alkotunk. Változnak az idők, egyre többször sóhajtozom. Telik az idő és haladunk mi is a korral. A Random is felnőtt végre, még ha van is, lesz is vele dolog nem kevés. 2018. Emberek jönnek és mennek. Ha ki lehetne számolni hányszor mentem a szobámból a konyháig, meg vissza. Ha ki lehetne számolni hányszor jöttek kérdésékkel, ötletekkel, véleményekkel a szobámba társaim, munkatársaim. Közeledik a nyár, a Random felnőtt, más utakat, más vezénylést igényel. Továbbra is arra kérek mindenkit, hogy bombázzon minket az ötleteivel, a rendszer adta problémákkal és mindennel, amivel még hatékonyabban szolgálhatjuk ügyfeleinket. Jó reggelt, ha elcsépelt, ha nem, nyáron már három éves a Random Reggeli. "Szőke csajszi a MÁV pénztáránál:- Kérnék egy vonatjegyet Budapestről Los Angelesbe! A jegypénztáros nagy szemekkel: - De asszonyom, ez képtelenség... ott van az óceán, nincs kiépítve a vasúthálózat, ez egyszerűen lehetetlen! Mire a szőke: - Légyszi, légyszi, légysziii!"
kexelo
kexelo 2018. 05. 07. 10:30
Előzmény: #5603  gapminder
#5604
akkor van baj a napi szinten elvárt elemzésekkel, ha a készítője emiatt belecsúszik a "minden nap vmi újat akarok megmutatni és/vagy akkor is igazam volt/van" spirálba...
de egon rutinos chart-veterán, szal valszeg odafigyel erre... :O)
gapminder
gapminder 2018. 05. 04. 10:25
Előzmény: #5576  treff
#5603
Jó elemzéseket csinál, jók az Elliott-os megjegyzések valóban. 
mage 2018. 05. 03. 15:53
Előzmény: #5589  -bubu-
#5602
Nekem is hasonlóan pénteken jött, a héten már nem. Freemail-es cím van beállítva, ha jól emlékszem akkor már korábban is akkor nem kaptam mikor te se. Mivel a freemail a T szülöttje (csak elváltak útjaik) lehet összefüggés. Korábban nekem telefonon azt mondták, hogy a freemail-nél van valami gubanc, de azért meg tudták oldani, hogy újra kapjak. 
Lehet beregisztrálok egy gmail-es email címet kíváncsiságból, hogy a freemail-e a ludas, vagy csak már nem szeretnek :D.
-bubu-
-bubu- 2018. 05. 03. 13:20
Előzmény: #5599  bluefrog
#5601
lehet az hiányzik :) végülis valamiért csak kerestem, hogy miért nem jött :))

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek