Portfolio.hu fórum

Tisztelt Fórumozók,

A folyamatos véleménycsere biztosítása érdekében a fórumregisztrációban az alábbi változásokat léptetjük életbe:
Az új regisztrációk két hét után automatikusan élesednek.
Bízunk benne, hogy a könnyítés ellenére is folyatódik az a tendencia, hogy a fórum hangneme egyre kulturáltabb, higgadtabb.
Ami nem változik:
  • továbbra is érvényben maradnak a szigorú moderálási szabályok, vagyis
  • a személyeskedő, sértő hozzászólások után figyelmeztetés, majd kitiltás következik,
  • a közszereplőkkel kapcsolatos hozzászólások esetében (a nagyobb tűréshatár figyelembevételével is) szintén elvárt a kulturált véleményformálás.
  • bármely felhasználó jelzést küldhet a Portfolio.hu részére indoklással, ha úgy véli, hogy a Fórumban trágár, másokat sértő, az adott témától teljesen független, vagy bármilyen más szempontból kifogásolható hozzászólás született.
  • a Portfolio.hu minden felhasználót egyszer figyelmeztet arra, hogy megsértette a Fórum szabályait, második alkalommal figyelmeztetés nélkül letiltja az adott hozzászóló írásra vonatkozó jogosultságát.
  • a Portfolio.hu dönthet arról, hogy figyelmeztetés nélkül, azonnal kitiltjaaz adott felhasználót.

További jó beszélgetéseket kívánunk!

Olaj és Gáz

<< vissza a fórum témákhoz

1 [2] [3] [4] [5] [»] ... [450]

Új hozzászólás | Nyomtatható verzió | betűméret: növel | csökkent

Hozzászólások oldalanként: 20 | 40 | 60 | 80 | 100   Sorrend: növekvő | csökkenő

(#9011) Re: WTI várható folytatás
Értékelés:  0
előzmény (#9007: angyal67) | válasz erre | Ma, 06:36
:-D ez a szívás
lehet tényleg CFD-zni kéne valahol, ahol non-stop megy
plus500-nál próbáltam anno, de akkora a tőkeáttét, ha rossz irányba fogadsz már kis elmozdulás is visz mindent
állítólag nem is fizetik ki a nyerőd
néztem ezt az XM-et, de elég nagy a kavar benne, még nem látom át
Kiloka
Jelzés a moderátornak

(#9010) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9004: bluebalu) | válasz erre | Ma, 06:02
Pont ezt irtam tegnap reggel.
17:10-kor szep nyerom lett volna.
Mara meg volt a roll over, vastag bukta lett...
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#9009) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8998: bluebalu) | válasz erre | Ma, 05:59
Ha rally van le, vagy fel, akkor vissza tudod venni,
De van elet az olajon kivul is. Miert csak olajban gondolkodsz?
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#9008) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9007: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 22:32
én is benne vagyok, nagyon, kiakaszt ez, utánanéztem, nem találom, hogy mi az oka, viszont ahhoz elég vastagon benne vagyok, hogy ne tetsszen..
OTPBankar
Jelzés a moderátornak
(#9007) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9006: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 21:41
Nézd meg a geci kqrva amerikás anyjukat!Gizi r .3.314.Nem is nézem reggelig!
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#9006) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9004: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 21:08
Na itt a gáz példának.Mondtam,hogy az ára felmehetne 3.4-ig.Felment 3402-ig.Nekem ez már bőven nyerő lenne.Erre most nézem 3.354-ig lejött.És ha reggel leverik 3.,3-ig?Akkor már nagyon szűk nyerőm lenne.Stb,stb.Szóval ez a night tradelés ilyenkor jönne jól.De a BIKINI megénekelte:A térképeken megrajzolták,ez itten kérem Magyarország!
Ezt meg én teszem hozzá:-Nehogy már a kisembernek is jó legyen!Magyarország így is jobban teljesít!Nappal tőzsde,éjszaka alvás.....Semmi cicó!
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#9005) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9004: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 20:58
Abszolút és hatalmasat kaszálhatna az ERSTE.Én pl.nem akarok külföldi szolgáltatókhoz menni jó nekem az itthoni is.Az árrések is megfelelőek,bár sokan túl drágának tartják.Gondolom az árjegyzést is lehetne biztosítani csak lenne éjszakai árjegyző is.De tőlem automata robotkereskedés(csak lenne egy alkalmas szoftver)is lehetne,ill. megfelelő internetes felületet a kereskedéshez.Ez egy qrva jó ötlet!
Remélem valamelyik agytröszt olvassa a fórumot és megvilágosodik!......???
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#9004) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9003: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 20:40
kéne egy magyar szolgáltató aki észreveszi h lenne igény 5 után is bőven....most neten miért ne lehetne kereskedni megy a program és ennyi....hülye az erste h nem ébred v valaki...
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#9003) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9001: Track-tor) | válasz erre | Tegnap, 20:29
Hát igen este 5 és másnap reggel 9 között voltak már szép célárjaim giziben nekem is korábban.Másnap ugye meg nem engedték az árfolyamot reggel 9 és délután 5 között a célárig. Volt ilyen korai éjszakai örömöm és másnapi baxdmegelésem többször is Gizi nagysága miattMa viszont jól tudtam 3.26-3.28 között beszállni a játékba...Úgyhogy nem is mondom.....
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#9002) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#9000: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 20:20
Mindenképpen szurkolok Neked.Megmondom miért.Én is próbálgatom a hosszabb távú kereskedést,főleg napon túl pár napig,de mivel én tőkeáttételes certikkel játszom,nem tudom akár egy évig tartani őket,mert mi van ha kiütik?Másrészt aranyban,olajban Dax-ban nem merek kockáztatni,mert itt már szívtam.Nekem az SP,gáz,dollár és angol font certijeit sikerült eddig akár egy héten túl is tartanom és pluszban zárnom.A napi ki beugrálásokkal is kerestem nem tagadom,de észrevettem,hogy napon túli tartással többet kaphattam volna.Szóval én most ezt gyakorlom.
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#9001) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8986: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 20:09
Csak tartson ki holnap is!! Reggelente mindig más irányt vesz,mint szeretném. Néhány napig nem voltam és leesett az állam az esésektől.Minkét irányt kereskedem, de most kimaradtam a jóból.
Track-tor
Jelzés a moderátornak
(#9000) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8999: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 20:06
én ugyanígy kereskedtem angyal mint ti napi illetve 20-100.000 eltétele, learatása, most próbálnék változtatni....némiképp
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#8999) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8998: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 20:00
Balukám a MOL hasonlatodat abszolút értem,ültem én benne bőven beszorulva majd egy évig és mennyi jó kereskedést hagytam ki mert vártam a long kiszállóra.És hogy örültem amikor kiszálltam belőle oszti+ nyerővel.Utolsó részvényem 2016 szeptember 30-n adtam el 17145 ft-on.Azóta meg 21K az ára.....Én viszont tavaly október 1 óta nem kereskedek a BÉT részvényeivel.Nekem a certizés bőven jó,ezen belül is főleg a rövid távokat szeretem.Kívánom,hogy a te hosszútávú stratégiád beérjen a 60 dodós olajárral,még ebben az évben.
:-)
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8998) Re: WTI várható folytatás
Értékelés:  1
előzmény (#8997: Kiloka) | válasz erre | Tegnap, 19:31
és ha nem tudod visszavenni...? azért egy ilyen megállapodás után ennek is volt realitása...én pl egy nagy csavart várok olajba, nagyot fog szólni még idén, a szaudiak nem hülyék....
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#8997) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8996: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 19:19
nagy a vola mindenhol
ha meg van a napi betevő, realizálni kell és cash-ben kivárni az új jó beszállót
szvsz
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#8996) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8995: Kiloka) | válasz erre | Tegnap, 19:15
csak elvi példa volt....a mol...
azt hittem h simán elmegy a wti hatvanig januárban, az h idáig visszanéz el se tudtam képzelni....így jártam...olaj nem is érdekel most, dec 8 jár le a certi addig legyen v akkor 55 felett, most a dollár menjen inkább az egekbe....
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#8995) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8994: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 19:08
ne keverd az olajhoz a BÉT-et... nem lehet párhuzamot vonni
2 felmin után én voltam a hülye, hogy nem dobtam időben a bux shortom...
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#8994) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8988: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 18:53
2.-án volt a teteje 55 felett, nem is tudom pontosan mennyi, azt gondoltam h húznak még rajt...illetve és ez a fontosabb nem gondoltam volna h lentebb vissza tudom venni, illetve kísérletezek azzal h próbálom tartani a pozit, van egy-két ember, akinek adok a véleményére és ők is tartják a pozikat vagyis óriási dilemma h mondjuk idén lesz hetven de megy fel, le ezerrel h tartod- e v adod veszed, konkrét példa mol volt 2015 jan 11.ooo 2016 dec 21000 de közbe ment fel le mint állat, volt 15700 után 12000 közben, tehát tartod és nézed ahogy fel le megy v próbálsz mozogni a mozgással....az biztos h ha lesz 70 idén olaj akkor tartani érdemes, mintahogy a molt is az lett volna....
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#8993) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8836: eurocent) | válasz erre | Tegnap, 18:51
Megint helyzet van. Ha WTI ma 50,7 alatt zár, akkor a 49,x élérése egyre reálisabbá válik.
eurocent
Jelzés a moderátornak
(#8992) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8990: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 18:22
nem merem eladni, ha nyerőben van
várom a big red candle-t
lehet hülyeség...
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#8991) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8989: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 18:21
ha longolnám, miért bosszankodnék, hogy 5 után verik le?
...
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#8990) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8987: Kiloka) | válasz erre | Tegnap, 18:10
Off:Én a dodót szúrtam el tegnapelőtt.287 alatti HUF áron nem vettem longra.Ill a fontot sem longoltam "Teréz anya"beszédje előtt.
Nem baj,lesz még speka ebben az évben bőven.SP-d jó már?
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8989) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8987: Kiloka) | válasz erre | Tegnap, 18:06
Azt hittem shortolod lalit.Ezek szerint most longolod?
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8988) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8985: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 18:03
Lehet,nem tudom.De engedj meg egy kérdést ha van nyerőd a longodon ahogy korábban írtad mért nem zárod a pozíciódat és aztán nyitnál rá egy shortot fentről.Ugye január elején ez jó is lett volna Neked?Miért vársz hosszútávra longgal,ha addig mind a két irányt(long majd short) lekereskedheted nyerővel?Bocsi nem akarok okoskodni,mert olajshortra nagyon rábaxtam az OPEC megállapodás előtt.Azóta csak gizizek,de abban mind a két irányt elég jól érzem.Itt is van még bőven hiányosságom azért.
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8987) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8986: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 17:57
persze, hogy 17:00 után verik le lajost, mikor már semmit nem tudok csinálni...
faxom ki van
remélem 50-ig meg sem áll...
Kiloka
Jelzés a moderátornak
(#8986) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8979: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 17:54
Hát a gáz nem gyenge,mindjárt 3.4
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8985) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8984: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 17:45
tuti h manipulálják az adatokat
bluebalu
Jelzés a moderátornak
(#8984) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8981: bluebalu) | válasz erre | Tegnap, 17:39
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8983) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8982: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 17:32
NagyBarnaMacika
Jelzés a moderátornak
(#8982) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8980: NagyBarnaMacika) | válasz erre | Tegnap, 17:29
Olvastam a jelentést fél ötkor az EIA honlapján.Meg is indult a gáz azóta rendesen.3.28-tól most már 3.35 az ár.
angyal67
Jelzés a moderátornak
(#8981) Re: WTI várható folytatás
előzmény (#8979: angyal67) | válasz erre | Tegnap, 17:25
olaj adat összességében milyen lett...?
bluebalu
Jelzés a moderátornak

1 [2] [3] [4] [5] [»] ... [450]

Prémium