Topiknyitó: Portfolio 2009. 08. 26. 20:41

Bajnai "pofátlanságnak" tartja a végkielégítési ügyeket  

Ugrás a cikkhez
"Pofátlanságnak" nevezte Bajnai Gordon miniszterelnök az utóbbi hetekben kirobbant végkielégítési ügyeket az RTL Klub híradójának nyilatkozva szerdán. A miniszterelnök azt mondta, ne forduljon a kormányhoz önkormányzat vagy önkormányzati, illetve...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=120215
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 31. 07:57
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
Az előző meg az előfizetős nickem.
Törölt felhasználó 2009. 08. 31. 07:50
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
1. "...véded a letünőben lévő Mszp-det."
Eszemben sincs védeni. A tmával kapcsolatban pedig ezt írtam az egyik hasonló topicba:

"- Tarthatatlannak gondolom én is azt a helyzetet, ami ezeknél a hihetetlen pénznyelő (esküszöm nem én vagyok:)) állami cégeknél megy. Talán nem véletlen a szöveg, hogy az állam rossz tulajdonos. Itthon ez különösen igaz.
- Nyilvánvalóan racionalizálni kell ezekenek a cégeknek a működését. Ahol kell leépíteni, szolgáltatásilag is (persze nem ész nélkül), foglalkoztatásilag is, és vezetői szinten is.
- Nyilvánvalóan átláthatóbbá kell tenni ezeknek a cégeknek a működését és kialakítani egy szigorúbb elszámoltatási rendszert. Kezdeni azzal pl., hogy felül kell vizsgálni az összes állami cég minden nagyobb értékű szerződését."

2. "Éppen te személyeskedsz, mert azt hiszem nem én szólítottalak meg téged, ez épp fordítva történt.!!"

A személyeskedés nem azt jelenti, hogy megszólítalak:) Egy nyilvános fórum attól nyilvános, hogy más is olvashat és hozzászólhat az én szövegemhez. A személyeskedés az, amit pl. koi, porti, foli, PROFESSZOR művel (nem véletlenül ez a sokadik nickje), meg amit kilsas (korábban talán danken, benvolio, pkiru, ki tudja még mi volt, de lehet, hogy ő Zoli gyerek 100. nickje és akkor a zoli, zozo, kezdo, hunman, stb. sorozathoz tartozik).

3. "Bár munkaköröd szerint kötekedsz..."
Ezt meg kikérem magamnak.
Törölt felhasználó 2009. 08. 31. 07:40
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
A frusztrált személy elsősorban a te esetedben keresendő. Mindenkivel szemben állsz, osztod az észt, véded a letünőben lévő Mszp-det. Nem zavar a topic címe sem, hiszen a végkielégítések jogtalanságát nem tudod még te sem megvédeni. Éppen te személyeskedsz, mert azt hiszem nem én szólítottalak meg téged, ez épp fordítva történt.!! Maradj a ténynél és a végkielégítések témakörét boncolgassad.
Bár munkaköröd szerint kötekedsz, és próbálod kiugrasztani az indulatokat a jelenlevőkből.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 21:01
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Elértem amit akartam király vagyok, fogadjunk írni fog ma még a napi hozzászólás számnak meg kell lenie.
Öcsipók egyszer írnál másba mint a politikai színezetű topikok.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:52
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#69
Látom, a sokszor kitiltottak megjöttek őrjöngeni. Azt nem kívánom kielemezni, hogy milyen halmozott frusztrációknak köszönhetik itteni viselkedésüket, de legyen ez az ő bajuk. Nekik ciki. Ha majd megy a normális beszélgetés érvekkel és személyeskedés nélkül, akkor szóljatok, addig ignore. Én mentem. Jó éjt és további jó szórakozást.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:46
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
:DD

végkielégítésért dolgozik

Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:45
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
Szevasz szerncsétlen látom egész nap észt osztasz bértopikoló.
Ma sem látogatott meg senki és ebédre sem hívtak meg nagyon jófej lehetsz élőben.Buhahahah
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:40
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
elég ha visszafizetik a bkv s 100 milliót

Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:31
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
"A 61. hozzászólásodra pedig van egy ősi mondás: Az embert a cselekedetei minősítik."
Olyan tettekre gondolsz, amit te szeretnél, pl. kötelet emberek nyakába? Igazad van, tényleg minősít...
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 20:26
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#64
A Szent Korona tanát foglaljam neked össze három-négy mondatban?
Érdekes kérés.
Velősen: magyarság megőrzése, irányítása és törvényi szabályozása. Tudod ez az első alkotmányunk, mely mind a mai napig nem vesztette érvényét. Amúgy ha nem csak kötözködés gyanánt kérdezted ezt, hanem valóban érdekel, keress rá! (a stílusodból ítélve téged ez nem érdekel csak kekeckedsz)
Baromira érdekelne mondjuk az is, hogy te hogy foglalnád össze a mostani posztkommunista alkotmányunkat? (tudod azt ami ma van hatályban, de 1948-as keletkezésű, csak éppen a népköztársaság helyett köztársaság szerepel)
A 61. hozzászólásodra pedig van egy ősi mondás: Az embert a cselekedetei minősítik.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 19:57
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#63
Lehet mind a kettő igaz is hamis is. Lehet egyik igaz másik nem.
Ez van.

Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 18:15
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
Össze tudnád foglalni a Szent Korona tan legfontosabb elveit, tételeit, céljait?
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 18:14
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Megnyugodtam, hogy nem te akarod eldönteni ki nemzetellenes, ki nem. Csakhogy így viszont semmi értelme nem lesz a csoportosításodnak, ha megkérdezel ugyanis 1000 embert, aligha lesz közöttük olyan, aki azt mondja magáról, hogy ő nemzetellenes.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 17:55
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
Mindenkinek magának kéne és nem hallgatni a butításra, megvezetésre.
Alapvető tanácsokért pedig a Szent-Korona tanhoz kéne fordulni vagy legalábbis ismerni kéne hozzá!
(amúgy amit leírtam nemzet ellenességben, arról nincs mit eldönteni, ezt mindenki így érzi aki szereti a Hazáját és a Nemzetét!(legalábbis így kéne))
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 17:36
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
"Ez kérem Mszp találmány, meg a titoktartási díj is. Mint laikus 5-8 éve irogatok be végkielégítés ügyben."
8 éve 2001 volt még és Fidesz kormány. Csak úgy mondom, mindentől függetlenül. Így a 2 mondatodból valamelyik nem igaz.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 17:33
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#58
Bajnai most úgy csinál mint ha nem tudott volna ezekről a nagy végkielégítésekről. Ez kérem Mszp találmány, meg a titoktartási díj is. Mint laikus 5-8 éve irogatok be végkielégítés ügyben. Már többször követeltem, hogy igazságtalan az egész, vagy megszüntetném vagy maximalizálnám. A mostani Mszp tervezet szerint maximalizálás lenne, de a határ még mindig a csillagos ég. 4-6 milliókat még ezután is kifizethetnének. Beleszámít a nyugdíjalapba is. Ezeknek az embereknek a nyugdíjuk is a csillagos eget fogja nyaldosni a többiekkel szemben. Ha akarná, Bajnai most is nem nyilatkozgatnia kellene, hanem azonnali 1-2 napon belüli döntést hozni, rendeletet alkotni. Időhúzás megy megint Mszp módra.
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 17:21
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#57
nTyb és ki dönti el, hogy ki nemzeti, vagy nemzet ellenes? Te? Budaházy? A Kurucinfo? Vona? A Jobiik? A Fidesz? Ki, ill. kik?
Törölt felhasználó 2009. 08. 30. 08:53
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
sztem félreérted, és azt a vmit még egy kicsit túl is reagálod...:-)

it was just a joke

...tele mosolyjellel....

amúgy, ha komolyan bele kell gondoljak, mit lehet arra válaszolni, hogy :

Szerinted az most jó, hogy sokszor egyetértek veled?

1. nem, nem jó
(hát ez nem opcionális válasz:-))

2. igen, jó
(...ez meg hogy néz ki?Te válaszolnád ezt vkinek?)

szal ezt a kérdést csak elütni lehetett vmivel...:-)

de ha nagyon akarod,akkor belevehetjük azt a variációt is, amikor vki nem saját meggyőződésből ért egyet vkivel, nem formál önálló véleményt, csak kiválaszt egy számára szimpatikus embert, s neki helyesel....s ennek leszűréséhez kell egy kicsit ismerni a másikat....

de ez már csak a gondolataim csapongása, pénznyelő bizonyára nem gondolt semmi ilyesmire Veled kapcsolatban....

relax, nem akart senki bántani...

Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 23:28
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#55
Nincs jobb vagy baloldal.
(azt csak a fejekben hozták létre)
Nemzeti vagy nemzet ellenes oldal van.
Aki a hazáért, nemzetért cselekszik az hazafi, aki ellene (pl.: eladja ami az országé (nem kormányé, országé), családellenes politikát folytat, tönkre teszi az egészségügyet (így az egészséghez való jogot nyirbálja), ellehetetleníti az ország önellátását, lebutítja az embereket, stb) az hazaáruló. Színtől és pártállástól függetlenül.
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 23:25
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Miért kellene engem ismerni!?

Valakinek a véleménye arról szól, hogy ki-kit ismer?
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 23:04
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#53
:-)))
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 22:13
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
Mivel nem ismerlek, így nem tudom:)
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 22:00
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
Nem mindig, de sokszor egyetértek veled.
Szerinted ez jót jelent?
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 21:28
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
nTyb, bár gyanítom, hogy nem sokat fogsz ide írni, de szerinted a most jobboldali egykori MSZMP-sek is "megértek a kötélre"?

Egyébként meg nem tudom, mi szükség van ilyen szélsőséges kijelentésekre.
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 20:00
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Jó duma!

Akasszátok fel a királyokat!

Hol vannak a királyok?
Törölt felhasználó 2009. 08. 29. 19:34
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#48
Igazad van.
Ez a párt biztos, hogy nem '45 óta, hanem 1919 óta. MKP(1919)-->MSZMP(1948-tól)-->MSZP-SZDSZ (1989-től)
Ezek a lenini fiúk egyenes irányú leszármazottai, már rég megértek a kötélre, '56-ban majdnem sikerült, de az elvtársaik nem hagyták.
Remélem egyszer azért oda jutnak, ahova valók! (régebben kevesebbért is lógattak vagy fejeztek embereket, nemhogy Haza és Nemzet árulásért!)
Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 16:01
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
minden országban vannak, akik jól élnek, és akik nem. ez enm attól függ, hogy komcsi-e vagy sem...

Egymásik topikban, vagy talán épp ebben is meg vitatták mások, hogy nem csak az MSZP-ben vannak a komcsi idők politikusai példának hozták fel Kövér-t!
Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 15:54
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
Sajnos már én is 60 fölött vagyok,tehát tudom,hogy mentek akkor a dolgok amúgy kutyából nem lesz szalonna. Amúgy a komcsi klientúra leszármazottai most is MSZP-sek. Még egyszer nem az a bajom ,hogy komcsik hanem az ,hogy tehetségtelenek. Mondj a világban egy komcsi országot ahol jól éltek és élnek az emberek.
watson
watson 2009. 08. 28. 15:43
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
"régen jó volt ,és most nem jó" ez csúsztatás...
könnyű egy felmerülő probléma esetén azt mondani hogy régen jobb volt, de nem így van. Régen nem volt, régen más volt, régen kevesebb volt, nem azok voltak a problémák... stb.
Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 15:30
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
EZ a párt 1945 óta biztosan nem...

Amúgy kérdezd meg az 50-60 éves korosztályt. Mit fognak mondani??? Bezzeg a régi szép időkben minden könnyebb volt.
Tehát ha már éles logikáddal összemostad a két pártot, akkor vond le azt a következtetést, hogy ha régen jó volt ,és most nem jó, akkro nem biztos, hogy az a hibás, aki régen is hatalmon volt.... hanem az, aki azóta beleszól a dolgokba, és mindenen csak felháborodni tud, és mindennel csak ellenkezni.

Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 15:21
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#43
Azt mondod ,hogy neked mindegy ki csinál rendet csak csinálja. Ez a párt 1945-óta próbálkozik,de még nem sikerült nekik semmi. Olyanok mint az aki diletánsként gyógyítja a falu teheneit és az 50-ik terápia után elpusztul a fél falu marhája,erre mit mond a koma,HELY PEDIG VOLNA MÉG PÁR ÖTLETEM.
Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 13:34
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
Én is csak röhögök rajta nyugi, de nem tudom mire jó:)
Törölt felhasználó 2009. 08. 28. 13:26
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#41
engem nem zavar :D
szórakoztató...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek