Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 23:16

Budaházyval adták meg az engedélyt a Jobbik kilövésére  

Az antiszemitizmus vádja kevés, ezen ma már röhögnek Magyarországon az emberek. A cionista világhatalom a nemzeti erők állampolgárok általi megerősítése miatt újabb ideológiai és fizikai csodafegyvert vetnek be a Jobbik ellen, a terrorizmus vádját. Szabó László szocionista képviselő el is mondta az ideológia forgatókönyvüket, illetve előkészítette az utat, amelynek első állomása Budaházy György hazafi megvádolása és letartóztatása volt.



Budaházy, aki minden, csak nem terrorista, terroristaként való beállítása, illetve a következő személyiség, Toroczkai képbe hozása valójában Vona Gábor pártjának a visszaszorítását szolgálja. Sem Budaházyt, sem Toroczkait nem tudják majd megvádolni semmi konkrétummal, de arra jók, hogy a tömeget mozgósítsák, illetve tömeg tüntessen is a nyilvánvaló, koncepciós eljárásban lefogott Budaházy szabadon bocsájtásáért. Nem tudni, mi lesz a szimpátiatüntetésen. Ha tízezrek vonulnának ki, akkor a hatalom nem merné bevállalni az összeütközést, s provokátorai is otthon maradnának. Ha kevesen lesznek, benne a pakliban, hogy a tömeg összecsap a rendőrséggel úgy, hogy megy majd a nyáj a főkolompos után, akinek a személye rejtve marad.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:03
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#80
te kis perverz....lennél a helyébe mi?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:02
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#79
Látom, a "zárka" szót ismere!
A "Parlament" az Ország Háza!
Mostmár ezt is ismerni fogod! :-)))
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:01
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#78
nem kell félni nem fog fájni.....a jobbik is csak egy párt, akik majd beülnek a parlamentbe és mondanak okosakat meg jókat.....és ha minden igaz előrébb segítik az országot.....ennyi.......nektek nem ment, nekik majd hátha menni fog
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:01
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#77
Kicsit túl démonizálod a Jobbikot. A szélsőbalos, anarchista antifák gyújtogatnak Európa-szerte, nem a Jobbik. Bár valóban elég vicces lenne, ahogy Vágó, Konrád, esetleg elqró vérben forgó szemekkel rohangálna egy-egy molotovval a kezében egy vidám flasmob-partyn... :DDDDD
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 15:00
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#76
Szerintetek megköcsögölték a hídembert a cellában a romák?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:59
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
"tudod isten nem ver bottal"

de nem ám... itt van nekünk a jobbik :D
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:58
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#74
"Csak örültél annak,hogy kómába került! "
tudod isten nem ver bottal....így vétkezz te is kedves csendes barátom:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:56
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
jólvan, szóval azon vagytok, hogy durvuljon a helyzet... gratula... igazán örülök, hogy a jobbik parlamenti párt lesz... azt várom már, hoyg mikor gyújtják fel a parlamentet...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:52
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#72
"ha durvul a helyzet haza lehet menni... miért nem ment haza?"
a jövőre nézve fogadd meg te is mint jó tanács:))

Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:47
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#71
nos, akkor nem értelek: miért általánosítasz egyáltalán? ha ismersz rendőröket és nem mind ilyenek... amúgy meg kérdem én: aki rátámad egy magyar rendőrre, az nem magyargyűlölő??? te logikád szerint az... akkor most mivan? ongól
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:46
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#70
Zárka, mi?! :D Szeretnéd, ugye?! Ha valaki, aki másként látja a dolgokat, mint a jelenlegi hatalmi struktúra, vagy annak talpnyalói, az repülne a dutyiba?! Kibújt a szög a zsákból... Komikus, amit művelsz, de legalább őszinte! Várom a további önfeltárulkozást... ;)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:45
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#69
elmondom neked a szemét nem azoknak lőtték ki akik dobáltak szándékosan lőttek rá civilekre totál tele voltak magyar gyűlölettel ezek a kretének
én ismerek rendőröket nem mind ilyenek (most okt 23-ról beszélek nem szeptemberről)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:44
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#68
jaja, az kiabál...
gyurcsányék ellloptak mindent.. takarodjanak... most mi jövünk :) jobbik előre :P
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:41
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
"Amúgy az kiabál, akinek a háza ég."
És az lapít,aki felgyújtotta!
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:40
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
És bizony Ők fognak rátok is vigyázni!
A Parlamentben és a zárkában is!
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:40
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#65
Azok a gondolatok amiket leírtál nem tőlem származnak, nyilván Te is észrevetted... De rá se ránts! Amúgy az kiabál, akinek a háza ég.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:39
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#64
nem nem voltam tüntetésen... és ezért a szememet se lőtték ki... és ezért nem is vádaskodom alaptalanul... igenis, aki ott volt és részt vett abban a kavarodásban, amikor a rendőrök már gumilövedékkel lövöldöztek az meg is érdemli... ha durvul a helyzet haza lehet menni... miért nem ment haza? mert balhézni akart, tessék megkapta, most meg megy a "megmondalak anyunak" szöveg... tiszta óvoda
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:39
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#63
"fikázzátok a jobbikot, pedig még nem is ismeritek"
Hála neked,már sokkal pontosabb kép alakuk ki róluk!

"benneteket már ismerünk (liberáliskomcsikat)"
De ha rátok azt mondják neonáci -újfasiszta, a gyangébbak kedvéért!-, akkor nagyon sértőnek találjátok!
Pedig az egyik a másikból következik! :-)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:36
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#62
A korlát ott áll, ahová a Magyar (?) Rendőrség "műveleti területet" vízionál... Mondjuk lassan már egész Mo. műveleti zónává válik. Egyébként a korlát nem az én oldalamon áll, hanem köztünk... Hála Istennek.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:35
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#61
mi az a "minden" látod... összevissza beszélsz... mire gondoltál? mikor írtam, hogy mszp párti vagyok? hogy bajnai és gyurcsány szerintem korrekt emberek? mikor írtam ilyet? soha... te is csak ész nélkül nyomod a hülyeséget ahelyett, hogy elgondolkodnál néha azon, amit olvasol...

Topik gazda

Csenge09
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek