Portfolio.hu fórum

Tisztelt Fórumozók,

A folyamatos véleménycsere biztosítása érdekében a fórumregisztrációban az alábbi változásokat léptetjük életbe:
Az új regisztrációk két hét után automatikusan élesednek.
Bízunk benne, hogy a könnyítés ellenére is folyatódik az a tendencia, hogy a fórum hangneme egyre kulturáltabb, higgadtabb.
Ami nem változik:
  • továbbra is érvényben maradnak a szigorú moderálási szabályok, vagyis
  • a személyeskedő, sértő hozzászólások után figyelmeztetés, majd kitiltás következik,
  • a közszereplőkkel kapcsolatos hozzászólások esetében (a nagyobb tűréshatár figyelembevételével is) szintén elvárt a kulturált véleményformálás.
  • bármely felhasználó jelzést küldhet a Portfolio.hu részére indoklással, ha úgy véli, hogy a Fórumban trágár, másokat sértő, az adott témától teljesen független, vagy bármilyen más szempontból kifogásolható hozzászólás született.
  • a Portfolio.hu minden felhasználót egyszer figyelmeztet arra, hogy megsértette a Fórum szabályait, második alkalommal figyelmeztetés nélkül letiltja az adott hozzászóló írásra vonatkozó jogosultságát.
  • a Portfolio.hu dönthet arról, hogy figyelmeztetés nélkül, azonnal kitiltjaaz adott felhasználót.

További jó beszélgetéseket kívánunk!

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat

<< vissza a fórum témákhoz

[1] ... [«] [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [»] ... [2471]

Új hozzászólás | Nyomtatható verzió | betűméret: növel | csökkent

Hozzászólások oldalanként: 20 | 40 | 60 | 80 | 100   Sorrend: növekvő | csökkenő

(#49220) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  -4
előzmény (#49206: -pny) | válasz erre | hétfö, 17:32
Mikor ittál utoljára Balatoni Világost vagy Soproni Világost (nem a klasszikust)?

Nem is kell inni, de mikor láttál ilyen feliratú sört?

Végül is, amit a Heineken mond azt te bekajolod, lenyomják a torkodon. Nincs kétség efelől. Csak azért mert nem szereted az IGAZI ősmagyarokat.
Vazsmegyei
Jelzés a moderátornak

(#49219) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49218: -pny) | válasz erre | hétfö, 17:32
"Egyformák vagyunk"? II. :link
Hegyesi2
Jelzés a moderátornak
(#49218) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  2
előzmény (#49216: profdenes) | válasz erre | hétfö, 17:24
"Talán mégis többet jelent ott."

Egy 2 éve létező termék? Ne viccelj már...

A másik sör (Heineken tulajdona) sokkal régebbi. Simán lehet, hogy ha megkérdeznénk kint élőket, akkor kiderülne, hogy valójában a Heineken termékét szeretik többen...

De megismétlem, ez egy jogi kérdés. Amiben az illetékesek döntöttek. PONT.
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49217) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  2
előzmény (#49216: profdenes) | válasz erre | hétfö, 17:23
"Te tényleg semmit sem értesz, le van szarva a gyártó mit mond, le van szarva mi van ráírva, az a lényeg az emberek mit hisznek."

Baromira nem! Ez egy jogi vita. Mi meg egy gazdasági fórumon vagyunk, tehát még gazdasági kérdésként is meg lehet vitatni.

Azt, hogy kamuval mit hittek el róla az emberek, az a lényegtelen.

Másrészt meg ezt honnan is tudod? Megkérdezted őket? Vagy csak ideírod tényként azt amiről fingod sincs. Vagy mert Orbánék ezt mondták, akkor biztos igaz...
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49216) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49213: -pny) | válasz erre | hétfö, 17:17
Te tényleg semmit sem értesz, le van szarva a gyártó mit mond, le van szarva mi van ráírva, az a lényeg az emberek mit hisznek.
Még akkor sem kapisgálod ha megnézed mely román pártoknak ez a fő célja, egy kicsi sör ??
Mi baja lehet a román pártoknak egy kis sörrel, hogy fontosabb nekik mindennél, van elég bajuk most, de mégis ez.
Talán mégis többet jelent ott.
Mert azt ne te vagy én mondjuk meg, és nem is a termék reklámja.
Kialakul hozzá vagy nem. Ott jelképpé könnyen válik minden, ahol napi harcot kell vívni.
Én nem hiszek a sörben és nem is szeretem, de megértem.
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49215) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49205: profdenes) | válasz erre | hétfö, 17:09
"Egyformák vagyunk" :)
link
Hegyesi2
Jelzés a moderátornak
(#49214) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  0
előzmény (#49211: profdenes) | válasz erre | hétfö, 17:09
A vele folytatott vitád vele rendezd le.
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49213) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  3
előzmény (#49210: profdenes) | válasz erre | hétfö, 17:08
Én nem akartam megmondani semmit, csak a te hülyeségedre világítottam rá. Hagyomány, történelmet, nemzeti érzelmeket kár belevinni egy frissen kitalált piaci termékbe. Értem én, hogy a gyártónak ez volt a célja (ez okos). De amikor kívülről meg akarjuk ezt a kérdést vizsgálni, akkor egy gazdasági fórumon illene egy egyszerű marketing mögé is látni.

Gondolom te tévé reklámok alapján veszed a mosóport is, meg egy krém használata után várod, hogy eltűnjön a rácaid 97%-a...

-pny
Jelzés a moderátornak
(#49212) Re: mindennek ára van...
előzmény (#49190: Hegyesi2) | válasz erre | hétfö, 17:05
Egy nagy köszönet!
Vazsmegyei
Jelzés a moderátornak
(#49211) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  -3
előzmény (#49209: -pny) | válasz erre | hétfö, 17:04
(#49207) társad beírásáról jut eszembe, azt ugye tudjátok, hogy nálunk EGYIK legnagyobb kettős állampolgár közösség a zsidó.
Éljen itt, vagy máshol, Izraelben vagy usaában vagy nyugaton, stb....
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49210) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49208: -pny) | válasz erre | hétfö, 17:00
Te akarod megmondani ott (határon túl) és itt, ki mit lát bele ??
Ha kialakul egy érzelmi plusz töltés valami felé, akkor ez onnantól kezdve nem CSAK piaci termék. Ez vagy van vagy nincs, nem mások mondják meg.
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49209) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49206: -pny) | válasz erre | hétfö, 16:58
Sőt, ha már rovásírásos, akkor persze Igazi Hun Sör lesz a neve. De elhiszed, hogy az a Honfoglalók receptjével készült?

Na, az Igazi Csíki Sörnek is pont ennyi van köze az igazi csíki sörhöz.
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49208) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49205: profdenes) | válasz erre | hétfö, 16:56
Ne keverj össze egy szimpla PIACI TERMÉKET egy történelmi jelképpel!
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49207) igazságot
Értékelés:  0
válasz erre | hétfö, 16:55
El kell venni a szavazati jogot a nem magyarországon élőktől és a kettős állampolgároktól
magyarország az itt élő magyaroké, akik más állam polgárának is tartják magukat nem magyarok
NEM LEHET KÉT URAT SZOLGÁLNI

ne pofázzon bele a mi dolgunkba a migró magyar külföldről

és az sem, akinek magyarország valami bőségszaru ugródeszka, innen is kell a jó meg máshonnan is

igazságot magyarországnak!!!!!!!!!

gambadoro
Jelzés a moderátornak
(#49206) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49204: profdenes) | válasz erre | hétfö, 16:55
"Ez a baj veletek, ez nem csak egy sör a sok közül, érzelmileg is tömegek kőtödnek hozzá, trianoni határon belül és kívül, mert sokkal többet mutat."

Ahhoz a sörhöz kötődnek, amit alig 2-3 éve dobott valaki piacra?

Ha én most nekiállok egy Igazi Pannon Sörnek, akkor te ezt is beveszed? Ha még egy jurtás képet is hozzá teszek rovásírással, azt is elhiszed, hogy az ősmagyarok receptje alapján készült...

Értem, hogy jó marketing fogás és világos, hogy azért jó, mert van hülye, aki el is hiszi. De egy gazdasági fórumon is?

-pny
Jelzés a moderátornak
(#49205) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49204: profdenes) | válasz erre | hétfö, 16:49
a székely zászlók levétele is "CSAK" egy román polgárjogi jogvita. hisz nekünk nincs hozzá közünk. :))) soha sem lesz itt béke, semmi minimális alap sincs egymás közt, se tőletek, se tőlünk.
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49204) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49200: -pny) | válasz erre | hétfö, 16:47
Te párhuzamba állítod egy pedofil pap ügyét egy közkedvelt és jelképpé vált magyar sör fajtával ??

Ez a baj veletek, ez nem csak egy sör a sok közül, érzelmileg is tömegek kőtödnek hozzá, trianoni határon belül és kívül, mert sokkal többet mutat.
Pl az a mondás amíg van Csíki sör addig van magyar Erdélyben, nem véletlen, hogy románok mindent megtesznek ellene !!!! és akkor ti megint a másik oldalt, CSAK egyszer csak egyszer az életben nem ez lenne.
Belpolitikailag ez jó nekünk, ahogy a elszakadt magyarok lemigránsozása is.
De hogy egy kicsi megértés soha...

Miért fáj nektek ez ? Miért baj, ha egy jelképet megpróbál megmenti a magyar kormány a maga eszközeivel ?
Hány ilyen jelképes üzenet, dolog van zsidóság életében, messze nem csak izrael területét érintve ahol természetes, hogy bevet mindent.

"egy román polgárjogi jogvita" hát így is lehet.....
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49203) Re: Fidesz-KDNP etika
Értékelés:  1
előzmény (#49201: Hegyesi2) | válasz erre | hétfö, 16:42
Értem. Tehát megint kettős mérce van:)
-pny
Jelzés a moderátornak
(#49202) Re: önsütögetö nagypiros'N'alac :)
előzmény (#49199: -pny) | válasz erre | hétfö, 16:39
Vannak erre hivatalos adatok ENSZ és az EU részéről is.
profdenes
Jelzés a moderátornak
(#49201) Re: Fidesz-KDNP etika
előzmény (#49200: -pny) | válasz erre | hétfö, 16:38
Már megint rossz példát hoztál fel.
A pedofília köztörvényes bűncselekmény,hogy szólhatna bele a magyar kormány? A kormány hozzon ítéletet a bíróság helyett?
Egy gazdasági jogvita teljesen más,amibe beleszólt a román kormány is,különben nem érdekel egyik sörgyártó sem!
Hegyesi2
Jelzés a moderátornak

[1] ... [«] [7] [8] [9] [10] 11 [12] [13] [14] [15] [»] ... [2471]

Prémium