Topiknyitó: Portfolio 2010. 02. 02. 15:20

Az év végére szinte mindenki számára elérhető lesz az ingyenes digitális televíziózás  

Ugrás a cikkhez
67 százalékkal emelkedett a DVB-T MPEG-4 kompatibilis vevőkészülékek eladása december folyamán az előző hónaphoz képest. Ezzel párhuzamosan 2009 során e készülékek átlagára a felére esett vissza. December végén a magyar háztartások 4.4 százaléka...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=128008
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 02. 02. 16:56
Előzmény: #1  Portfolio
#6
Bizony, ha a rádiónál is kipurcan az FM, a műszaki boltok igen jól fognak járni.
rockmaster 2010. 02. 02. 16:35
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
skystar 1-esem van... PCI-os, nagyon szuper... majd hamarosan azért veszek mellé HD-s kártyát is....
Törölt felhasználó 2010. 02. 02. 16:27
Előzmény: #3  rockmaster
#4
rockmaster,

minőségromlás esetén minden digitális adásnál (DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-C) az van amit írtál.

az okosított beltérinél?
rockmaster 2010. 02. 02. 16:17
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
én maradok a műholdas (DVB-S) cuccomnál :)
ha romlik a minőség, akkor kockásodik a kép, sercegés, mákozás nincs a képen....
Törölt felhasználó 2010. 02. 02. 16:10
Előzmény: #1  portfolio
#2
A nézzük bolondnak a polgárokat verseny rangsorában szerintem ez a DVB-T magasan az első helyezett.

Nem teszi hozzá a cikk, hogy a 4,4%-ból hány % (szerintem minimális) \"háztartás\" mászott fel ismét a tetőre, és a lerohadt TV tetőantennája helyett szereltetett fel ismét egy újat, hogy digitálisan foghassa ingyen a TV2-RTLclub agyzsibbasztó degenerált adásait. Persze lehet, hogy így lesz, amikor megszüntetik az analóg adást, de akkor jön majd az újabb húzás, minden autóból ki lehet dobni a rádiót, ha ott is beszüntetik az analógot.

A gyakorlat szerint a digitális annyival jobb az analóg adásnál, hogyha gyengül a vétel, nem csak mákos lesz a kép, vagy serceg a hang, hanem egyszerűen nulla lesz a vétel, ergo, azért lesz valami haszna is.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek