Topiknyitó: prfecó 2009. 11. 25. 18:26

setésinfluenza 8,7 millió ember nem oltatta be magát , még sincs bajuk  

média hiszti az van.



2008-ban ÁzsiábanSARP nem hozta meg a lét

2009-. ben nagyobb média pánik Európában több pénzt lehet összehozni.



Minden Európában meghallt betegben megtalálható a normál influenza vírusa. Szeretném már ezt is hallani a médiában
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 01. 13. 10:18
#1380
leálltak a gyártósoro?????????

amikor dul más országokbana h1n1 járvány pl. Togó és Als-Volt Diktaturikus Népköztársaság majmokkal fizetne a vakcinákért , akikkel jó pénzért szavaztatni lehetne a választásokon, csak egy személyit kell gyártatni nekik :-))
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 12:50
Előzmény: #1378  Törölt felhasználó
#1379
és azt a 7,5 millió ember aki nem oltotta be magát a ki védte meg ??

a nem oltás hatásossága !!!!!!!!!
demagóg én is tudok lenni

sanka konkrét választ nem neked a EüMiniszternek kéne adni, a talpnyaló magyar sajtó ugyis lehozza.
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 10:08
Előzmény: #1377  sanka
#1378
"Bujdosó már országos tisztifőorvosként bebizonyította, hogy nagyon gyenge képességű szakember. Mivel viszont kormány hű, nem kirúgták, hanem Veszprémbe ejtőernyőzték."-idéztem
sanka 2010. 01. 12. 10:00
Előzmény: #1376  Törölt felhasználó
#1377
A szövödményektől viszont megvédte őket.
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 09:56
Előzmény: #1375  sanka
#1376
A védőoltás ellenére gyerekek betegedtek meg az új típusú influenzában egy bakonyoszlopi nevelőotthonban.

Palicsek Zoltán háziorvos még novemberben beoltotta a bakonyoszlopi nevelőintézet csaknem ötven lakóját. Ezért az orvost is megdöbbentette, amikor egy hete 19 gyereknél hirtelen jelentkeztek az influenzaszerű megbetegedés tünetei. Az orvos beszámolt arról, hogy az ÁNTSZ munkatársai által levett három mintából a vírusteszt igazolta a H1N1-vírus jelenlétét, és a szakma szabályai szerint a gyerekek azonnal vírusellenes gyógyszert kaptak. Mostanra szinte mindenki meggyógyult, szövődményekről nincs tudomása.

A Veszprém megyei tiszti főorvos, Bujdosó László azt mondta: korai lenne elhamarkodott következtetésekre jutni a bakonyoszlopi nevelőintézet példájából. Arra a kérdésre, lehetséges-e, hogy az oltás nem elég hatékony a gyerekek körében, mert akkor erről tudniuk kellene az őket kezelő orvosoknak is, azt válaszolta: soha nem állították, hogy a vakcina teljes védettséget nyújtana, de nincs jobb eszköz az új vírus által előidézett járvány megfékezésére.

stop.hu
sanka 2010. 01. 12. 09:54
Előzmény: #1374  Törölt felhasználó
#1375
Nézd szerintem nem az a fontos, hogy mitől hangos a sajtó vagy mitől nem, a lényeg az, hogy te mit tartasz fontosnak valamiről vagy mit nem.
Elhiszed-e a szakembereknek amit mondanak az oltás hatásosságáról vagy nem, mint fecó.
Azt már biztosan nem tudjuk meg, hogy akik meghaltak és nem oltatták be magukat, azok vajon a halálos ágyukon mit gondoltak erről, de talán elképzelhető.
Én a családommal beoltattuk magunkat, mert úgy gondoltuk, hogy az oltás megvéd a fertőzéstől vagy legalábbis a szövödményeitől.
Lehet azzal is foglalkozni, hogy kinek milyen haszna van ebből vagy kik az Omninvest tulajdonosai, igen lehet.
Azok akik ellenvéleményt fejtenek ki vagy legalábbis megpróbálnak hangulatot kelteni, felelőtlenek, szerencsére egyre kevesebben vannak.
Én azt gondolom, hogy az illetékes szervek mindenképpen jó munkát végeztek, mert nem alakult ki nagy járvány, mint egyes országokban, ahol még oltóanyag sincs.
Bocs, hogy nem konkrétan a kérdéseidre válaszoltam, a háttér kevésbé érdekel.
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 07:34
Előzmény: #1372  Törölt felhasználó
#1374
Ha Franciaország lakosság arányát és halál adatokat összehasonlítod Magyarországgal milyenek az adatok?????

olvasoL a sajtót , volt ilyen elvakult média hadjárat????????

Szerbiában mir panaszkodnak és Németországban, Olaszországban,Hollandiában?

1.)az állampolgárok nem oltatták be magukat , igaz nem is tették kötelezővé , mint nálunk a közalkalmazottaknak( fenyegetés, akik nem oltatják be magukat megbírságolják)
2.)ÁNTSZ kirugta azon dolgozóit , akik kételkedtek.
3.)OGYI adatokat hamísitott . a járványügyi Osztályvezető tulajdonos az Omninvestben.

Talán,ha erre válaszolna valaki több bizalmam lenne.

1-2-3 pontokra
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 07:29
Előzmény: #1362  prfecó
#1373
fura pók vagy te

"Azonban az ide beírok pl. tőzsdenyúl még egy darab részvényt sem vett , nem elemzett. "

és elképesztően naiv

Ne ítélj túl gyorsan. A felületesség az ostoba emberek sajátja.

Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 07:23
Előzmény: #1371  Törölt felhasználó
#1372
Link hozzá, franciául
link

Remélem nem tévedek, franciául nem tudok, de itt bárki megnézheti. Azért jellemző, hogy franciáknál semmilyen angol nyelvű változat nem található :)

Fecó, a tüdőpestisről hol találhatok adatokat?
Törölt felhasználó 2010. 01. 12. 07:18
Előzmény: #1370  Törölt felhasználó
#1371
Franciaországban a járvány kezdete óta 1116 súlyos beteg volt, összesen 224 elhalálozással.

Jelentős járvány a WHO szerint Ukrajnában, Grúziában, Lengyelországban és Szerbiában van jelenleg is, általánosságban visszaszorulóban van.
Törölt felhasználó 2010. 01. 11. 21:36
Előzmény: #1369  sanka
#1370
azt nem értem , most használ az oltás vagy sem?

Franciaországban negyedannyí oltás mellett nem találtak ennyí h1n1 fertőzött halottat.
Most a statisztikák hazudnak itt vagy ott?

vagy a magyar sajtó lihegi tul a dolgot
sanka 2010. 01. 11. 15:55
Előzmény: #1368  Törölt felhasználó
#1369
új topicot talált!
Törölt felhasználó 2010. 01. 11. 15:40
Előzmény: #1362  prfecó
#1368
annyi bizonyos, tőzsdenyúl ezt nem érdemelte meg. short pozíciód miatt vagy ilyen ingerült, fecó?
sanka 2010. 01. 11. 15:23
Előzmény: #1366  prfecó
#1367
látod, ezt már szeretem.
prfecó 2010. 01. 11. 15:09
Előzmény: #1365  sanka
#1366
a csak 36,8 , nem komoly........

nyuszi-muszi él még?????????? vagy külön IP címről írtok?
sanka 2010. 01. 11. 15:06
Előzmény: #1364  prfecó
#1365
Te ténleg lázas lehetsz!
prfecó 2010. 01. 11. 14:59
Előzmény: #1363  sanka
#1364
Képzeld megfáztam vagy miért köhögte ,nem tudom mi bajom van és ki akartam magam vizsgáltatni magam. Kértem nézzék meg nincs -e pl. h1n1 vagy szezonális influenzám .

Azt mondták , csak a halottakat vizsgálják ki .

Most reménykedjetek !!!!!!! nem tudom lesz-e majd vizsgálat??

mondjuk agylágyulásom az talán lehet, ha veled társalgok:-))
Te is nagy tőzsdés vagy , remélem már tudod mit a határidőzés és a forex!!!
sanka 2010. 01. 11. 14:32
Előzmény: #1362  prfecó
#1363
helló fecókám, mi újság, jól vagy, minden rendben, nem vagy beteg?!
prfecó 2010. 01. 11. 14:26
#1362
"Ne félj egy kis influenzától az utobbi 40 évben mindig volt és lesz is. Inkább az AIDS-től aggódj és lestrapált immunrendszered miatt Jövőre majd ujabb halálos járványt kell keresni - modjuk halinfluenza!!!!! Patkányok már vannak szívárognak ki az OGYI-tól az eredeti dokumentumok, gondolod a ÁNTSZ-en mondott beszédet véletlenül adták ki?
Valakkik ugy döntöttek lejár a vörös ÁNTSZ vezetők kora és most dörgőlödnek"

állítólag ez tőzsdei topic.

Azonban az ide beírok pl. tőzsdenyúl még egy darab részvényt sem vett , nem elemzett.
Politikailag igen aktív . A nyulak, mint köztudomásu gyorsan sokasodnak , a MSZP korrupciós ügyei is sokasodnak!!!!!!!
prfecó 2010. 01. 11. 06:48
#1361
Lehet nyugodtan diadal jelentést írni vagy a magyar bölcsességet emlegetni.

Közel 30 % -os átoltottság megtörtént.

Érdekes módon Németországban , Franciaországban ahol 6 % alatt van az átoltottság nincs több haláleset ( % -ban ) mint a legjobban átoltott országokban Svédország és Magyarország.
Mondjuk Svédországbanállam azt mindenkinek ingyenes , aki kéri.
Nálunk meg egy médiapánikot hoztak létre és ahelyett , hogy állami garanciát mellé tették volna, inkább ÁNTSZ felelősségévé tették a propagálást.
Most változtattak színésszel reklámoznak.

Ukrajnában ami alapján kitört a pánik nálunk , ugye kiderült más vírus , nem setésinfluenza=h1n1 söpört végig.

Nem baj , omninvest él . OGYI Járványügyivezetője meg igazolást adott saját cégének.
Ez már tulmegy minden határon - vörös bárók nem mertek ilyet megtenni az MSZMP korában.

Topik gazda

prfecó
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek