Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 28. 23:16

Budaházyval adták meg az engedélyt a Jobbik kilövésére  

Az antiszemitizmus vádja kevés, ezen ma már röhögnek Magyarországon az emberek. A cionista világhatalom a nemzeti erők állampolgárok általi megerősítése miatt újabb ideológiai és fizikai csodafegyvert vetnek be a Jobbik ellen, a terrorizmus vádját. Szabó László szocionista képviselő el is mondta az ideológia forgatókönyvüket, illetve előkészítette az utat, amelynek első állomása Budaházy György hazafi megvádolása és letartóztatása volt.



Budaházy, aki minden, csak nem terrorista, terroristaként való beállítása, illetve a következő személyiség, Toroczkai képbe hozása valójában Vona Gábor pártjának a visszaszorítását szolgálja. Sem Budaházyt, sem Toroczkait nem tudják majd megvádolni semmi konkrétummal, de arra jók, hogy a tömeget mozgósítsák, illetve tömeg tüntessen is a nyilvánvaló, koncepciós eljárásban lefogott Budaházy szabadon bocsájtásáért. Nem tudni, mi lesz a szimpátiatüntetésen. Ha tízezrek vonulnának ki, akkor a hatalom nem merné bevállalni az összeütközést, s provokátorai is otthon maradnának. Ha kevesen lesznek, benne a pakliban, hogy a tömeg összecsap a rendőrséggel úgy, hogy megy majd a nyáj a főkolompos után, akinek a személye rejtve marad.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 14:02
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#40
Igen, ez valóban elgondolkoztató. Akasztani gondolkodás nélkül... (Li)bajnai miatt 8 volt Hajdúbétes gazda akasztotta fel magát. A wallis-éra "áldásos" tevékenységének köszönhetően több száz beszállító ment tönkre családostul. Szerinted milyen reakciót váltana ki, ha pl. én azt mondanám, hogy gondolkodás nélkül akasztani kellene a simor-gyurcsány-oszkó-(li)bajnai féle alakokat?! Csak úgy fikció szintjén...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:53
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#39
hát ezt nem gondoltam volna rólad, hogy ennyire vérszomjas vagy elég gáz, hogy gondlom te is fiatal vagy és így gondolkozol "akasztani" elég sok magyar felakasztottak ezek már 1919-ben 1945 és 1958 között te miért akarsz ölni????
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:50
Előzmény: #30  gbaker
#38
hát neharagudj... de most nem bírom megállni (pedig van sok tanú rá, hogy a személyeskedéssel nem szoktam élni, hisz ismeretlen embert ne ítélj el), hogy ki ne mondjam, hogy te hülye vagy....
szerinted hova dörgölőzök most?? kihez? mikor írtam én olyat, hogy zuslág ártatlan? hogy mszp a király? SOHA, kedves barátom... de azt se mondhatom, hogy én hiszek abban, hogy budaházyék majd kihúzzák magyarországot a szarból... sőt... a tvszékház ostrománál már bemutatkoztak számomra, és soha nem fogok kérni belőlük... persze kit vontak felelősségre??? a rendőrséget...lófaszt, azt aki nekimegy egy rendőrnek, aki azt a szép épületet védi a testével, hát akasztanám fel gondolkodás nélkül...
budaházyval max anarchia lesz az országban nem jólét!!!
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:23
#37
Ellentétes hatást fognak elérni. A szociknak és a kék-fehéreknek előbb a saját szavahihetőségüket kellene helyreállítaniuk. :)
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:22
#36
még az "értékelés" is????????
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:17
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#35
Kedves "speki". Gbaker nem a cimbim, bármilyen hihetetlenül is hangzik, és mint mondottam volt, jogállamban mindenkit meg kellene, hogy illessen az ártatlanság vélelmi. De ebben az országban a kettős mérce alapján osztogatják a jogokat és a kötelességeket. Kb. ennyi...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:13
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#34
gbaker cimbidnek nem szó'sz az ártatlansag vélelméért?
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:12
#33
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:11
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#32
te aztán érett vagy:DD süt minden szavadbol az érettség:DD
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:08
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#31
téged azért nem vádolnak pénzvilág, mert Te nem emeled fel a szavadat az igazságtalanságok ellen - max ide beírogatsz a fórumba, hogy milyen rossz dolgok vannak Magyarországon és a világban - nem mész ki az utcára nem kockáztatod a testi épségedet, szabadságodat, életedet persze nem is kell
nem kell hogy mindenki nemzeti radikális legyen
arra meg kell érni
gbaker 2009. 06. 29. 13:07
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#30
Mert te gyáván odadörgőlődsz mindig ahova szerinted kell.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:04
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#29
Lehet, hogy Budaházynak is meg kellene adni a mentelmi jogot, hogy ugyanazokkal az esélyekkel induljon, mint egy bűnöző politikus... ;)
gbaker 2009. 06. 29. 13:03
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#28
Akik elárulták a hazát, idegen érdekeket szolgálnak. Akik százezrek életét tették tönkre, tették őket földönfutóvá. Akik százezreket tartanak rettegésben, rabszolgasorban. Ezekek a bűnözők és akik védik őket szintén azok. Ne legyenek kétségeid: a felelősségrevonás nem marad el.
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 13:01
Előzmény: #22  gbaker
#27
jó mindegy... persze ti azt hiszitek, hogy koholt vádak... bár ki tudja, meglehet... csak azt nem értem, hogy akkor a sok-sok "bűnöző" politikusra, akik "még szabadlábon vannak" miért mondjátok, hgoy bűnözők... amíg nincs bizonyítékod, hoyg ki, mikor és hogyan lopott, csalt , hazudott, addig ugye jár neki "az ártatlanság vélelme"...

szóval bort isztok, vizet prédikáltok....

kérdem én: hogy engem miért nem vádolnak robbantásos merényletekkel... már mondtam, mondom megint: nem zörög a haraszt, ha nem rázzák. ezt mindenki tudja....
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 12:57
#26
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 12:54
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#25
Az ártatlanság vélelme, ami normálisan működő jogállamban mindenkinek jár(na)....
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 12:50
Előzmény: #22  gbaker
#24
kik hajtottak végre és mit?
miért kell bönözöket védeni?
ott a helyük ahol vannak
csengécskének meg inkább pasiznia kéne tvszékház szétverés helyett:DD
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 12:50
#23
gbaker 2009. 06. 29. 12:47
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Nem tervezett. Akik viszont már végre is hajtották a terrorcselekményeket, szabadlábon vannak. Aki emiatt felemeli szavát azt börtönbe zárják. Ennek hamarosan vége, a gólem elindul visszafelé...
Törölt felhasználó 2009. 06. 29. 12:37
Előzmény: #20  gbaker
#21
aki robbantásos merényletet tervez tényleg nem bűnöző.. várjuk meg míg felrobbant egy-két székházat, majd utána ráérünk vele foglalkozni

Topik gazda

Csenge09
1 1 1

aktív fórumozók