Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 02. 18. 15:09

Capital Partners baromságai  

Az előbb felhívott valami barom, teljesen bepörögve, hogy most azonnal "olajrészvényt" kell venni, mrt 30%-os emelkedés várható mivel Szaud-Arábia akár teljesen el is zárhatja az olajcsapokat...Kérdeztem mi a franc az az olajrészvény, aszongya olajat nem lehet csak úgy venni a tőzsdén, hanem olajrészvényt...mondom szerintem akkor búzarészvény is kéne legyen...

Úgy hadart, hogy még a nevét sem értettem, és olyan volt, mintha 10 pár akciós zoknit akart volna eladni, hogy most vagysoha, hujjuj, venni kell, el tudom-e képzelni mekkora nyerő, csak 10 misi az alapcsomag stb..mondtam a tagnak, hogy többet foglalkoztam a tőzsdével, mint ő egész életében. Válasz: Ok, viszhall.

Szal húzzon a retekbe az egész cég.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
watson
watson 2010. 02. 24. 00:01
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#100
"A BrokerNet "mögött" a raiffaisen, ing, signal "áll", azoknak a becsomagolt termékeit árulja."

Akkor a befektetők miért nem náluk fektetnek be? Miért vesznek a nyakukba egy extra kockázatot hogy a magasabb jutalékot leakasztva kevesebbet is keressenek? A BN jó döntés, kevesebb hozam nagyobb kockázat :DD
pf2 2010. 02. 23. 22:21
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
Előbb - utobb kidurran az ő fejük felett is a lufi.

Egyébként tényleg kerülgetik a befektetni vágyóembereket 2 millás befivel . Elsődleges tőkebefektetés, amely tőzsdérevitel után minimum háromszorosát fogja érni, szól a csalibeszéd , ami akár igaz is lehet vagy nem.
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 22:08
Előzmény: #97  zotya32
#98
Biztos erre, mert csak annyit hallottam, hogy teljesen kívülálló embereket kezdtek el most megkörnyékezni olyan dumával, hogy tőzsdére megy a cég, 2 milla(!) a beszálló és egy éven belül dupláz...na persze, kár hogy megint merő jószándékből laikusokat bűvölnek ilyen hülyeségekkel.
Ha valaki hallott már erről, akkor kérem írja meg, mert nagyon bűzlik, főleg hogy hirtelen meggazdagodó értékesítők, ügynökök vagy mi a frászok nyomják ezt a mantrát itt a környékönkön. Szerencséjükre még nem futottak belém, csak családtagba.
zotya32 2010. 02. 23. 22:03
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
erre gondolsz?
link
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:55
Előzmény: #95  Törölt felhasználó
#96
jó neked, csakhogy itt valami részvénykibocsátós história van, én sem tudom pontosan micsoda, csak hallottam, hogy már hülyítik az embereket, ezért kéne utánajárni
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:34
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#95
Beszélsz baromságokat Te szerencsétlen!

A BrokerNet "mögött" a raiffaisen, ing, signal "áll", azoknak a becsomagolt termékeit árulja.
Ezek olyanok, mint bármelyik másik bank uni-linked terméke, ne hasonlítsd már össze egy laikus számára is láthatóan dilettáns, gagyi céggel.
2008. okt. után is talpon maradtak, sőt ua., vagy magasabb szintre visszatértek a bef. alapjai, mint a válság előtt.
Fogadjunk egy fityinged sincs benne. Nekem milliók, és 2004 óta megnégyszereződtek a befektetéseim, ez a válságban megfeleződött, de most visszajött, tehát ha innen esik megint a felére, akkor is 200%-on vagyok.
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:31
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
annak már rég össze kellett volna dőlnie, egy fajta csoda, hogy még mozog a rendszer
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:20
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
ja még az lemaradt, hogy állítólag a BrokerNet is most akar összeharácsolni nagy összegeket 100%-os hozam-igéretekkel, szóval jó lesz odafigyelni, nehogy ott is összedőljön a rendszer.
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:14
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Mint topikindító csak annyit tudok mondani, nagyon örülök neki, hogy ezt a mocskos rablóbandát végre lekapcsolták!
Elég sokat kellett rá várni!
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 21:06
#91
A végén mindenki nyakkendője a loser tablóra került!

Üdv
zotya32 2010. 02. 23. 20:58
Előzmény: #89  exmnbs1
#90
exmnbs1 2010. 02. 23. 20:55
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#89
s(us)kus(s) zrt)))))
exmnbs1 2010. 02. 23. 20:51
Előzmény: #78  watson
#88
emlékszem én is hogy törölték a hozzászólásaid
kispangit 2010. 02. 23. 19:21
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#87
Szerencsétlen kapzsi nyomorultak. Az akciós kamat a bankokban biztos derogált, hát betalicskázták ide. 150 rongy $-ban mennyit kamatozna évente? HUF-ban? Az embernek tisztára kedve támad céget alapítani...
zotya32 2010. 02. 23. 18:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#86
Watson. Jelezni kéne a rendőrségnek, hogy itt már 2009-ben 1-2 nyilvános adattal megpróbáltad felhívni a figyelmet e cégre, amit töröltek, ezáltal lehet vki emiatt lett áldozat.. :))
watson 2010. 02. 23. 18:17
Törölt hozzászólás
#85
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 18:05
Előzmény: #14  gazmber
#84
Elmondom, hogy hogy csinálják: kinézik az álláskeresők életrajzait az online álláshirdetési portálokról, felhivják, találkozó a székhelyen, pár hülye kérdés és vége. 1 óra múlva csörög a telefon mondja a csaj, hogy a felvételi sikerült, de lesz még 3 mapos képzés itt meg itt, jó elmegy az ember, de nem mondanak semmit csak azt, hogy hol kell megjelenni. Tovább nem tudom, mert nem vittem füzetet, meg tollat és rámmordult a hapsi, hogy "mi a faszt keresel itt" mire én: ti hívtatok...
Felálltam és eljöttem. Még jó, így legalább nem járatom le magam mások előtt.
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 17:37
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
Engem is talán 10-en is hívtak tőlük.Volt aki 2-3 hónap alatt 40%-os profitot igért.Mondtam neki,hogy fektessen be és ne engem hívogasson.Nevetséges amit műveltek.Többségük teljesen képzetlen volt és szinte azt sem tudta mi a részvény és a tőzsde.
Aki bekapta a horgot,na azok megérdemelték.Dilettánsokra lóvét bízni.Ja és szigorúan külföldi rv.-ét venni,amiről talán akkor hallottak először.
gazmber 2010. 02. 23. 17:23
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#82
...gondolom, a mutyeszpések most még jól ellátják mindenféle ügyekkel a hatóságokat a választások előtt, hogy még a tökükön is follyon a víz, és már ne jusson idejük a mutyesz által beigért ellenőrzésekre, vizsgálatokra... -:)
Törölt felhasználó 2010. 02. 23. 17:15
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
Szerettem őket!!!
Lehordtam az összes brokit a lehető legmocskosabban beszéltem velük egy idő után már nem hívtak!!!
Volt olyan hogy mondtam a hülyének hogy álljon fel és menjen haza kapálni mert tájszólással beszélt!!!!

Topik gazda

havi041
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek