Portfolio.hu fórum

Tisztelt Fórumozók,

A folyamatos véleménycsere biztosítása érdekében a fórumregisztrációban az alábbi változásokat léptetjük életbe:
Az új regisztrációk két hét után automatikusan élesednek.
Bízunk benne, hogy a könnyítés ellenére is folyatódik az a tendencia, hogy a fórum hangneme egyre kulturáltabb, higgadtabb.
Ami nem változik:
  • továbbra is érvényben maradnak a szigorú moderálási szabályok, vagyis
  • a személyeskedő, sértő hozzászólások után figyelmeztetés, majd kitiltás következik,
  • a közszereplőkkel kapcsolatos hozzászólások esetében (a nagyobb tűréshatár figyelembevételével is) szintén elvárt a kulturált véleményformálás.
  • bármely felhasználó jelzést küldhet a Portfolio.hu részére indoklással, ha úgy véli, hogy a Fórumban trágár, másokat sértő, az adott témától teljesen független, vagy bármilyen más szempontból kifogásolható hozzászólás született.
  • a Portfolio.hu minden felhasználót egyszer figyelmeztet arra, hogy megsértette a Fórum szabályait, második alkalommal figyelmeztetés nélkül letiltja az adott hozzászóló írásra vonatkozó jogosultságát.

További jó beszélgetéseket kívánunk!

Pannonflax

<< vissza a fórum témákhoz

1 [2] [3] [4] [5] [»] ... [290]

Új hozzászólás | Nyomtatható verzió | betűméret: növel | csökkent

Hozzászólások oldalanként: 20 | 40 | 60 | 80 | 100   Sorrend: növekvő | csökkenő

(#5810) Re: pannonflax
Értékelés:  0
előzmény (#5805: kbr) | válasz erre | Ma, 15:28
Elnézést!:)
R100
Jelzés a moderátornak

(#5809) Re: pannonflax
előzmény (#5808: Hathor) | válasz erre | Ma, 11:53
Köszi
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5808) Re: pannonflax
előzmény (#5806: Ery) | válasz erre | Ma, 10:14
Szia,

felhívod a bróker cégedet, hogy részt szeretnél venni a közgyűlésen és küldjék meg a PFlaxnak is, neked is postán a letétit.. Azt tudnod kell, hogy a közgyűlésig zárolják a papírjaidat, nem tudod addig eladni.

Üdv.
Hathor
Jelzés a moderátornak
(#5807) Re: pannonflax
előzmény (#5803: kbr) | válasz erre | Ma, 09:48
Véleményem szerint ebben a cégben nem a múltja és az alaptevékenysége miatt van lehetőség.
Az ingatlanok lehetnek az értékek, amennyiben a Pannonflax-os csőd nem visz el belőlük (sokat).
Ebben az esetben valóban nem rossz akár 1-2% is.

Amúgy meg olcsóbban nem adom el, ennyiért mehet, ha mind elúszik az sem tragédia,de többet erre a lóra nem teszek, pont elég így.
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5806) Re: pannonflax
előzmény (#5805: kbr) | válasz erre | Ma, 09:43
Segítsetek már légy szíves, hogy kell igazt kérni, illetve mit is kell ahhoz tenni, hogy a közgyűlésen részt lehessen venni. Csak elkirándulnék Győrbe... :D
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5805) pannonflax
válasz erre | Ma, 09:20
Gondolod,hogy azért megyek el Győrbe közgyűlésre, mert van 10k részvényem. Én már régóta gyűjtögetem.
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5804) Re: pannonflax
előzmény (#5803: kbr) | válasz erre | Ma, 06:53
Manapság nem nagy durranás ha cs.a.van valami,vagy kimászunk a pöcegödörből vagy nem!Azt hittem neked is van legalább 1-2%.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5803) pannonflax
válasz erre | Tegnap, 22:55
Ezt a cs.a.verziót annyiszor felhozzátok.Ha utána olvastok a csődtörvénynek rájöttök,hogy miért kérnek felhatalmazást a közgyűlésen.Csődben ne gondolkodjatok,mert az elmarad!!!Annál van sokkal jobb megoldás,de először ki kell jutni a lápos-ingoványos területről.Erynek üzenem kitartást.Manapság 1%-ot birtokolni egy ilyen nagy múlttal rendelkező cégben nem kisdolog.Ha esetleg megunod a várakozást, és szórni fogod én ott leszek.
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5802) Re: pannonflax
előzmény (#5799: Ery) | válasz erre | Tegnap, 19:32
cs.a.lesz én nem is számítok másra minthogy az engedély megadva!én még vennék 50 alatt de nem kapok hetek óta.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5801) Re: pannonflax
előzmény (#5797: Ery) | válasz erre | Tegnap, 19:28
én 77 állok eladáson meg 74 meg69 en
R100
Jelzés a moderátornak
(#5800) Re: pannonflax
előzmény (#5798: kbr) | válasz erre | Tegnap, 16:21
Lassan egy hete mindig kiteszem, úgyhogy ennyiért vihető. Venni meg végképp nem szeretnék többet, így is 1% van.
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5799) Re: pannonflax
előzmény (#5798: kbr) | válasz erre | Tegnap, 16:20
Ott van vihető!! :D
Azért most, mert most vált eladóvá... azért ennyiért, mert számomra ez a megfelelő ár.
Alacsonyabb áron nem adom el, mert van a részvényben némi lehetőség (még ha igen halovány és hosszabb távú - kivétel ha cs.a, akkor rövidebb); de ezen áron szívesen kiszállok belőle.
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5798) pannonflax
válasz erre | Tegnap, 16:11
Világosítsál fel léci ,hogy miért van ott az a pakk mert én nem tudom.Ha elakarná adni ezt a mennyiséget,akkor ideje lenne odaadni a vevőknek amíg van! Mellesleg nem értem ha valós ez a mennyiség,mire vár az eladással.Felajánlhatta volna nekem,ettől jóval többet vásároltam ,jóval magasabb áron.Mind a ketten jól jártunk volna.A részvényesi megfeleltetést a bróker küldi a cég felé,tegnapi naptól kezdődően.
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5797) Re: pannonflax
előzmény (#5794: R100) | válasz erre | Tegnap, 14:11
Mivel Kbr gondolatmenete nem volt helyénvaló, ezért "be"segítettem, hogy miért is van ott az a pakk...
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5796) Re: pannonflax
előzmény (#5795: R100) | válasz erre | Tegnap, 14:09
Üdv!

Megvan a letéti igazolás, de ha jól emlékszem a részvénykönyvbe is be kell magam jegyeztetni csak akkor mehetek a közgyűlésre. Mit kell most tennem a letéti igazolással?

kublaj1
Jelzés a moderátornak
(#5795) Re: pannonflax
előzmény (#5793: Boavista) | válasz erre | Tegnap, 13:51
Üdv!
R100
Jelzés a moderátornak
(#5794) Re: pannonflax
előzmény (#5792: Ery) | válasz erre | Tegnap, 13:50
Arra várhatsz még,hogy eladd a te általad kiválasztott áron.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5793) Re: pannonflax
előzmény (#5791: kbr) | válasz erre | Tegnap, 13:46
Ott sem sokat..?? 80-ig a cég több mint 4%-a bent van a könyvben eladáson!!! Ha érdekelné a főtulajt(okat) már rég megvették volna ilyen szemét áron!
Vicc
Boavista
Jelzés a moderátornak
(#5792) Re: pannonflax
előzmény (#5791: kbr) | válasz erre | Tegnap, 13:41
Akkor meg kell venni, ha szerinted így van... :D
Én csak szimplán szabadulnék tőle...
Ery
Jelzés a moderátornak
(#5791) pannonflax
válasz erre | Tegnap, 12:27
Látom valaki nagyon szeretne venni olcsóbban.Berakott nagy mennyiséget hátha megijeszt valakit vele.Többször elmondtam, ez már itt nem fog működni!Biztos kézben a papír.Csak magasabban lehet kicsavarni,de ott se sokat.
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5790) Re: pannonflax
előzmény (#5787: kublaj1) | válasz erre | kedd, 22:06
Műhold szépen mutatja épületeinket.(Annyira még nincs szar állapotban)Kár az épületekért is,ha mész ne hagyd,hogy a vagyon elúszon,ami még menthető elne úszon,én nem engedem!Azt se bánám ha újra indulna a szövés!Csak egy Óriás Büfencs kéne!(mondjuk rízs szemű is lehetne ha van pénze.)
R100
Jelzés a moderátornak
(#5789) Re: pannonflax
előzmény (#5787: kublaj1) | válasz erre | kedd, 21:42
2014.04.28-án. 15 órára összehívja.A közgyűlés helye:9027 Győr,Kandó Kálmán u.1.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5788) Re: pannonflax
előzmény (#5787: kublaj1) | válasz erre | kedd, 18:24
Jó estét kívánok!Azt hiszem 28-án.Magát hallani azt hittem már eladta részesedését.Most mennem kell de este itt leszek.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5787) Re: pannonflax
előzmény (#5786: R100) | válasz erre | kedd, 18:21
Szia!

Mikor lesz pontosan a közgyűlés?
kublaj1
Jelzés a moderátornak
(#5786) Re: pannonflax
előzmény (#5785: R100) | válasz erre | csütörtök, 12:17
Itt sehol senki?Részvényt vegyenek akciós!
R100
Jelzés a moderátornak
(#5785) Re: pannonflax
előzmény (#5781: kbr) | válasz erre | 2014. Április 15. - 19:21
Üdv!Én nem megyek gyűlésre megbeszélik a dolgokat,hogy minden szar azt kész!Bomba biztos papírunk értékálló megint hidegen hagyta az összeomlás(2 nap szünettel).Szegény ricsi,oti,...és a többi,jó lenyomták az árakat aztán jön az 1000 huf drágulás megint,hányszor játsszák el ezt blöff háborúsdis sztorit.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5784) Re: Mélyponton a részvény ára...
előzmény (#5719: R100) | válasz erre | 2014. Április 12. - 20:27
Én szóltam!
R100
Jelzés a moderátornak
(#5783) Re: pannonflax
előzmény (#5781: kbr) | válasz erre | 2014. Április 11. - 14:05
Egy ajánlat árfolyama nem lehet alacsonyabb, mint a féléves súlyozott átlagár és az egy részvényre jutó saját tőke közül a magasabb.
Miután itt az utóbbi magasabb, nincs jelentősége az aktuális árfolyamnak.
Adamo68
Jelzés a moderátornak
(#5782) Re: pannonflax
előzmény (#5781: kbr) | válasz erre | 2014. Április 11. - 13:59
40-es pincejáratnál sokan kiestek,úgy tűnik fixálódik a tulaj struktúra 3 napja nem lehet lehúzni az árat 60 alá.
R100
Jelzés a moderátornak
(#5781) pannonflax
válasz erre | 2014. Április 11. - 13:45

Üdv!A két topic létrehozását én bénáztam el.A beöntést jól értelmezted,csak burkoltan fogalmaztam.Ez az egyik lehetőség a több 10k bepakolására.A másik verzió:Mint tudjuk a cégben van egy nagyobb résztulajdonos is,aki az ulolsó közgyűlés alkalmával nemmel szavazott egyes napirendi pontokban,sőt határozati javaslatokat is előterjesztett.Egy ilyen tulajdonos ha bővíteni szeretné befolyását a cégben két megoldása van.Vagy elkezdi összeszedni a piacon leeső papírokat ami max:pár%,vagy vételi ajánlatot tesz a többi tulajnak.Neki az a lényeg hogy lent maradjon a papír ára az ajánlat tételig.Na most, ha az 50k. kiszedik,nincs nagyon fölfelé akadály.Neki nem mindegy, hogy 60,vagy160.Sokkal többet ér a részvény,ebből köv. többet kell fizetni érte.Nekem ez a legkézenfekvőbb,mert ha én szabadulni szeretnék mint tulaj már a piac rég felszívta volna,igaz alacsonyabb áron.Itt viszont benttartás van azon az árszinten.Bár 87-en kezdte,majd mikor lejebb eset az árfolyam utánna került 77-re.
Szerettem volna megnézni,ha elkezdik fogyasztani mit lép az illetékes,de most nem ment el odáig.Majd talán közgyűlés után.Kérdés? Ki jön ápr.28-án a gyűlésre,mert én szeretnék eljutni,remélem az időm engedi.

kbr
Jelzés a moderátornak

1 [2] [3] [4] [5] [»] ... [290]