Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 03. 18. 19:26

Forex tréderek ide  

Akkro itt beszéljük meg a forexes dolgokat. Kezdem én. Ha külföldi rendszerrel jáccol, akkor adózás pölö hogy megy? Ahol be van jegyezve a ker. cég?

Gondolom lerágott csont, de az újszülöttnek minden vicc új.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:36
Előzmény: #9379  Törölt felhasználó
#9380
Mike is azt mondja nyomjak még valami alkoholt is ezekre...
de ilyen bátor nem vagyok, így is cinkes a dolog, mert több mint két napi adagot vettem be...
(mellék hatások között, hirtelen keringés összeomlás, szív megállás...) :)))))
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:31
Előzmény: #9376  Törölt felhasználó
#9379
hát én má haza is jöttem , és így a holnapi eső meg hidegfront előtt bevágtam két hosszú izland icce teát .. tuti tele volt jó sok vitaminnal /a-tól z-ig/ ásványi sókról nem is beszélve , mert qrva jól érzem magam tőlük..

nyugi és pihi lesz most reggelig és holnap is ,mert holnap este nagy progi lesz póker ügyekben ..

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:30
Előzmény: #9377  Törölt felhasználó
#9378
dehogyis!!

ilyenkor ezt kell hallgatni.. :)

link

sot
mit hallgatni
enekelni
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:12
Előzmény: #9376  Törölt felhasználó
#9377
Oksi, akkor szurkolunk Neked. De addig is... Always look on the bright side of life link
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 22:01
Előzmény: #9370  Törölt felhasználó
#9376
He he... :))

Fúú de nem vicces ez most nekem.

Polo köszi!

De azt hiszem lassan eljutok oda, hogy kihívok egy dokit. :(
Benyomtam ma már a napi rda kb 400 szorosát b6 ból magnéziumból és kálciumból, bevettem most dupla adag izomlazítót, egy cataflame - ot, és egy másik izomlazító és gyulladás csökkentő bogyót, ittam rá 3 adag glükozamint. Meglátjuk, vagy elszállok, vagy bealszom, vagy elmúlik, vagy nem és akkor jön a doki, mert ebből már elég. Egy órán belül eldől, hogyan tovább. :(
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:53
Előzmény: #9374  Törölt felhasználó
#9375
:DDD

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:51
Előzmény: #9372  Törölt felhasználó
#9374
Dumber! Hát ki az úr a háznál!? Nehogy már a farok csóválja... tessék rendet tartani odahaza, csak vigyázz ne tudjanak látleletet venni! :DDDD
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:47
Előzmény: #9371  Törölt felhasználó
#9373
Te sem látod a fától az erdőt. A józan paraszti ész semmi mást nem tett, csak odabiggyesztett zárójelbe egy "volnát". Ebből így nem lesz profit. :(
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:43
Előzmény: #9369  Törölt felhasználó
#9372
Jól van na!.. :)

3 gyerek mellett rövidítve és hibásan írok.
Nem könnyű ha folyton nyaggatnak :)

Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:42
Előzmény: #9332  Törölt felhasználó
#9371
pedig látod a józan paraszti ész mondatta tegnap is velem már az 1,429x-et, ill. ma az 1,43x-et.
Be is jött (volna).

Pedig semmi hiper-szuper cuccot nem használtam, csak ránéztem a chart-ra :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:41
Előzmény: #9368  Törölt felhasználó
#9370
és az amfetamin származékokat is kerüld ilyenkor, mert attól csak jobban görcsölsz. a mariska viszont ellazít az ilyen görcsölős napokon. ;) ha esetleg nincs otthon b6, akkor b55, és b52 is megteszi link .
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:35
Előzmény: #9366  Törölt felhasználó
#9369
"trati" .. "strati"

uramisten... :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:28
Előzmény: #9364  Törölt felhasználó
#9368
ha tanácsolhatom, magnézium b6 keverék,(b6 étvágyat csinál de segít a magnézium felszívódásában) marokszámra, calcimusk injekció hígítatlanul megidva 2-3, ez a gyors megoldás, a pezsgő tablettákat felejteni..
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 21:13
#9367
Szerintem a belépés mellett hasonlóan fontos a kilépés (pozíció menedzselés) is.
Természetesen fontos a belépési pont "jó" megválasztása, de nem hiszem, hogyha szoda mellé ülnék a laptopommal és bekötném amit ő azonnal, akkor eltudnék olyan eredményt érni, mint ő (a "jó helyen" belépés meglenne), sőt lehet veszteséges lennék vele.
A belépésünk ugyanaz, de a pozíció menedzselése, a kiszállás, a rész-zárás, a stop húzás, maga a kereskedés, a döntések meghozatala, az biztos, hogy nem. Szerintem rengeteg "jó" stratégia van (ez sem egzakt fogalom, ha valaki tud rossz stratégiát, szóljon, mert akkor bekötöm az ellenkező irányba:)), ezért inkább úgy mondom, hogy rengeteg kereskedhető stratégia van (csak jól kell választani hozzá stopot és jól kell lekereskedni), ebből kell kialakítani, kiválasztani mindenkinek a személyiségéhez legjobban illeszkedőt, a végeredményt a kereskedés, a pozíció menedzselése hozza meg. Nem hiszem, hogy jónak gondolt belépésekkel jobb eredményt tudnék elérni, mintha a gugli által elsőnek kiadott forex stratégiát, belépéseket használnám. Szerintem ha ez mégis így lenne, akkor van szent grál, van tuti jó belépő. Márpedig elvileg nincs, így a jó belépés, a stratégia kialakitás fontos az eredményességhez, de ami azután történik (hogy tényleg eredményes legyen, eredményessé tegyem hosszú távon), én azt hajszálnyival mértékadóbbnak tekintem. A kérdés tehát nem az szerintem, hogy kell-e a jó belépés, mert kell, hanem hogy az önmagában nagyobb jelentőségű-e, mint a pozíció menedzselés/kiszállás, kockázatkezelés, szerintem nem.
Pl. engem érdekelne, hogy szoda miért éppen ott lépett be akkor és hova rakta a kezdő stopot, de egy picivel jobban érdekelne, hogy hogyan menedzselte a pozit, hogy húzta a stopot, miért nyitott még rá, mikor szállt ki, miért szállt ki. Persze ez lehet szubjektív és ezért "vitázunk" róla.

Remélem nem írtam nagy hülyeségeket, ha igen akkor sorry, nemrégóta foglalkozom a témával:) Vagytok jópáran itt akik komoly tudással és tapasztalattal rendelkeztek, remélem tudok tanulni tőletek.
Bocs szoda hogy ennyit említelek, te is köztük vagy, akitől rengeteget lehet tanulni.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 20:41
Előzmény: #9339  Törölt felhasználó
#9366
Igenis hibának könyvelem , mert az engem arra sarkall, hogy tudjam meg mit hibáztam.
Nálam a "hiba", nem a kétségbeesést jelenti, hanem egy emberi velejárót, amit meg kell vizsgálni. Ember hibázni mindíg is fog. Erre csak a jól működő számítógép nem képes. Ha gépnek vesszük a robotot, akkor az is stratégia szerint pakol és nem csak úgy, ugyanakkor a piac őt is megtréfálja, ilyenkor zár.. Ezt kel megtanulni. Az ember ilyen soha nem lesz, hisz érző lény.. félelmekkel, aggódással és kapzsisággal. Ezeket lehet csökkenteni, de kizárni soha. Ugyanakkor az ember egy dologra képes amire a robot nem.. : logikára ! Ha ez nem szükséges a tőzsdén akkor Csináljunk robotot.
Én azt látom, hogy szoda kereskedését soha nem lehetne robotba foglalni, de tadzsomaru-ét le lehetne programozni, év sz jobban is működne mint amit Ő csinál. Na nem azért mert a robot okosabb, de az mindíg ott van, és több pozit nyithatna.
Ez dícséret tadzsomaru-nak, mivel feszes a tratija amit betart. Szoda viszont már logikával kereskedik strati alapjám. Úgymond: ráérez.. Ez meg neki jön be..

A siker a lényeg..
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 20:21
Előzmény: #9358  Törölt felhasználó
#9365
gyogyviz.. :)

a rajzom meg mindig nem tetszik..?

ma napok ota linkelgetem a valtozasokat es eddig meg nagyon szepen mozgott benne

most aztan lassan teto es meglatjuk hova merre

link

ezt meg tegnap este akaratm portinak belinkelni az o linkjere de meghalt a portfolio...

link
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 19:44
Előzmény: #9363  Törölt felhasználó
#9364
Én nyáron szoktam inni ezeket a sport italokat.
A hallal az a bajom, hogy büdös. Egyszer csinál valaki olyat, ami nem az, Isten lássa lelkem megeszem, de ha megérzem azt a szagot én tuti nem nyúlok hozzá :)
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 19:33
Előzmény: #9361  Törölt felhasználó
#9363
bár én inkább fröccsöt iszok, ha görcsöl a lábam... meg akkor is, ha nem.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 19:33
Előzmény: #9360  Törölt felhasználó
#9362
Ehhh... túl vagyok pár üveg gatoraden és némi magnéziumon és kálciumon.
Még folyadék... oké, megpróbálom.
Törölt felhasználó 2011. 06. 17. 19:31
Előzmény: #9360  Törölt felhasználó
#9361

Topik gazda

R2D3
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek