Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 22. 19:50

JÓSDA topik  

Várom a választ,rossz időt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:48
Előzmény: #259  Törölt felhasználó
#260
"MOL-nak hatalmas rallyt kellene befutnia középtávon, de a vezetésnek a tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése mindenféle prognózist bizonytalanná tesz"

mit értesz a "tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése " kifejezés alatt?
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:39
Előzmény: #256  Törölt felhasználó
#259
Ehhez a nagyfokú tudáshoz ami Neki van már rég megérdemelte volna. Persze ehhez az Ő beleegyezése is szükséges.
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:38
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#258
A tőzsde mióta szól a józan észről és a tényekről?

Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:34
Előzmény: #255  Törölt felhasználó
#257
Aki minuszol az kapja be a faxomat!:-)
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:29
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#256
Én is szívesen értesülnék e-mailben vagy bármilyen más formában az elemzéseidről! Esetleg indítsak neked egy blog felületet valahol? :)
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 22:21
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#255
Teljesen talált és süllyedt az e heti előrejelzés is!
Jár a gratuláció, a piros pontok füzete betelt, újat nyitottam!
Aki meg irigységből, rosszindulatból bántja a barátomat az tehet egy szívességet! Persze csak ha megengedem!:-)))
elloco 2009. 08. 08. 21:14
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#254
Bocs.
Most láttam csak a beírásod. Ha nincs időd e-mailt küldeni, akkor majd figyelem ezt a topicot. de azért köszi, hogy közzéteszed az elemzéseid, véleményed.
elloco 2009. 08. 08. 21:10
#253
Ha nem jelent Neked különösebb nehézséget, szeretnék én is jelentkezni, légyszíves küldd el nekem is az elemzéseidet. köszönöm
kobizoli@freemail.hu
Hazex 2009. 08. 08. 20:38
Előzmény: #250  Törölt felhasználó
#252
akkor reméljük itt olvashatjuk a hasznos tanácsaid.Biztos mindenkinek van célja,álma amit lehet épp a tőzsdézéssel próbál megvalósítani.Én az álomautómra gyüjtök.Mivel én egy gyárba dolgozom nem tudok éjjel nappal gép előtt lenni.Gazdag se vagyok...de próbálok talmon maradni.
Szerintem meg möbius ért a tőzsdézéshez.Február óta olvasgatom a fórumokon a hozzászolásait.
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:32
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#251
Tetszik a minusz is.Kellően objektív
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:30
Előzmény: #249  oxylant
#250
Ne adjatok meg email címet, mert nincs időm válaszolni, valmint kiteszitek magatokat zaklatásnak.
oxylant
oxylant 2009. 08. 08. 20:23
Előzmény: #247  Hazex
#249
Mailt olvass!!
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:17
Előzmény: #246  Törölt felhasználó
#248
Szeretnek csatlakozni az elottem szolohoz, es jelentkezni tovabbi elemzesekert.
Molnar Vera
m.vercsa1@gmail.com
Hazex 2009. 08. 08. 20:12
Előzmény: #245  Törölt felhasználó
#247
Tisztelt Möbiusz!
Megtisztelve érezném magam ha én is (mint sokan mások) olvashatnám vagy esetleg e-mailba kaphatnék az ön által készített elemzésekből.
Tisztelettel:Szarvas Róbert (szentesről)
mail címem:canyon81@citromail.hu
Törölt felhasználó 2009. 08. 08. 20:07
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#246
Nézzük először az előző hét előrejelzéseit KIÉRTÉKELÉSKÉPPEN és kiindulási alapként.

„Az OTP kiugró forgalommal és emelkedéssel zárta az előző hetet, a chart elmetszette a 200napos mozgóátlagot, így a további emelkedés alapjai biztosítottak. A Möbius-index az OTP vonatkozásában erős pozitív jelzést adott.” SZÉPEN TELJESÜLT
„ Úgy tűnik, hogy az EGIS előtt is szabaddá válik az út felfelé” TELJESÜLT (igencsak megnyílt az ég)
„.A Richter a felső támasszal küzd.” A FELSŐ TÁMASZRÓL VISSZAPATTANT
„ A TVK a várakozásoknak megfelelően visszapattant a felső támaszról, egy esetlegesen felfokozott hangulatban képes lehet kitörni a csatornából felfelé.
Továbbra is tartom, hogy középtávon a TVK igen ígéretes alulértékelt részvény.”
A TVK IGEN KICSIT EMELKEDETT, VÁRAKOZOTT
„A MOL-nak hatalmas rallyt kellene befutnia középtávon, de a vezetésnek a tartósan a tőzsdei szokásoktól eltérő viselkedése mindenféle prognózist bizonytalanná tesz.”
SAJNOS AZ ÍGÉRT BIZONYTALANSÁG FENNÁLT, LECSORGOTT.

Meg vagyok elégedve a prognózis eredményességével:)
Ezért az utólagos hozzájárulásotokban bízva engedélyeztem magamnak egy-egy sört pénteken és szombaton jutalmul.
(Azért nem többet , nehogy megzavarja a következő előrejelzést)

Folyt. köv vasárnap este, kizárólag az érdeklődők számára.........................
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 10:06
Előzmény: #241  Törölt felhasználó
#245
meglehet hogy igazad van, de hogy őszinte legyek ez a költői kérdés hogy tudjam mennyivel járok a piac előtt... hogy is fogalmazzak... eléggé kétesélyes és őszintén szólva még hobbykertésznek számítok a tapasztalt kisbüfik között, így inkább csak mozizok... Ma olvastam megint a gyj-eket.. hát nem lettem tőlük feldobva... ez megint engem erősít, a piac meg megint szarik rá...
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 10:00
Előzmény: #243  Törölt felhasználó
#244
Szia Möbius!

Tudnál küldeni egy mailt, nem akarok itt OFF-olni.

gurumester kukac freemail pont hu

Köszi
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 07:57
Előzmény: #242  Törölt felhasználó
#243
Maximálisan egyetértek veled.
Én is csak trendeket próbálok meghatározni, a célár nem különösebben érdekel. Ha mégis írok egy-egy célárat noszogatásra, az csak tipp, s valószínűleg nagy hibával rendelkezik.
Persze az időtáv is érdekes. rövidebb távon egy csatornában pattogó ár támaszait nem nevezném célárnak, csak fordolópontokban. főleg kezdőknél vezethet félreértésre.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 07:29
Előzmény: #234  Törölt felhasználó
#242
Kis nyári móka, nem kell halálkomolyan venni, és nem is a példában szereplő konkrét instrumentum itt az érdekes, hanem az általános jelenség.

Noha nem alapul teljesen egzakt tudományos és visszatesztelt megfigyeléseken, inkább csak sok év emlékein és benyomásain, asszem az emelkedő- ill. az eső trendet egész jól lehetne úgy is definiálni, hogy eső trend= piaci ár az elemzői célárak alatt, emelkedő trend= piaci ár az elemzői célárak felett. :-)

Pontosabban a trend idejének nagy részére érvényes ez, a legvégén sokszor elszakad a cérna és gyakran durván a piaci ár alá (eső trend vége) ill. fölé (emelkedő trend vége) lőnek a célárakkal, megunva, hogy a piac folyton előrébb jár és kis lépésekkel nem lehet követni.

(Mondanom sem kell persze, hogy ez a célárazás merő találgatás, nem a célár mozgatja a piaci árat, hanem a piaci ár a célárat, és csak egy valakit mutassatok, aki nem az egy év múlvai, hanem pusztán a holnapi árakat megmondja. Nincs ilyen a föld kerekén, ha lenne, ő lenne a világ leggazdagabb embere. Ha pedig a holnapi árat sem tudjuk, márpedig nem, akkor milyen alapon merünk jósolni egy évre előre? ) Vakmajom.
Törölt felhasználó 2009. 08. 06. 00:54
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#241
Lehet, hogy te alkatilag egy korán ébredő "early bird" vagy, de sokaknak (a piacnak) ezekhez a felismerésekhez és főleg az ezekkel való érzelmi/tudati azonosuláshoz több idő kell. Jobban jársz, ha holnap nem a jövőbeli piaci tudatot akarod megjátszani, hanem felhasználod szerencsés képességeid/tudásod/ismereteid.
Csak tudd mennyivel jársz a piac naptára előtt.
Üdv,

Topik gazda

1otp
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek