Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 23:16

Budaházyval adták meg az engedélyt a Jobbik kilövésére  

Az antiszemitizmus vádja kevés, ezen ma már röhögnek Magyarországon az emberek. A cionista világhatalom a nemzeti erők állampolgárok általi megerősítése miatt újabb ideológiai és fizikai csodafegyvert vetnek be a Jobbik ellen, a terrorizmus vádját. Szabó László szocionista képviselő el is mondta az ideológia forgatókönyvüket, illetve előkészítette az utat, amelynek első állomása Budaházy György hazafi megvádolása és letartóztatása volt.



Budaházy, aki minden, csak nem terrorista, terroristaként való beállítása, illetve a következő személyiség, Toroczkai képbe hozása valójában Vona Gábor pártjának a visszaszorítását szolgálja. Sem Budaházyt, sem Toroczkait nem tudják majd megvádolni semmi konkrétummal, de arra jók, hogy a tömeget mozgósítsák, illetve tömeg tüntessen is a nyilvánvaló, koncepciós eljárásban lefogott Budaházy szabadon bocsájtásáért. Nem tudni, mi lesz a szimpátiatüntetésen. Ha tízezrek vonulnának ki, akkor a hatalom nem merné bevállalni az összeütközést, s provokátorai is otthon maradnának. Ha kevesen lesznek, benne a pakliban, hogy a tömeg összecsap a rendőrséggel úgy, hogy megy majd a nyáj a főkolompos után, akinek a személye rejtve marad.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:35
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#60
voltál te már tüntetésen néztél már farkasszemet rendőrökkel? degenerált hülye volt a tüntetéséken is persze minden hová odakeverednek
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:34
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#59
Kár erőlködni, úgysem értik mert nem is akarják -
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:34
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#58
nem vettem magamra....nem volt mit, ez nem az én ingem.....csupán hiányolom az önkritikát a szavaitokból.....fikázzátok a jobbikot, pedig még nem is ismeritek.......benneteket már ismerünk (liberáliskomcsikat) még jót nem sikerült tennetek....igazából nem értem miért érzitek úgy, hogy van jogotok kritizálni bárkit is, az elmúlt évek után
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:33
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
a rendőrök a nemzetellens bűntetteikért???
kifejtenéd? az a nemzetellenes, hogy a jogtalanul randalírozó csőcseléket megpróbálták oszlatni. hát én mint egy békés állampolgár csak gratulálni tudok nekik... és azokról is ejtsünk szót, akiket a tüntetők vertek meg cask azért ,mert nem voltak hajlandók a rendőröket megdobálni... erről mi a véleményed? ez nem nemzetellenes?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:32
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#56
Nincs miért magyarázkodnod, leírtál mindent..... ;)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:31
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#55
"Senkinek nem kívántam semmit"

Csak örültél annak,hogy kómába került!
Vannak bizonyos korlátok, amiket nem célszerű áttörni,mert elveszted az emberi mivoltod.
Tudom, a korlát azon oldalán,ahol te állsz,ez már mindegy....

Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:29
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#54
azokat a degenerált avó-s pribékeket összezárnám a cigány bűnözőkkel és vágják szét egymást rohadjanak meg mind
előbb utóbb az összes rendőrcsicska felelni fog a nemzet ellenes bűneiért még akkor is ha pszichopata degenerált elmebetegek
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:26
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#53
ah nem dobált volna macskakővel, nem lövöldöznek gumilövedékkel. illetve, ha eleget tettek volna a kérésnek, és oszolnak... eszem megáll, hogy még azt kell védeni, aki az egészet provokálta...

amúgy meg, mint lentebb írtam, igen a lopósokat is felelősségre kell vonni... de látmo annyi IQ már nincs a jobbikéknál, hogy felfogják épésszel, hogy én soha nem védtem a baloldalt. csak nem azonosulok a jobboldallal... a kettő nem ugyanaz fogjátok már fel!

Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:25
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#52
Próbáld áttörni a korlátaidat, kedves "csendes". Igyekezz nyitottan gondolkozni, csak javad származna belőle. Senkinek nem kívántam semmit, csak puszta tényeket soroltam. Nem izgat a stílusod, téged minősít, de érdeklődve figyelem a vergődésed... ;)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:25
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
Csak nem magadra vetted?
Akkor neked külön gratulálok, nem csak a "magadfajtának"! :-)
(nem nagyon cáfoljátok meg a rólatok kialakukut képet!)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:21
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#50
A halálbüntetéssel teljes egészében egyet értek, az első 1-2 végrehajtott ítéletet követően a visszatartó ereje lenne az, amiért érdemes (lenne) alkalmazni. De ha már az ősi törvényekig kanyarodunk vissza, akkor a tolvajoknak levágták a kézfejét, hány kézfej hiányozna ma bizonyos körökben??? Tetszik ez a szemet-szemért is... :) Mikor lehet kilőni a rendőrök (?) szemét gumilövedékkel, csak úgy az igazságosság kedvéért? De mindegy is, előbb vagy utóbb mindenkinek számot kell majd adnia minden tettéért.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:21
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#49
a magadfajtáknak se felejts el gratulálni az elmúlt 7 évért:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:20
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#48
imént írtam, akasztanám gyurcsányékat is... bár az akasztást MINDKÉT esetben idézőjelben kell érteni... nagyjából a komoly felelősségre vonást jelenti

kedves barátom. miért kell egyáltalán nekimenni? Mikor meg meg akarták védeni, akkor jöttetek, hogy rendőri brutalitás... a tüntetőknek joguk van kővel dobálni a rendőrt. a rendőrnek nincs joga megverni a tüntetőt... na ennyit erről a jobbikos eszmékről. mindenki ismeri a törvényt, és ha vét ellen, legyen annyi gerince, hogy vállalja a következményt. ha egy hivatalos ellen erőszakosan lépek fel, egyértelmű, hogy akkro velem szemben is ugyanúgy lépnek fel... főleg úgy, hogy nem a rendőrség kezdte...

"mi a nagyobb bűn?.....megrongálni egy tv székházat?......romba dönteni egy egész országot?....."

mindkettő egyformán nagy bűn!
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:18
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
Kemény roma behejtók, bebukott uzsorások között őrzik állítólag a fickót. Csúnyán bánnak vele.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:18
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#46
Ritka nagy hülye vagy koma!
Én az ellenségemnek sem kívánnám,hogy kómába kerüljön!
Te még csak nem is ismerted,akinek a kárának örülsz!
Te jobbikos vagy?
A többieknek is ennyi eszük van?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:15
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#45
mi a nagyobb bűn?.....megrongálni egy tv székházat?......romba dönteni egy egész országot?.....hány szoci és szadeszes politikust kellene felakasztani ha úgy gondolkodunk mint te

különben kár a székházas sztorival előhozakodni,mert ott rengeteg sumák dolog volt....nem tiszta miért nem védte meg a rendőrség ténylegesen, pedig megtehette volna.....max. 200 beépített bajkeverőt még a mi buta rendőreink is letudtak volna állítani:)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:13
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#44
Amúgy ítél majd a történelem, ítél majd a Sors. Erre egyébként "kitűnő" példa a király-csináló Toller esete, aki hatalomba, "trónra segítette" elqrót, majd egy balesetet követően éberkómába esett. Az elkövetkező években/évtizedekben bőségesen lesz ideje elmélkedni azon, hogy mit és hol rontott el...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:12
#43
Gratulálok a Jobbik híveknek!

Ennél jobban nehéz lett volna leírni,mi a Jobbik tényleges progrom-ja!

Köszi a bemutatást!
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:09
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
akasztanám őket ne aggódj... a legnagyobb baj, hogy Magyarországon nincs már halálbüntetés... a legősibb törvények a legigazságosabbak, és leghatásosabbak...
szemet szemért... nekimenni a tvszékháznak, utcákat felbontani, autókat felgyújtani... na előkapnák azt aki csinálta, ha nem találom, azt aki felbujtotta arra az embereket, és az ő házát rombolnám le, autóját gyújtanám fel...

bajnaiéktól meg vagyonelkobzást, és közügyektől eltiltást... ennyi
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:05
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
a többségben pozitívat, de mi Magyarok nem akasztunk (az a bolsevikok, cionisták, talmudisták szokása szemet szemért - fogat fogért a bosszú népe)! max. kényszermunkára az egész szarházi bandával

Topik gazda

Csenge09
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek