Portfolio.hu fórum

Tisztelt Fórumozók,

A folyamatos véleménycsere biztosítása érdekében a fórumregisztrációban az alábbi változásokat léptetjük életbe:
Az új regisztrációk két hét után automatikusan élesednek.
Bízunk benne, hogy a könnyítés ellenére is folyatódik az a tendencia, hogy a fórum hangneme egyre kulturáltabb, higgadtabb.
Ami nem változik:
  • továbbra is érvényben maradnak a szigorú moderálási szabályok, vagyis
  • a személyeskedő, sértő hozzászólások után figyelmeztetés, majd kitiltás következik,
  • a közszereplőkkel kapcsolatos hozzászólások esetében (a nagyobb tűréshatár figyelembevételével is) szintén elvárt a kulturált véleményformálás.
  • bármely felhasználó jelzést küldhet a Portfolio.hu részére indoklással, ha úgy véli, hogy a Fórumban trágár, másokat sértő, az adott témától teljesen független, vagy bármilyen más szempontból kifogásolható hozzászólás született.
  • a Portfolio.hu minden felhasználót egyszer figyelmeztet arra, hogy megsértette a Fórum szabályait, második alkalommal figyelmeztetés nélkül letiltja az adott hozzászóló írásra vonatkozó jogosultságát.
  • a Portfolio.hu dönthet arról, hogy figyelmeztetés nélkül, azonnal kitiltjaaz adott felhasználót.

További jó beszélgetéseket kívánunk!

OTTone

<< vissza a fórum témákhoz

[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [»] ... [274]

Új hozzászólás | Nyomtatható verzió | betűméret: növel | csökkent

Hozzászólások oldalanként: 20 | 40 | 60 | 80 | 100   Sorrend: növekvő | csökkenő

(#5400) Re: OTTone
Értékelés:  -1
előzmény (#5398: rrrobi) | válasz erre | kedd, 08:53
Menekülés indult, 100 ezer db eladáson
kimpaa
Jelzés a moderátornak

(#5399) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
Értékelés:  0
előzmény (#5388: Metwolf) | válasz erre | hétfö, 22:17
Lehet, hogy hülyeség, de nincs olyan szabály erre, hogy csak x napi átlagáron szabad új részvényt kiadni? Mondjuk 180 vagy 90 napos, ami meg a bét szerint 30 Ft körül van most.
jan-index
Jelzés a moderátornak
(#5398) Re: OTTone
előzmény (#5394: kimpaa) | válasz erre | hétfö, 18:31
Hirtelen kellett neki az a 7ezer forint!
rrrobi
Jelzés a moderátornak
(#5397) Re: OTTone
előzmény (#5396: Metwolf) | válasz erre | hétfö, 18:29
:))
Mr.Reccs..
:))
Hathor
Jelzés a moderátornak
(#5396) Re: OTTone
Értékelés:  1
előzmény (#5395: R00) | válasz erre | hétfö, 18:20
Hosszú még az év, akár annyi is lehet! Neked úgy sincsen, kár aggódni! Mr. Reccs!
Metwolf
Jelzés a moderátornak
(#5395) Re: OTTone
előzmény (#5394: kimpaa) | válasz erre | hétfö, 18:13
A Trumpácsi gyerek azt mondta év végre 100 ĐĐ Meg a Dzékós isss ĐĐ Le is léptek a makik.
R00
Jelzés a moderátornak
(#5394) Re: OTTone
előzmény (#5393: cupi76) | válasz erre | hétfö, 17:51
Láttam záóban muszáj volt valakinek lekötnie 250 db-l
kimpaa
Jelzés a moderátornak
(#5393) Re: OTTone
Értékelés:  -1
előzmény (#5392: Metwolf) | válasz erre | hétfö, 17:28
Holnap26 😄
cupi76
Jelzés a moderátornak
(#5392) Re: OTTone
előzmény (#5391: kbr) | válasz erre | hétfö, 15:09
Igen, teljes közkéznél várható hogy a megismételtre kell menni. Jómagam is erősen gondolkozok a részvételen. Beszélünk még erről. Ha többen elmegyünk akkor azért már valamicskét érhet a szavazatunk.
Metwolf
Jelzés a moderátornak
(#5391) OTTone
válasz erre | hétfö, 13:39
A megismételtre tervezek menni,feltéve ha nem jön közbe semmi.Ismerve a közgyűlések kimenetelét az első nem szokott határozatképes lenni.
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5390) Re: OTTone
előzmény (#5389: kbr) | válasz erre | hétfö, 13:23
Szia! Közgyűlés után ki fog derülni ki jegyzi a papírokat a tulajdonosi bejelentésből. Viszont akkor is nagyon olcsón szállhat fel a hajóra 18Ft-on. Biztosan lejegyeznék a papírokat piaci áron is, ezzel nem lehetne gond szerintem. Ha forrás kell a cégnek miért nem a piacról vonják be? Értem én, hogy kapcsolati tőke, jelenleg nem tudunk erről semmit, pont a lényeg vész homályba és okoz bizonytalanságot. Ezt az intervallum megjelölést sem értem, elég nehéz lesz így közös nevezőre jutni mennyi is legyen a tőkeemelés, ahány részvényes annyiféle lehet a megadott intervallumon belül. Tervezel menni a közgyűlésre?
Metwolf
Jelzés a moderátornak
(#5389) OTTone
Értékelés:  3
válasz erre | hétfö, 13:07
Üdv mindenkinek!Nem örülök a javaslatnak, nem ismert,hogy ki adja a tőkét, mi a célja a 25%feletti résszel(8mdb. esetén).Ami mellette szól,nem apportos lesz a tőkeemelés.De lehet,csak így tudnak kapcsolati tőkével is rendelkező szakmai befektetőt bevonni a történetbe.Várom a fejleményeket az idő majd eldönti.Továbbra is bízom a cégben,jó úton halad,növekszik.Szép napot!:0)
kbr
Jelzés a moderátornak
(#5388) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5386: kimpaa) | válasz erre | hétfö, 12:40
Egyenlőre csorog tovább, de nem nagyon adják. Ez a 18Ft-ért nyomjunk új részvényeket ráadásul zárt körben nekem sem tetszik, nem fair a többi részvényessel szemben. Legyen piaci jegyzés ha már egyszer forrás kell a cégnek.

Kbr kolléga mit gondol a dologról?
Metwolf
Jelzés a moderátornak
(#5387) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5368: sobadi) | válasz erre | hétfö, 12:27
Aha. Csak én veszegetem?
rrrobi
Jelzés a moderátornak
(#5386) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5383: exmnbs1) | válasz erre | hétfö, 11:26
most nézem mi folyik itt.

Az a kis pakkom se hoz semmit, ez a részvényhigítás se hangzik túl jól.
A 180 és 360 napos átlag 31/30
kimpaa
Jelzés a moderátornak
(#5385) Re: 4-8m új érszvény??
előzmény (#5384: jan-index) | válasz erre | péntek, 21:33
Tól-ig van megadva a meghívóban. Érdekes mondjuk, hogy erről hogyan lehet érvényesen döntést hozni ha mindenki mást mond a megadott keretek között. Arról is jó volna többet tudni kit vagy kiket takar a zárt kör.
Metwolf
Jelzés a moderátornak
(#5384) 4-8m új érszvény??
válasz erre | péntek, 21:27
Hogy lehet az, hogy 4 vagy 8 millió db lesz kiadva? Nem kellene ezt pontosan meghatározni??
jan-index
Jelzés a moderátornak
(#5383) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5382: szalatibi) | válasz erre | péntek, 19:28
Regebben szuper buli volt az meg a hybrideseknek.
Kozkez papíron 100 szazalek, ezután is lesz tobb mint 70 szazalek.
Kivinni nem egyszerű, vagy ajanlat kene nekik vagy pedig olyan TWD fele menekülés.
exmnbs1
Jelzés a moderátornak
(#5382) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5379: Metwolf) | válasz erre | péntek, 19:23
Gondolom valami pozitív hírrel együtt történik a higítás. Mondjuk ide is beszáll ML:)
Én csak azt nem értem, miért nem zrt-t működtetnek az ilyen emberek, minek itt vergődni a nyilvánosság előtt. Szánalmas.
szalatibi
Jelzés a moderátornak
(#5381) Re: gyrosjelentés, közgyűlés, ilyesmi?
előzmény (#5380: Metwolf) | válasz erre | péntek, 19:12
Olyan
Es ki is fogja mérni ratok
exmnbs1
Jelzés a moderátornak

[1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] [»] ... [274]

Prémium